menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-10-2017, 20:14
opero opero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Kraków
Posty: 31
Domyślnie

No wiele jest takich miejsc w Polsce. Wiele już widziałem, ale co najmniej tyle samo jeszcze przede mną. Ostatnio Afrykarium we Wrocławiu, niesamowita sprawa. A jak ciepło to polecam kitesurfing nad polskim morzem. Najlepiej w okolicach Helu, Chałup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 29-11-2017, 19:57
antonio3 antonio3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Chocianowiec
Posty: 30
Domyślnie

Mi się od jakiegoś czasu marzy taki prawdziwy wyjazd do Zakopanego, w środku zimy Namawiam na to znajomych i nawet znalazłam http://www.rentlikehome.com/apartamenty gdzie można bardzo fajne apartamenty znaleźć w Zakopanem i w przystępnej cenie. To by było coś. Fajne miejsce do mieszkania i sroga zima. Kocham takie klimaty!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 29-11-2017, 23:13
irekm irekm jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Gdynia
Posty: 16
Domyślnie

Jak tak czytuję sobie Wasze wspomnienia i propozycje, to aż mnie nostalgia wzięła

Często za dzieciaka jeździłem w Bory Tucholskie z rodzicami. Zaczęliśmy z żoną na nowo podróżować, ostatnio też w te strony. Znaleźliśmy całkiem niezłe pakiety w okolicach Bydgoszczy i Torunia, teraz zbieramy fundusze na kolejne wyprawy i już nie mozemy się doczekać

Jakby ktoś z Was był zainteresowany Borami, to możecie spojrzeć na oferty tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 01-12-2017, 09:49
guud guud jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie Egipt w zimie

Wraz z żoną każdego roku na początku stycznia wyjeżdżamy po słońce do Egiptu rejon Marsa Alam temperatury około 25 - 30 stopni ,woda w morzu 24 , opalanie , snurkowanie , jest bezpiecznie mamy po 60 lat , chętnie poznamy parę w naszym wieku na wyjazd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 06-12-2017, 10:27
Bogdan122 Bogdan122 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie

Myśle, że wybrać się w takie miejsce zimą to naprawde super pomysł. Natomiast jeśli zabiera się też dzieci to należy to przemyśleć. Na stronie https://www.dzieckowpodrozy.pl/ można znaleźć naprawde sporo informacji na temat gdzie wybrać się z dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 12-03-2018, 15:10
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Niektórzy polecają morze.Niektórzy polecają góry. Ja natomiast polecam Mazury, które są piekne o każdej porze roku. Krajobrazy są wprost niesamowite bo w zależności od pogody region może przypominać zarówno Alaskę jak i Finlandie.

Ciekawe oferty specjalne na pobyt ma ten resort w Mrągowie:
https://mragoworesort.pl/pl/oferty-specjalne.html

W dobrej cenie można wykupić sobie pobyt z wyżywieniem, noclegami i pakietem spa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 12-04-2018, 12:33
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Muszę przyznać, że mnie zaciekawił temat tanich lotów. Mam teraz dosyć dużo czasu i podoba mi się jak młodzi dobrze wykorzystują swój czas i możliwości. Znalazłam artykuł na temat tanich linii lotniczych http://cowidze.pl/tanie-linie-lotnic...-i-jak-kupowac Co sądzicie na ten temat? Pamiętam czasy kiedy nie było możliwości albo pieniędzy, żeby gdzieś pojechać a co dopiero polecieć. Ciekawi mnie jak wy wyszukujecie tanie bilety, korzystacie z takich możliwości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 01-06-2018, 21:19
PaniLidzia PaniLidzia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Tutaj
Posty: 45
Domyślnie

Czy ktoś z was miał okazję być we Wrocławiu w ostatnim czasie? Ja osobiście nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam w tym mieście, stolicy Dolnego Śląska. Na wycieczkę wybieram się już od dłuższego czasu. Dzisiaj przeczytałam artykuł http://cowewroclawiu.pl/jakie-atrakc...claw-emerytom/ na temat tego, co warto zobaczyć we Wrocławiu. Może was zainteresuje równie mocno, jak mnie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 05-07-2018, 13:53
szerip szerip jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 43
Domyślnie

