menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 14:27
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Jejku! Ludziska! Speszona jestem. Moje maleńkie, skromne ogłoszenie, które w zamyśle miało trwać chwilę, tak się rozbujało, że dzięki uprzejmości adminki wylądowało tutaj jako wątek zamiast w koszu. Nawet kobitka ładnie przedtem posprzątała. Aż się boję rachunku jaki za tę robotę mi wystawi.

Ja się nie nadaję do prowadzenia wątku więc się właśnie z tego obowiązku wymiksowuję. Niektórzy zakładający wątki prowadzą je świetnie więc nie chciałabym się swoją niemotą pod tym względem zbłaźnić. Poskąpiła mi Bozia talentu w tym kierunku ot co.

Dlatego puszczam go na tzw. żywioł i proponuję zmianę formuły. Buziaczkowanie to wspaniała sprawa. Niech to więc będzie np. giełda buziaczków na zasadzie podaż- popyt. Tych oferowanych komuś konkretnemu lub oferowanych do kupna bez konkretnego adresata. Dawanych komuś konkretnemu z okazji lub tylko z sympatii albo oferowanie czegoś w oczekiwaniu na czyjś ciepły, serdeczny lub radosny buziak. Buziak może przecież spełniać różne funkcje np. być pocieszeniem dla kogoś komu akurat jest markotno albo przejawem rozsadzajacej radochy, okazania że np. "lubię cię" itd. itp.W tzw. międzyczasie pomiędzy buziaczkowaniem (np. stojąc w kolejce) można sobie pogadać, poflirtować, wymienić poglądy, podzielić się radością lub smutkiem. Wszelka dowolność. Jako zapłata przy transakcji kupna-sprzedaży lub wymiany mogą być np: piosenki, melodie, wiersze, aforyzmy, skecze, dowcipy, kwiatki, piwko ... wszystko co fajne. Może znajdzie nabywców a reszta pobawi się przy okazji. Dopuszczalne także buziaczkowanie gratis. Mogą to być oczywiście buziaki na dobranoc, na przebudzenie, o każdej porze dnia a nawet ciemną nocą. Wszelka inwencja twórcza jak najbardziej wskazana. Ja byłam zaszczycona gdy Basia i Paula poprosiły mnie o buziaki najpierw przesyłając takowe od siebie. Dla mnie było to piękne.(Tylko bez podtekstów proszę - buziaki to sprawa niewinna jak noworodek). Paula nawet poszła w konwencji dalej przekazujac buziaki komuś z dedykacją. I o to właśnie chodzi. Miłej zabawy życzę.
Ps. Ja oczywiście zaglądać będę czasem, bo po prostu lubię się z kimś buziaczkować.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.

Ostatnio edytowane przez Ania o. : 31-10-2010 o 15:19.
  #42  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 14:52
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Jejku! Ludziska! Speszona jestem. Moje maleńkie, skromne ogłoszenie, które w zamyśle miało trwać chwilę, tak się rozbujało, że dzięki uprzejmości adminki wylądowało tutaj jako wątek zamiast w koszu. Nawet kobitka ładnie przedtem posprzątała. Aż się boję rachunku jaki za tę robotę mi wystawi.

Ja się nie nadaję do prowadzenia wątku więc się właśnie z tego obowiązku wymiksowuję. Niektórzy zakładający wątki prowadzą je świetnie więc nie chciałabym się swoją niemotą pod tym względem zbłaźnić. Poskąpiła mi Bozia talentu w tym kierunku ot co.

