menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-09-2011, 20:20
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie


Co sadzicie o tym, aby zapomnieć o senacie, czyli zlikwidować go zupełnie, co przyniesie olbrzymie oszczędności i stanie się realizacją postulatów niektórych partii od jakiegoś czasu?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #2  
Nieprzeczytane 01-09-2011, 20:52
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Z Senatem jest jak z tą słynną kozą od rabina, już raz był zlikwidowany i nie było dziury w niebie, a koszty synekur zmalały. Podobnie jak z planowaną likwidacją nowej matury z polskiego i przywróceniem starej matury z polskiego tylko po diabła było jeść tą żabę??????
  #3  
Nieprzeczytane 01-09-2011, 22:16
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Z Senatem jest jak z tą słynną kozą od rabina, już raz był zlikwidowany i nie było dziury w niebie, a koszty synekur zmalały. Podobnie jak z planowaną likwidacją nowej matury z polskiego i przywróceniem starej matury z polskiego tylko po diabła było jeść tą żabę??????
Senat, potrzebny jak dziura w moście.
Nie było go,nie było przez wiele lat...i komu to przeszkadzało ?
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
  #4  
Nieprzeczytane 01-09-2011, 22:43
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

A ja proponuję dla naszego wspólnego DOBRA.
Niech będzie Sejm;
polski;
wielkopolski;
swobodny;
narzekający;
pyskujący;
wredny;
świenty;
pijacki;
korupcyjny;
i kureski.
pijacki
skorumpowany; WSZYSTKICH PO KOLEI RAZY 500.


tO SAMO TYCZY SIĘ sENATU.
śPIĄCE aNIOŁY OD ;
mENDZENIA;
ŚPIEWANIA;
MODLENIA;
MĘDLENIA;
I PI..........ENIAnA TYLE W KOŃCU NAS STAĆ---nas QRNA eMERYTÓW I RENCISTÓW.
kIEDY SIĘ TO SKOŃCZY/
mOŻE DOCZEKAM KISTY-TRUŁY-ALBO WORKA CZARNEGO A MAM JUSZ TAKI Z ODZYSKU PRZYGOTOWANY.

niech MNIE NIKT NIE NAKAZUJE ŻE MAM BYĆ W DRZEWIE POCHOWANA. WRRRRRRRRRRRRR.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 01-09-2011, 23:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Senat, potrzebny jak dziura w moście.
Nie było go,nie było przez wiele lat...i komu to przeszkadzało ?

Kazimierzu!
Przecie wiesz kto zlikwidował i dlaczego. Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i wtedy nawet rząd nie był potrzebny bo odpowiedni sekretorz wydawał odpowiednie zarządzenia urzędnikom.

A w kwestii istnienia senatu i tego w jakiej formie i czy wogóle warto podyskutować powaznie i napewno nie w okresie szaleństw przedwyborczych.
  #6  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 02:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 601
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-A w kwestii istnienia senatu i tego w jakiej formie i czy wogóle warto podyskutować powaznie i napewno nie w okresie szaleństw przedwyborczych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Ja się pytam mój miły kolego kiedy możemy o tym porozmawiać ? za 100 lat ale nie będzie nas to kiedy proponujesz ta dyskusję .Śmieszy mnie tego typu dyskusje ja mam raka z przerzutami ale chciałbym rozmawiać o tej chorobie później.

Jak masz w tej sprawie pogląd to go przedstaw albo możesz napisać że jesteś niekompetentny w tej sprawie i to rozumiemy

Twoje wstawki......Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i ,,,, są pewnie dla twoich przygłupów którzy poza IPN nic nie widzą.Udostępnić wszystkim to archiwum styropianu z donosami pluty ,na forum będziemy się bawić coś donosił nas sąsiadów i przestań nam pieprzyć o swoim kryształowym charakterze.Podaj nazwisko i dane byśmy mogli sprawdzić pierwszego bohatera RP czy pierwszym donosicielem zwanym w tym czasie kablem.I daj zgodę na udostępnienie swoich danych na forum.

