menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:33
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Lilu i tu się zgodzę z naganną oceną ślubu kościelnego wymienionego przez ciebie "włatcy". Mnie to rozśmieszyło jedynie. I popatrz jak długo podejmował decyzję. A staruszków do roboty szybciutko wysyła.

Hipokryzja.
Wtedy klęczał przed księżmi, teraz mu się to nie opłaca.
Szanuję poglądy każdego człowieka, o ile nie ulegają zmianie, bo tak dyktuje koniunktura.
Włatca niestety jest zmienny, w tym najgorszym znaczeniu, czyli skąd wiatr wieje, tak chorągiewka Włatcy łopocze.
A pamiętacie te rekolekcje?
Platforma nie Kaczory zaznaczam.
http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,5002544.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3102129.html

A tu tuż przed Smoleńskiem Platforma rozmodlona..
http://www.rp.pl/artykul/445944.html

Czy ktoś słyszał, aby po Smoleńsku derwisze jechały do Mekki?
Przestało się opłacać.
A nigdy nie było tak, aby mohery i ciemnogród jechały w hurcie i detalu na rekolekcje w celu odkupienia grzechów.
Te same mohery, które sprzeciwiają się - razem ( o zgrozo!!) z rabinem Polski likwidacji funduszu kościelnego.
Ta rozmodlona Platforma wręcz przeciwnie.

Hipokryzja. Jak i ta cała partia, która jest jej uosobieniem.
  #42  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:38
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Zrobiłem to pod wpływem uwagi o niestosowności. Czyli umowa nie obowiązuje??

Zaraz...zaraz. Jaka umowa?
Zresztą to nie Ty nadużywałeś tego terminu. Mnie nie było wtedy tutaj, teraz jestem i Włatca zostanie. Wraz ze mną.
Jest mi obojętne jak nazywacie Kaczyńskiego.
Już gorzej jak było, nie można, bo by to podpadało pod paragraf.
Annały nie kłamią.

Cóż, sami mi włożyliście pomysł w głowę.
  #43  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 14:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zaraz...zaraz. Jaka umowa?
Zresztą to nie Ty nadużywałeś tego terminu. Mnie nie było wtedy tutaj, teraz jestem i Włatca zostanie. Wraz ze mną.
Jest mi obojętne jak nazywacie Kaczyńskiego.
Już gorzej jak było, nie można, bo by to podpadało pod paragraf.
Annały nie kłamią.

Cóż, sami mi włożyliście pomysł w głowę.
Gdyby Ci było obojętne to byś nie "reklamowała". Uważam, że szacunek, którego się domagasz powinien być i dla byłych i dla obecnych, ale skoro go nie ma u pisiorów to nie wymagaj u platfusów.
A pomysły, to myślałem że masz swoje, złych nie zapożyczaj.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #44  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 14:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Hipokryzja.
Wtedy klęczał przed księżmi, teraz mu się to nie opłaca.
Szanuję poglądy każdego człowieka, o ile nie ulegają zmianie, bo tak dyktuje koniunktura.
Ty tak poważnie, czy dla śmichu? No nie, idę postrzelać a ponieważ nie jestem pacyfistą to postrzelam na strzelnicy do sylwetek.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #45  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:01
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ty tak poważnie, czy dla śmichu? No nie, idę postrzelać a ponieważ nie jestem pacyfistą to postrzelam na strzelnicy do sylwetek.


A co masz na myśli, konkretnie?
Może dojaśnisz?
Nie miałam na myśli zgadzania się i bezmyślnego potakiwania.
Jakoś z Polą egzystujemy sobie przez tyle lat i żyjemy, pozostając przy swoich poglądach.
Także bardzo lewicowy Kazimierz jest moim ulubionym userem.
Zdaje się, mało wiesz.
Przyszedłeś w momencie szczególnie fatalnym.
  #46  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 17:17
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

http://natemat.pl/5871,na-tacy-1-50-...a-wiarygodnosc Likwidacja Funduszu Kościelnego wzbudziła wśród księży oburzenie. Niektórzy biskupi uważają to za bezpodstawne zabieranie Kościołowi niezbędnych pieniędzy. A ja pytam: klerze, czyż nie posiadasz kilogramów złota? Drodzy księża - czyż Wasi dostojnicy nie podjechali na Zjazd Gnieźnieński najnowszymi limuzynami?...

