menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 11:57
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał waclaw46
Wuere`le to sa wybory a system wyborczy obowiązujący w Polsce preferuje tych co są w Parlamencie a szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować a wpływ na to kto jest na liście to maż taki sam jak na cenę baryłki ropy.Bez przewietrzenia tego towarzystwa nic nie zrobisz jest to normalny układ tylko na szczytach władzy.


Wacławie,bądź tak łaskaw i wskaż kraj ,najlepiej europejski ,choć niekoniecznie ,gdzie to nie ''szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować'' no i oczywiście taki kraj,najlepiej europejski,choć niekoniecznie,gdzie to obywatel - szaraczek '' ma wpływ na to kto jest na liście''. A może to pomysł autorski,wręcz prekursorski,w takim przypadku przedstaw proszę,konkretną propozycję zapisów ustawowych(ordynacji wyborczej)jak by to miało wyglądać,wyłanianie kandydatów na kandydatów, bo nie wiem,może np losowanie ,a może prawybory na każdej ulicy lub coś równie oryginalnego.Najlepiej rzeczowo i konkretnie, tak jak Ty to lubisz, wyłuszcz nam to,myślę ,że nie tylko ja przeczytam to z zainteresowaniem !
Póki co to Twoje kolejne dywagacje na ten temat są z kategorii tych ,że wszyscy ludzie powinni być zdrowi i bogaci !

Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #42  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 13:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomeh
Według mnie powinno być maksymalnie z 100 posłów. Senat nie jest potrzebny - tam ludzie są dla władzy i pieniędzy a nie z powołania społecznego.

A czemu nie 45?
A kto powołuje senatorów?
Krasnoludki, czy kosmici?
  #43  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 13:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wacławie,bądź tak łaskaw i wskaż kraj ,najlepiej europejski ,choć niekoniecznie ,gdzie to nie ''szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować'' no i oczywiście taki kraj,najlepiej europejski,choć niekoniecznie,gdzie to obywatel - szaraczek '' ma wpływ na to kto jest na liście''.
]

Hypatio!
czemu znęcasz się nad Wackiem?
On buja w przestworzach między fantazjami Palikota adyktaturą proletariatu z okresu ekstrawagancji XIX -wiecznych w wydaniu Marksa, Engelsa i Lenina.
Tu zamiesza, tam zakręci i wyłazi ...kisiel.
Może jakis krakus wie z jakiej listy startuje Wacek do parlamentu? Nie powinien sie chłop marnować bezproduktywnie i teoretyzować tylko na naszym forum.
  #44  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 14:06
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Wacławie,bądź tak łaskaw i wskaż kraj ,najlepiej europejski ,choć niekoniecznie ,gdzie to nie ''szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować''
Jednomandatowe okregi wyborcze Stany zjednoczone Francja , Wielka Brytania .
Cytat:
A może to pomysł autorski,wręcz prekursorski,w takim przypadku przedstaw proszę,konkretną propozycję zapisów ustawowych
Nie rozśmieszaj mnie z tymi propozycjami ustawowymi , bo ty chcesz wnieść poprawki. Przeglądnij sobie ordynację wyborczą do senatu to się dowiesz jak się w takich wyborach występuje i na jakich zasadach http://pkw.gov.pl/ -tu znajdziesz interesujące cię ustawodawstwo.Na stronie http://www.sejm.gov.pl/ znajdziesz informację na temat ustaw i inicjatyw obywatelskich ,to już nie musisz mnie pytać gdzie co można znaleźć na temat ustaw.
  #45  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 14:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Jednomandatowe okregi wyborcze Stany zjednoczone Francja , Wielka Brytania
Wacuś!
A kto wystawia kandydatów do tych JOWów?
Jak masz kłopot z odpowiedzią to sprawdź ilu niezależnych parlamentarzystów zasiada w brytyjskiej Izbie Gmin.
  #46  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 14:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Wacuś!
A kto wystawia kandydatów do tych JOWów?
Jak masz kłopot z odpowiedzią to sprawdź ilu niezależnych parlamentarzystów zasiada w brytyjskiej Izbie Gmin.
Odpowiedź z Cytowaniem
Jak cię to interesuje to sprawdź sobie , nie jest tu dyskusja o systemie parlamentarnym w Wielkiej Brytanii tylko czy Senat jest potrzebny w Polsce ? Z racji twojego wieku trudno ci zrozumieć że coś można zmienić jeżeli jest nie efektywne.Możesz sobie z Hypatią podyskutować o ordynacji wyborczej do senatu i jednomandatowych okręgach wyborczych.