Sam się zastanów co piszesz ja ciebie nie atakuję tylko żebyś zrozumiał że nie jesteś lepszy od innych seniorów bo nie słyszałem o plucie w krzywym kole bo ludzi z tego okresu jest już niedużo to ci co rozpoczęli transformację.Tu nie chodzi o odznaczenia tylko o to że dalej musimy dokonywać transformacje . Ty starasz się dzielić społeczeństwo na tych
z styropianu i innych grając przyjaciela PO.

Przestańmy pieprzyć o starym okresie i systemie do tego nikt normalny nie chce wrócić zastanów się , jakie mamy pomysły na przyszłość ,albo ich nie mamy.
  #7  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 05:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Ja się pytam mój miły kolego kiedy możemy o tym porozmawiać ? za 100 lat ale nie będzie nas to kiedy proponujesz ta dyskusję .Śmieszy mnie tego typu dyskusje ja mam raka z przerzutami ale chciałbym rozmawiać o tej chorobie później.
Wacuś! ja ci naprawdę współczuję. To chyba ten rak ma wpływ na wypływy twojego intelektu. Jeszcze raz współczuję i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Cytat:
Jak masz w tej sprawie pogląd to go przedstaw albo możesz napisać że jesteś niekompetentny w tej sprawie i to rozumiemy
Wacek! Ja mam od dawna wątpliwości czy WY Wacek cokolwiek rozumiecie.
Cytat:
Twoje wstawki......Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i ,,,, są pewnie dla twoich przygłupów którzy poza IPN nic nie widzą.
Wacuś! Nie podniecaj się tym czego nie rozumiesz. Kup jakies pisemko, może być Urban i zaraz ci ulży.
To jak ty o powaznych sprawach chcesz rozmawiać jak z czytaniem i rozumieniem masz kłopot? Polecam obrazki. Mniej sie zmęczysz.
Cytat:
Udostępnić wszystkim to archiwum styropianu z donosami pluty ,na forum będziemy się bawić coś donosił nas sąsiadów i przestań nam pieprzyć o swoim kryształowym charakterze.

Wacuś! Jako etatowy przystawek do PZPR-u masz prawo sie denerwować. Ja niczego o własnym charakterze nie piszę. Poza tym, że nie byłem komuszym przystawkiem na partyjnym etacie. Takim na dodatek co po latach przykleja się a to do Urbana, a to do Palikota i podnieca się legitymacją partyjną drobnych kombinatorów żyjących ze spadku po komunie.
Cytat:
Podaj nazwisko i dane byśmy mogli sprawdzić pierwszego bohatera RP czy pierwszym donosicielem zwanym w tym czasie kablem.I daj zgodę na udostępnienie swoich danych na forum.
Wacuś! mnie twoja familia lata i powiewa wiewem swobodnem. Swój życiorys na tym forum piszesz własnemy rencamy i tak jak ci stan jaźni pozwala i mnie to w zupełności wystarcza.
Jak żeś był przystawek do PZPR-u to czemu chcesz innych sprawdzać? Towarzyszy z komitetu zapomniałeś, czy nabór
ogłaszasz do SD?

Cytat:
Sam się zastanów co piszesz ja ciebie nie atakuję tylko żebyś zrozumiał że nie jesteś lepszy od innych seniorów bo nie słyszałem o plucie w krzywym kole bo ludzi z tego okresu jest już niedużo to ci co rozpoczęli transformację.
Czy ty kontaktujesz rzeczywistość przy stukaniu w klawisze?
Jak już dojdziesz do jako takiego postrzegania rzeczywistości to
wolno przeczytaj mój post w sprawie tytułowej i to coś wydalił z pełną elegancja na jaka cie było stać.
A powyzsze zdanie móglbys przy jakiejś okazać i skonsultowac z kimś po sasiedzku w celu korekty co do sensu.


