menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-08-2006, 00:53
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Gaduła Czy lubicie zmiany w mieszkaniach?


Ja na przykład uwielbiam przesawiać meble i teraz jakoś mne naszło na szaleństwa z kolorami... aż zbajomi się dziwnie patrzą bo co przyjdą to jest inaczej

A Wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-08-2006, 22:17
zbych53 zbych53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 9
Uśmiech

Ewuniu widzę że jasteś bardzo aktywną kobietą w tym serwisie i chcesz coś zrobić ale nikt Ciebie nie wspiera więc postanowiłem Ciebie wspierać.
Co do przekładania i przesówania to mam wprzwę bo córak co tydzień to robi i nie wiem co zastanę na drugi dzień
żono rabi to co pół roku więc ja też musiałem to polubić .Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-08-2006, 14:40
Elzbieta Elzbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewunia
Ja na przykład uwielbiam przesawiać meble i teraz jakoś mne naszło na szaleństwa z kolorami... aż zbajomi się dziwnie patrzą bo co przyjdą to jest inaczej

A Wy?
Jestes moja pokrewna dusza. Uwielbiam zmiany w mieszkaniu i to czeste. Teraz z powodu problemow z kregoslupem wpadlam na pomysl, zeby do mebli zamontowac koleczka, ktore umozliwia mi swobodne ich przestawianie. Uwazam to za dobry pomysl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-08-2006, 23:20
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Ja bez przerwy coś zmieniam.

Ja też bardzo lubię zmiany, myślę że mój mąż nie wpada w zachwyt z tego powodu ale nie protestuje. Zawsze po "rewolucji" w domu mówi: no to już mamy temat z głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-11-2006, 21:41
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Co do zmian w mieszkaniu, to też uwielbiam, przestawianie mebli i nie tylko, w segmentach też co jakiś czas przestawiam i przekładam. Mąż wciąż się złości bo zawsze, po moim przestawianiu musi wszystkiego szukać.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-11-2006, 12:48
Elżbieta's Avatar
Elżbieta Elżbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Czarnostów Polesie - Mazowsze
Posty: 15
Domyślnie

Małe domowe rewolucje - to moja pasja. Nie zawsze finanse pozwalaja na jakieś radykalne zmiany, ale nawet inaczej upięta firanka sprawia mi radość. Mój mąż już się przyzwyczaił do tych moich -jak je nazywa- dziwactw, jedynym miejscem nietykalnym jest jego szafa i papiery. Latem zbieram kwiaty, trawy i wszystko, co da sie ususzyć, aby jesienią i zimą tworzyć z nich bukiety rozjaśniające kolorem i zapachem wszystkie pomieszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-12-2006, 14:11
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Moja choinka

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-12-2006, 15:58
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Iwo.... piękna choineczka. Już się z nią "uwinęłaś".... i będzie u Ciebie nieco dłuższy okres świąteczny. Domyślam się dlaczego tak wcześnie..... pewnie wszystkie przechodzące "Gwiazdory" mają pod nią składać prezenciki.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-12-2006, 15:59
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Jaka piękna, wysoka.Ja nie mam miejsca na taką, ubieram malutką 40cm i stawiam na segmencie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-12-2006, 15:03
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Araukario, zainspirowały mnie supermarkety, w których też już stoją poubierane drzewka :-)))
Co do prezentów, to marne nadzieje, ale............
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 11-12-2006, 18:21
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Iwo choineczka jest wspaniała, ja jeszcze nie mam ubranej , ale tak szczerze mówiąc to nawet się nie cieszę ze świąt. Kręgosłup mnie boli, nawet kołdra mnie uraża, lekarz mnie kieruje na operację, ale się nie zgodziłam. Jeszcze na dokładkę będę miała gości na święta ze Śląska, w domu brudno i nie wiem czy dam rady posprzątać i coś przygotować na te świeta. Ogarnęła mnie straszlliwa chandra,, biorę psychotropy, ale narazie nie ma efektów. Nie mam pojęcia jakie te święta w tym roku będą?
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 11:48
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Droga Krise, nie załamuj się, głowa do góry, na pewno wszystko dobrze się ułoży, czego życzę Ci z całego serca. Ja też za bardzo nie oczekuję tych Świąt, ponieważ spędzę je samotnie. Moje dzieci mieszkają na stałe za granicą i nie mają możliwości aby przyjechać. Pomimo to staram się myśleć pozytywnie. Kłopoty zdrowotne też nie są mi obce, jak pewnie większości seniorom. Trzeba jednak szukać tych jaśniejszych stron życia. Można też pocieszać się myślą, że jest dużo ludzi, którzy są w gorszej sytuacji niż my, a jednak nie poddają się. Wierzę gorąco, że szybciutko z tego wyjdziesz i trzymam kciuki aby tak było. Pozdrawiam Cie cieplutko :-)))))
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 17:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Dziewczyneczki - a ku ku!

