menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 12:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Zdradzę wielką tajemnicę,tu wszyscy są pod ''nie swoimi nickami''!
Mimozo,a Ty to w życiu prywatnym nazywasz się Mimoza Mimoza ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #142  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 12:34
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Zdradzę wielką tajemnicę,tu wszyscy są pod ''nie swoimi nickami''!
Mimozo,a Ty to w życiu prywatnym nazywasz się Mimoza Mimoza ?

Nie prawda, bo ja nie ukrywam się "wankabor" wymyśliły moje dzieci. Czytają z lewa na prawo , będzie moje nazwisko "Robak", a początek "wan" to pierwsze litery mojego imienia -Wanda. Stąd i piękny robaczek wychodzący z jabłuszka. Pozdrawiam.
  #143  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 13:34
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Zdradzę wielką tajemnicę,tu wszyscy są pod ''nie swoimi nickami''!
Mimozo,a Ty to w życiu prywatnym nazywasz się Mimoza Mimoza ?

Oczywiście, że nie Hypatio(????)
Od początku nie ukrywam swojego prawdziwego imienia, Czesława,
a gdybyś zechciała zajrzeć na mojego bloga - adres w podpisie, to
tam znajdziesz moje nazwisko. Jak widzisz strzał nie trafiony.
Pozdrawiam. - Cz
P.S.: twarzy też nie ukrywam.

Ostatnio edytowane przez mimoza : 14-11-2011 o 14:06.
  #144  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 14:32
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał mimoza
Oczywiście, że nie Hypatio(????)
Od początku nie ukrywam swojego prawdziwego imienia, Czesława,
a gdybyś zechciała zajrzeć na mojego bloga - adres w podpisie, to
tam znajdziesz moje nazwisko. Jak widzisz strzał nie trafiony.
Pozdrawiam. - Cz
P.S.: twarzy też nie ukrywam.

Skoro tak piszesz to zapewne tak jest,ale zgodzisz się chyba ze mną ,że sam fakt ,że się podpiszę na jakimkolwiek internetowym portalu np Maria Kowalska, o niczym nie świadczy,bo równie dobrze może jestem Janem Malinowskim,lub powszechnie znaną osobą z imienia,nazwiska oraz wizerunku. Jest to zbyt trudne (nie twierdzę ,że niemożliwe)do zweryfikowania ,dlatego powszechnie się przyjęło ,że mamy różne zabawne,egzotyczne i skomplikowane nicki ,inaczej mówiąc ksywki.
Być może są na naszym KFC jacyś ''agenci imperium zła'',ale nie dajmy się zwariować i bawmy się dalej !
Również pozdrawiam !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #145  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 14:34
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Nie wszyscy to Agenci Tomki
  #146  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 14:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Nie wszyscy to Agenci Tomki
To zaczęło być ciekawe, bo Skarlett ukryła twarz. A to Palikotowi nie pomoże.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #147  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 14:40
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Jak mnie kneblują co rusz, to moja twarzyczka
jest też zakazana.
  #148  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 15:05
bodzio2's Avatar
bodzio2 bodzio2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kędzierzyn-Kozle
Posty: 166
Domyślnie

Dobry Aktor z tego Palikota zobaczymy czy wywiąże się z obietnic danych wyborcom,pierwsza to zdjęcie krzyża z sali obrad w Sejmie podejrzewam że ten krzyż zostanie bez zmian i to będzie pierwszy pretekst aby Palikotowiwi nawrzucać swojego niezadowolenia.
__________________
Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem ...
  #149  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 17:11
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 15 985
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio2
Dobry Aktor z tego Palikota zobaczymy czy wywiąże się z obietnic danych wyborcom,pierwsza to zdjęcie krzyża z sali obrad w Sejmie podejrzewam że ten krzyż zostanie bez zmian i to będzie pierwszy pretekst aby Palikotowiwi nawrzucać swojego niezadowolenia.
Chyba nieporozumienie. Palikot obiecywał interwencję w sejmie na temat krzyża, który tam powieszono cichcem i niezupełnie zgodnie z konstytucją. On nigdy nie mówił, że krzyż zdejmie, tylko, ze dołoży starań.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #150  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 17:11
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio2
Aktor z tego Palikota zobaczymy czy wywiąże się z obietnic danych wyborcom,pierwsza to zdjęcie krzyża z sali obrad w Sejmie podejrzewam że ten krzyż zostanie bez zmian i to będzie pierwszy pretekst aby Palikotowiwi nawrzucać swojego niezadowolenia.

