menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

Zobacz wyniki ankiety: Punkty reputacji.... wyraź swoją opinię
Niech zostanie tak jak jest 3 3.95%
Niech punkty nie będą anonimowe 9 11.84%
Znieść system całkowicie 64 84.21%
Głosujących: 76. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 13-08-2011, 19:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał matti
Hm... ja według tych zasad jakie opisali mogę ci wystawić ocenę posta, a nie jestem moderatorem. Jak przekroczę 50 punktów to nawet punkty dodatnie lub ujemne podobnie mogę dawać. A Ty mówisz, że moderatorzy tylko mogą oceniać? I jeszcze że moderatorów nie można? Dziwne, albo ja czegoś nie rozumiem, bo dla mnie ten cały system reputacji polega na ty że ludzie pokazują które posty im się podobają a które nie i jest niezależny od regulaminu i "trójkącików" .

A zgłaszanie postów do moderacji - tj naciskanie trójkącika, kosza czy innych symboli niezadowolenia to normalna praktyka i na ogół nie jest anonimowa, tj. ci do których się to zgłasza (admini, moderatorzy) wiedzą od kogo jest zgłoszenie. Albo znają IP jak mogą zgłaszać niezalogowani. Tu tak nie jest? Może jakiś moderator się wypowie w tej kwestii czy widzi kto zgłasza czy nie, ja nigdy tu nic nie zgłaszałem to nie wiem. A że "sprawca naruszenia" nie wie to chyba lepiej. Jak zgłaszasz na policję że młodociane bandziory hałasują o 3 w nocy albo że ktoś rabuje kiosk obok Ciebie to potem schodzisz do nich grzecznie się przedstawiasz mówiąc że właśnie na policję dzwoniłaś? Czy poprzestajesz na przedstawianiu się policji Na forach regulamin to jak prawo czasami durne ale prawo i praworządny obywatel powinien mieć narzędzia do przeciwdziałania jego łamaniu a tym właśnie jest zgłaszanie nadużyć.

Inna sprawa, że tutejsi zarządzający są niespójni - tu na przykład mają zupełnie inny system oceniania i zgłaszania nadużyć (http://www.senior.pl/porady/prawo-ka...-to-jest%7C757) też nie do końca idealny (za szybko się te nadużycia zgłasza) ale dużo lepszy. Tak samo jak "gwiazdki" do oceny przy zdjęciach w tutejszej galerii.

Nie rżnij głupa.

Tu są sami seniorzy, ale mają doskonałą pamięć.

Pierwszym twoim działaniem na tym forum, było kliknięcie w trójkąt.
Bo to był twój pierwszy post.


http://www.klub.senior.pl/polityka/t...tml#post737051
  #82  
Nieprzeczytane 13-08-2011, 19:59
matti's Avatar
matti matti jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 56
Domyślnie

No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?
  #83  
Nieprzeczytane 13-08-2011, 20:10
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał matti
No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?
Zgłaszanie trójkącikiem, jest anonimowe dla kopniętego...ale Modek zna adresata...
  #84  
Nieprzeczytane 13-08-2011, 20:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał matti
No widzisz, dobrze że ty wszystko pamiętasz ja takie rzeczy wywalam z pamięci i nie pamiętam. następnym razem jak będę szukać dossier o kimś z forum to ciebie spytam. Bo nie podejrzewam, że osobisty uraz tak w tobie siedzi tylko raczej że pamięć świetna... Ale wracając do meritum - niezależnie od wszystkiego nie wiem, czy naruszenie jest zgłaszane anonimowo czy nie. Ty wiesz?


Złośliwość nie tylko niepotrzebna, ale i nie na miejscu.
Mam doskonałą pamięć.
Mogę recytować z głowy niektóre wiersze Ewity, choć dawno ich nie czytałam.

Owszem, wiem.
  #85  
Nieprzeczytane 13-08-2011, 20:19
matti's Avatar
matti matti jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 56
Domyślnie

Złośliwość? Gdzież bym śmiał. raczej zawiść przeokrutna bo moja pamięć już ten... tego... widać prawdę mówią o słabszej płci. Teraz to i ja wiem, że jest tak jak na innych forach z tym zgłaszaniem.

Cóż, zostaje nam czekać co z tego wyniknie. ja se jeszcze pospamuje tu i owdzie dzisiaj żeby móc się załapać na punktowanie w razie czego, więc proszę o łagodny wymiar kary
  #86  
Nieprzeczytane 14-08-2011, 17:31
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

No, chyba się znudziła ta zabawka, bo coraz mniej jest ocen,
tych dobrych i tych świńsko - nieeleganckich
Każdemu dziecku (seniorowi) zabawka się kiedyś nudzi i wkładamy ją na zapas do wielkiego kosza, a jak przychodzi czas,
pokazujemy, że można się dalej nią bawić
  #87  
Nieprzeczytane 15-08-2011, 13:43
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 012
Domyślnie

Ale kocioł

"sie porobiło"
  #88  
Nieprzeczytane 15-08-2011, 22:21
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

No i jutro "bańka" pęknie Zobaczymy co dalej W każdym bądź razie cel został osiągnięty Pyskówki się skończyły, spokój jak makiem zasiał, moderatorzy na urlopy i na zasiłek
A tak było fajnie, tyle adrenalinki i co teraz z rozpukiem?
Trza tera iść na siłownię
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #89  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 14:55
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

Dzisiaj o godz.00.15 w dziale "Informacje o serwisie" zobaczyłam taką informację: "Okres testowy reputacji się zakończył".Admin.

A poniżej,jak gdyby nigdy nic:

Podobne wątki:
"Wszystkie miody świata",
"Przyjaciółki,przyjaciele,kochankowie",
"Szkóka".
Czyż nie swoista zbieżność?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sto lat niech żyje nam... bikini - komentarze 85.89.189.xxx Ogólny 0 07-07-2011 16:40
Nowa zabawa Scarlett Humor, zabawa - wątki archiwalne 3 27-02-2011 23:26
Dwa + 16-ie inka-ni Społeczeństwo - wątki archiwalne 64 03-12-2008 16:11
Zabawa - poproszę o dymek :) destiny Humor, zabawa - wątki archiwalne 105 02-12-2008 22:12
Zabawa - poproszę o fotkę destiny Humor, zabawa - wątki archiwalne 262 11-07-2008 00:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.