menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 21:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja się Ciebie zapytam cichutko, dlaczego
do dziwek i narkotyków mieszasz PiS?
Co ma jakakolwiek partia do człowieka, który miewa w swej garderobie damskie sukienki, oraz wciąga kokę?

ps.generalnie żal mi go, bo nie powinien nigdy być politykiem.
A ja słyszałem, że to Pisowskie aniołki były, może? ale nie wiem, może Ziobro im kazał, albo prezes, Kazik jest lepiej poinformowany, a jeśli chodzi o narkotyki to już tak bardzo pewny bym nie był podobno gdzieś ktoś wcześniej handlował, i podobno z PiSu chociaż wsio rawno z PO też sobie dorabiali.... wyluzujcie, oni tam wszyscy, niezależnie czy są zależni od prezesa, czy od innego Tuska i biorą i piją,i dupcą no może się nie przebierają w stringi ale.. kasę mają gdzieś i na coś muszą wydać......
  #42  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 22:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jip

Jakie tam narkotyki. On tylko lekarstwo rozdrobnił na blacie stołu, aby to później wciągać do nosa.
Może tak mu lekarz kazał, lub taki zwyczaj w światku filmowym.

Lila ma rację, a w/g mnie on nie powinien być już nawet posłem, bo to kłamca z górnej półki. Do PO jednak taki pasuje jak ulał. Łyżwiński też by pasował.

A kto go najwięcej krytykuje? Ano ten na którego kampanię wielu studentów wpłacało po 20 tys zł. Sprawę prokuratura wyjaśniła, że to był przekręt nielegalny Palikota, ale sprawa się przedawniła i nie został karany.

Takie to niewiniątko jest najbardziej zażarte w krytyce swojego kolegi z PO.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #43  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 22:57
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A nie uważasz, że większość ma w głębokim poważaniu co było? i czytać na pewno nie będzie ,że większość patrzy za tym co będzie? co jest a nie cofa się myślami w tył? czas leczy rany i sam nie wiem, może już lepiej oddać tą sprawę historykom, nie ciągle mielić? Bo zastanówmy się jaki wpływ takie mielenie ma na naszą teraźniejszość... nie czasem żaden? życie leci dalej.. a pewno im dalej do przodu tym większe będzie miał poparcie Jaruzelski, ale nie wiem, może powinno się go osądzić, jednak w takim tempie jak sądy działają i tak skomplikowanej sprawie, skłaniam się do powierzenia tego historykom i zaprzestania przemiału....zresztą mnie samego przestało to kręcić.....
Ciebie przestało kręcić, a ja wysłuchałam na antenie radiowej młodziaka, 22 -latka,
który prosił:
"powiedzcie wreszcie, nam młodym - stan wojenny- był dobrym wyjściem czy złym?"
To może jednak trzeba jeszcze mówić?
  #44  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:02
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Senatora Piesiewicza bronił dziś w tv z wielkim zapałem senator Romaszewski.

Wcześniej bronił go Abp Życiński
- "Przyjąłem z bólem i szokiem sposób potraktowania dramatu Krzysztofa Piesiewicza przez część polskich mediów - powiedział w sobotę arcybiskup Józef Życiński. - Media, i to nie tylko tabloidy, wyraźnie mówią językiem nihilizmu, powtarzając na niektórych łamach wątek: nie mamy autorytetów moralnych - ubolewał metropolita lubelski ."

oraz gdzie indziej wstawiali się Ksiądz Sowa, Materna, Czubaszek, Meller i M. Żakowska na łamach GW

Senator RP - to brzmi dumnie!
  #45  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Gaduła Do trzech razy sztuka

Olechowski ogłosi swój start w wyścigach do stolca w poniedziałek.
Bój to jego będzie ostatni?