Dlatego puszczam go na tzw. żywioł i proponuję zmianę formuły. Buziaczkowanie to wspaniała sprawa. Niech to więc będzie np. giełda buziaczków na zasadzie podaż- popyt. Tych oferowanych komuś konkretnemu lub oferowanych do kupna bez konkretnego adresata. Dawanych komuś konkretnemu z okazji lub tylko z sympatii albo oferowanie czegoś w oczekiwaniu na czyjś ciepły, serdeczny lub radosny buziak. Buziak może przecież spełniać różne funkcje np. być pocieszeniem dla kogoś komu akurat jest markotno albo przejawem rozsadzajacej radochy, okazania że np. "lubię cię" itd. itp.W tzw. międzyczasie pomiędzy buziaczkowaniem (np. stojąc w kolejce) można sobie pogadać, poflirtować, wymienić poglądy, podzielić się radością lub smutkiem. Wszelka dowolność. Jako zapłata przy transakcji kupna-sprzedaży mogą być np: piosenki, melodie, wiersze, aforyzmy, skecze, dowcipy, kwiatki ... wszystko co fajne. Może znajdzie nabywców a reszta pobawi się przy okazji. Dopuszczalne także buziaczkowanie gratis. Mogą to być oczywiście buziaki na dobranoc, na przebudzenie, o każdej porze dnia a nawet ciemną nocą. Wszelka inwencja twórcza dozwolona. Ja byłam zaszczycona gdy Basia i Paula poprosiły mnie o buziaki najpierw przesyłając takowe od siebie. Dla mnie było to piękne.(Tylko bez podtekstów proszę - buziaki to sprawa niewinna jak noworodek). Miłej zabawy życzę.
Ps. Ja oczywiście zaglądać będę czasem, bo po prostu lubię się z kimś buziaczkować.

Aniu treść postu jest przecudna i słodka, że już poczułam się lepiej i jakbym zaaplikowała sobie witaminy najlepszego składu. Kobieto tobie już z marszu należy się buziaczek za twórczość i znajomość psychiki ludzkiej nie mówiąc o ładzie i składzie fabuły. Masz niespożyte talenty dziewczyno.

__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #43  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 15:08
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
.......... Buziaczkowanie to wspaniała sprawa. Niech to więc będzie np. giełda buziaczków na zasadzie podaż- popyt. Tych oferowanych komuś konkretnemu lub oferowanych do kupna bez konkretnego adresata. Dawanych komuś konkretnemu z okazji lub tylko z sympatii albo oferowanie czegoś w oczekiwaniu na czyjś ciepły, serdeczny lub radosny buziak..........

Aniu, to buziak dla Ciebie, .

I piosenka. Jedna z moich ulubionych...... http://www.youtube.com/watch?v=Esdl_3kKSBk
  #44  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 15:27
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

Witam

Czy można w takim razie, zaklepać sobie tutaj kolejkę?
  #45  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 15:28
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Paula, Izuniu - qrcze dziewczyny poryczałam się z rozczulenia tak mnie za serce ujęłyście. Kłaniam sie nisko w podzięce. Buziaczki oczywiście odwzajemnię z ogromną przyjemnością ale nieco potem, bo się chwilowo nie wyrabiam. Uściski i przytulanko tymczasem.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
  #46  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 15:37
wawik's Avatar
wawik wawik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Rybnik
Posty: 1 729
Domyślnie

Też chciałbym do kolejki doskoczyć. A co?
  #47  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 15:56
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Ludzie nie twórzcie sztucznej kolejki tylko się całujcie. Otwarcie, szczerze, z przesłaniem lub bez byle cieplutko i serdecznie. Skoro tak łatwo można sprawić przyjemność komuś i sobie to niby dlaczegóż mielibyście tej przyjemności odmawiać i sobie i komuś właśnie.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
  #48  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:00
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Ania o
Cytat:
Dlatego puszczam go na tzw. żywioł
To ja żywiołowo http://www.youtube.com/watch?v=FqYnTnZO1VE
  #49  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:05
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Dla panów gerd, wawik. only dedykuję piosenkę czysto po przyjacielsku bez podtekstów.

http://www.youtube.com/watch?v=eQG50...eature=related
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #50  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:13
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Po ile te całusy? ..... bo spać nie mogę

Cześć. Trochę nie w porę (za długie oczekiwanie przepraszam) ale kolejna noc przed Tobą. Odsyłam do #44 - tam się dowiesz o szansach swoich na nocnego lub wieczornego buziaka i nie tylko. Powodzenia.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
  #51  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:23
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Paula
Cytat:
Dla panów gerd, wawik. only dedykuję piosenkę czysto po przyjacielsku bez podtekstów
Paula dziękuję