Też uważam że zazdroszczenie że ktoś osiągnął sukces na marketingu jakiegoś towaru którym też może być wyznanie jest przez ogół odbierane negatywnie.W to że ktoś potrafi przekonać innego o zbawczych skutkach placebo nie wywołuje tytle emocji jak ksiądz którzy otrzymuje za podobne stwierdzenia.Jedni i drudzy mogą obnosić się swoim sukcesem bo jednemu i drugiemu pomógł marketing.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html może Senyszyn przesadza bo dla wielu wyznawców obcowanie z księdzem jego dziecka może by nobilitacją społeczna aby być bliżej Boga. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kos...ow_245544.html Jeżeli rodzice chcą a oni sa wychowawcami swoich dzieci czy mamy w ich wyznanie religijne ingerować?

Na pewno ksiądz Zalewski może mieć inne zdanie co do biskupów i lobby gejowskiego w kościele ,wszystkich on zna bo jest w tym środowisku.Ale czy on ma racje sami możecie wyciągnąć wnioski,internet jest na razie wolny.Nikt jeszcze nie zabronił myśleć.
  #47  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:04
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała

Na pewno ksiądz Zalewski może mieć inne zdanie co do biskupów i lobby gejowskiego w kościele ,wszystkich on zna bo jest w tym środowisku.Ale czy on ma racje sami możecie wyciągnąć wnioski,internet jest na razie wolny.Nikt jeszcze nie zabronił myśleć.
Ksiadz Zalewski to chory tym z nienawiści, wszędzie widzi jak nie agentów, kapusiów to "pedałów" czy to nie chore?
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #48  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:10
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Ksiadz Zalewski to chory tym z nienawiści, wszędzie widzi jak nie agentów, kapusiów to "pedałów" czy to nie chore?

Nie to nie choroba,on pragnie ujawnić prawdę o ludziach niegodziwych. Ma rację. Nie można w każdym systemie służyć za jakiekolwiek korzyści. Mamy prawo wiedzieć kto szuja , a kto przyzwoity człowiek.
  #49  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:19
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Ksiadz Zalewski to chory tym z nienawiści, wszędzie widzi jak nie agentów, kapusiów to "pedałów" czy to nie chore?
nie czuję w jego tekstach nienawiści, ma- zdaje się - poczucie misji (fakty dowodzą, że ma sporo racji!)
  #50  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:32
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Nie to nie choroba,on pragnie ujawnić prawdę o ludziach niegodziwych. Ma rację. Nie można w każdym systemie służyć za jakiekolwiek korzyści. Mamy prawo wiedzieć kto szuja , a kto przyzwoity człowiek.
Pełna zgoda co do agentów i TW mogę się zgodzić ale mówienie o działającym lobby gejowskim w kościele to gruba przesada. Czy za kryzys, niepowodzenia kościoła odpowiadają mityczni geje tak jak Żydzi oskarżani o światowy spisek i Traktat Wersalski, wiemy jak to się skończyło w Europie. Szukanie kozła ofiarnego nie służy naprawie czegokolwiek, to nie mityczni geje są przyczyna takiej a nie innej kondycji Kościoła a ludzka ułomność i nad tym trzeba się zastanowić.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #51  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 20:08
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A co masz na myśli, konkretnie?
Może dojaśnisz?

