menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 21:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
A kto był w Platformie, gdy się tworzyła?
Znaliśmy ich? A figę z makiem Jarosławie.
Każdemu trzeba dać szansę, upiec ciasto, a rodzynki niektóre
zostaną na wierzchu.
Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje. Każdy ma szanse a ja nie muszę ich dawać. Jestem z boku, bo to nie moja bajka. Ja ze swoimi uczuciami nie muszę się błąkać po omacku
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #22  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 21:37
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jarosławie ja nie chcę ciebie przekonywać. Sama jestem ciekawa co to za ludzie. A bryluje w mediach najbardziej lewicowy z celebrytów. Ten dziwny ( przyznasz ) obrońca pokrzywdzonych i nosiciel idei równości.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #23  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 21:39
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje. Każdy ma szanse a ja nie muszę ich dawać. Jestem z boku, bo to nie moja bajka. Ja ze swoimi uczuciami nie muszę się błąkać po omacku
Jarosławie, ja swojego głosu też nie oddałam na JP, ale zmiłuj się
i nie przekreślaj ludzi 2 tygodnie po wyborach.
  #24  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 21:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Jarosławie ja nie chcę ciebie przekonywać. Sama jestem ciekawa co to za ludzie. A bryluje w mediach najbardziej lewicowy z celebrytów. Ten dziwny ( przyznasz ) obrońca pokrzywdzonych i nosiciel idei równości.
Miedzy innymi dlatego ta partia mi się nie podoba. Pozostanę przy PO na dobre i złe, a nawet będę wspierał ile się da.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #25  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 23:18
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Scarlett
A kto był w Platformie, gdy się tworzyła?
Znaliśmy ich? A figę z makiem Jarosławie.
Każdemu trzeba dać szansę, upiec ciasto, a rodzynki niektóre
zostaną na wierzchu.



Co nie co się mylisz, szanowna Pani i jesteś w słusznym błędzie.
Ludzie ,którzy tworzyli PO byli znani ,bo niemal wszyscy istnieli w polskiej polityce w sposób formalny po 89,a w sposób nieformalny(sic!)również przed 89. To nie byli ludzie znikąd i mieli swoją wyrazistą przeszłość polityczną. Czy to plus czy minus ,to już każdy z nas osądzi sam. Ja osądzam ludzi przede wszystkim po tym co robią ,a dopiero potem po tym co mówią ,nigdy nie odwrotnie. Choć niektórych niestety można oceniać tylko po tym co mówią ,bo czynów niewiele,albo wcale.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #26  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 23:58
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
kościoły będą puste jak wymrze elektorat pisowski co widać po wyborach



Gomulka glosil ze bramy i alejki do polskich kosciolow trawa,zielskiem i krzewami zarosna

Na nim trawa rosnie /uwazaj nad toba tez wyrosna lilie,niedlugo/a kosciol polski wydal Papieza w tak zwanym miedzyczasie.Ci wojujacy z kosciolem jeszcze pare spraw musza poza Krzyzem usunac z drogi ludzkosci,kalendarz trzeba zmienic,wszak od narodzenia Chrystusa czas liczymy,no i ta niedziela siodmy dzien tygodnia,na odpoczynek przeznaczony klerykalizmem zalatuje,jak swieckosc, mosci panowie, to swieckosc,Lenina za patrona i do boju....O!...Moze czas od jego rewolucji zaczniemy liczyc:

Ostatnio edytowane przez Kolczuga : 22-10-2011 o 19:04.
  #27  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 01:03
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Zdaje się,że mimo iż z Towarzystwa to tylko ja i zdaje się Wacław46 daliśmy szansę Palikotowi,to wiemy -a przynajmniej ja - o gościu dużo mniej od Was,którzy zaufaliście innym opcjom.
Że celebryta to jasne.Każdy z polityków w jakiejś mierze nim jest.Ale skąd brończyk wie ( a ja się dowiaduję po raz pierwszy)że również jest lewicowcem i obrońcą pokrzywdzonych i propagatorem równości jednocześnie?
To się po prostu nie mieści w pale.
  #28  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 01:04
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Przy okazji wyborów wypowiedziałam swoje zdanie, porównując to wszystko do wielkiego show. Kiedyś interesowałam się polityką, - dzisiaj jestem obserwatorem raczej niż dyskutantem, Jednak muszę zabrać głos , co sadzę o Ruchu Palikota;
Zastanawiam się cały czas jak to nazwać???
Czy jest to partia polityczna, ruch obywatelski, stowarzyszenie, a może zgromadzenie,..? Uważam, że ma to istotne znaczenie zarówno dla jego półtora milionowej rzeszy wyborców, jak i dla Tuska.
Jeżeli to jest partia polityczna,- będzie chciała władzy, bo przecież po to są partie polityczne, by walczyć o władzę,Przy okazji może walczyć o inne sprawy, - własne określone programy, które przedstawiono w programie wyborczym,
Tylko tutaj trzeba realnie spojrzeć, że jeżeli ma się do wyboru władzę, czy program,,, to wiadomo, ze nawet najlepsze programy polegną.W języku polityków jest to konieczny kompromis. Czy Palikot ulegnie Tuskowi budującemu koalicje i plany rządzenia i w zamian za część władzy , odpuści swoje programy? Tusk miałby bicz na kapryśnego koalicjanta, o czym wydaje mi się ,że wie doskonale Pawlak.