W sobotę podczas jakiegoś walnego zbiegowiska swojego kandydata obwieści SLD, chyba się tak nazywa partia Napieralskiego. Ma być nim Szmajdziński, z kiepskimi raczej notowaniami.
Nałęcz ma jeszcze apetyt, no a reszta? Tusk nie wie, czy chce, urzędujący prezydent chorowity jakiś, ale gdyby z powodu złego stanu zdrowia się nie zdecydował, jest jeszcze Ziobro w razie czego albo inny jakiś żołnierz PiSu.
  #46  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:09
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

To nie na temat, ale zobaczcie co się dzieje. Ktoś zakłada ekspresowo wątki. Było 52 ale zanim policzyłem to urosło do 61. Wystarczy wejść na profil, tyle ile postów to tyle wątków. Ja nie odpowiadam na żaden, a admi to wkrótce "wyzeruje". Szaleństwo jakieś.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #47  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:11
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
To nie na temat, ale zobaczcie co się dzieje. Ktoś zakłada ekspresowo wątki. Było 52 ale zanim policzyłem to urosło do 61. Wystarczy wejść na profil, tyle ile postów to tyle wątków. Ja nie odpowiadam na żaden, a admi to wkrótce "wyzeruje". Szaleństwo jakieś.
Albo niekontrolowany wyrzut intelektu Już jest 74!
  #48  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:11
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja się Ciebie zapytam cichutko, dlaczego
do dziwek i narkotyków mieszasz PiS?
Co ma jakakolwiek partia do człowieka, który miewa w swej garderobie damskie sukienki, oraz wciąga kokę?

ps.generalnie żal mi go, bo nie powinien nigdy być politykiem.
Lilu ! Podsłuchiwanie,nagrywanie rozmów,billingi,paparazzi itp będą stosowane coraz częściej w celu dyskredytacji celebrytów,polityków i uzależnionych od narkotykow, a wiadomości wykorzystywane w celach handlowych,szantażu i pozbywania się przeciwników politycznych.
To, moim zdaniem, nowoczesna technika umożliwia, i uważam to za normalne i dopuszczalne jako dowody w sądzie (żelazne dowody),ale ujawnianie ich przed czasem uważam za niepotrzebne płoszenie zwierzyny,pozwalające na mataczenie w sprawie. Za przedwczwsne uważam ujawnienie danych w sprawie "afery hazardowej" i osądzanie Zdzicha,Mira i Grzecha, wyrokowanie o ich winie,za przedwczesne. Poczekajmy na sprawę w sądzie, bo teraz musi do niej dojść , moim zdaniem. Już dawno mówiłem o psujach w obydwu partiach walczących o władzę w sposób bezpardonowy i na rzadną z nich nie zmarnuję swego głosu.
Przepraszam,Lilu,jeśli zrozumiałaś,że łączę PiS z dziwkami. Ale, uważam ogłoszenie wyników podsłuchu przed czasem za błąd , który tylko zaszkodzi PiS w najbliższych wyborach.
  #49  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:28
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
To nie na temat, ale zobaczcie co się dzieje. Ktoś zakłada ekspresowo wątki. Było 52 ale zanim policzyłem to urosło do 61. Wystarczy wejść na profil, tyle ile postów to tyle wątków. Ja nie odpowiadam na żaden, a admi to wkrótce "wyzeruje". Szaleństwo jakieś.
Robactwo szybko się rozchodzi.
  #50  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
To, moim zdaniem, nowoczesna technika umożliwia, i uważam to za normalne i dopuszczalne jako dowody w sądzie (żelazne dowody),ale ujawnianie ich przed czasem uważam za niepotrzebne płoszenie zwierzyny,pozwalające na mataczenie w sprawie. Za przedwczwsne uważam ujawnienie danych w sprawie "afery hazardowej" i osądzanie Zdzicha,Mira i Grzecha, wyrokowanie o ich winie,za przedwczesne. Poczekajmy na sprawę w sądzie, bo teraz musi do niej dojść , moim zdaniem. Już dawno mówiłem o psujach w obydwu partiach walczących o władzę w sposób bezpardonowy i na rzadną z nich nie zmarnuję swego głosu.
Przepraszam,Lilu,jeśli zrozumiałaś,że łączę PiS z dziwkami. Ale, uważam ogłoszenie wyników podsłuchu przed czasem za błąd , który tylko zaszkodzi PiS w najbliższych wyborach.
Co prawda piszesz do Lili, ale muszę powiedzieć, że wyraźnie połączyłeś PiS z dziwkami senatora. A jakbyś się choć trochę zastanowił to byś doszedł do wniosku kto to przedwcześnie ujawnił.