Ja w tym roku długo przeglądałem ofertę biur podróży z dosyć dużym niesmakiem. Co raz bardziej z roku na rok nudzi mnie jeżdżenie do oklepanych kurortów by wygrzewać się na plaży. Po ciężkich poszukiwaniach udało mi się jednak znaleźć wyjazd na obozy zagraniczne ze Smiletrips. oferują nie tylko kurs językowy ale też sporą dozę wiedzy na temat kultury danego kraju. Chyba się z nimi wybiorę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 29-09-2018, 23:24
irekm irekm jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Gdynia
Posty: 16
Domyślnie

Moim zdaniem o tej porze roku naprawdę warto wybrać się nad polskie morze. Jeśli wstrzelicie się w dobrą pogodę, to będzie naprawdę fajnie. Polecam zatrzymać się w hotelu w centrum Gdańska - wszędzie blisko, piękne widoczki za oknem i restauracja też boska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 01-10-2018, 12:28
Ginek Ginek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Polecam Hotel Kudowa w Kudawie Zdrój niedaleko Gór Stołowych. Super miejsce można odpocząć i naładować baterie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 03-10-2018, 11:56
Agreścik Agreścik jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Teraz fajnie wynająć sobie jakieś domki Okuninka jest fajnym miejscem. To taka malownicza wioska na Lubelszczyźnie nad Jeziorem Białym. Byłem kilka razu z z całego serca polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 08-11-2018, 13:55
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie Warszawa

A jak Warszawa będzie dziś wyglądać? Warto tam pojechać, czy lepiej przełożyć wycieczkę na wiosnę, kiedy wszystko wygląda pięknie? Dużo dobrego słyszeliśmy o restauracji Bubbles Bar Warszawa i chcielibyśmy do niej pójść, jednocześnie skorzystać z Happy Hour na alkohole. Podobno za 29 zł od osoby można pić tyle bąbelków (szampanów) ile się chce. Jednak pewnie wiosną nie będzie już takiej promocji...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 14-11-2018, 09:41
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Moim zdaniem o tej porze roku, jeżeli ktoś chce pojechać w miarę ciepłe kierunki, to powinien zainteresować się Tajlandią, Wyspami Kanaryjskimi ewentualnie Dominikaną, na którą lata coraz więcej biur podróży. Oczywiście są też kierunki takie jak Zanzibar czy Mauritius - tam też oczywiście można polecieć. To co jest istotne, to wykupienie jakiegoś dobrego ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem, aby czuć się bezpiecznie i można było uzyskąc pomoc, gdy tylko takowa stanie się potrzebna. Proponuję porównać jeszcze jak to wygląda w praktyce na różnego rodzaju porównywarkach ubezpieczeniowych np tutaj https://superpolisa.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 04-12-2018, 10:43
magnoliaa magnoliaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Białe Błota
Posty: 19
Domyślnie

Nie mogłaś lepiej trafić. Polecam Ci świetne miejsce jakim jest restauracja Akademia. Wystrój niesamowity, zachęcający do spędzenia tam czasu, a jedzenie.. Obłęd.. niebo w gębie. Jak jeść to tylko tam, na dodatek przemiła obsługa potrafi zdziałać cuda i spełnić każde życzenie. Polecam ją również na lunch ze znajomymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Miejsca w Polsce gdzie warto pojechać na wypoczynek rehabilitację weekend Jarosław II Podróże, turystyka 819 18-04-2023 12:57
Teraz kobiety jakempa Społeczeństwo 268 02-10-2022 14:56
Gdzie pojechać na wakacje? kiotekk Podróże, turystyka 86 19-08-2020 20:50
Gdzie na wakacje? Dokąd pojechać w sierpniu i wrześniu? - komentarze 79.186.178.xxx Ogólny 0 25-07-2013 11:50
Paczków - jaki jest teraz? z centrum opolskie 1 12-01-2009 20:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.