menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-04-2015, 12:38
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie Poznać kogoś przez internet


Udało wam się kogoś poznać ciekawego przez internet? Kogoś takiego z kim utrzymujecie kontakt od dłuższego czasu?
Na jakich stronach można poznać kogoś z kim można pogadać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-04-2015, 13:53
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Kiedyś ojciec powiedział mi: synu tak naprawdę każdą kobietę można uwieść. I wcale nie trzeba być jakiś super przystojnym maczo. Braki w urodzie można nadrabiać w rozmowie W byciu zabawnym, w umiejętności nawiązania dialogu. W internecie jest cała masa różnego rodzaju poradników.
Ot chociażby ben poradnik http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fa...rzez-internet/. Wiem, że łatwo się pisze, ale praktyka czyni mistrza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-05-2015, 17:54
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Mnie jak dotąd się nie udało...poznajesz kogos na forum, rozmawiacie, wydaje się, ze się lubicie i nagle ta osoba znika bez słowa...eee, marne takie wirtualne znajomości....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-03-2016, 17:28
sylwia342 sylwia342 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1
Domyślnie

jasne, ja poznałam kilku interesujących mężczyzn z jednym spotykam się regularnie od jakiegoś czasu i mam nadzieję że coś z tego będzie co do stron, to spróbuj może na jakiś portalach, jak np ezeo.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-08-2016, 15:43
babciatrudzia babciatrudzia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Katowice
Posty: 45
Domyślnie

Portale społecznościowe albo randkowe obecnie w tym królują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 13:25
Regina70's Avatar
Regina70 Regina70 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Można kogoś fajnego poznać, ale nigdy nie ma pewności, że z tej znajomości coś więcej wyniknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-01-2017, 10:17
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Ja nie umawiałem się z nikim poznanym przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-02-2017, 01:40
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

A ja po długich staraniach przez pewnego Pana umówiłam się
z nim w końcu i powiem Wam , że okazał się bardzo pozytywną osobą . Spotkaliśmy się kilka razy zupełnie towarzysko i z tego co wiem - mój kolega poznał kogoś i jest
szczęśliwy..... kibicuję mu w tym . Chciałabym aby na nowo ułożył sobie życie..........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-02-2017, 17:25
wojciech55's Avatar
wojciech55 wojciech55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Kraków
Posty: 46
Domyślnie

Nie, nigdy. Preferuję kontakty "na żywo" W Internecie to raczej tylko dyskusje na forach.
__________________
Pozdrawiam, Wojciech.
http://klubseniorazlotajesien.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 03-03-2017, 22:46
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Ależ Wojciechu..... Udowodniłam Ci przecież , że da się poznać i w ten sposób kogoś ciekawego . Tyle , że trzeba trafić na kogoś normalnego . Pozdrawiam i powodzenia ...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 30-06-2017, 15:21
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie Jak najbardziej, jestem za :)

Ja mysle, ze Internet jest wlasnie swietnym sposobem na interesujaca znajomosc, ktora moze przeksztalcic sie w prawdziwa przyjazn, a nawet milosc.
Dlaczego tak sadze ?
Otoz, w Internecie ludzie czuja sie anonimowi, dlatego tez sa bardziej odwazni i otwarci, chetniej mowia o swoich potrzebach, oczekiwaniach, pogladach na rozne sprawy ... i tak naprawde, szybciej mozna poznac z kim sie ma do czynienia, czy nam pasuje taki ktos, czy tez nie.
W realu sa asekurantami, boja sie z czyms wychylic, boja sie zlego odbioru przez spoleczenstwo i odrzucenia, boja sie gafy, osmieszenia..., a w Internecie nawet jak sie zblaznia, skompromituja ..., to wystarczy zamknac komputer i problem ma sie z glowy.
Pozniej zmieni sie tylko nick, wejdzie na inne Forum, czy inny komunikator i mozna z czystym kontem znowu probowac oczarowac swiat .
Jasne, ze sa i oszusci, ktorzy bryluja wsrod internetowego spoleczenstwa, podaja zmyslone dane na swoj temat, jawia sie nam jako ludzie sukcesu i nieposzlakowanych zasad etyczno-moralnych, a tak naprawde szukaja jedynie ofiar na ktorych moga zerowac..., ale od czego mamy rozum?
Bledem jest rzucanie sie od razu na takiego delikwenta myslac, ze zlapalismy Pana Boga za nogi.
Spokojnie, wyluzujmy, poobserwujmy i miejmy oczy szeroko otwarte, zeby widziec kogos takim, jakim on naprawde jest, a nie takim, jakim go sobie wyobrazamy, zachwyceni i rozanieleni, bo akurat zwrocil na nas uwage i kilka razy skomplementowal.
Takie pierwsze zachlysniecie, czesto jest wyidealizowaną i bledną ocena.
Czasem ktos nam powie cos milego, obdarzy cieplym usmiechem..., ale poza zwykla sympatia niczego wiecej nie ma na mysli, wielu jednak samotnym i wyglodzonym osobom ( mam tu na mysli glownie glod uczuciowy ) zaraz wyobraznia zaczyna pracowac, juz sie widzą u boku takiego osobnika i juz zaczynaja ukladac sobie z nim przyszlosc..., a pozniej wielkie rozczarowanie, zal i lzy.
W necie jest naprawde mnostwo bardzo fajnych i wartosciowych osob, tych oszustow jest znacznie mniej, wystarczy jedynie odrobina dystansu i czasu, by umiec odroznic ziarno od plew i zaciesnic znajomosc z wartosciowa osoba, a taka znajomosc moze zaowocowac wspaniala przyjaznia, albo i czyms wiecej, czego wszystkim poszukujacym serdecznie zycze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 17-07-2017, 17:13
Ludmiłka Ludmiłka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Gdańsk
Posty: 2
Domyślnie A ja szukam...

