menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-05-2010, 13:37
gagunia's Avatar
gagunia gagunia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 177
Domyślnie moje ulubione perfumy...te które używam,i te które bym chciała uzywać.


Nie doszukałam się nigdzie wątku o zapachach.Moje ulubione od kilku lat to Jadore Christiana Diora,subtelne ,delikatne i drogie jak czort.Pierwsze dostałam w prezencie na zamówienie,kolejne już nabywam sama


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-05-2010, 19:14
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

O kurczę....aleś trafiłą w mój "sport"..mogę godzinami rozmawiać o zapachach, nos mam jak pies od narkotyków...nieważna dla mnie cena jak coś owionie moje nozdrza....moje ulubione używane w zalezności od ochoty (mam je z pomocą rodziny i znajomych i pzryjaciół, bo sama nie dałabym rady...hihi)to:Eternity ,Dune,Versace(zielonkawy),Euphoria,Midnight Poison......mam cała terorię na temat uzywania perfum w zaleznosci od ochoty, pory dnia, zimna, ciepła, nastroju....to takie niezłe zbzikowanie....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-05-2010, 00:55
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witam .witam

Ja jestem także fanką dobrych Perfum.Posiadam kilka rodzajów i używam je stopniowo,gdzie wychodzę,za dnia do Urzędu,Banku inne a na zakupy też inne.Są moje perfumy o różnych zapachach jedne spokojne a drugie bardziej wyrafinowane.
Givennchy-Amarige,
Channel No 5,
Kouros biały Yves Laurent,
Madness,
Obsession.
Moja przyjaciółka pracuje w Douglasie w Niemczech i miała kiedyś 30% upust na zakup Perfumów i rzeczy tam się sprzedających.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-05-2010, 10:03
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no to mamy nastepną Eledantku...hihi....Chanel5 nijak mi nie trafia w nos, Obsession tez, bo za ciezkie jak dla mnie....moze Yves Laurent.....?no, ale o zapachach trudno dyslkutować, albo sie podobają , albo nie...fajnie mieć taką koleżankę w takiej firmie jak Ty...ja z kolei mam przyjaciółkę , która ma maleńką, ale wytworna drogeryjkę i czasem mi sprowadzi cos po cenach dostawcy.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-05-2010, 10:38
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Lubię perfumy i uważam je za biżuterię kobiety.
Od jakiegoś czasu przylgnęło do mnie Givenchy .Kiedyś Elizabeth Arden,ale to gdy byłam młodziutka.Potem Paul Smith,rose,chociaż są bardzo ulotne i trzeba się co trochę "poprawiać ".Jak widać zmienają się zgodnie z moim wiekiem.Zresztą to jak i stroje,kosmetyki i poglądy.Normalka,przynajmniej dla mnie.Chociaż czasem lubię jeszcze poszaleć...hi,hi...na króciutko.Czytam w necie,że młode dziewczyny wracają do zapachów coty.Warto więcej zapłacić i szukać wód perfumowanych ,niż toaletowych,takie jest moje zdanie.

Dodam,że kiedyś Marbella pisała o modzie i o perfumach,
można zajrzeć http://www.klub.senior.pl/moda-i-sty.......-3997.html

...co wcale nie znaczy,że dalej nie można plotkować na ten pachnący temat,tym bardziej,że więcej u Marbelli mody.

Ostatnio edytowane przez elizka : 10-05-2010 o 11:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-05-2010, 16:58
koziorożec's Avatar
koziorożec koziorożec jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Radom-mazowieckie-Polska
Posty: 3 871
Domyślnie