Nigdy nie zaglądałam na tą stronniczkę, bo na słowo "przemeblowanie" żal mi serce ściska, bo mój pokoik z 4 parami drzwi + okno wyklucza jakąkolwiek fantazję n.t. przemeblowania, które kiedyś bywało moją pasją...
No ale już jestem i pozwólcie, że podejmę temat, który tu się wykluł. Świąt - ze względu na pewne wspomnienia nie bardzo lubię, ale już na ten temat nie narzekam, bo kiedyś zamarzyłam sobie, żeby na ten czas wylądować w szpitalu i stało się - 3 lub 4 dni przed pozbawiono mnię nerki...ale wszystko dobre co się dobrze kończy! (Krystynko!Korzystaj z okazji póki służba zdrowia 1)chce się nami zajmować, 2)w ogóle jest...Śląską rodzinkę powinnaś zawiadomić o swoim stanie duszy i ciała i niczego nie robić na siłę.Pozdrówki.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 21:02
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Krystynko szczerze ci współczuję z powodu bólu.Mnie też boli kręgosłup i kolana ,ale jeszcze jakoś da się wytrzymać. Od kilkunastu lat wszystkie święta ,to dla mnie najgorsze dni w roku.Chcę zawsze, żeby trwały jak najkrócej i upłynęły spokojnie.
W mieszkaniu nic nie zmieniam, bo jest małe i nawet nie mam na tyle wyobrażni co by tu jeszcze mogło być inaczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 23:44
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

macie w prezencie pod choinkę:
www.jacquielawson.com
może tyle starczy, bo ie chce mi się dalej "dukać"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 11:03
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Dziewczyny dziękuję wam za wsparcie, pomału się mobilizuję i wczoraj zrobiłam w kuchni gruntowne porządki. Może mi dalej tak dobrze pójdzie, to bym trochę ten mój chlewik posprzątała. Ale nie stety okien nie dam rady umyć, ani firan wyprać, bo to trzeba za bardzo się gimnastykować przy tym. A kręgosłup mi na to nie pozwoli. Jolitko dziękuję za wspaniałą stronkę, te kartki są cudowne.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 22-12-2006, 12:55
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 757
Domyślnie

Ja też bardzo lubię zmiany.Mam nieduży pokój i choineczka nie zmieści się, będzie tylko symbolicznie gałązka świerkowa. podziwiam Twoją choinkę. Pozdrawiam Jadka.Z
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 22-12-2006, 18:48
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie czy lubicie zmiany w mieszkaniach

Bardzo lubię coś zmieniac w mieszkaniu , dawniej czesciej to robiłam teraz juz nie, nie to mieszkanie nie te warunki, ale chociaz kwiatki poprzestawiam ....Mój "kręguś" tez się buntuje - albo porządki albo on .No i wygrał . Nic nie robię.Nie przejmujcie się kochane porządkami .Dom jest dla Was a nie Wy dla domu .Zresztą do wiosny już nie daleko..już będzie dnia przybywac- Na Boże Narodzenie ,na wołowe wyleżenie a na Nowy Rok na barani skok..i wszystko będzie dobrze .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 12-03-2007, 16:58
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Zblizaja sie nastepne swieta, to moze znowu bedzie przmeblowanie. Ja niestety nie mam takiej mozliwosci, porobilam meble na wymiar i sa zamocowane na stale, a tak lubilam jezdzic z meblami po pokojach. Teraz to tylko moj maz sie cieszy, bo i corka niedawno powiedziala, ze cos by zmienila w swoim pokoju, a tu nie ma jak.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 12-03-2007, 19:44
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie jazda z meblami

Toż to moje ukochane zajęcie, zwłaszcza gdy mam doła.Jak nie mogę nic zmienic w życiu, to zmieniam umeblowanie.Są oczywiście ograniczenia, ale od czego fantazja ułańska?! mój mąż tego nie cierpi, bo nie lubi zadnych zmian,ale nie rezygnuję.Poburczy, poburczy a ja swoje.Zmieniam też dekoracje, drobiazgi,kwiaty, co sie da.Potem siadam i podziwiam swoją kreatywność i od razu mi lepiej!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy lubicie pracować na działce? Eliza Dom, wnętrza, ogród 188 28-09-2023 10:54
Czy lubicie Harrego Pottera? Bianka Książka, literatura, poezja 52 26-02-2020 15:28
Zmiany w regulaminie Klub Senior Cafe admin Informacje 47 13-09-2010 02:22
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 09:17
Zmiany podatkowe na rok 2007 - komentarze araukaria Ogólny 0 07-12-2006 19:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.