menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 16:54
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Tworzenie i przesyłanie obrazków na forum


Poproszono mnie o odświeżenie tematu, który powoli zanikał.
Ten wątek ma także na celu uporządkowanie wpisów i gromadzenie ich na jednym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 17:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Najłatwiej przesyła się z galerii na seniorze, ale jest ona nie do końca uporządkowana, jak ktoś ma więcej fotek i brak możliwości poładowania ich do albumów, podalbumów powoduje kłopot z wyszukaniem, bardzo często korzystam z fotosika, gdzie poprzez Fotosik Manager dość łatwo można wklejać fotki, a zmniejszam i obrabiam w programie XnView
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 19:36
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Dla Początkujących - ściąganie obrazków

Chcecie przesłać komuś kwiatek, bukiet czy inny obrazek.
Na przykład znaleźliśmy na forum i spodobał nam się ten.


Jak go ściągnąć i gdzie zapisać w komputerze. Robimy to tak:
- klikamy obrazek prawym myszy.
- pokazuje się tabelka, wybieramy z niej Zapisz obrazek jako..
- klikamy Moje dokumenty
- znajdujemy, klikamy Moje obrazy - zaznaczą się na niebiesko
- Otwórz
Moje obrazy to jest miejsce docelowe (adres), w którym gromadzi się obrazki.
Widzimy co tam mamy (ja mam kilkadziesiąt ślicznych, czasem dowcipnych, które spodobały mi się)
- teraz w okienku trzeba nadać obrazkowi nazwę oraz typ ( do tego są dwa paski na dole). Jako typ obrazka wybieramy NPG lub JPEG.
- klikamy Zapisz.
Zapisywanie skończone.

Odpowiednim miejscem dla obrazków jest folder Moje obrazy. Tam należy je gromadzić, szukać i stamtąd pobierać.

Filozofia zapisywania polega na tym, że należy znaleźć miejsce dla obrazka, zaznaczyć je (zaniebieszczyć), nadać nazwę, wybrać typ, i dopiero zatwierdzić "Zapisz".
Teraz, poprzez "Start", sprawdzamy, czy rzeczywiście w "Moich obrazach" zapisał się nasz obrazek.

I przy okazji sprawdzamy drugą rzecz - jaki jest rozmiar obrazka. W Moich obrazach wystarczy go tylko dotknąć kursorem.
Ten tutaj ma wymiary 160 x189px, a rozmiar pliku 11.4kB. Można to sprawdzić klikając na niego prawym i Właściwości.

Przećwiczcie proszę ściągnięcie do Moich obrazów powyższy obrazek.
Powodzenia.S.

Ostatnio edytowane przez hannabarbara : 05-01-2010 o 14:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 21:00
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie

Wysyłanie obrazka na forum - mały obrazek
Mały, t.zn. o rozmiarze nie większym niż 39kB.
Wykonuje się to za pomocą takiej oto forumowej metody "spinacza".

Metoda "spinacza"
Kolejność postępowania:
1) otworzyliśmy okienko do wpisywania postu:


W okienku wpisujemy tytuł, rozpoczynamy tekst.
Chcemy teraz wkleić obrazek. Albo często link (ale o tym innym razem).
Ważna uwaga: przed wklejeniem robimy odstęp od tekstu, co najmniej jednej spacji (to długi klawisz)

2) w okienku u góry klikamy na spinacz (mały, biurowy obok okrągłej buźki)
3) w otworzonym nowym okienku "Zarządzaj załącznikami" klikamy na "Przeglądaj"
4) w otworzonym oknie "Moje obrazy" wyszukujemy i klikamy nasz obrazek. Musi być mały, ten z poprzedniego postu ma 11,4kB, byłby więc dobry.
5) klikamy "Otwórz"
6) otworzyło się ponownie okienko "Zarządzaj załącznikami", klikamy w nim na "Wyślij"
7) zamykamy to okienko (klik na "x" w prawym górnym rogu)
8) sprawdzamy położenie kursora w naszym poście - 1 spacja!
9) ponownie w okienku naszego postu klikamy na "spinacz"
10) klikamy pojawiającą się nazwę naszego obrazka
11) pod okienkiem naszego postu klikamy "Podgląd wiadomości"
12) otworzy się u góry napisany post w wersji do druku. Sprawdzamy, wykrywamy ew. usterki
13) wracamy na dół do okienka gdzie pisaliśmy, poprawiamy wykryte usterki i ew. jeszcze raz powtarzamy pkty 9)-11)
15) teraz "Zatwierdź odpowiedź"- pod okienkiem z lewej.