Oczywiście bez podtekstów
  #52  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:29
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Ja tutaj przyszłam z buziakiem dla Only-ego (mam problem z odmianą?!),
i prośbą o powrót na wątek "...Samotność..." Brakuje Twoich powitań i muzyki, którą codziennie rano raczyłeś samotne duszyczki.
Wróć, a ja bez podtekstów siarczyście Ciebie pocałuję prosto w... czółko!!! - Cz
  #53  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:45
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie




Jzunia...dla Ciebie słodkie buziaki za....też, moją ulubioną , bardzo, bardzo dawno nie słyszaną piosenkę , właśnie w wykonaniu
Cesarii Evory. I za przywołanie wspomnień z dziewczęcych lat, tak to już ...esiąd lat minęło, gdy po raz pierwszy ją usłyszałam na modnych w tamtych latach - potańcówkach ....i " kogoś"
Przypomniałaś mi też ,że dawno u Was nie byłam. Naprawię swoją opieszałość. Na pewno.
Izuniu, a czy mogę ją sobie wypożyczyć ?
__________________
  #54  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 16:57
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimoza
Ja tutaj przyszłam z buziakiem dla Only-ego (mam problem z odmianą?!),
i prośbą o powrót na wątek "...Samotność..." Brakuje Twoich powitań i muzyki, którą codziennie rano raczyłeś samotne duszyczki.
Wróć, a ja bez podtekstów siarczyście Ciebie pocałuję prosto w... czółko!!! - Cz

Mimoza- Mimi dla ciebie przyjaciółko piosenka + buziaczek. Warto mieć takich forumowych przyjaciół jak ty.



http://www.youtube.com/watch?v=9aRVy...eature=related
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #55  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 17:01
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie Paulo

Po takiej deklaracji, nic innego mi nie pozostaje
jak oddać z nawiązką i z dubeltówki droga Przyjaciółko.
  #56  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 17:59
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
, a ja bez podtekstów siarczyście Ciebie pocałuję prosto w... czółko!!!
Witaj Mimozo
Skoro w czółko , to wiadomo...... bez podtekstów
To co piszesz , jest bardzo , bardzo miłe .
Nie pozostawiasz mi wyboru ,
  #57  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 19:36
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

buziaczek dla wszystkich na tym wątku...czy w moim wykonaniu to ma szansę być bez podtekstów
hyh

__________________

Ostatnio edytowane przez toy_ : 31-10-2010 o 19:56.
  #58  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 20:24
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

toy
Cytat:
hyh

http://www.youtube.com/watch?v=jvGWv84HkcE&p=D69EB18BA215F623&playnext=1& index=17
  #59  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 20:31
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie Aniu

Cytat:
Napisał Ania o.
Kochanie dla Ciebie buziak gorący, serdeczny, szczególny, drugi, trzeci i wielokrotny - to z ogromną przyjemnością i cieszę się, że to ja nie muszę płacić choć powinnam.Basieńko nawet jak Ci czasem buziaczka nie wysyłam to i tak często o Tobie cieplutko myślę, na obrazek spoglądam i masz swoje stałe miejsce w moim serduszku.

Dziękuję i Ty Aniu w sercu moim masz malutki kącik na stałe. Całusek dla Ciebie.
__________________
arbara
  #60  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 20:49
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 796
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jolina

Jzunia...dla Ciebie słodkie buziaki za....też, moją ulubioną , bardzo, bardzo dawno nie słyszaną piosenkę , właśnie w wykonaniu Cesarii Evory.........
Izuniu, a czy mogę ją sobie wypożyczyć ?


Ależ Jolinko, oczywiście, piosenka była dedykowana Ani, ale do odsłuchania dla wszystkich.
Też mam z nią związane miłe wspomnienia z młodzieńczych potańcówek.
Pozdrawiam i buziaki dla Ciebie zostawiam........ Cmok, cmok.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sprzedam licencje na biznes Damian17 Kupię, sprzedam, zamienię 17 03-01-2011 18:02
Sprzedam firme biznesovo.pl Kupię, sprzedam, zamienię 0 01-12-2009 17:17
Sprzedam mieszkanie Vera Kupię, sprzedam, zamienię 2 17-08-2009 15:35
Sprzedam masażer phil Kupię, sprzedam, zamienię 0 24-06-2009 18:16
Sprzedam połowę domu. Optymistka Kupię, sprzedam, zamienię 2 26-03-2009 11:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.