Dziennikarze i politolodzy już mówili, że jak Tusk wezwał całą trójkę do siebie i zapytał o tę ustawę to tylko idiota by się nie zorientował. To są aferzyści, ale nie idioci.


Początkowo podano, że Tusk wezwał "tylko" dwóch, ale jak na konferencji prasowej Macierewicz podał, że są dowody o nie ujawnieniu trzeciego, to Schetyna powiedział dziennikarzom "TAK JA TEŻ TAM BYŁEM"--oglądałem ten moment.

Na razie nikt ich nie obwinia oprócz mediów i obywateli którzy poczytali stenogramy nagrań. Te ostatnie [ i tylko to] mogło pochodzić z CBA, bo jak Tusk się dowiedział a media by nie napisały, to by Kamińskiego odwołał, a nowa miotła z nadania PO mogła by zniszczyć wszystkie dokumenty. Tak więc afery która była, to by wcale nie było.

A teraz wyciągnij wnioski [jak potrafisz] skąd nastąpił przeciek do trójki "bohaterów", a następnie już bez komórki w miejscu nie do podsłuchania [cmentarz] od Chlebowskiego dowiedział się baron hazardowy--Sobiesiak.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #51  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 23:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Do Kazimierza

Kaziu, niby masz rację, zanim się osądzi, sprawę wypada zbadać, ale...

Na cmentarzu panowie nie spotkali sie na piwko, język, jakim gadają, zbyt wiele mówi i na coś wskazuje.

Pod kołdrę bym raczej nie zaglądała, ale jeśli jest się osobą publiczną, poniekąd jest się jej własnością tym bardziej, że wybraną, obdarzoną jakimś tam zaufaniem.

Ciągoty Kwaśniewskiego do trunków ujawniła publiczności scena w Charkowie, a przecież wiedziano o tym wcześniej. Dlaczego o tym nie napisano? Może nie byłoby drugiej kadencji?

Posłuchajcie co i jak mówi Cejrowski o Aleksandrze, bez eufemizmów:
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/...bawidamek.html
  #52  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 00:01
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Polecam na koniec dnia lub początek następnego polityczne rymowanki:
Czemu ci co rządzą
Tak często błądzą?!

Nie dorósł, niestety,
Do poziomu diety.

Trzeszczy w szwach, budżet do granic napięty,
Szyty ściegiem a’ la Vincent’y.

http://www.wprost.pl/ar/181845/Konku...ozstrzygniety/
  #53  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:28
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia
Ciebie przestało kręcić, a ja wysłuchałam na antenie radiowej młodziaka, 22 -latka,
który prosił:
"powiedzcie wreszcie, nam młodym - stan wojenny- był dobrym wyjściem czy złym?"
To może jednak trzeba jeszcze mówić?
No i jak odpowiedzieć temu młodzianowi?, kiedy Polacy sami , żeby odpowiedzieć się mocno w tej sprawie podzielili, referendum zrobić? żeby młodzianowi odpowiedzieć, czy dalej mielić i dalej nic nie będzie wiedział, i dalej jedni uważają dobrym wyjściem a inni złym, do du.. takie mielenie, maki z tego mielenia nie będzie, .... bo żeby nawet we własnym sumieniu osądzić trzeba mieć dużą na ten temat wiedzę, większość z nas ma wiedzę połebkową........
  #54  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:44
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wyglada na to ,ze ten "mlody" zle nauki pobiera tak od rodzicow jak i ze szkoly.
Mlodym ludziom trzeba dokladnie tlumaczyc "kto jest kto" w Polsce i na co go stac .
Wielka propaganda z Piesiewiczem "senatorem z wyboru" ,a ile jest takich w "polskim" Sejmie i Senacie,ktorzy jak nie "z Mieciem to zostana natychmiast smieciem !" .

