menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-01-2014, 10:04
emeryt65 emeryt65 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: POLSKA
Posty: 2
Domyślnie o modzie


Pozdrawiam serdecznie. Stale zmienia się moda- na ubrania, kolory ubrań itd. Musi, bo producenci chcą stale mieć zyski. Ważne jest to w modzie, że to co pasuje i pięknie wygląda u np. Ewy, nie musi być piękne u np. Agatki. Uważam, że ubiór odpowiedni zadbany, czysty, piękne zęby, ładna sylwetka, zadbany całkowity wygląd- to już i tak bardzo dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 11:22
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Oczywiście, że tak Warto jest ubierać się tak aby było nam wygodnie. Sama na przykład bardzo lubię sportowe ciuszki. Zamawiałam w sklepie: http://www.megakoszulki.pl wygodne koszulki.
Chodzę w nich na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-05-2014, 16:03
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Przyznam się, że nie śledzę aż tak bardzo aktualnych trendów, aczkolwiek lubię też dobrze wyglądać. Natomiast mój małżonek obserwuje trendy 2014 i zawsze jest lepiej poinformowany ode mnie na temat tego co się teraz nosi a co nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-06-2014, 14:28
kreand kreand jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 1
Domyślnie

Moja żona często kupuje ciuchy w Le Mand - odzież damska Szczecin. Polecam sprawdzić bo naprawdę warto się tam wybrać. Mają tam duży wybór ubrań. Moja żona polubiła ten sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-07-2014, 15:25
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Chętnie przejrzę, ponieważ z tego co mi się wydaję, można też zamówić ubranka przez internet (do Szczecina bym raczej specjalnie nie jechała ;D).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-07-2014, 17:23
Mermera Mermera jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Chełm
Posty: 156
Domyślnie

Mój mąż z kolei jest wielkim, ale to wielkim,że tak to ujmę fanem polskiej reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Od kiedy go znam kibicował. Przez pewien okres był nawet w miejscowej drużynie jednak od 20 lat prawie już nie gra. Za to nie zdarzyło mu się opuścić ani jednego meczu. No może raz jak wysiadł prąd ( nie muszę chyba tutaj pisać jaki był z tego powodu wściekły?).
Tak czy inaczej ostatnio po raz pierwszy zamówiłam ubrania przez internet. Zbliżały sie jego urodziny , przejrzałam sobie te koszulki reprezentacji w sklepie siatkarska liga i sprezentowałam mu jedną z nich. Prezent bardzo mu się podobał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-08-2014, 13:33
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Nie dziwie się, że mu się spodobał - sama już od kilkunastu lat kibicuję polskiej reprezentacji i mimo swojego wieku sama chciałabym mieć taką koszulkę - oczywiście do oglądania meczy w domu, aż taka ekstrawagancka nie jestem żeby w niej wychodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-03-2015, 12:08
maryla68 maryla68 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Zielonka
Posty: 97
Domyślnie

Sport w dziale o modzie 50+? Ech... Ja tęsknię za czasami, kiedy większość kobiet nosiła się modnie, elegancko. Czytałam nawet ostatnio na mag.net.pl, że pepitka wraca. Uwielbiałam ten deseń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 26-05-2015, 08:26
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

A czemu nie sport? Przecież nie można ciągle chodzić ubranym elegancko i dystyngowanie, ja często stawiam na taką sportową wygodę. A pepitka nie wszystkim pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 28-05-2015, 16:34
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Też jestem przekonany, że czasem trzeba sobie pozwolić na trochę więcej luzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-06-2015, 11:06
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Szczególnie jak jest tak gorąco jak teraz. Zdecydowanie bardziej wolę postawić na dresy i sportowe koszulki, nawet jak wychodzę z domu (do sklepu etc.).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 10-05-2016, 10:33
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja do mody mam mieszany stosunek. Lubię wyglądać dobrze i tak się czuć. Nie podążam ślepo za trendami. Jeśli chodzi o odzież i obuwie, to dla mnie ważna jest jakość i ponadczasowość. Nie chcę, by za rok okazało się, że sukienka jest do wyrzucenia, bo jest niemodna. Najważniejsze, by rzeczy służyły mi kilka sezonów. Właśnie dlatego stawiam na przykład na casadei buty z bymotyl.com/2_casadei. To włoskie obuwie, które nie tylko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, ale też zachwyca stylistyką i jest bardzo wygodne. A to się dla mnie liczy. A jak jest z tym u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 23-05-2017, 16:57
cudak3 cudak3 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 65
Domyślnie