I nasz post z małym obrazkiem wysłaliśmy!.
Proszę przećwiczyć tą technikę. Nawet kilka razy. Gdyż "ubung macht Meister" - jak mawiają Niemcy.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Jak wysyłać duże obrazki - w następnym poście.

Ostatnio edytowane przez hannabarbara : 05-01-2010 o 19:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 23:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Wysyłanie dużych obrazków - za pomocą TinyPic

W poprzednim poście podałem instrukcję dla obrazków małych, do 39 kB. Przez tzw.spinacz. Ten sposób wiele osób już przećwiczyło.
Przypomnę - spinacz, to taka mała ikonka o kształcie rzeczywistego spinacza biurowego. Znajduje się na górze okienka "Odpowiedz na ten wątek".
Dzisiaj, jak wysyłać większe. Wysyłamy je za pomocą pośredników, tzw. hostingów.
Hostingi, to serwery internetowe świadczące usługi, m.in. w zakresie przekazywania programów graficznych.
Jest wiele hostingów, jak na przykład: VPX.pl, ImageShak, Fotosik.pl.
Przedstawiam dwa spośród nich: TinyPic oraz ImageBanana.

Hosting TinyPic
Ten hosting jest najłatwiejszy: jest w j.polskim, klarownie napisany. Jest także niezawodny i stosunkowo szybki.
Pozwala zmniejszać obrazki do wymiarów optymalnych, nie pozwala powiększać.



Kolejność postępowania:
1) identyfikujemy nasz obrazek w Moje obrazy i sprawdzamy jego wymiary: szerokość x wysokość
2) w okienku w którym piszemy post, ustawiamy kursor w odpowiednim miejscu (chodzi o odległość)
3) klikamy na link: http://pl.tinypic.com/
4) w otwartym oknie TinyPic'a klikamy Przeglądaj
5) otwiera się okno Moje obrazy. Czasem trzeba je znaleźć kliknąwszy "v" na białym pasku przeglądania. Bywa ukryte pod Moje dokumenty
6) klikamy w Moich obrazach na nasz obrazek (w niebieską ramkę go weźmie) i w prawo na dole Otwórz
7) wracamy na stronę TinyPic'a, wybieramy Rozmiar:
8) klikamy Prześlij teraz
9) wybieramy odpowiedni kod:Kod IMG forów..
10) zaznaczamy go, t.zn. "na niebiesko"
11) klikamy razem klawisze Ctrl + C
12) idziemy na okienko w którym piszemy post, klikamy razem Ctrl + V
13) pod okienkiem klikamy Podgląd wiadomości
14) podciągamy się w górę i patrzymy na efekt naszego wklejenia (gotowe do wysłania)
15) gdy jest jakiś błąd, wracamy w dół tam gdzie pisaliśmy, poprawiamy
16) teraz dopiero klikamy Zatwierdź odpowiedź
I paszło!
Czytamy, jeszcze wykryliśmy jakiś błąd. Nic straconego. Przez 1 dobę mamy jeszcze możliwość korekty. Pod okienkiem z prawej jest Edytuj. Klikniesz, możesz poprawiać. Potem Zapisz - jest po lewej.

W następnym poście - hosting ImageBanana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 00:04
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Wysyłanie dużych obrazków na forum - za pomocą ImageBanana

Hosting ImageBanana
Hosting, choć w języku niemieckim, jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Zmniejsza nawet duże obrazki (1200 pix) do opcjonalnego wymiaru.
Tylko zmniejsza - nie ma możliwości powiększania.
Uwaga, przypominam też łatwy sposób kopiowania i wklejania: po zaznaczeniu linku (także tekstu): razem Ctrl + C, następnie Ctrl + V.