Dlatego Ruch Palikota przedstawił taką propozycję .Piszesz dużo i nie na temat , bo pojęcia ty o sprawie nie masz, przeczytaj sobie w internecie o zadaniach senatu i co robi i wróć do dyskusji .Przeczytaj przy okazji sobie jak się stanowi prawo w Polsce ,bo masz w tej materii też braki .
  #47  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 14:47
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Smutny

Cytat:
Napisał waclaw46
Jednomandatowe okregi wyborcze Stany zjednoczone Francja , Wielka Brytania .Nie rozśmieszaj mnie z tymi propozycjami ustawowymi , bo ty chcesz wnieść poprawki. Przeglądnij sobie ordynację wyborczą do senatu to się dowiesz jak się w takich wyborach występuje i na jakich zasadach http://pkw.gov.pl/ -tu znajdziesz interesujące cię ustawodawstwo.Na stronie http://www.sejm.gov.pl/ znajdziesz informację na temat ustaw i inicjatyw obywatelskich ,to już nie musisz mnie pytać gdzie co można znaleźć na temat ustaw.




Rozumiem ,że według Ciebie,to w tych np amerykańskich jednomandatowych okręgach wyborczych,kandydat republikanów sam się umieszcza na liście jako kandydat i sam decyduje ,że będzie kandydatem w danym okręgu z ramienia danej partii. Wypowiadasz się w sposób autorytatywny o czymś o czym masz mgliste pojęcie.Wybacz ,ale twoje wyobrażenie o systemie jednomandatowym są delikatnie mówiąc pobieżne.Gloryfikując ten system, zapominasz ,że jedną z cech charakterystycznych tego systemu jest na ogół silna polaryzacja sceny politycznej stwarzająca dwubiegunowy system parlamentarny. Jak się to ma do Twoich marzeń ,aby na scenie politycznej nastąpiły zmiany ,bo jest rzekomo zabetonowana i aby było na niej miejsce dla planktonu partyjnego.Właśnie w systemie jednomandatowych okręgów wyborczych(ordynacja większościowa) przebicie się nowego małego ugrupowania jest znacznie trudniejsze.
Co do drugiej części Twojej odpowiedzi ,to nie wymaga komentarza,po prostu brak słów.Rozumiem ,ze jest Ci wygodnie udawać ,że nie wiesz jakie zadałam Ci pytanie.Pisanie sążnistych postów w czym jesteś mistrzem ,nie oznacza niestety ,że piszący nie jest daltonistą rozwodzącym się nad subtelną kolorystyka dzieł Moneta .
Wacławie,nasi dziadowie mówili tak; dziad o chlewie ,a baba o fiołkach ! Kolejny raz mnie rozczarowałeś i to nie z powodu różnicy poglądów.



Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #48  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 15:46
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Rozumiem ,że według Ciebie,to w tych np amerykańskich jednomandatowych okręgach wyborczych,kandydat republikanów sam się umieszcza na liście jako kandydat i sam decyduje ,że będzie kandydatem w danym okręgu z ramienia danej partii. Wypowiadasz się w sposób autorytatywny o czymś o czym masz mgliste pojęcie
Hypatio przecież odpowiedziałem ci na twoje pytanie bo nie wiedziałaś że przy systemie jednomandatowych okręgów wyborczych nie ma listy dobrych znajomych szefa partii a głosuje się na osobę a jak ci nie odpowiada glosujesz na innego kandydata na posła w tym okręgu może być z dowolnej partii lub niezależny. Prosiłaś o ustawodawstwo też ci podałem gdzie znajdziesz informację.
Nie moja wina że nie wiesz i muszę tłumaczyć z tond więcej liter

Zwracam ci uwagę że dyskusja dotyczy Senatu i czy jest potrzebny a nie zmiany systemu głosowania na Senatorów RP.
Jak miałas wątpliwości na temat jednomandatowych okreów wyborczych to byl czas na zmiany i dyskusje na ten temat.
Nie wiem czy jesteś za utrzymaniem Senatu bo się w tej sprawie nie wypowiedziałaś.Temat wątku Senat-Potrzebny czy nie

A jak chcesz to załóż temat systemy głosowania i będziesz mogła się wykazać znajomością tematu i sobie podyskutować z zainteresowanymi tą problematyką. Jeżeli chodzi o moje poglądy to jestem za jednomandatowymi okręgami wyborczymi .Finansowanie kościoła,partii politycznych i organizacji pożytku publicznego z odpisu z podatku przy wypełnianiu PIT przez obywatela.Ten sam mam pogląd na sprawę jak Palikot.
  #49  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 17:59
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Nie moja wina że nie wiesz i muszę tłumaczyć z tond więcej liter



Dzięki ,że mnie oświeciłeś,Twoja erudycja jest porażająco - powalająca .



Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #50  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 20:15
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Dzięki ,że mnie oświeciłeś
Nie ma za co ,nic nie szkodzi być uprzejmym
  #51  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 21:43
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał waclaw46
Nie ma za co ,nic nie szkodzi być uprzejmym



Wątpię czy megalomania ma coś wspólnego z uprzejmością.
Aha,megalomania nie ma również nic wspólnego ze słuchaniem muzyki.



Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #52  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 22:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jak cię to interesuje to sprawdź sobie , nie jest tu dyskusja o systemie parlamentarnym w Wielkiej Brytanii tylko czy Senat jest potrzebny w Polsce ?
.
Wacuś!
Czy tobie kiedyś udało sie odpowiedzieć na jakies konkretne pytanie, które sam sprowokowałeś???
Tokujesz jak głuszec w okresie godowym.

Przecie ty nawet nie jesteś w stanie skonsumować tego co Palikot pod publisię wymodził. To co tu o JOWach z tobą rozprawiać?
  #53  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 22:15
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Wątpię czy megalomania ma coś wspólnego z uprzejmością.
Braki w wykształceniu się zdarzają nie jesteśmy omnibusami , napisz coś na temat tego wątku Senat - potrzebny czy nie? Tylko na temat jeżeli potrafisz.
Na www.ksenior.pl jest kurs jak wykorzystać google do szukania informacji ,polecam ci jest to przygotowane pod seniorów i informacje są przystępnie podane , skorzystaj kurs bezpłatny
Pozdrowienia z Krakowa
  #54  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 22:26
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisal -0Wacuś!
Czy tobie kiedyś udało sie odpowiedzieć na jakies konkretne pytanie, które sam sprowokowałeś???
Tokujesz jak głuszec w okresie godowym.
ciebie to też dotyczy tak samo Pluto 37 to tylko kopiuję

Braki w wykształceniu się zdarzają nie jesteśmy omnibusami , napisz coś na temat tego wątku Senat - potrzebny czy nie? Tylko na temat jeżeli potrafisz.
Na www.ksenior.pl jest kurs jak wykorzystać google do szukania informacji ,polecam ci jest to przygotowane pod seniorów i informacje są przystępnie podane , skorzystaj kurs bezpłatny

Szkoda mi czasu o dyskusji o bzdurach i nie na temat podyskutujcie sobie między sobą ,to może coś wspólnie wymyślicie na temat.Skończyłem na dzisiaj indywidualne szkolenia Hypati i Pluta 37
Pozdrowienia z Krakowa słoneczka jutro życzę bo odpoczywamy
  #55  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 22:33
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał waclaw46
Braki w wykształceniu się zdarzają nie jesteśmy omnibusami , napisz coś na temat tego wątku Senat - potrzebny czy nie? Tylko na temat jeżeli potrafisz.
Na www.ksenior.pl jest kurs jak wykorzystać google do szukania informacji ,polecam ci jest to przygotowane pod seniorów i informacje są przystępnie podane , skorzystaj kurs bezpłatny
Pozdrowienia z Krakowa


Widzę ,że jesteś w trakcie tego kursu.Jak go ukończysz (?)to daj znać ! Życzę powodzenia,może się uda ! Miłej niedzieli Wacio !

Ps.Tylko się nie denerwuj ,bo to w pewnym wieku bywa groźne.


Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #56  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 23:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Braki w wykształceniu się zdarzają nie jesteśmy omnibusami
,
Wacuś!!!
Tylko czemu takie DUŻE tobie w udziale przypadły???
Strasznego pecha musiałeś mieć, żeby takie .....mieć
Cytat:
Na www.ksenior.pl jest kurs jak wykorzystać google do szukania informacji ,polecam ci jest to przygotowane pod seniorów i informacje są przystępnie podane , skorzystaj kurs bezpłatny
Wacuś!!!! KORZYSTAJ!!!!!! I rób duuuuużo powtórek. Póki darmowe
Cytat:
Pozdrowienia z Krakowa
Ale chyba nie z dziedzińca UJ-tu
mnie to bardziej na Planty wygląda zarządzane przez światłego b. posła Soskę
  #57  
Nieprzeczytane 02-10-2011, 20:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Hypatia Pluto37 napisali na temat Senat potrzebny czy nie- Widzę ,że jesteś w trakcie tego kursu.Jak go ukończysz (?)to daj znać ! Życzę powodzenia,może się uda ! Miłej niedzieli Wacio !
Ps.Tylko się nie denerwuj ,bo to w pewnym wieku bywa groźne.Wacuś!!!
Tylko czemu takie DUŻE tobie w udziale przypadły???
Strasznego pecha musiałeś mieć, żeby takie .....mieć Wacuś!!!! KORZYSTAJ!!!!!! I rób duuuuużo powtórek. Póki darmowe Ale chyba nie z dziedzińca UJ-tu
mnie to bardziej na Planty wygląda zarządzane przez światłego b. posła Soskę
Co tu po tym co razem wysilili nasi seniorzy Hypatia i Pluto 37 na temat senatu , tu nie będę komentować.
Wysyłam miłym moim adwersarzom link http://animac.narod.ru/gif/gif1/gif009.gif myślę że wielu z was tak sądzi.

