menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4021  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 17:38
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał adam123135
Pani Lilo!Brawo!Dotyczy opinii na temat wypowiedzi p.Zdzisława.Czytając go,stwierdziłem,że nie będę więcej zaglądał do jego wpisów-są beznadziejne i przypomina mi się tzw.komuna.Chodzi mi w tym momencie o pociski amerykańskie Pershingi / które miały prawdopodobnie zasięg na Europę Środkową,a więc na Polskę /,które wywołały u niektórych ,,oszołomów,, w Polsce panikę / propaganda czerwonych robiła swoje u niektórych podobnym p.Zdzisławowi!-dużo oglądali dziennika tv,a pomijali WOLNĄ EUROPĘ!/.Dzisiaj osobnicy typu Zdzisław postępują podobnie,wyłączyli mózgi a włączony mają na codzień tvn24! Nie należy takim się dziwić.Im ryśki,zdzichy,miry,sobiesiaki nie przeszkadzaja,im przeszkadzają MOHERY oraz RADIO MARYJA! Z tzw. komuny Zdzisławy nie mogli ścierpieć WOLNEJ EUROPY i twierdzili,że radiostacji tej słuchają ludzie,którzy nie orientują się w polityce i łatwo nimi manipulować,że słuchacze WE to ludzie co najwyżej z wykształceniem zawodowym itd.itp.AHOJ!

Adamie. Pan Zdzisław ( lubiany zresztą przeze mnie dla innych przymiotów niż polityka) poczuł się obrażony, nie rozumiejąc że sam obraża polityka największej partii opozycyjnej.

Może zrozumie, jeśli ktoś założy wątek pt.
''Boże miej w opiece Tuska, bo durnieje''.
Pozdrawiam..

Inna sprawa, że alergię należy traktować tylko wapnem musującym.
  #4022  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 21:02
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Adamie. Pan Zdzisław ( lubiany zresztą przeze mnie dla innych przymiotów niż polityka) poczuł się obrażony, nie rozumiejąc że sam obraża polityka największej partii opozycyjnej.

Może zrozumie, jeśli ktoś założy wątek pt.
''Boże miej w opiece Tuska, bo durnieje''.
Pozdrawiam..

Inna sprawa, że alergię należy traktować tylko wapnem musującym.
Ja tak już chyba od jakiegoś czasu myślę czy nie lepiej dać sobie spokój konfliktem miedzi PO a PiS-em są ważniejsze sprawy np bezrobocie wśród młodych, czy drożyzna. Ale coś lustracja czy wypominanie komuś przyszłości to pewnie rozwiąże problemy społeczne tak samo jak Parady Równości...
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #4023  
Nieprzeczytane 13-06-2012, 12:39
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Tak,tak hipokryzja bardzo sie rozpanoszyla wsrod narodow.
Zreszta to widac chocby na forach internetowych,a co dopiero w realu,tam gdzie czlowiek czlowieka az po prezydenta .... .

Ale co sie dzis nie robi dla wladzy i pieniedzy (?) -wszytko,aby byc,miec i istniec !
Szokowac sie tym nie ma co,tylko patrzec na czyny hipokrytow i wyciagac odpowiednie wnioski,trzymac nerwy na wodzy.
Hipokryci bardo zle koncza !
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 14:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 12:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 11:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 14:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 08:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.