Kolejność postępowania:
1) w Moje obrazy wyszukujemy nasz obrazek, sprawdzamy wymiar ( w pixelach), ustawiamy kursor w okienku naszego postu
2) klikamy na link: http://www.imagebanana.com/
3) w otwartym programie ImageBanana klikamy Przeglądaj
4) otwiera się okno Moje obrazy. Czasem trzeba je znaleźć. Zwykle jest ukryte pod Moje dokumenty. Wtedy Otwórz.
5) klikamy w Moich obrazach na nasz obrazek (weźmie go w niebieską ramkę), teraz Otwórz - po prawej na dole
6) wracamy na stronę programu ImageBanana
7) dopasowujemy wielkość obrazka: Bildgröße ändern. Najlepiej pozostawić domyślną wartość 320x240. Obok należy koniecznie "zaptaszkować" kwadracik - w przeciwnym razie weźmie obrazek w wymiarze oryginalnym (czasem b.dużym)
8) klikamy powyżej Hocheladen
9) pojawia się wybrany obrazek
10) wybieramy poniżej kod odpowiedni dla forum: Hotlink fur Boards (1)
11) po zaznaczeniu (niebiesko) kodu, klikamy razem Ctrl + C
12) idziemy na okienko w którym piszemy post, klikamy razem Ctrl + V
13) pod okienkiem klikamy Podgląd wiadomości
14) idziemy w górę, patrzymy na efekt wklejenia
15) gdy jest błąd, wracamy na dół, poprawiamy
16) teraz dopiero klikamy Zatwierdź odpowiedź
Wysłaliśmy!

Na bardzo podobnej zasadzie działają hostingi Fotosik oraz ImageShack.
Te cztery hostingi łączy wspólna cecha, a mianowicie, że obrazki pobiera się z Moich obrazów.

Jest jeszcze inna b. wygodna metoda, w której obrazki gromadzi i pobiera się z Galerii KSC.
Powołuje się na nią jip w poście #2. Oto link do tej metody: http://www.klub.senior.pl/moje/Senio...brazkow,2.html

Przećwiczcie omówione w postach # 4, 5 i 6 metody.
Powodzenia. S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 01-12-2009 o 06:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 06:42
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie c.d. metod tworzenia/przesyłania obrazków

Forumowiczka zapytała co to jest "upload".
Upload oznacza: ładować, (wysyłać) do kogoś, od siebie.
W informatyce (wg Wikipedii) - "proces przeciwny do downloadu, polegający na wysyłaniu plików lub innych danych do serwera lub komputera należącego do innego użytkownika".

W praktyce,zamiennie używa się terminu hosting.
"Hosting, to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowi (fizycznego miejsca na dysku)".
W uproszczeniu hosting to serwer grafiki (obrazków, fotek).

Hostingów jest wiele, np: TinyPic , Fotosik, VPX, ImageBanana (krótko - banan), ImageShack, , OdSiebie (ostatnio zamknięty). Natomiast IrfanView, Gimp, to programy do graficznej obróbki zdjęć i tworzenia własnych prac.
Sami widzicie ile ich jest. Można się pogubić. Więc co trzeba zrobić - nauczyć się tylko dwóch. Przynajmniej na razie.
Zrozumiałe, że polecam te, do których napisałem instrukcje : TinyPic oraz ImageBanana. Były też wcześniej opisywane przez innych.
Jeszcze 3 przypomnienia:
- wcześniej obrazek musi być wklejony (zapisany) do Moich obrazów (są pod Start)
- małe obrazki (do 39 KB) najlepiej wysyłać za pomocą "spinacza" (jest to mała ikonka w okienku, w którym piszemy post) - str. # 4
- zamiast myszką, czynności "kopiuj" i "wklej" można wykonywać z klawiatury. Po zaznaczeniu obrazka (albo linku czy fragmentu tekstu), należy nacisnąć razem CTRL + C, a następnie w pisanym poście Ctrl + V.

Powodzenia. S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 09:37
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Zmiana wielkości obrazka lub fotki

Jak napisałem wcześniej, hostingami TinyPic i ImageBanana można przesyłać obrazki/fotki w wielkości pierwotnej lub zmniejszonej.
A co zrobić jeśli obrazek jest za mały, jak go powiększyć?.

Kolejność postępowania:
1) idziemy do Moje obrazy
2) klikamy prawym na wybrany obrazek
3) teraz kolejno: Otwórz > Obraz > Zmnień rozmiar...
zielona kropka jest w górnym kółeczku
4) klikamy w dolne kółeczko, zmieniamy 100 np. na 150%
5) klikamy OK - obrazek się powiększył.
6) wracamy do Moje obrazy, widzimy nasz obrazek powiększony.