Grill dzisiaj nam się nie udał złośliwość rzeczy martwych ,ale ja zawsze mówię jutro też dzień a senior ma zawsze więcej czasu tak na marginesie i moja obecność dzisiaj.Piękny byl dzisiaj i słoneczny dzień nas błoniach mamy owce z bacówką kopkami siana i góralami to promocja ARiMR można było poczuć się jak w górach , planty zeszły na drugi plan.Pozdrowienia z Krakowa
  #58  
Nieprzeczytane 02-10-2011, 21:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Co tu po tym co razem wysilili nasi seniorzy Hypatia i Pluto 37 na temat senatu , tu nie będę komentować.
Wacuś! Znowu pojąłes po swojemu.
Najpierw dokształt i kursy a potem o senacie.
Nawet jak senat Palikot zlikwiduje samodzielnie i nieodwołalnie, to problem dokształtu się ostanie....


Cytat:
Grill dzisiaj nam się nie udał złośliwość rzeczy martwych
Wacuś może miałeś kłopot z odczytaniem instrukcji obsługi?
Najpierw trza przeczytać co w papierze zawarto, a potem działać. Nigdy odwrotnie.

Cytat:
.Piękny byl dzisiaj i słoneczny dzień nas błoniach mamy owce z bacówką kopkami siana i góralami to promocja ARiMR można było poczuć się jak w górach , planty zeszły na drugi plan.
Widzisz!!! Mówiłem, że kursy u Soski poprawia ci samopoczucie, a ty nie chciałeś wierzyć.
Niektórym wśród owiec raźniej. Pobecy, pomarudzi i żadna się nie obrazi i nie odpowie jak należy
A gdyby co to i te kopki jest z kim pozwiedzać
  #59  
Nieprzeczytane 05-10-2011, 10:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Gaduła

Cytat:
Wacuś! Znowu pojąłes po swojemu.Najpierw dokształt i kursy a potem o senacie.Nawet jak senat Palikot zlikwiduje samodzielnie i nieodwołalnie, to problem dokształtu się stanie....Wacuś może miałeś kłopot z odczytaniem instrukcji obsługi?Najpierw trza przeczytać co w papierze warto, a potem działać. Nigdy odwrotnie.Widzisz!!! Mówiłem, że kursy u Soski poprawia ci samopoczucie, a ty nie chciałeś wierzyć.Niektórym wśród owiec raźniej. Pobecy, pomarudzi i żadna się nie obrazi i nie odpowie jak należyA gdyby co to i te kopki jest z kim pozwiedzać
Sami widzicie mili seniorzy że poziom niektórych naszych seniorów przy dyskusjach o instytucji jaką jest Senat każdy może ocenić i wyrobić sobie zdanie po przeczytaniu postu Pluta 37 .
Można się tylko z tego tylko
  #60  
Nieprzeczytane 10-10-2011, 16:30
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Z 46 kandydatów startujących z list Obywateli do Senatu oraz niezależnych list popartych przez ten komitet do Senatu dostał się tylko jeden kandydat - Jarosław Obremski z Wrocławia. Zdobył 61 tys. głosów, wyprzedzając o 10 tys. bezpartyjnego kandydata z listy PO. Inni kandydaci OdS zdobyli znacznie mniej głosów niż ich konkurenci.

Ciekawa jestem niezmiernie ,jak zwolennicy okręgów jednomandatowych ,którzy w tym systemie upatrują panaceum na wszystkie grzechy demokracji, skomentują ten fakt.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problem z wnuczkiem - czy potrzebny psycholog? munia70 Jestem babcią, jestem dziadkiem 15 06-02-2018 16:02
potrzebny dach nad głową para Różne 2 18-09-2011 00:42
Potrzebny dom dla Azy, pilne Basia. Oddam, potrzebuję 0 24-07-2008 23:28
Senat za zwolnieniami z abonamentu dla emerytów - komentarze krystynacz46 Ogólny 3 10-06-2008 21:03
potrzebny inż.budowlaniec tolinfo Praca, wolontariat 0 06-05-2008 10:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.