Nie miałam na myśli zgadzania się i bezmyślnego potakiwania.
Jakoś z Polą egzystujemy sobie przez tyle lat i żyjemy, pozostając przy swoich poglądach.
Także bardzo lewicowy Kazimierz jest moim ulubionym userem.
Zdaje się, mało wiesz.
Przyszedłeś w momencie szczególnie fatalnym.
Już dojaśniam. Napisałaś:
Cytat:
Napisał Lila
Szanuję poglądy każdego człowieka, o ile nie ulegają zmianie, bo tak dyktuje koniunktura.
A przecież to Twój WuC i guru zmienia tak często poglądy w zależności od koniunktury, że się zapętlił na amen. Jeszcze trochę i zacznie chwalić Budionnego za desperację. On nie odróżnia Gierka o PZPR a UB i SB od aktualnej sytuacji w Polsce. Nie wstyd Ci za niego? On chyba nawet nie wie w jakiej stacji występuje. Podejrzewam, że jak nie zna nawet słów hymnu państwowego to i na religiach się nie zna.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 17-03-2012 o 20:12.
  #52  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 20:27
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Już dojaśniam. Napisałaś:

A przecież to Twój WuC i guru zmienia tak często poglądy w zależności od koniunktury, że się zapętlił na amen. Jeszcze trochę i zacznie chwalić Budionnego za desperację. On nie odróżnia Gierka o PZPR a UB i SB od aktualnej sytuacji w Polsce. Nie wstyd Ci za niego? On chyba nawet nie wie w jakiej stacji występuje. Podejrzewam, że jak nie zna nawet słów hymnu państwowego to i na religiach się nie zna.

Nie wstyd.
A to co podejrzewasz, jest tak subiektywne, że nie warto wspominać.
Co ma do tego Budionny, to już Ty sobie możesz odpowiedzieć, co będzie dość łatwe, jako że Ekscelencja Bul ma wiele wspólnego z Ossowem.

Natomiast ponieważ jesteśmy przy religii, to karierę w sieci ponownie robi przebój Big Cyca ''Rudy się żeni''.
Ludziom chodzi o Włatcę Móh, co klękał przed księżmi, gdy byli potrzebni.
Ktoś bardzo mądrze powiedział, że Polska nie podzieliła się 10 IV 2010 roku, ale 2 IV 2005 roku.
Czasu było trzeba.
  #53  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 20:30
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
nie czuję w jego tekstach nienawiści, ma- zdaje się - poczucie misji (fakty dowodzą, że ma sporo racji!)


Też nienawiści nie czuję.
Zresztą jestem wielką admiratorką księdza, któremu udało się zablokować rajd szlakiem Bandery,
i który walczy o pamięć o ludobójstwie na Wołyniu.
  #54  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 21:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
nie czuję w jego tekstach nienawiści, ma- zdaje się - poczucie misji (fakty dowodzą, że ma sporo racji!)

