menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 11:52
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Do partyjnych partyjni strzelaja !


Stalo sie - walka z bronia palna w rece wsrod partyjnych !
I to gdzie w biurach poselskich ,na partyjnych padl blady strach.
A i wzmocniono ochrone Premiera i Prezydenta jak donosza media .
W takim razie polityczny terroryzm ruszyl na calego w Polsce ,tylko czekac na jakies powazniejsze zamachy.
Tfuuuu,co ja pisze ,nie czekac a obserwowac/patrzec kto to czyni a jak potrafimy to i zapobiegac.

Ja wiem,ze seniorzy nic tu nie moga pomoc,chociaz tego zabojce seniora 62-latka z kanadyjskim doswiadczeniem zyciowym i "taksowkarska" polska praktyka inny senior mogl zatrzymac gdy do tych "dzialan politycznych" sie (lub ktos go) przygotowywal.
Teraz to juz po fakcie ale innych seniorow przestrzec trzeba,szczegolnie tych co nic sie im w zyciu nie uklada w kraju i na obczyznie.
Sa ,sa,tacy - do wynajecia .

Piszac o porachunkach miedzy dwoma czolowymi partiami politycznym w Polsce,niczym sie wszyscy nie powystrzelaja ,zakladajac ten temat (mysle ,ze sie ukaze na tak poczytnym portalu seniorow) chce z panstwem podzielic sie wlasnymi odczuciami seniora bezpartyjnego (przez cale zycie) i jak ja widze zapobiezenie tym porachunkow,ktore faktycznie moga doprowadzic Polske do wojny domowej.

Otoz Kochani - Seniorki i Seniorzy !
Wiem,ze macie za soba szlak partyjny (nie wszyscy oczywiscie ),odpowiednie doswiadczenia zyciowe i partyjne - podzielcie sie z nami bezpartyjnymi jak to dzisiaj mozna zazegnac "bitwy partyjne" ?
Ja wiem,ze za Waszych czasow "walki partyjnej" bywalo latwiej ,bowiem bylo tylko 3 partie w Polsce i inny byl front partyjny,wszyscy sie jakos dogadywali,byly to :
ta czolowa i niezlomna (az sie zlamala i odremontowala) PZPR, druga silna i "chlopska"ZSL (od Pawlakow do Pawlakow po dzis dzien) oraz SD przytakujaca kazdemu i nieszkodliwa.

Wtedy faktycznie nie bylo strzelaniny,chyba ,ze korkow od szampana ,bylo milo i ukladnie ,a teraz co sie porobilo ?
Mam nadzieje,ze znajdzie sie tu jakis lider partyjny (moze nawet okresu stalinizmu) i nam wyjasni co to sie porobilo w dzisiejszych partiach,ze az ludzie po pistolety przedwojenne siegaja ,jakby to nie bylo nowszych i doskonalszych z wieksza iloscia amunicjni.
Co zrobic /uczynic aby znowu zapanowala milosc partyjna ,nawet i na forum seniora ,a bezpartyjni ( w tym ja) mogli bic brawo i kochac sie wzajemnie ???
Powtorze swoje przekonanie,ze chyba najlepiej byloby dobrze rozwiazac te partie klotliwe i moze wtedy zapanuje spokoj i pokoj tez.
W przeciwnym razie oni sie wszyscy powystrzelaja albo zadusza !
  #2  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 22:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ooooooo !
Nie ma seniorow partyjnych ?
A moze to zmowa milczenia ???
Trudno,poczekam moze znajdzie sie jakas "dusza bezpartyjna " w wieku seniora i zabierze glos w powyzszym temacie.