Nie ma szans na wywiązanie się z zobowiązań przedwyborczych. Powód - 80 % posłów to prawica na usługach okupanta watykańskiego. To są folksvaticano. , więc czego oczekujesz? A czyja to wina - tych co wybrali prawicę.
  #151  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 17:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Wandziu,z logiką to chyba jesteś trochę na bakier.Jeśli jak stwierdziłaś ,80% to prawica i te 80% prawicy wybrał polski wyborca,to czy jesteś pewna ,że słowo ''okupant'' jest właściwe i adekwatne do opisanej sytuacji ,czy też może raczej świadczy jedynie o niejakiej egzaltacji autorki, co potwierdza również kwiecisto-efekciarski epitet ''folksvaticano''! Więcej umiaru zalecam,będzie to wtedy poważniej nieco brzmiało,bo tak to tylko chichot budzi !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #152  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 18:31
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Ależ Ty,bodzio2 jesteś niecierpliwy.Imaginuj sobie,że zanim posłowie złożyli przysięgę a sejm się ukonstytuował,za sprawą Palikota i jego ferajny zdjęta została klauzula tajności z tematów okołokościelnych,a konkretniej; związanych z finansami KK.W efekcie upodabniliśmy się choć trochę,do państw cywilizowanych.
  #153  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Chyba nieporozumienie. Palikot obiecywał interwencję w sejmie na temat krzyża, który tam powieszono cichcem i niezupełnie zgodnie z konstytucją. On nigdy nie mówił, że krzyż zdejmie, tylko, ze dołoży starań.

bardzo mnie się ta formuła podoba.
To on prawie jak niejaki Kaczyński.
On tez zbawilby NARÓD i OJCZYZNĘ tylko mu wraże siły społeczeństwa przeszkadzają i ......wredne spiski we własnej partii
  #154  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 21:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Nie ma szans na wywiązanie się z zobowiązań przedwyborczych. Powód - 80 % posłów to prawica na usługach okupanta watykańskiego. To są folksvaticano. , więc czego oczekujesz? A czyja to wina - tych co wybrali prawicę.
Wandeczko!
Nie zapominaj tylko o jednym, a mianowicie o tym, że zdaje 60% tzw lewicy, czyli wyborców SLD itp deklaruje się jakovolksvaticano. Oberlewicowiec -niejaki Miller orzekł, że traktat akcesyjny wart był mszy, a konkordat podpisywał niejaki Kwaśniewski były komunista. W PiSie [w/g ciebie prawicowym] byłych komunistów tez trochę jest. Podobnie w Rydzykolandzie, który wyznaje lud, o który powinna dbać lewica każdej prowieniencji.
Przypomnę ci tez, że to po tzw lewicowej stronie są ideologicznie zmutowane bandziorki, które wychwalają wymordowanie przez lewicowego Stalina kilkudziesięciu tysięcy twoich[?] rodaków.
W tym także bliskich twemu sercu komunistów.
  #155  
Nieprzeczytane 15-11-2011, 10:48
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio2
Dobry Aktor z tego Palikota zobaczymy czy wywiąże się z obietnic danych wyborcom,pierwsza to zdjęcie krzyża z sali obrad w Sejmie podejrzewam że ten krzyż zostanie bez zmian i to będzie pierwszy pretekst aby Palikotowiwi nawrzucać swojego niezadowolenia.

Oczywiście, że nie będzie w stanie spełnić obietnic. Przecież nie ma większości i on o tym wie.
Czytałam wspaniały wywiad Żakowskiego z Palikotem, wynika z niego, że Palikot ma mnóstwo pomysłów i opracowanych projektów ustaw. To też za mało.Ale sam fakt, że w Sejmie znalazł się ze swoimi "40 rozbójnikami" ma duże znaczenie dla pracy obecnego sejmu.
__________________
  #156  
Nieprzeczytane 15-11-2011, 14:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Zen napisała-Oczywiście, że nie będzie w stanie spełnić obietnic. Przecież nie ma większości i on o tym wie.
Wszyscy o tym wiedzą i oczekują od Palikota aby dawał im tematy do jałowych dyskusji co by było gdyby , jako tematu zastępczego , do tematu dyskusji o nieróbstwie koalicji PO+obrotowe PSL i braku reform systemu emerytalnego i finansów publicznych.