Cytat:
Tu nie chodzi o odznaczenia tylko o to że dalej musimy dokonywać transformacje . Ty starasz się dzielić społeczeństwo na tych
z styropianu i innych grając przyjaciela PO.
Wacuś! O jakich odznaczeniach jarzysz?? Czas przyznawanych z klucza SD-ekom już minął. Tera leci w/g zasług. Jak sie zasłużysz twojej partii, Palikotowi, to może ci Urban jaki krzyż za zasługi przypnie.
Na wszelki wypadek to jednak ...... Odpocznij. Jakieś pastylki, czy cuś" w płynie weź ze zakonskiem. Zobaczysz, ze bez odznaczeń tez da sie żyć całkiem przyjemnie.
Cytat:
Przestańmy pieprzyć o starym okresie i systemie do tego nikt normalny nie chce wrócić zastanów się , jakie mamy pomysły na przyszłość ,albo ich nie mamy.
Wacuś! Ja bym ci radził nie przestawać. Jak nie możesz, to są już tabletki na potencję. Tylko najpierw spytaj lekarza.
  #8  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 08:30
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Pluto !

Cytat:
Napisał pluto37
Kazimierzu!
Przecie wiesz kto zlikwidował i dlaczego. Zamiast sejmu i senatu w tym czasie było Biuro Polityczne i KC PZPR i wtedy nawet rząd nie był potrzebny bo odpowiedni sekretorz wydawał odpowiednie zarządzenia urzędnikom.

A w kwestii istnienia senatu i tego w jakiej formie i czy wogóle warto podyskutować powaznie i napewno nie w okresie szaleństw przedwyborczych.

Nie wyobrażam sobie poważnej dyskusji politycznej na tym wątku. Tu każdy ma już zdefiniowaną opinie, że tylko jego pogląd jest słuszny.
Masz rację. Brak, moim zdaniem, kogoś,czy jakiejś partii, co przyjmie całą odpowiedzialność na siebie i będzie można "sekretarza" wywieżć na taczkach, gdy większości już to nie będzie się podobać.
Twoje kunktatorstwo w tym względzie mi się nie podoba,a właśnie stanowisko Wacława mi bardziej odpowiada.
Ta bezjałowość dyskusji przedwyborczej była przyczyną, że wyniosłem się z tego wątku.
Każdy z nas zdeklarował się już dawno , na kogo będzie głosował, a ta większość, która wygra zdecyduje , mam nadzieję, że będzie za, i to będzie realna korzyść dla biednego społeczeństwa. Nie wierzę w to, aby senat miał jakiś istotny wpływ na politykę rządu.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
  #9  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 11:14
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Moim zdaniem- nie jest potrzebny.
  #10  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 11:26
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

No i widzicie
Sęns waszej dyskusji sprowadziła do prostego
wywodu-jedna mądra Kobieta powiedziała-

MOIM ZDANIEM NIE JEST POTRZEBNY!!
  #11  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 15:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

[quote=Kazimierz]
Cytat:
Nie wyobrażam sobie poważnej dyskusji politycznej na tym wątku. Tu każdy ma już zdefiniowaną opinie, że tylko jego pogląd jest słuszny.
Otóż nie wydaje słuszne co piszesz, a to z tego względu, że temat pojawia się z rzadka i niestety w okresie przedwyborczym. Najczęściej sprowokowany przez jakiegoś nabuzowanego polityka chcącego czymś zabłysnąć przed publisią
Cytat:
Masz rację. Brak, moim zdaniem, kogoś,czy jakiejś partii, co przyjmie całą odpowiedzialność na siebie i będzie można "sekretarza" wywieżć na taczkach, gdy większości już to nie będzie się podobać.
Nie bardzo wiem co masz na myśli. Jeśli dobrze odczytuję cos chciał przekazać, to w tej kwestii swego czasu PO wnosiła projekty likwidacji senatu, ale dała sobie spokój nie mając większości konstytucyjnej w parlamencie. Nie sądzę, żeby z tego powodu trza było wywozić "sekretorza"Tuska na taczce.
Vox populi swoje znaczenie tu ma.
Cytat:
Twoje kunktatorstwo w tym względzie mi się nie podoba,a właśnie stanowisko Wacława mi bardziej odpowiada.
Czemu uważasz że wymiana poglądów na istnienie senatu bez wyborczych emocji to kunktatorstwo? Przecie tego nie da się rozwiązać w czasie wyborczego wrzasku. Nie sądzisz, że lepiej byłoby wczesniej uruchomić jakis zespół prawników ustrojowców, żeby przedstawił nam jakieś za i przeciw w tej materii? Ja bym np chciał wiedzieć co w zamian? Jak ma po likwidacji ewentualnej senatu wyglądać proces legislacyjny.
A może warto sprawdzić jak w praktyce bedzie działał senat wybierany na nową modłę.

