menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #121  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 21:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Pluto,zadawanie pytań (#7592),na które odpowiedz jest oczywista świadczy,że nie tylko jesteś namolnym nudziarzem, ale że również Twój intelekt schodzi na psy.Równie dobrze mogłeś zapytać,ile jest 2x2 i spodziewać się odpowiedzi, że 5.
Jeśli zaś masz ochotę dołożyć oponentowi to wstydem jest uciekać się do okresleń wcześniej przez niego użytych. Pozwól,że wyręczę się mistrzem;na tym polega uwiąd starczy/że zamiast mówić,człowiek warczy.

to nie warcz.
Nikt nie każe..
Przypomnę ci, że chciałes listy zbrodni i zamiast własną uzupełnić zacząłeś obgryzać mi skarpetki.
czyżby twój intelekt tylko na tyle było stać?
I czyżby twoje własne określenia skierowane przeciw tobie tak cie zabolały? Czy może podany przykład zmącił myśl?
I na koniec wymiany uprzejmości powiem, że wrzucając cytat pod twój pomysł nie chciałem ci dołożyć. Liczyłem jedynie, że skoro wywołujesz temat to do takiego elementu potrafisz sie w miare logicznie odnieść. Ale widać, że przeceniłem Twój intelekt.
Szkoda!
Na tym kończę wymiane zdan z Toba w tym temacie. Szkoda mi czasu.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.