A moze Ruch Palikota jest ruchem obywatelskim, czy stowarzyszeniem, --to będzie opozycją--- czy umiarkowaną, gotową na kompromisy, czy konstruktywną? Przy tym zawsze będzie coś za coś,.. np in vitro, za poparcie budżetu, podatki za likwidację KRUS,.. itd.
A może Ruch Palikota jest to rodzaj demonstracji?
Takie demonstracje są burzliwe, głośne, hałaśliwe.- wręcz widowiskowe----tylko tam jest krucho z dyscypliną i niestety kończą się, a uczestnicy się rozchodzą.

Myślę, jednak, ze Palikot to człek nadzwyczaj sprawny umysłowo, ma wielką wyobraźnię i chyba intuicję.
Pomny klęski SLD, która odpuściła w wyborach wszystkie idee lewicowe chcąc utrzymac tylko władzę, i własne posadki- przeczeka,- będzie twardy, nieustępliwy, pryncypialny, Będzie realizować swoją strategię , by w przyszłych wyborach zgarnąć jeszcze większy elektorat,

Może się mylę?,....ale ja jestem tylko obserwatorem,,,,,i tak sobie myślę,..jak to się rozwinie
__________________
]


  #29  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 08:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Jarosławie, ja swojego głosu też nie oddałam na JP, ale zmiłuj się
i nie przekreślaj ludzi 2 tygodnie po wyborach.
To fałszywy człowiek. Wpuściła byś takiego do domu aby zjadł, wypił, gębę utarł a za drzwiami obgadywał publicznie, że nie świeże i zimne było? Nie i jeszcze raz nie, gdybym miał takiego w rodzinie to ostracyzm na całe życie, bo to nie był błąd tylko świadome perfidne działanie. Nic nie zyskał a wszystko jako konfident stracił w moich oczach.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #30  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 09:09
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie ja nie glosowajam RP ale im kibicuje

Cytat:
Napisał drzazga
Zdaje się,że mimo iż z Towarzystwa to tylko ja i zdaje się Wacław46 daliśmy szansę Palikotowi,to wiemy -a przynajmniej ja - o gościu dużo mniej od Was,którzy zaufaliście innym opcjom.
Że celebryta to jasne.Każdy z polityków w jakiejś mierze nim jest.Ale skąd brończyk wie ( a ja się dowiaduję po raz pierwszy)że również jest lewicowcem i obrońcą pokrzywdzonych i propagatorem równości jednocześnie?
To się po prostu nie mieści w pale.

Tym razem
zgadzam sie z Toba drzazgo

taki fermenciarz jak Palikot potrzebny jest w tych skostnialych strukturach,
nawet jezeli "zalatwi" w sejmie jedna ze spraw, ktore sa "nie do ruszenia" to bedzie wielki sukces,
a jezeli nawet mu sie nie uda to i tak mocno naruszy fundamenty i kiedys te podwaliny obludy i hipokryzji Zwrotnik Rakarozsypia sie w pyl.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #31  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 10:02
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
nawet jezeli "zalatwi" w sejmie jedna ze spraw, ktore sa "nie do ruszenia" to bedzie wielki sukces,
a jezeli nawet mu sie nie uda to i tak mocno naruszy fundamenty i kiedys te podwaliny obludy i hipokryzji Zwrotnik Rakarozsypia sie w pyl.
Lepper tez naruszył podwaliny "Balcerowicz musi odejść" Taki przaśny sejmik szlachecki się robi, redundantny, przyszłość żadna
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #32  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 10:04
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Ja Cię Jarosławie proszę, no nie porównuj Leppera do Palikota, wszak to nie ta półka.
  #33  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 11:10
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jarosławie,mylisz się w ocenie JP.Gdyby jadło było "nieświeże i zimne"jak piszesz to on by Cię nie obgadywał.Powiedział by Ci to prosto w oczy.Bo to człowiek do bólu szczery.
Twój problem jest innej natury.Twój polityczny guru,pan Tusk,
najwyrażniej nie podziela Twojego systemu wartości (zakładam,że Ty taki system masz).Casus p.J.Kluzik-Rostkowskiej,p.Arłukowicza przytulonych do piersi premiera,a słyszałem,że i p.Biedroń dostał ostatnio telefon z propozycją, o której ja wiem a Ty pewno się domyślasz.Nie zbiera Ci się na wymioty?
  #34  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 18:51
bodzio2's Avatar
bodzio2 bodzio2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kędzierzyn-Kozle
Posty: 166
Domyślnie

