menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-04-2018, 10:32
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie Przewożenie roweru samochodem


W jaki sposób bezpiecznie i wygodnie przewozić rowery samochodem. Dach raczej odpada, bo kto by miał siłę, aby wstawić dach. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak? Dodam, że jeździmy na co dzień Renault Scenic z 2009 r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-04-2018, 08:53
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie

Przychodzą mi do głowy trzy opcje. Pierwsza to montaż roweru na dachu samochodu, przy specjalnych uchwytów. Jest to jednocześnie jedna z tańszych metod, z tego względu, że koszt takich uchwytów nie jest wysoki. Drugi sposób to montaż na haku. Trzecia i ostatnia opcja, to zakup zminiaturyzowanych rowerów - składaków. Które po złożeniu zmieszczą się do wnętrza kabiny. Na forach i blogach było już sporo tematów. Proponuję sprawdzić np tutaj: https://nocar.pl/blog/jak-przewozic-rower-samochodem/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-07-2018, 15:32
akumone12 akumone12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: lubuskie
Posty: 2
Domyślnie

Witam drodzy,
Nazywam się Katie Higgins ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jestem oficerem pracującym w bazie US Navy Base w Syrii na utrzymanie pokoju, interesuję się tobą, przedstawię się lepiej, jak tylko otrzymam twoją pocztę na mój prywatny adres e-mail (katiehigginsone1@gmail.com), mam nadzieję usłyszeć od ty.
Dzięki i pocałunki.
Katie Higgins.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-06-2019, 21:12
Olivvia2 Olivvia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Nie powinno być z tym żadnego problemu. Można przewieźć rowery na dachu auta, lub tez z pomocą odpowiednich bagażników na hak, albo i na klapę samochodu. Jeżeli często wybieracie się na wycieczki rowerowe to powinny was zainteresować sakwy rowerowe. W nich możecie bardzo dużo potrzebnych rzeczy ze sobą przwieźć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.