Dzień dobry, Kochani - a ja szukam "Przyjaciela co mi rękę poda", gdyż samotność jest przeokropna!!! Dzieci mają już swoje Rodziny, i nie mam o kogo dbać i troszczyć się... Chcę na jesieni życia jeszcze skosztować troszkę szczęścia... A samotność to podobno "dobra rzecz, kiedy jest komu o tym powiedzieć" (sentencja któregoś z pisarzy, ale tylko treść pamiętam)... Wierzę, że mnie się uda...
Chętnie poszłabym na tańce Seniorów w Gdańsku, ale nie wiem dokładnie, gdzie - w internecie nie mogę znaleźć informacji w tym temacie...
Pozdrawiam wszystkich lipcowo i słonecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 17-07-2017, 17:23
Ludmiłka Ludmiłka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Gdańsk
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał profesorek
Kiedyś ojciec powiedział mi: synu tak naprawdę każdą kobietę można uwieść. I wcale nie trzeba być jakiś super przystojnym maczo. Braki w urodzie można nadrabiać w rozmowie W byciu zabawnym, w umiejętności nawiązania dialogu. W internecie jest cała masa różnego rodzaju poradników.
Ot chociażby ben poradnik http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fa...rzez-internet/. Wiem, że łatwo się pisze, ale praktyka czyni mistrza
Ten link już nie jest aktualny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 16:39
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Dla mnie normalna rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 23-07-2017, 23:43
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludmiłka
Dzień dobry, Kochani - a ja szukam "Przyjaciela co mi rękę poda", gdyż samotność jest przeokropna!!! Dzieci mają już swoje Rodziny, i nie mam o kogo dbać i troszczyć się... Chcę na jesieni życia jeszcze skosztować troszkę szczęścia... A samotność to podobno "dobra rzecz, kiedy jest komu o tym powiedzieć" (sentencja któregoś z pisarzy, ale tylko treść pamiętam)... Wierzę, że mnie się uda...
Chętnie poszłabym na tańce Seniorów w Gdańsku, ale nie wiem dokładnie, gdzie - w internecie nie mogę znaleźć informacji w tym temacie...
Pozdrawiam wszystkich lipcowo i słonecznie
Witaj Ludmiłko . Wydaje mi się , że jest tu sporo osób z Gdańska i pewnie kogoś poznałabyś ale moim zdaniem powinnaś częściej pisać . Dziś już późno ale jutro postaram się sprawdzić Kluby dla Seniorów czy inne miejsca w Gdańsku . Pozdrawiam Cię serdecznie i głowa do góry !
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 24-07-2017, 00:57
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie tak

Ja poznałam przez internet kogoś baaaaaaaaaardzo ciekawego (tych aaaaaa powinno być aż do końca strony). Nie ważne czy to krótka czy też długa znajomość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 27-07-2017, 21:47
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Witam .
Ludmiłko wpisz w wyszukiwarkę ,,Gdańsk kluby seniora '' i wyświetli Ci listę i adresy wraz z tel takich miejsc . Piszę tak bo to zależy od tego w jakiej dzielnicy mieszkasz . Myślę , że wolałabyś aby te miejsce było niedaleko od miejsca Twojego zamieszkania . Pozdrawiam .
Basiu te aaaaaaaa to zachwyt czy niemiłe zaskoczenie ? Pozdrówka .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 02:06
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

Zachwyt Danciu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 22:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 118
Domyślnie

Basiu skoro zachwyt to super ! Powodzenia Ci życzę .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 21-08-2017, 14:32
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Ja takich internetowych znajomości nie mam na koncie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komputer - poznać i polubić Stefan eSenior 1361 06-07-2022 11:24
internet kometa2 Praca, wolontariat 4 17-12-2021 20:42
Jak poznać, że starsi rodzice potrzebują stałej opieki? - komentarze dorka1958 Ogólny 25 05-09-2013 22:38
Internet Daisy2017 eSenior 0 07-03-2013 20:03
Samemu czy u kogoś ? wielebny Seniorzy i praca 21 12-12-2007 19:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.