A mnie się zdaje, że chcesz ogień benzyna gasić
Niejaki Natanek i Rydzyk tez poczuciem misji sie pieczętują. I to całkiem efektownie. Podobnie jak wuc PiSu i niejaki Antek Macierewicz.
Misjonarzy ci u nas dostatek. Jak widać. Podobnie jak cyklistów, ukrytych żydów, masonów i innego [fe!!!]robactwa.
Zauważ, że rzeczony "misjonarz" tym samym władzom kościelnym podlega, które darzy specyficznym "szacunkiem" i na jego papu tez łoży społeczeństwo z państwowej kiesy.
Nie wydaje Ci się, że ów krytyk współtowarzyszy w sutannach byłby bardziej wiarygodny, gdyby zrzucił szatę, zamienił ja na cywilne ubranko i wtedy głosił swoje prawdy objawione? Jak ten od Faktów i Mitów i ...kilku innych?
  #55  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 21:35
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Natomiast ponieważ jesteśmy przy religii, to karierę w sieci ponownie robi przebój Big Cyca ''Rudy się żeni''.
Ludziom chodzi o Włatcę Móh, co klękał przed księżmi, gdy byli potrzebni.
Księża jak i PSL zawsze są w poczekalni potrzebni i lewakom i prawdziwkom i liberałom. To jednak 25% ciemnego ludu mają za sobą z karteluszkami wyborczymi.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #56  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 21:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie wydaje Ci się, że ów krytyk współtowarzyszy w sutannach byłby bardziej wiarygodny, gdyby zrzucił szatę, zamienił ja na cywilne ubranko i wtedy głosił swoje prawdy objawione? Jak ten od Faktów i Mitów i ...kilku innych?
W sutannie bardziej wiarygodny, bo i podobny do reszty i kopytek nie widać.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #57  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:24
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A mnie się zdaje, że chcesz ogień benzyna gasić
Niejaki Natanek i Rydzyk tez poczuciem misji sie pieczętują. I to całkiem efektownie. Podobnie jak wuc PiSu i niejaki Antek Macierewicz.
Misjonarzy ci u nas dostatek. Jak widać. Podobnie jak cyklistów, ukrytych żydów, masonów i innego [fe!!!]robactwa.
Zauważ, że rzeczony "misjonarz" tym samym władzom kościelnym podlega, które darzy specyficznym "szacunkiem" i na jego papu tez łoży społeczeństwo z państwowej kiesy.
Nie wydaje Ci się, że ów krytyk współtowarzyszy w sutannach byłby bardziej wiarygodny, gdyby zrzucił szatę, zamienił ja na cywilne ubranko i wtedy głosił swoje prawdy objawione? Jak ten od Faktów i Mitów i ...kilku innych?
Nic nie chce, nie widzę nic złego w poczuciu misji. Program drugi polskiego radia ma misję i oby jak najdłużej.
Poza tym co innego mieć poczucie misji, a co innego mówić że się je ma
Rozsadza cie energia i nieco nadinterpretujesz moje slowa.
  #58  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:28
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Pełna zgoda co do agentów i TW mogę się zgodzić ale mówienie o działającym lobby gejowskim w kościele to gruba przesada. Czy za kryzys, niepowodzenia kościoła odpowiadają mityczni geje tak jak Żydzi oskarżani o światowy spisek i Traktat Wersalski, wiemy jak to się skończyło w Europie. Szukanie kozła ofiarnego nie służy naprawie czegokolwiek, to nie mityczni geje są przyczyna takiej a nie innej kondycji Kościoła a ludzka ułomność i nad tym trzeba się zastanowić.
Nie, to nie przesada, absolutnie przypadkiem miałam dwóch księży w dalekiej rodzinie... niedoszłych zresztą... to tajemnica poliszynela. Ale niech sobie gejują, mnie nic do tego, tylko niech nie kłamią, bo dają swoim owieczkom bardzo zły przykład, a jak wiemy przykład idzie z góry.
  #59  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W sutannie bardziej wiarygodny, bo i podobny do reszty i kopytek nie widać.

A jak z rogami?
Ogon można podwinąć pod kiece, ale te trudno przyczesać przy jego stanie górnego owłosienia

I jeszcze cuś" Nie zauważyłeś, że o kuryjnych TW i pedałów najbardziej się martwią zażarte antyklerykały?
Przecie taki lewak Quasimodo powinien sie cieszyć, że jeden wielebny TW kablował na innego wielebnego do ludowej władzy komunistycznej. Inaczej mówiąc do tych, których ukochał i wielbi z przekonania, że ludowi dobrze czynili
  #60  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

[quote=rebelio]:
Cytat:
D Nic nie chce, nie widzę nic złego w poczuciu misji. Program drugi polskiego radia ma misję i oby jak najdłużej.
Poza tym co innego mieć poczucie misji, a co innego mówić że się je ma
Masz jakis sposób na rozpoznanie między tym co ma, a mówi, że ma?
Radia II bym w to nie mieszał. Ono niewinne..

Cytat:
Rozsadza cie energia i nieco nadinterpretujesz moje slowa.
Z tym rozsadzaniem, to z letka przesadzasz, a co do reszty, to ty piszesz ja czytam i interpretuje i jesli tylko "nieco" z plusem, to nie powinnas sie martwić. W końcu tez w te klocki nie jesteś bez winy
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Islam- religia pokoju czy terroryzmu - ankieta atlantis Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 31-03-2010 11:10
To tez polityka . senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 11 12-06-2009 12:34
Dla kogo polityka ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 2 23-12-2008 14:53
Religia wuere'le Społeczeństwo - wątki archiwalne 297 12-10-2008 11:40
Polityka społeczna w expose premiera - Donald Tusk o seniorach - komentarze Basia. Ogólny 10 24-11-2007 11:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.