menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Uzależnienia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Uzależnienia Alkoholizm, palenie papierosów, narkomania ale też zakupoholizm, uzależnienie od hazardu czy nawet od telewizora - problemy seniorów z nałogami.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 22:09
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 118
Domyślnie

Wiecie co, to jest chyba jakieś chorobliwe, bo ja też tak mam. Najpierw chwalę, a póżniej ukradkiem sprawdam i poprawiam....hahaha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 22:42
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

pracoholizm -dotknieta nim byłam w straszny sposób -ale udało mi się z tego z lekka wyzwolić i coraz lepiej mi z tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 05:29
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wilhelmino ucaluj ode mnie kota pedanta -bo jak go sobie wyobraze zlanego potem,szorujacego te kuwete do bialosci,a pozniej szlochajacego w katku,ze tak sie biedak natyral ,a ty i tak poprawiasz to...naprawde.
A serio -przyznam sie ,trudno JESTEM LENIEM - i wstydze sie.Skutkuje to tym ,ze jak musze cos robic (a musze ciagle i cale zycie) to robie to dosc szybko(zeby miec z glowy) i starannie (zeby nikt nie wpadl na moj trop).A do tego pech moj zyciowy polega na tym -ze zawsze musialam rano wstawac (choc wyznaje zasade ,ze kto rano wstaje ..ten jest niewyspany) i zawsze musilam duzo dosc pracowac zeby jakos szlo-do tego do poznej starosci musze sie doksztalcac -uuuuch zycie ,zycie.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 07:36
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Uśmiech

Jeśli chodzi o ten zegar..wg mnie to chyba Ziemia teraz kręci sie szybciej i dlatego tak szybko czas ucieka.A pracoholizm? kiedyś usłyszałam: co masz zjeść - jutro zjedz dziś,a co masz zrobić dzis - zrób jutro.Było to dawno temu,ale od tamtego czasu trzymam sie tej zasady i nie narzekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 10:43
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Kiedyś wydawało mi się że nikt lepiej odemnie nic nie zrobi, wręcz nie pozwoliłam sobie pomóc,dopiero choroba skorygowała moje myślenie.Zawsze uczyłam dzieci pracy ale...Teraz pracuję.i dużo obowiązków przekazałam dzieciom i mężowi ,ale i tak nie potrafię siedzieć bezczynnie.mam za to więcej czasu na robótki no i teraz na komputer.A że od czasu do czasu chodzę i w tajemnicy poprawiam -to taka natura.Tylko ten czas-faktycznie te zegary chodzą coś za szybko.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 14:14
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

a ja mysle że z wiekiem dopadł nas syndrom przemijania -uświadomiłysmy to sobie i ze wszech miar usiłujemy nadrobić czs który jakoś tak dziwnie nam umknął dla tego to doba jest dla nas zakrótka a te paskudne zegary lecą jak oszalałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 15:16
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Z tym nadrabianiem to po części bym się zgodziła,często łapię się na tym że chciałabym zrobić coś na co kiedyś nie miałam czasu,a okazuje że i dziś na to brakuje czasu.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 17-10-2009, 02:01
juniorka juniorka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 69
Domyślnie

ucieczka od przykrych wpomnień z ostanich lat...a praca rzeczywiście najzdrowsza, biorąc pod uwagę, że można też inaczej odcinać się od tego co było żeby nie pamiętać. ale może warto trochę wytchnienia zlapać i pomysleć, że życie jest piękne i trzeba z niego brać co daje nawet jak początko jest źle, w koncu mamy je jedno
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.