menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 17:45
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Energia witalna


Spelniają się marzenia.
Dlugo czekalem na potwierdzenie moich zamierzeń dotyczących tzw.” Energii życiowych w czlowieku” W ostatnim czasie zakupiłem w Budapeszcie cudowne urządzenie o nazwie „Egely Wheel”..To urządzenie jednoznacznie pokazuje stan energii witalnych każdego człowieka. Urządzenie Male,skromne czyli mala plastykowa tarczka i odpowiednielożysko na którym ta tarczka się kręci..To wszystko.
To jest bardzo proste.Obejmujemy swą dloń wokół tarczki …..i ona zaczyna wirować a szybkość obrotów jest wskaźnikiem witalności….czyli slaba witalność Male wirowanie i tak dalej. W zasadzie proste ale efekt jest.
Jest inna zależność a mianowicie te urządzenie reaguje z odległości do 2,5 m na wlasne fale mózgowe i nadaje im kierunek tarczki czyli na „polecenie” otwiera urządzenie,zmienia kierunki obrotu polecenie „stop”…..i to jest to czyli można myślami kierować urządzeniem..Zrobiono dziesiątki doświadczeń,są zdjęcia ….czyli rewelacja. Okazuje się,że każdy człowiek zdrowy psychicznie posiada ten dar..
Wobec powyższego zachodzi pytanie czy np.kilka tysięcy lat temu ludzie posiadali tę energię znacznie zwielokrotnioną tak aby np.podnosić myślą potężne bloki skalne..są takie przeslanki..
Obecnie w fazie eksperymentów są pokazywane filmiki jak ludzie potrafią przemieszczać Male przedmioty jak zapalki,dlugopisy i inne. Energią myślową.Są to fakty. Tak jak lewitacja,telekineza i inne.
Druga moja pasja to przesyl energii na odległość Mam wspaniale wyniki gdyż od kilu lat wykonuję te czynności w dalekich zakątkach świata USA,Australia,Europs i…w drugim pomieszczeniu….To dziala bezbłędnie…Ma niezbite dowody na odczucia w trakcie seansu..Szerg potwierdzeń i dowodów. Czyli myśl ludzka dochodzi wszędzie…czy tu na malym urządzeniu czy na potężne odległości
Reasomując wiem,że energia myśli człowieka jest nieograniczona i warto tym się zainteresować.
Sceptyków uprzedzam,że odbylo się szereg doświadczeń i żaden argument do mnie nie dotrze. To są fakty a nie fikcja..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 18:17
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Spelniają się marzenia.
Dlugo czekalem na potwierdzenie moich zamierzeń dotyczących tzw.” Energii życiowych w czlowieku” W ostatnim czasie zakupiłem w Budapeszcie cudowne urządzenie o nazwie „Egely Wheel”...Są to fakty. Tak jak lewitacja,telekineza i inne.
Druga moja pasja to przesyl energii na odległość ...Reasomując wiem,że energia myśli człowieka jest nieograniczona i warto tym się zainteresować.
Sceptyków uprzedzam,że odbylo się szereg doświadczeń i żaden argument do mnie nie dotrze. To są fakty a nie fikcja..

Skoro żaden argument do Pana nie dotrze to po co ten wątek?
O czym Pan chce dyskutować??? - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 18:25
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimoza
Skoro żaden argument do Pana nie dotrze to po co ten wątek?
O czym Pan chce dyskutować??? - Cz
Przepraszam za tę niefortunną wypowiedż o tzw.sceptykach..Zapraszam do dyskusji..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 18:43
S0phia1947's Avatar
S0phia1947 S0phia1947 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Kraków Polska
Posty: 151
Domyślnie

Wierzę we wszystko co napisałeś.Też się tym interesowałam ,no może nie w takim zakresie o jakim piszesz.Ale bardzo chętnie poczytałabym na ten temat.Czytałam,że można leczyć na odległość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 19:37
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał S0phia1947
Wierzę we wszystko co napisałeś.Też się tym interesowałam ,no może nie w takim zakresie o jakim piszesz.Ale bardzo chętnie poczytałabym na ten temat.Czytałam,że można leczyć na odległość.
W Google dostaniesz link o Egely Wheel i tam można wiele się dowiedzieć najlepiej te linki przetlumaczyć bo są w języku angielskim też tlumacz Google..On tam pisze dużo o urządzeniu i filmikach You Tobe na ten temat.
Pięknie pozdrawiam Zdzislaw
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-09-2012, 19:43
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
W Google dostaniesz link o Egely Wheel i tam można wiele się dowiedzieć najlepiej te linki przetlumaczyć bo są w języku angielskim też tlumacz Google..On tam pisze dużo o urządzeniu i filmikach You Tobe na ten temat.
Pięknie pozdrawiam Zdzislaw
Odnośnie leczenia na odleglość to niestety potrzebna jest wiedza II st."Energii Reiki" gdzie uczą jak tego dokonać.
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 10:53
freewoman's Avatar
freewoman freewoman jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie leczenie na odległość

Wydaje mi się, że nie jest konieczne zdobywanie "II st."Energii Reiki"". Pozytywne myślenie jest niezwykle ważne i życzenia, które wysyłamy, prośby o wyzdrowienie kogoś, o pomoc dla kogoś i to może każdy człowiek.
Jako bioenergoterapeutka również przeprowadzam takie zabiegi, a o Reiki tylko czytałam i słyszałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 11:02
freewoman's Avatar
freewoman freewoman jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie i kilka słów o energii witalnej

Emil du Bois-Reymond (http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_du_Bois-Reymond) w połowie XIX wieku udowodnił, że przez nasze nerwy przepływa prąd elektryczny. H.S. Burr (http://www.energymed.org/hbank/handouts ... fields.htm) i F.S.C. Northrop ogłosili elektrodynamiczną teorię życia. W 1944 W. Griszczenko wspomniał po raz pierwszy o istnieniu piątego stanu materii w organizmach żywych, nazwał go bioplazmą. 1973 roku Cohen dowiódł, że mózg ludzki wytwarza pole magnetyczne. Amerykanie Cleve Backster i Marcel Vogel, potwierdzili naukowo istnienie energii uzdrawiającej.
Niemieccy naukowcy Erwin Neher i Bert Sakmann otrzymali nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny w 1991 roku za odkrycia "dotyczące funkcji pojedynczych kanałów jonowych w komórkach": http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/ ... index.html
Czego to dowodzi? Że taka energia istnieje. Nie możemy naukowo jeszcze w niektórych przypadkach tego zbadać, ale jeżeli czegoś nie widzimy, to przecież nie znaczy, że nie istnieje
Wymienionego urządzenia nie znam, ale wiem, że ukierunkowanie energii, skoro istnieje, jest bardzo prawdopodobne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 17:29
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

W związku z powyższymi rozważaniami UWAGA co się myśli i co się mówi.....myślokształty mogą się materializować....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 20:28
freewoman's Avatar
freewoman freewoman jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie Myślokszałty

Cytat:
Napisał Malwina
W związku z powyższymi rozważaniami UWAGA co się myśli i co się mówi.....myślokształty mogą się materializować....
Otóż to:-) Dlatego warto powstrzymać się przed złorzeczeniem
A już na pewno nie myśleć źle o sobie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Energia z ziaren kawy – kilka sposobów na pozytywny dzień - komentarze juniorka Ogólny 0 30-12-2009 12:13
Amarantus - energia indiańskiego zboża - komentarze Ewa54 Ogólny 1 10-06-2008 23:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.