Taki pobieramy hostingiem TinyPic do postu.
Jeżeli chcemy z powrotem go zmniejszyć w Moich obrazach - powtarzamy czynności 1) - 4) z tym, że w punkcie 4) zmieniamy 100 np. na 50%.

Dokładnie tak samo postępujemy gdy chcemy powiększyć/zmniejszyć fotkę.
Z tym, że fotki radziłbym trzymać w Moich dokumentach w specjalnie założonym do tego celu podfolderze pod nazwą np. FOTOGRAFIE.

A tak wygląda obrazek w pierwotnej wielkości, oraz w wielkości powiększonej o 50%, (kliknij prawym na obrazek i Właściwości - masz wymiary i hosting):



Powodzenia. S.

Ostatnio edytowane przez hannabarbara : 05-01-2010 o 20:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 11:29
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Zdjęcia z aparatu fotograficznego do komputera

enia60 napisała:
do przenoszenia zdjęć na komputer służy dysk wymienny (wyczytałam), ale jak go odnaleźć w "moim komputerze" nieobecny
a może jest inna metoda,podobno jest to bardzo proste ,a ja nie umiem sobie poradzić


odpowiedziała jej Kundzia:
Jeśli podłączysz aparat, komputer wykaże Ci go jako dysk wymienny lub urządzenie magazynujące.Po prostu,kopiujesz zdjęcia z niego i wklejasz na własnym dysku w komputerze.

...,jak ukaże ci się ów dysk wymienny, to go otwórz jak każdy inny folder w komputerze, znajdź zdjęcia (bo poza zdjęciami tam są na pewno i inne rzeczy,sterowniki itd). Zaznacz zdjęcia,kopiuj je albo wytnij i wklej do wybranego folderu na komputerze.

Eniu, gdzie i jak powinnaś wklejać.
1) przygotuj najpierw miejsce w swoim komputerze, do którego będziesz wklejać :
Klikaj kolejno: Moje dokumenty -> prawym myszy Nowy -> Folder -> nadaj (zmień) nazwę, np. "FOTOGRAFIE z ..."

2) Otwórz ten dysk wymienny (aparat), zobacz zdjęcia, stąd je będziesz wycinać :
Prawym myszy kliknij na zdjęcie -> Wytnij

3) Idź do "FOTOGRAFIE z ..." -> prawym myszy i Wklej .

I tak po kolei, folder "FOTOGRAFIE z .." Ci się zapełni.
Powodzenia. S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 20:09
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Forumowiczka zapytała co to jest "upload".
Upload oznacza: ładować, (wysyłać) do kogoś, od siebie.
W informatyce (wg Wikipedii) - "proces przeciwny do downloadu, polegający na wysyłaniu plików lub innych danych do serwera lub komputera należącego do innego użytkownika".

W praktyce,zamiennie używa się terminu hosting.
"Hosting, to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowi (fizycznego miejsca na dysku)".
W uproszczeniu hosting to serwer grafiki (obrazków, fotek).

Hostingów jest wiele, np: TinyPic , Fotosik, VPX, ImageBanana (krótko - banan), ImageShack, , OdSiebie (ostatnio zamknięty). Natomiast IrfanView, Gimp, to programy do graficznej obróbki zdjęć i tworzenia własnych prac.
Sami widzicie ile ich jest. Można się pogubić. Więc co trzeba zrobić - nauczyć się tylko dwóch. Przynajmniej na razie.
Zrozumiałe, że polecam te, do których napisałem instrukcje : TinyPic oraz ImageBanana. Były też wcześniej opisywane przez innych.
Jeszcze 3 przypomnienia:
- wcześniej obrazek musi być wklejony (zapisany) do Moich obrazów (są pod Start)
- małe obrazki (do 39 KB) najlepiej wysyłać za pomocą "spinacza" (jest to mała ikonka w okienku, w którym piszemy post) - str. # 4
- zamiast myszką, czynności "kopiuj" i "wklej" można wykonywać z klawiatury. Po zaznaczeniu obrazka (albo linku czy fragmentu tekstu), należy nacisnąć razem CTRL + C, a następnie w pisanym poście Ctrl + V.

