menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #11021  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 08:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

A Krysia jest! Dobrze, Danciu, że zostawiłaś kawę, bo pewnie narozlewałabym. Może i ja się napiję... Obudziłam się jak na szychtę, mimo że spałam krótko, 2 godz. z kawałkiem. Wróciłam o 1.30, ale nie mogłam zasnąć.
Spotkanie było udane po stokroć. Przyjechało około 60 osób z 4 równoległych klas - z mojej było 23. Wspaniali młodzi ludzie, wprost nie mogłam uwierzyć, że to są ci sami, którzy kiedyś spędzali mi sen z powiek. Ciągle mieli zwariowane pomysły i jeśli słyszałam o jakiejś psocie w szkole, pytałam:"Czy to moi?" Ale w ogóle dogadywaliśmy się. A wczoraj - wczoraj byłam hołubiona, komplementowana, nieomal noszona na rękach. Nawet płaknęłam parę razy ze wzruszenia.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)

Ostatnio edytowane przez Kaima : 21-04-2018 o 17:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11022  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 08:23
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Helenko, długo pisałam i nie widziałam, że przyszłaś. Miłego dnia!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11023  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 10:55
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Kaimo miło mi pozdrawiam
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11024  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 11:10
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Chyba wszyscy tu cieszymy się, Kaimo, że się ubawiłaś, że byłaś doceniana, że czułaś satysfakcję gdy byłaś między swoimi wychowankami. To ważne, bo człowiek czuje się w jakiś sposób spełniony.Że niewyspana? Cóż, koszta własne balowania. .
Widzę, że stanowimy zgraną paczkę - gospodyni niedysponowana, ale obyczaj picia porannej kawy zachowany za co ze swojej strony dziękuję, dziewczyny .
Danciu, to było takie przekomarzanie się - po twoich wpisach czułem, że nie jest ci łatwo i mimo stosunkowo młodego wieku komfortu życiowego to ty nie masz. Nie powiem, że ci współczuję, bo każdy jakoś pcha ten swój los i to nierzadko pod górkę. Ale rozumiem cię i jestem z tobą
Helenko, ja się dopiero uczę samotności, tego, że wstaję w pustym mieszkaniu, że nikt nic ode mnie nie chce, że nieraz jedyne słowa, które zamienię w ciągu dnia z innym człowiekiem, to "Płacę kartą" do kasjerki w supermarkecie.A dookoła mnie tłum, każdy się spieszy, każdy ma swoje sprawy... A nie jestem typem samotnika... No dobrze... Rozpisałem się i pewnie przynudzam. Życzę więc miłego weekendu i trochę optymizmy życiowego
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11025  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 11:36
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej. I ja dołączam się do kawy i pozdrawiam!Kali oreksi czyli smacznego. Może ten j. grecki przyda mi się bo trafię na greckich Niemców? Albo polecę do przyjaciół bo mam tam od tego dziadka dobra,miła rodzinę!! Tylko nie latem bo nie lubię upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11026  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 15:48
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Jestem po przejażdżce rowerowej ...nie tego się nie zapomina...wiatr we włosach...cudownie po drodze malutkie zakupy...obiad ...krotka drzemka...i moja samotność!!! no mam jeszcze kota...mogę co nie co zagadać...on tylko pomruczy....i ok...pozdrowionka dla wszystkich.[url=https://postimg.cc/i[/url]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11027  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 17:13
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Hej! Już wszystko w porządku. Po śniadaniu pokręciłam się po mieszkaniu i wsunęłam się pod koc. Obudziłam się akurat na obiad. Potem chciałam na rower, ale za duży wiatr. A tak naprawdę cały czas mam w głowie wczorajszy wieczór, staram się wszystko poukładać, ale nijak nie wychodzi - za dużo. Spoko, wkrótce połowę zapomnę i wtedy samo się ułoży.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11028  
Nieprzeczytane 21-04-2018, 23:42
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

No tak, nasza balowniczka odsypia.
Dziewczyny mają weekend i pewno zostanę bez porannej kawy. Nie spotkałem nigdy tak zaangażowanej grupy rowerowej jak tu na seniorku. Dobrze! Będziecie długo zdrowe przynajmniej co do chorób naczyniowych, co mnie dopadło.
Danusiia, byłem we Włoszech wiele razy, mam tam kuzynkę pod Veroną ale też na wycieczkach, ale w Pizie nie byłem. Jak wrócisz to opiszesz wrażenia spod krzywej wieży.
Pozdrowienia dla danusii co ma za 3 dni urodziny, danci juniorki, Helenki i jej kota oraz skacowanej gospodyni
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11029  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 00:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie


Dzień wietrzny to dzień idealny na przegląd rzeczy i wietrzenie co to upchnęłam w jednym z pokoi.
Wywaliłam wszystko na balkon.
teraz myślę co zrobić z nadmiarem kocy, kołder i różności bo już nie chce mi się za jakiś czas tych rzeczy przeglądać, układać, przekładać.
Poza tym to dzieci naznosiły mi trochę bo mieszkają w bloku i nie mając gdzie czegoś wetknąć to przywędrowało to do mnie.
Dwa worki pluszaków, zabawki, ciuchy....pogadam co z tym zrobić.