Cytat:
Ta bezjałowość dyskusji przedwyborczej była przyczyną, że wyniosłem się z tego wątku.
Każdy z nas zdeklarował się już dawno , na kogo będzie głosował, a ta większość, która wygra zdecyduje , mam nadzieję, że będzie za, i to będzie realna korzyść dla biednego społeczeństwa.
To, że kazdy ma swojego faworyta, to jedna sprawa, a dyskusja na temat zmian ustrojowych to inna i nie należy tego mieszać.
Zauważyłes zapewne, że aktualnie żadna z liczących sie partii nie ma w programi na najbliższe lata likwidacji senatu.
To, że jestem zwolennikiem PO wcale nie znaczy np że podobaja mi sie np. pomysły z JOWami w wyborach do sejmu.
A w kwestii korzyści dla biednego społeczeństwa, to jakos nie bardzo mogę ich dostrzec. Te koszty rozpłyną sie w sposób niezauważalny dla biedaka.

Cytat:
Nie wierzę w to, aby senat miał jakiś istotny wpływ na politykę rządu.
To nie jest kwestia wiary. Wystarczy jeśli zauważysz, że może namieszać w ustawach kierowanych do parlamentu przez rząd.
Bywało już przecież, że senat odrzucał, albo wprowadzał poprawki zmieniające rządowe projekty przepchnięte przez sejm.
Przy ekipie wybieranej w/g nowego klucza może być całkiem ciekawa zmiana.
Jasinku, Elu!
Czy mogę liczyć na jakieś uzasadnienie waszych opinii?
  #12  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 15:33
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Ale się narobiło!

Nie wypada nie dorzucić do tego: "moim zdaniem".
Przede wszystkim dokonywać wynagrodzenia za realną pracę t.j.: obecność i aktywność. Wielu uczestników obecnej "szopki' jest poprostu nieuczciwych...biernych, często w ogóle nieobecnych że nie wspomnę wyszukiwania dodatkowych wynagrodzeń z puli "komisji specjalnych" będących rolą sejmu.
Przykładem tupetu było dla mnie opuszczenie ostentacyjne pod wodzą "wodzusia" sali obrad, a przy wstrzymaniu w kasie wynagrodzenia - wyszukiwanie powodów typu: dentysta, samopoczucie i t.d. i t.p....WSTYD!
Przy egzekwowaniu dyscypliny bądź co bądź "pracy" sami wykruszyli by się...
Ojejejku! Przepraszam za tak długi tekst!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #13  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 16:16
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

"Moim zdaniem" potrzebni jak zającowi dzwonek
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #14  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 16:39
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
"Moim zdaniem" potrzebni jak zającowi dzwonek
Mówisz i... masz!Załącznik 46351
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 19:09
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

To, czy senat ma rację bytu, świadczy najlepiej rozmowa między kandydatem z Gliwic, Markiem Goliszewskim, z BCC, a dziennikarzem radia tokfm. Kandydat na senatora twierdził, że wystarczy poparcie 10 senatorów, aby senator mógł zgłosić jako swoją inicjatywę ustawodawczą (konkretnie on) w Sejmie. Dziennikarz twierdził ,że to musi być wniosek uchwalony przez cały Senat. Ponieważ na antenie nie ustalili, kto ma w tym sporze rację, przestali sie, na szczęście, spierać. Po powrocie ze spaceru sprawdziłem w necie, kto ma rację , i okazało sie, że dziennikarz miał rację.
A przecież, kandydat , to nie byle kto. Szef BCC (Bussines Center Club) , byznesman, często występujący w tv i w radio.
Kandydat na senatora, żeby nie znał swoich przyszłych możliwości w inicjatywach ustawodawodawczych, których mówił, że już ma 25 propozycjii.
Nadal jestem, za jednoizbowym parlamentem.
Prezydent, w razie niedoróbek ustawodawczych, musi mieć też coś do roboty i odrzucić ustawę do poprawki, albo ją odrazu odrzucić.