Ach Wy politycy,jest nam Polakom wszystkim wstyd za Was,wy tego wstydu nie macie i tak wam z tym dobrze...........
__________________
Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem ...
  #35  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:13
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

To jak Palikociarnia,ktory mamy rok? 2011po narodzeniu Chrystusa?czy moze data blizsza sercu 94 po rewolucji proletariackiej?
A jutro niedziela? Siodmy dzien tygodnia,co za przesady.
Nie damy z Polski zrobic klerykowa,ateista to brzmi dumnie.
  #36  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:31
krokodyl's Avatar
krokodyl krokodyl jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 117
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
To jak Palikociarnia,ktory mamy rok? 2011po narodzeniu Chrystusa?czy moze data blizsza sercu 94 po rewolucji proletariackiej?
A jutro niedziela? Siodmy dzien tygodnia,co za przesady.
Nie damy z Polski zrobic klerykowa,ateista to brzmi dumnie.
krokodyl glosowal na palikota
i przeciw koltunstwu

dla kolczugi link o kalendarzach ,bo mysli ze jeden istnieje na swiecie .o innych nie slyszala
http://portalwiedzy.onet.pl/4033,,,,...arz,haslo.html
prawda .linkow sie boi
Cytat:
Do kalendarzy księżycowo-słonecznych zaliczyć można kalendarz hebrajski (żydowski), liczący 354 dni, 12 miesięcy, tygodnie mają po 7 dni. W celu wyrównania czasu w stosunku do roku słonecznego co trzy lata dodaje się trzynasty miesiąc przestępny (drugi adar) powodujący, że poszczególne miesiące przypadają o tej samej porze roku.
Cytat:
Kalendarz muzułmański jest kalendarzem księżycowym. Został wprowadzony w 632 przez Mahometa (12 miesięcy synodycznych, długość roku wynosi w przybliżeniu 354 dni i 8 godzin).
Cytat:
Kalendarz indyjski: w Indiach istniało wiele systemów liczenia czasu (dziś jeszcze ponad 20). Najbardziej rozpowszechniony był kalendarz księżycowo-słoneczny (12 miesięcy synodycznych, co 3 lata dodawany jeden miesiąc uzupełniający).
Cytat:
Kalendarz kościelny opiera się na 2 systemach: słonecznym i słoneczno-księżycowym (żydowskim). Długość roku kościelnego odpowiada słonecznemu, podczas gdy Wielkanoc i zależne od niej święta oblicza się na podstawie kalendarza słoneczno-księżycowego (stąd święta stałe - Boże Narodzenie i ruchome - Wielkanoc).
  #37  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:47
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

W Polsce jest jeden,nie trudz sie linkow nie otwieram.
  #38  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio2
Ach Wy politycy,jest nam Polakom wszystkim wstyd za Was,wy tego wstydu nie macie i tak wam z tym dobrze...........


Polakom wstyd?
Prawdziwym Polakom?

Mnie nie jest wstyd za PiS,
rozumiem, ze niektorzy tak maja.
Jestem tolerancyjna, maja prawo do swoich preferencji chocby byly... inne niz moje.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #39  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:59
krokodyl's Avatar
krokodyl krokodyl jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 117
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
W Polsce jest jeden,nie trudz sie linkow nie otwieram.
dlatego krokodyl cytowal ,czy kolczuga to widzi ?
a jak bylo z ta niedziela ?od kiedy swietujemy niedziele i dlaczego ?
palikot jest jedyna szansa na swieckie panstwo
krokodyl nie chce zeby watykan nim rzadzil

ateista to brzmi dumnie
  #40  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 20:03
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał krokodyl
dlatego krokodyl cytowal ,czy kolczuga to widzi ?
a jak bylo z ta niedziela ?od kiedy swietujemy niedziele i dlaczego ?
palikot jest jedyna szansa na swieckie panstwo
krokodyl nie chce zeby watykan nim rzadzil

ateista to brzmi dumnie


Zydzi swietuja sobote,a my ,katolicy, niedziele.
Badz dumna,broni ci ktos?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ataki na POLSKI KOSCIOL KATOLICKI ! senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 13 13-03-2009 21:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.