Każdy z nas lubi wyglądać dobrze, to żadna nowość. A takie pytanko do Was, szukam getrów dla swojej żony do ćwiczeń, znalazłem coś takiego póki co http://sportzilla.pl/wybrac-odpowied...-podpowiadamy/ ma to być prezent, a raczej dodatek do karnetu na siłownie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 12-06-2017, 17:58
Dyrus Dyrus jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 2
Domyślnie

Wybór legginsów na siłownie, to żadna sztuka. Legginsy najlepiej aby były czarne, ale najważniejsze, aby nie były prześwitujące...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 14-06-2017, 20:13
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Jeśli są wśród Was osoby o figurze odbiegającej od modelek z wybiegu, to oferta strony https://modbis.pl/product-pol-11405-...a-na-lato.html jest stworzona dla Was. Znajdziecie tu piękne sukienki do pracy i na co dzień, które pozbawią Was wszelkich kompleksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 30-03-2018, 14:20
annawazka annawazka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał promienna
Ja do mody mam mieszany stosunek. Lubię wyglądać dobrze i tak się czuć. Nie podążam ślepo za trendami. Jeśli chodzi o odzież i obuwie, to dla mnie ważna jest jakość i ponadczasowość. Nie chcę, by za rok okazało się, że sukienka jest do wyrzucenia, bo jest niemodna. Najważniejsze, by rzeczy służyły mi kilka sezonów. Właśnie dlatego stawiam na przykład na casadei buty z bymotyl.com/2_casadei. To włoskie obuwie, które nie tylko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, ale też zachwyca stylistyką i jest bardzo wygodne. A to się dla mnie liczy. A jak jest z tym u Was?

Casadei to moje ulubione buty!
Ostatnio skradł moje serce ten model:
https://bymotyl.com/glowna/605-czerw...-casadei-.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 15-03-2020, 21:22
Chantal Chantal jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gendt Holandia
Posty: 3
Domyślnie

Bij mode is het belangrijk om altijd bij jezelf te blijven en middels de mode alles uit jezelf halen! I love style kledingadviesPersonal shopping I love Style
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 30-03-2020, 17:30
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Jasne, że tak. Dzisiaj najlepszym wyborem może być faktycznie internet. Ja mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://julimex.pl/pl/p/Silnie-unosz...bit-PS-10/1664 i sami się przekonali, na co szczególnie możecie teraz liczyć. Warto podejść do tego na poważnie, bo chodzi w końcu o Wasze samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 23-04-2020, 16:15
gjotka's Avatar
gjotka gjotka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 3 326
Domyślnie

Cztery bluzy, dwie pary legginsów, jakiś dres, kilka t-shirtów, na spacer adidasy. To chyba cały mój repertuar od ponad miesiąca. Codziennie rano otwieram więc szafę i zastanawiam się: na co mi te wszystkie inne ubrania? Oczywiście czasy izolacji kiedyś się skończą i okazji prócz siedzenia na kanapie/leżenia na kanapie/chodzenia wokół kanapy będzie więcej, ale to dziwne wrażenie przesytu już nam chyba w głowach zostanie.

Okazuje się, że można mieć w szafie dwie bluzy, dwie pary spodni i zupełnie dobrze się z tym czuć. To po co w takim razie kupujemy na potęgę, na każdy sezon, na każdą okazję? Może czasy pandemii to dobry moment, by przestać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 16-06-2020, 12:46
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Ja tez nie raz sparzylam sie na drogich ubraniach - nie warte swojej ceny.Teraz kupuje w umiarkowanych cenach, wole wydac wiecej na porzadne skorzane buty czy skorzana kurtke - ale tez nie kupuje w jakis super reklamowanych sklepach - a reszte ubran : kupuje, jak sie zuzyja, wymieniam. ''Lepsze'' Tshirty maja taka sama zywotnosc , jak te zwykle. Kupuje w Marks and Spencer, Primarku, czesto w secondhandach (glownie swetry, cardigany).

Kupuję za to ostatnio droższe skarpetki, jestem zdania ,ze są wygodniejsze oraz lepiej sie je nosi W ostatnim czasie zamawiałam na Many mornings:
https://manymornings.com/produkty/dlugie/

Maja wiele dobrych wzorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.