PRECZ Z SENATEM !

Ps. rozmowę słyszałem dzisiaj, ok. 16.00-17.00
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
  #16  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 22:48
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

Moim zdaniem ,Senat potrzebny jak koniowi łyżwy
  #17  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 22:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

[quote=Kazimierz]
Cytat:
Kandydat na senatora, żeby nie znał swoich przyszłych możliwości w inicjatywach ustawodawodawczych, których mówił, że już ma 25 propozycjii.
Kazimierzu!
Gdyby takimi kryteriami sie kierować, to należałoby zlikwidować cały parlament.
Jarosław Kaczyński "prawnik" i parlamentarny maratończyk przeprowadził ustawę medialną [trzy czytania] w dwa dni łącznie z senatem i podpisem prezydenta..tyż prawnika.
Przecie obaj wiemy, że wiedza w temacie ustrój państwa i prawa w/g jakich działa nie jest wiedzą powszechną.
Cytat:
Nadal jestem, za jednoizbowym parlamentem.
Prezydent, w razie niedoróbek ustawodawczych, musi mieć też coś do roboty i odrzucić ustawę do poprawki, albo ją odrazu odrzucić.
Jest to jakaś propozycja, ale wtedy musiałbyś zwiekszyć udział prezydenta w całym systemie władzy.

Cytat:
PRECZ Z SENATEM !
Dobrze! Tylko dalej pozostają dwie kwestie, czyli co w zamian i jak to przeprowadzić skoro żadna z liczących sie partii nie ma tego w programie, a konstytucję jednak trza zmienić określona liczbą głosów.
Boskie zrządzenie tu nie zadziała. Dziś ani Balicki szukający miliardów na zdrowie, ani Kaczyński o takiej możliwości nie wspomnieli, a bez nich będzie cieżko to przeprowadzić.
Stanley'u też masz rację, tylko j.w.
moim zdaniem warto popatrzeć jak będzie działał po zmianie systemu wyborczego. W końcu i tak przez najbliższe 4 lata i tak będzie działał. I wrócić do tematu.
  #18  
Nieprzeczytane 02-09-2011, 23:34
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał stanley47
Moim zdaniem ,Senat potrzebny jak koniowi łyżwy

jak juz jestesmy przy, to
Cytat:
jak rybie rower


a tak na powaznie to kto bedzie korygowal glupie ustawy Kaczynskiego jak PiS wygra wybory?

Qurna, gorzej bedzie jak wygra i te w okregach jednomandatowych
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #19  
Nieprzeczytane 04-09-2011, 23:05
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

No, ten Stokłosa będzie korygował. Senator.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #20  
Nieprzeczytane 04-09-2011, 23:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
No, ten Stokłosa będzie korygował. Senator.
O ile dobrze zauważyłem to nie będzie.
Zapodał gdzieś, że już mu sie znudzilo
Ale pewnym nie jest.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problem z wnuczkiem - czy potrzebny psycholog? munia70 Jestem babcią, jestem dziadkiem 15 06-02-2018 16:02
potrzebny dach nad głową para Różne 2 18-09-2011 00:42
Potrzebny dom dla Azy, pilne Basia. Oddam, potrzebuję 0 24-07-2008 23:28
Senat za zwolnieniami z abonamentu dla emerytów - komentarze krystynacz46 Ogólny 3 10-06-2008 21:03
potrzebny inż.budowlaniec tolinfo Praca, wolontariat 0 06-05-2008 10:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.