menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-04-2018, 13:52
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie Jaki pakiet telewizji polecacie


Do tej pory korzystaliśmy z naziemnej telewizji , jednak teraz chcielibyśmy wykupić sobie jakiś pakiet. Jakiego dostawcę polecicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-04-2018, 14:53
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Kiedyś kupowaliśmy sobie drogie pakiety telewizji. Jednak od jakiegoś czasu zrezygnowałem. NIe oglądam wielu kanałów , tak więc nie odczuwałem potrzeby płacenia za abonament. Z żoną ogladamy głównie filmy, programy informacyjne ( czasami również przyrodnicze, chociaż żałuję,ze discovery tak się w ostatnim czasie popsuło.....).

Polecam szczególnie hbo go:
https://toya.net.pl/hbogo
Nie jest drogie, poza tym ten plus,ze aktualnie można kupić sobie taki pakiet oddzielnie. Nie tylko z ofertą operatora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-04-2018, 20:55
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witaj Dorian

Musisz sprawdzić co masz w Twoim zasięgu i wtedy wybrać stosownie do zainteresowań i możliwości finansowych.
Jedno jest pewne: nasze obowiązki i zdrowie nie pozwolą obejrzeć wszystkiego. Pakiety są niestety tak poukładane że często płacimy za coś czego nigdy w życiu nie obejrzymy. Ja mam kablówkę- niby jest chyba 140 kanałów, ale realnie zaprogramowałem mniej niż 30. A i to niektóre chyba usunę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 23:14
Irekom Irekom jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 8
Domyślnie

Nie wiem jak w innych miastach, ale ja posiadam UPC i bardzo sobie chwalę. Jak na wrocławskie realia to chyba najlepsza możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 12:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Też mam UPC i chyba zmienię. W każdym razie zredukuję, bo maja taki zestaw który zmusza do płacenia za każde dziadostwo jakie się pojawia w paskudnie zestrojonych pakietach.

Jeżeli nie możesz pozbyć się 5 -u kanałów tylko dlatego że jest jeden który cię interesuje to jest to granda i rabunek w biały dzień.

Jedyna w miarę rozsądna rada to kupić jakiś podstawowy pakiet a resztę dokupić osobno. Filmowe, czy sportowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jaki komputer polecacie dla seniora? podróżnik eSenior 9 11-01-2023 14:55
Jaki parapet polecacie? dorian Dom, wnętrza, ogród 2 19-10-2016 16:39
Nie oglądaj telewizji. Ma zły wpływ na mózg - komentarze 31.175.83.xxx Ogólny 2 13-04-2016 13:03
Oglądanie telewizji może zabić - komentarze przekora Ogólny 5 18-06-2011 18:38
Oglądane w telewizji - komentarze Dzidka Różności - wątki archiwalne 70 15-01-2008 08:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.