menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 00:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Rolleyes

Cytat:
Napisał maj521
Dla mnie wypowiedź seniora A.P. była skrótem myślowym i dotyczyła rodziny w przenośni, bo trudno wymieniać wszelkie odmiany znajomości, przyjaźni, pokrewieństw itd. itp. . Dlatego nadal ją popieram.
Pozdrawiam

Czyli każdy poseł,senator,minister lub radny, to łobuz ,że już nie wspomnę o prezydencie i premierze.
A może jednak jakiś konkret ?
Chyba ,że przyjmiemy metodologię Czeka,że każdy kto ma białe ręce,to Pan,więc z nim na latarnię !
Współczuję,to musi być straszne żyć w takim przeświadczeniu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #102  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 13:06
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Rzeczywiscie straszne jest ,ze dzisiaj w Polsce jest tak a nie inaczej,czyli ZLE !
Wymordowano przez miniona dekade lat wiecej generalow polskich niz podczas IIWS.

Rodziny polskie w niebezpieczenstwie !!!
  #103  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 15:49
maj521's Avatar
maj521 maj521 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 032
Domyślnie

Wcześniej sama napisałaś :
Cytat:
Napisał Hypatia
Wszak napisałam ,że ''głównie młodzi wychodzą podymić...'',ale nic nie pisałam ,że wszyscy młodzi....
Ja też nie pisałam, że wszyscy posłowie i wszyscy senatorowie...

Cytat:
Napisał Hypatia
Współczuję, to musi być straszne żyć w takim przeświadczeniu......
Ja też Ciebie lubię
Hmmmm............ Nigdy bym się nie odważyła oceniać życia człowieka po jednej czy dwóch wypowiedziach na forum. Ja szanuję każdego rozmówcę nawet jeśli ma "kosmiczne" poglądy a że nie potrafię rozmawiać z kimś w takim języku jak Twój pozwól, że zrezygnuję z dalszej dyskusji.
Pozdrawiam życząc odrobiny empatii

Ostatnio edytowane przez maj521 : 17-06-2012 o 16:13.
  #104  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 22:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Napisał maj521
Nigdy bym się nie odważyła oceniać życia człowieka po jednej czy dwóch wypowiedziach na forum. Ja szanuję każdego rozmówcę nawet jeśli ma "kosmiczne" poglądy a że nie potrafię rozmawiać z kimś w takim języku jak Twój pozwól, że zrezygnuję z dalszej dyskusji.
Pozdrawiam życząc odrobiny empatii

Wbrew temu co piszesz ,nie oceniam ,ani Ciebie ,ani nikogo innego po dwóch postach ,choć w jakimś stopniu faktycznie, to nieuniknione, skoro wymieniamy tu poglądy i opinie to wnioski też się jakieś nasuwają .
W tym przypadku,kiedy po poście seniora ,przyznaj ,że dość skrajnym
Cytat:
Senaty wszedzie maja sie dobrze,bo po to sa aby cale rodziny w nich umieszczac i po goracej polityce "familia" miala gdzie odpoczac i pogrzac posladki.
Senator to jest dopiero polityk i ladnie brzmi,tak samo jak senacka komisja.
przyznałaś mu rację
Cytat:
No i niestety masz rację. Wszyscy o tym wiedzą i co z tego? To przecież mogą zmienić tylko ci, co by na zmianie stracili
ja wyraziłam jedynie moją opinię nie tyle o Tobie ,ani nawet nie o seniorze ,a raczej o Waszej wizji świata ,że to musi być straszne żyć w takim przeświadczeniu. W przeświadczeniu ,że świat jest z gruntu zły i zepsuty ,a ludźmi kierują tylko niskie pobudki.
Naprawdę uważasz ,że w parlamencie jakiegokolwiek kraju w tym i naszego są tylko ludzie ,po to aby oni i ich rodziny mogły ''pogrzać sobie tyłki''? Bo może źle zrozumiałyśmy się ? Jeśli tak nie uważasz to po co popierasz takie uogólnienia krzywdzące wielu przyzwoitych ludzi ? Ale jeśli jednak faktycznie tak sądzisz ,jak odczytałam to z Twojego aprobującego tonu ,to ja podtrzymuje ,że to straszne musi być żyć w przeświadczeniu ,że tacy są wszyscy ludzie . Świadomie piszę ''wszyscy'',bo ci w senacie to nie jest jakiś specjalny gatunek ,to są tacy sami Polacy jak Ty i ja,to są czyiś krewni,znajomi,sąsiedzi. Nikt ich nie namaszcza ,sami się nie wybierają i z Marsa nie pochodzą ,tylko z sąsiedniej ulicy.
Dlatego wybacz ,ale to nie jest ocenianie Ciebie ,raczej smutek z powodu stanu emocji i świadomości społecznej rodaków.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #105  
Nieprzeczytane 17-06-2012, 23:28
maj521's Avatar
maj521 maj521 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 032
Domyślnie

Spokojnie, ja już milczę.
  #106  
Nieprzeczytane 18-06-2012, 11:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Milczenie nie zawsze jest zlotem choc w obecnych czasach zloto idzie w gore i jest poszukiwane.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problem z wnuczkiem - czy potrzebny psycholog? munia70 Jestem babcią, jestem dziadkiem 15 06-02-2018 16:02
potrzebny dach nad głową para Różne 2 18-09-2011 00:42
Potrzebny dom dla Azy, pilne Basia. Oddam, potrzebuję 0 24-07-2008 23:28
Senat za zwolnieniami z abonamentu dla emerytów - komentarze krystynacz46 Ogólny 3 10-06-2008 21:03
potrzebny inż.budowlaniec tolinfo Praca, wolontariat 0 06-05-2008 10:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.