Teraz mały filmik przed snem oglądnę....dobranoc*

__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 22-04-2018 o 00:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11030  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 00:20
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Kochani jestem okropnie zmęczona i zaraz padam lulciu .
Weszłam tylko na chwilkę zobaczyć kto był .
Tak , fajna z nas drużyna choć szkoda , że ostatnio tak
mało nas . Jutro niedziela więc odpoczywajcie , ja może
w końcu dotrę do wnusia bo babci nie pozna .
Przytulaki i buziaki wszystkim bez wyjątku .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11031  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 07:34
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Dzień dobry! Chłodno, słonecznie. Mój rower słońca nie ogląda już 2 dni i dzisiaj muszę go wyprowadzić, nie chcę, aby zdziczał.
Ramzesie, wcale nie jestem skacowana, bo ostatnio coraz częściej i dłużej bywam abstynentką. Kawa podana świątecznie i myślę, że będzie smakowała.
Miłej niedzieli wszystkim!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11032  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 11:13
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Szanowna gospodyni. Kac nie jest chorobą wstydliwą, raczej wywołuje współczucie. Zatrważające jest stwierdzenie: "ostatnio coraz częściej i dłużej bywam abstynentką". Coś złego się z tobą dzieje. Cieszyłbym się, gdybym przeczytał komunikat: "We wschodniej części woj. mazowieckiego policja zatrzymała pijaną rowerzystkę jadącą leśnym duktem. Nie chcąc przyjąć mandatu pani K. powoływała się na faraona Ramzesa. Policja po sprawdzeniu stwierdziła, nie ma takiej osoby w Radzie Gminy ale ukarała kobietę na wszelki wypadek tylko upomnieniem".
Gdybyś nie była abstynentką, usiedlibyśmy przy stole i popiwszy śpiewalibyśmy romanse Wertyńskiego...


https://www.youtube.com/watch?v=oVuiqnknXgA
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11033  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 17:55
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Tfu, tfu, żebyś w złą godzinę nie wspomniał policji. Nie dalej jak tydzień temu wracałam z towarzystwem w ciemnościach z ogniska na polanie - to jest specjalne miejsce i wolno tam palić ogień. Szliśmy piechotą, jako że jeden rower przedziurawił dętkę. I całe szczęście, bo gdy wyszliśmy na asfalt dopadł nas patrol. Wszyscy byli po piwie, ale że spieszeni, to tylko poinstruowano, jak należy iść. A za zakrętem opadło nas stado dzików - przyznaję, miałam stracha. Na szczęście poszły na drugą stronę jezdni.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11034  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 18:44
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Rzeczywiście niemiła przygoda ale ze szczęśliwym zakończeniem. A co z romansami Wertyńskiego?
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11035  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 19:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Romanse Wertyńskiego zostawiłam na wieczór. Ty będziesz śpiewał, a ja będę słuchać.
Ramzesie, tytułujesz mnie gospodynią, a ja jestem gosposią. Poszperałam po wątku - 16. lutego 2012. roku założyła go Aniak 2015 i była bardzo aktywna. Niestety, od 2015. nie ma jej w ogóle na forum. Z obecnych piszących pierwsza pojawiła się Arti, potem Danusiia i Helena62. Ja pokazałam się na chwilkę w # 300 też w 2012., ale do maja 2013. nie było mnie. Nie wiem, co dalej, przeleciałam po awatarach 55 stron. Wydaje mi się, że najaktywniejszą z nas była wtedy Danusiia. Może pokusić się o przeczytanie całego wątku?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11036  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 19:53
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wieczorkiem piękna pogoda,milutka niedziela,dłuższa jak wczoraj przejażdżka rowerowa i czuję się jak ryba w wodzie.Pozdrawiam wszystkich i życzę milego wieczoru.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11037  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 21:08
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Niedziela słoneczna z chłodnym wiatrem lubię takie dni.
Po wczorajszym dreptanym dniu, luzik do południa w betach
Popołudniowe z koleżanką przegadałam, przy kawie herbacie i ajerkoniaku co go wyprodukowałam, potem wyjście ją odprowadzić, krótka przebieżka z Blusem i po obiadokolacji poziom z herbatą.

Jutro do południa chyba jedzeniowe zakupy zrobię i być może do galerii wdepnę, krótką kurtkę potrzebuję

Filmu poszukam na wieczór
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11038  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 22:22
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Wieczór czas zacząć...



https://www.youtube.com/watch?v=A9zt...zthqGOSsw#t=90
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11039  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 22:41
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Nu rebyata, poehali, davayte shampanskogo!




https://www.youtube.com/watch?v=YdBIhz-3GPs
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11040  
Nieprzeczytane 22-04-2018, 23:56
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dobry wieczór

Nie znam twórczości zaproponowanej przez Kolegę Janusza. Ale mam coś równie pięknego- tekst Włodzimierza Wysockiego i pokaz Konie narowiste.
Pozdrawiam Was serdeczniutko
https://1drv.ms/p/s!AlY3qM2yfSS3oVnSdJI5C71OmOxT
Trzeba pobrać i odtworzyć w PowerPoint Viewer- to plik PPS.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 23-04-2018 o 00:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.