Nic nowego i odwieczna prawda - z polityka jest tak jak z dziwkami : da, ale za odpowiednia oplate - qrwy polityczne ostatnio sie cenia i to na calym swiecie,nawet miniaturka mozna oberwac po zebach za niewyrownane rachunki .
  #55  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

I tak ma być, różne stanowiska, bo czasy, kiedy obowiązywało jedno, są - mam nadzieję - za nami.

Jip, nie wszyscy mają wiedzę połebkową, niektórym nie chce się poszperać w dość obszernym materiale, niektórzy nie mają dostępu do tych materiałów z przyczyn...obiektywnych, stąd opierają się na cudzych poglądach i stąd tak skrajnie różne stanowiska.
  #56  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 11:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Rmf

ustami Wypycha donosi:
Cytat:
Pan prezydent czasem schodzi do swego gabinetu, nie w bamboszach, ale na pewno też z takim dobrym przygotowaniem, jeżeli chodzi o kubek dobrej herbaty.
No faktycznie, to jest dobre przygotowanie, ale tak ogólnie -bezprezydencie nam nie grozi, no skąd, absolutnie:
Cytat:
Jakoś pan prezydent pracuje. Tutaj wczoraj wyszedł program w TVN-ie, wyjaśnił chyba wszystkim. Na pewno jest tak, że prezydent nie ma prawa do urlopu i też pan prezydent nie ma prawa do zwolnienia lekarskiego jako organ państwa. W związku z tym pan prezydent podpisuje dokumenty, pan prezydent na bieżąco jest ze wszystkimi notatkami, pan prezydent czyta szereg analiz.
No proszę, pracuś ten nasz prezydent, podróży jedynie nie odbywa, żeby nie zarazić innych...przeziębionym przeziębieniem oczywiście.
  #57  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 11:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Bezprezydencie nam nie grozi, ale bezprawie już puka do drzwi.

Chodzi o słynną nowelizację ustawy, która czeka na zatwierdzenie.
Rok 1984 za pasem.Śledzenie ludzi w sieci -rozpoczyna się niebawem.
Gdzie drugi taki kraj?
Może Peru?
  #58  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 11:43
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Gdzie drugi taki kraj?Może Peru?
W Australii podobno.
  #59  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 12:15
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Schetyna nie zgadza się z Palikotem, czego wyraz słowny dał w Zetce, ale nie tylko tam. No absolutnie się nie zgadza w temacie senatora:
Cytat:
Uważam, że karę, którą poniósł Piesiewicz jest już, ta kara jest tak wystarczająca, że nie trzeba niczego dodawać, ja nie lubię takiej sytuacji, kiedy się niektórzy stroją w takie stroje moralności, strażników moralności i pouczają...I chcą być bardziej papiescy niż papież.
No proszę, jaki piękny język, jaki przejrzysty, taki typowo schetynowski.
Broni też Super Ex. tłumacząc, że:
Cytat:
Wolna prasa jest po to żeby informować, ale też żeby napiętnować rzeczy, które są złe, żeby je pokazywać i tak się stało. Ale to jest decyzja redaktora, dziennikarzy - trudna, ale oni za nią biorą odpowiedzialność, jeżeli to jest w ramach zgodne z prawem, jeżeli prawo nie jest łamane, to jest to dopuszczalne.

Komisja filozofa PP zajęła się liberalizacją prawa w powszechnym dostępie do broni:
Cytat:
Uważam, że to jest zły kierunek i liberalizacja przepisów otrzymywania broni, a już przekazywania jej, tej decyzji z policji, czy podejmowanie decyzji z policji na samorząd, no jest absurdem. I uważam, że prosto trzeba powiedzieć, nie będzie akceptacji dla takich zapisów.

Tu się ze Schetyną należy zgodzić, filozof z natury swojej zawodowej pomysły ma niekiedy raczej...szalone.
Dać Polakowi broń do ręki? Toż to - jako żywo - się pozabijamy i kto do urn kartki będzie wrzucał? Prezydenta wybierał?
  #60  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 12:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Lilka!!!

Wrzuć Trójkę, ale nie w samochodzie, radiową wrzuć, Strzyczkowski o blokowaniu stron internetowych.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.