menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-03-2018, 12:12
antek.g antek.g jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Karczew
Posty: 1
Domyślnie Audycja


Dzień dobry

Zanim zacznę, chciałbym się przywitać z wszystkimi, ponieważ po raz pierwszy zawitałem w Wasze progi.
Chciałbym się z Państwem podzielić pewną sprawą, co wydarzyło się w moim życiu niedawno.
W wyniku zrządzenia losu jeszcze w latach 80 tych utraciłem większość pamiątek rodzinnych, w tym fotografie. Już robię się stary i nie miałem nic co mógłbym pokazać moim kochanym wnukom, a zwłaszcza wnuczce. Moja droga przyjaciółka podsunęła mi pomysł nagrania audycji, gdzie opowiedziałbym wszystko ważne o swoim życiu. Mój syn znalazł człowieka, który wykonuje takie audycje filmowe i taką audycję wykonał ze mną. Nie będę wchodził w szczegóły ale jest to zrobione bardzo fachowo i przepięknie, człowiek zna się na robocie. O to chodzi że mogłem pokazać i powiedzieć wszystko co uznawałem. O mojej mamie, o tatusiu, o pracy, potem o mojej ś.p. żonie, o tych ciężkich czasach mojej młodości, o wszystkim. Chciałem Państwu powiedzieć, że to jedna z lepszych rzeczy jakie mogę rodzinie pozostawić. Ale co najważniejsze, odżyłem bo to spełnienie i przekazanie dalej świadectwa mojego życia. Gdzie kiedyś było możliwe zarejestrowanie głosu i widoku? Kto kiedyś miał taką możliwość? Nikt. To się nie mieści w głowie. Proszę Państwa, dla wnuków, prawnuków za ileś lat to będzie strasznie cenna pamiątka. I namawiam Państwa żeby zastanowili się nad wykonaniem takiej audycji filmowej.
Chciałem się z Państwem podzielić moją radością z tego tytułu, że zrobiłem coś w moim ujęciu bardzo ważnego dla siebie i dla mojej rodziny.
Jakby ktoś z Państwa zechciał to zapytam syna o telefon do tego człowieka od audycji "moja historia".
Do widzenia Państwu
Antoni Głowacki, powiat Otwocki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.