Powodzenia. S.

Chciałbym zapytać czy nie miałeś problemów z ImageBanana?. Dzisiaj stwierdziłem, że ni stąd ni z owąd ten program przestał "widzieć" moje pliki mimo, że wcześniej działał bez zarzutu. Po zmianie programu na www.iv.pl wszystko wróciło "do normy". Czy zdarzyło Ci się coś takiego?
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 21:00
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

To prawda! Bananik dziś nie czytał!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 21:09
dziunia_50 dziunia_50 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: lubuskie
Posty: 425
Domyślnie Witam

U mnie się otwiera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 01-12-2009, 23:37
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

U mnie działał rano, a później przestał działać banan
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-12-2009, 18:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie Niedziałające hostingi

ImageBanana oraz TinyPic w tej chwili działają.
Chociaż wczoraj wieczorem "Banan" odmawiał posłuszeństwa - obrazków i zrzutów w postach nie otwierał.
Wniosek, że niektóre serwery są przeciążone wieczorem i stąd te problemy i nasze kłopoty.
Sprawa z OdSiebie ucichła, lecz problemy z grafiką w naszych postach pozostały.

Ale jakoś nikt nic nie mówi nt. VPX.pl ?.
Przecież on nie działa od ok. 10 dni!

A może ktoś coś powie nt. ImageShack - jak z nim?

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-12-2009, 19:00
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Ale jakoś nikt nic nie mówi nt. VPX.pl ?.
Przecież on nie działa od ok. 10 dni!
A może ktoś coś powie nt. ImageShack - jak z nim?
S.
Strona vpx nie jest chętnie odwiedzana, bo ma brzydkie zwyczaje i to od dawna.
Przesłane za jej pośrednictwem obrazki znikają po pewnym czasie z forum... ustępując miejsca reklamie strony.

Jest jeszcze strona http://www.iv.pl/
Na ogół otwiera się łatwo, ale i ona ma na sumieniu znikanie obrazków po jakimś czasie.

ImageShack, czyli żaba, teraz działa, sprawdziłam, ale wieczorami bywa, że każe zbyt długo czekać.
Działa także Fotosik http://www.fotosik.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 09-12-2009, 19:10
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Używam tylko Image Shack,jeszcze mnie nie zawódł,choć czasem wolniej działa.Ma parę ciekawych wtyczek.
Można sie rejestrowac,ale niekoniecznie.
Będąc zarejestrowanym,przy usuwaniu zdjęc ze swojego albumu znikaja te zdjecia wstawiane na forum i tu trzeba uważac.
Można kilka zdjęć grupowo wstawiać,zmieniac rozmiary.Program po angielsku ale bardzo intuicyjny.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-12-2009, 23:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ale heca! Image shack zmieniła dzisiaj swój "wysrój". Basiu - Emko chyba zauroczyłaś....Może jest wszystko o.k. ale jak przez 3 lata klikało się w jeden wzór a teraz nie dość zmiany to i pamięci braknie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 09-12-2009, 23:47
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Ale heca! Image shack zmieniła dzisiaj swój "wysrój". Basiu - Emko chyba zauroczyłaś....Może jest wszystko o.k. ale jak przez 3 lata klikało się w jeden wzór a teraz nie dość zmiany to i pamięci braknie...

Jolu,mnie się wydaje,że cały czas jest tak samo.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 10-12-2009, 17:43
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Jolito masz rację "żaba" zmieniła skórkę - jest inna, dla mnie nie czytelna.
Żałuję, ale nowej szaty nie umiem rozgryźć. Może ktoś pomoże Help!!! - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 10-12-2009, 18:55
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ZBIERACZOM OBRAZKÓW - KWIATY. cz.II jolita Hobby, pasje 25 02-02-2010 23:59
Zbieraczom obrazków - kwiaty cz.I jolita Hobby, pasje 500 23-11-2009 12:39
zbieraczom obrazków...konie Bajadera07 Hobby, pasje 513 07-08-2009 09:41
Zbieraczom obrazków - moje koty. cz.II jolita Hobby, pasje 505 26-09-2008 23:37
Zbieraczom obrazków. Cz.I - moje koty jolita Hobby, pasje 500 11-06-2008 16:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.