Byc moze bezpartyjni tu nie dyskutuja, a partyjni seniorzy sa innymi tematami zajeci.
  #3  
Nieprzeczytane 22-10-2010, 20:54
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Widzisz, Senior, tak to jest kiedy prawdziwego UB nie ma...
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 25-10-2010, 22:27
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Co juz w Polsce "prawdziwkow" nie ma ?
Przeciez jeszcze Polskie Lasy Panstwowe nie zostaly sprzedane i naleza do Polski .
  #5  
Nieprzeczytane 02-11-2010, 22:55
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Grzyby? To się w supermarketach kupuje.
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 09-11-2010, 20:03
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

Ja tam nigdy nie dałem się zaciągnąć do żadnej partii i nie mam zamiaru. Partia reprezentuje siebie a nie interesy ogółu.
  #7  
Nieprzeczytane 09-11-2010, 23:20
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Też nie jestem w żadnej partii ale strzelać lubię.
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 15-11-2010, 12:39
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

No,no !
Za Stalina nie strzelano ale lepiej mordowano .

Teraz to sie tylko moderuje,prawda moderatorze "stalin" ?

Jak tam dalej ta sprawa ze "strzelajacym kanadyjczykiem" ?

Chodzi mi nie o tego kanadyjczyka piszacego tu na forum ale o tego taksowkarza z pod Czestochowy,co wtargnal do biura partyjnego od prawa i sprawiedliwosci i zabil - dostal juz wyrok za swoj "czyn sprawiedliwosci" ?
Jakos cicho w "merdiach".
Ponoc kilku mial na liscie do zastrzelenia i to nie tylko tych partyjniakow z PiS-u ale rowniez dryfujacych na platformie.
Jeden to nawet byl mocno zastraszony i kazal napisac to w gazecie.
  #9  
Nieprzeczytane 17-11-2010, 22:51
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Mało to głupoli na świecie? Zacznijmy od Herostratesa..
proszę:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Herostrates
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 19-11-2010, 12:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Faktycznie glupich nie sieja a rodza sie .No chyba,ze glupi z glupia idzie do lozka ale to inna spiewka.
Podobno w Polsce planuje sie uchwalic posiadanie broni palnej w domu w obronie dobr osobistych.
Zgromadzili ich co niektorzy,znaczy sie tych dobr tak w nieruchomosciach,hektary,budynki i inne palace a i konta zagraniczne tez sie im przelewaja.

Ty "stalin" do bogatych nalezysz?
Bo Soso byl biednym chlopakiem,dopiero wszechpartia dala mu wladze ,no a tobie tylko moderowanie u staruszkow.
Chwala ci za to,ze mi czasem dajesz popisac ,widac nie taki jestes "kultowy do konca" jak mi tu przyajciel podpowiada.
Ale co on sie moze znac na stalinizmie i kulcioe jednostki jak go jeszcze wtedy na swiecie nie bylo.
Co innego my,znaczy sie ci co smierc Stalina pamietaja.
Oj bylo wtedy placzu bylo, wiecej niz po Lechu Kaczynskim.
Moze dlatego,ze on dopiero "stalinem chcial byc" ale to nieszczescie ze Smolenskiem mu nie pozwolilo.

Moze teraz bratu sie uda ,jak myslisz "stalin-moderator" ?
  #11  
Nieprzeczytane 26-11-2010, 21:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Stalinowi" zabraklo odpowiedzi,wiec chyba go przekonalem.

Gorzej bedzie (mnie i innym) przekonac Jaroslawa Kaczynskiego aby sobie juz dal spokoj z........,bez polityki tez da sie zyc ,a Napoleonem nigdy nie bedzie ,choc mierzyc mozna wysoko.
Zreszta Polska nie ma takiej "Heleny" aby na niej umrzec i byc pogrzebany.
Na wyspie Wolin znalazloby sie miejsce ale po co zaraz umierac "za cesarstwo" ?
Trzeba zyc i cieszyc sie zyciem,przeciez ono tak krotkie po co toczyc wojny partyjne,juz lepiej kolejno zmieniac sie przy wladzy. !
I od nowa "rzeczpospolita glodowa" ale nie dla wszystkich.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.