Palikot jasno powiedział że wystąpi z pismem do marszałka sejmu w sprawie symbolu religijnego a jak nie będzie reakcji to wystąpi na drogę sądową. W państwie prawa jest to przyjęta droga postępowania.Ci co oczekują już reakcji bo są niecierpliwi niech napiszą do Marszałka Sejmu .Obywatel III RP ma takie prawa, ja spokojnie czekam. Drzazga pisze .... ..za sprawą Palikota i jego ferajny zdjęta została klauzula tajności z tematów okołokościelnych,a konkretniej; związanych z finansami KK.W efekcie upodabniliśmy się choć trochę,do państw cywilizowanych...... I ja się z nim zgadzam że Palikot uchylił w sejmie okno i powiew normalności zawitał w skołtunionym Sejmie.

Normalność powinna zawitać w naszym Sejmie i to co isnieje i się sprawdza powinno być u nas wprowadzone i chce to RP. Dlaczego nie ma u nas coś takiego jak http://www.abgeordnetenwatch.de/ http://www.lobbycontrol.de/blog/ gdzie senior Niemiecki może wejść na stronę i wie co jego szanowny poseł którego wybrał robi i co się lobbuje.Drobna rzecz która jest u sąsiadów u nas tylko się dyskutuje i robi zakazy i społeczeństwo straszy się więzieniem i one pękają w szwach bo za wszystko idiotyczne kary towarzystwo bez opamiętania uchwala i uważa że sprawę załatwiło albo szuka się przestępcy jak pani Poseł Pitera.
  #157  
Nieprzeczytane 15-11-2011, 15:58
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Zmieszany

Cytat:
Napisał Hypatia
Wandziu,z logiką to chyba jesteś trochę na bakier.Jeśli jak stwierdziłaś ,80% to prawica i te 80% prawicy wybrał polski wyborca,to czy jesteś pewna ,że słowo ''okupant'' jest właściwe i adekwatne do opisanej sytuacji ,czy też może raczej świadczy jedynie o niejakiej egzaltacji autorki, co potwierdza również kwiecisto-efekciarski epitet ''folksvaticano''! Więcej umiaru zalecam,będzie to wtedy poważniej nieco brzmiało,bo tak to tylko chichot budzi !

O moje zdolności logicznego myślenia jestem spokojna i zadowolona. Matka natura była dla mnie jeszcze tak choina, że szczodrze obdarzyła mnie zmysłem krytycznym. Niezmiernie ubolewam, że naród dał się aż tak otumanić propagandzie, że sam sobie nakłada pętlę na szyję, godząc się na dalszą okupację watykańską i bycie jego kondominium.
Chichocz sobie do woli, niech Ci będzie na zdrowie.
  #158  
Nieprzeczytane 15-11-2011, 20:30
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał wankabor
O moje zdolności logicznego myślenia jestem spokojna i zadowolona. Matka natura była dla mnie jeszcze tak choina, że szczodrze obdarzyła mnie zmysłem krytycznym. Niezmiernie ubolewam, że naród dał się aż tak otumanić propagandzie, że sam sobie nakłada pętlę na szyję, godząc się na dalszą okupację watykańską i bycie jego kondominium.
Chichocz sobie do woli, niech Ci będzie na zdrowie.
No,nie ! To już mieszanina piorunująca ! Połączyć PiSowskie ''kondominium'' z ''okupacja watykańską'' Faktów i Mitów to istny majstersztyk ! Od zawsze twierdzę ,że kolor czerwony najlepiej komponuje się z czarnym ! Aha i jeszcze jedno,Ty się nie martw o te 80 % - to Twoje wyliczenie ,nie moje - ty się martw o te 20 % !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ataki na POLSKI KOSCIOL KATOLICKI ! senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 13 13-03-2009 21:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.