menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-04-2018, 14:52
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie Sofa do salonu materiał czy skóra


Jakie meble macie w swoich salonach? Przyznam,że zastanawiałam sie nad sofą ze skóry ale już sama nie wiem. Znajoma mi odradzała ponieważ ponoć łatwo się niszczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-04-2018, 07:52
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

[quote=euraka]Jakie meble macie w swoich salonach?
Cytat:
Napisał euraka
Jakie meble macie w swoich salonach? Przyznam,że zastanawiałam sie nad sofą ze skóry ale już sama nie wiem. Znajoma mi odradzała ponieważ ponoć łatwo się niszczy.

Tempo niszczenia zależy od tego jak często i intensywnie się korzysta z mebla. Jednak faktem jest, że materiał o wiele lepeij wytrzymuje próbę czasu. Jest łatwiejszy w czyszczeniu i tak szybko sie nie wyciera. Tak wiec znajoma po części ma rację.
Jeśli szukasz narożnika to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj ---> https://zamowmeble.pl/16-narozniki/ Może coś Ci wpadnie w sklepie w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-12-2018, 09:11
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

Jeśli chodzi o kanapy, to polecam przeczytać ten artykuł http://tekstowy.net/kanapy-dla-malyc...ek-jak-dobrac/ , jest w nim sporo ciekawych rad dotyczących wyboru tego typu mebli. Jeśli chodzi i materiał, to sporo zależy też od gustu i tego, jaką ma się koncepcję na wygląd wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-01-2019, 09:01
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Mam skórzaną sofę w salonie i szczerze mówiąc to był najgorszy możliwy wybór. Zimna, niewygodna, niepraktyczna, do tego jest w stylu klasycznym, czyli jest masywna i strasznie ciężka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-02-2019, 12:19
marian406 marian406 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 34
Domyślnie

To kwestia upodobań tak naprawdę. Po pierwsze - nie daj nabrać się na tzw ekoskórę - to ordynarny, sztuczny i śmierdzący chińszczyzną szajs, który po paru latach użytkowania zaczyna się łuszczyć i wygląda wtedy koszmarnie. Klasyczne meble ze skóry (takiej prawdziwej) mają swoje wady - trzeba o nie dbać, dla wielu są zbyt śliskie. Sam posiadam w swoim domu materiałowe i nie mogę narzekać, choć niektórym będzie przeszkadzać łapanie sierści zwierząt domowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komplet wypoczynkowy do salonu Baisa Dom, wnętrza, ogród 8 01-09-2020 15:09
Jaka komoda do salonu? Kostka Dom, wnętrza, ogród 5 06-07-2015 13:10
Potrzebny materiał bawełniany niebieski i wiosenny na plecki do paneli Cela Oddam, potrzebuję 0 21-04-2013 09:50
Sofa Bestway - welurowa - 3 w 1 + pompka 230V miejskie_zycie Kupię, sprzedam, zamienię 0 18-02-2012 21:04
Sofa dmuchana 5 w 1 - 193x152x64 - Bestway miejskie_zycie Kupię, sprzedam, zamienię 0 15-04-2011 10:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.