Witajcie piękne miłośniczki pięknych zapachów.
Kiedyś otrzymałam w prezencie wodę perfumowaną Kenzo Jungle- piękny zapach, bardzo mi się podoba, ale jest tak drogi, że nie bardzo mogę sobie pozwolić na jego zakup. Ma niezwykle trwały zapach.
Na co dzień pocieszam się Far Away z Avonu - ma taki miły zapach frezji, ale lubię też Coty i Chanel nr5.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 20:59
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

jest jeszce jeden zapach, który mi bardzo odpowiada, ale jest bardzo cięzki, ale ma w sobie coś co mnie nurtuje w nim...olejek patchulowy, a także bardzo świeży, taki radosny zapach geranium(pospolita cytrynka)..czasem zrywam liść i nacieram sobie okolice najczęściej perfumowane sokiem z geranium...nawet fajnie sie utrzymuje na ciele....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 22:08
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Witajcie i jednego nie mogę zrozumieć.Dlaczego!!
Perfumy markowe w Douglasie są dwa razy droższe w Polsce,aniżeli w Niemczech.
Amarige Givenchy kosztuje tutaj około 460zł.1ooml.
W Niemczech około 70Euro,a moja znajoma kupiła mi ten i inne perumy po około 50Euro.Czy rzeczywiście tak dużo zarabiamy i takie Emerytury mamy że nas na nic,nie będzie w tym Kraju stać.??????.
WSTYD>
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 23:53
alja9 alja9 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 276
Domyślnie

używam w tej chwili (bo jest jeszcze zimno) perfumy "Mademoiselle" firmy Coco Chanel a jak sie zrobi cieplej to odkurzę "Par Amour" perfumę firmy Clarins
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 23:59
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

wiesz , ja tez mam w zależnosci od pogody....oj te nosy mają kaprysy.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:03
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Witajcie i jednego nie mogę zrozumieć.Dlaczego!!
Perfumy markowe w Douglasie są dwa razy droższe w Polsce,aniżeli w Niemczech.
Amarige Givenchy kosztuje tutaj około 460zł.1ooml.
W Niemczech około 70Euro,a moja znajoma kupiła mi ten i inne perumy po około 50Euro.Czy rzeczywiście tak dużo zarabiamy i takie Emerytury mamy że nas na nic,nie będzie w tym Kraju stać.??????.
WSTYD>


Ja również jak byłam we Francji ( dawno temu ) to kupiłam Chanel 5 za połowe tego co u nas....
Dlatego paryżanki moga pieknie pachnieć...a my możemy tylko sobie powąchać piękne ( i drogie ) perfumy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:08
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no właśnie cholender..za granica kupisz taniej, na lotnisku też a w sephorach, Duglasach zabijają Cię cenami....inna sprawa,ze oni potrafią miec narzut do 80% nawet....mam przyjaciółkę z perfumerią i widzę ceny oryginałów u niej..różnia sie szalenie...ona ma narzut 35-40% a czasem uda mi sie kupić na zamówienie w cenach hurtowych...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:16
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Porównajcie mój post 3 i post 8.
Gdzie stać byłoby mnie na taką kolekcję Perfumów,gdyby nie moja przyjaciółka Angielka która jest Kosmetyczka w Douglasie., i miała przed laty wielki upust.Dzisiaj także pozostał 20 % i to także jest dużo pieniędzy i wiem że są one oryginalne.
Okochany Kraj.......
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:23
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Tak u nas dziwne jest to, ze w stosunku do cen w innych krajach mamy bardzo wygórowane ceny markowych, czy nawet bardziej luksusowych wyrobow, czesto wyjeżdżam do innych krajów i mam możliwosc porównania cen, u nas jest dużo drozej, Co do perfum, nie mam swojej ulubionej marki, czy zapachu, Czesto kupuję na bezcłówkach, a jeszcze częsciej dostaję od mego pana, który na kazdą okazję kupuje mi dobre perfumy, ale częsciej kieruję się tzw, nosem i chyba trochę nastrojem dobierając sobie zapachy, inne na ''wychodne'' na ulicę, a inne na wieczorowe spotkania,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:25
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Pytałam ostatnio w Douglasie o wode perfumowaną Kenzo Jungle .....któraś z Was o niej wczesniej pisałą i postanowiłąm sobie kupić....ale cena w perfumerii za 30 ml. coś ponad 300 zł. ....natomiast na allegro można kupic 100ml. za niecałe 200zł.
Tylko boje się, że kupie podróbke....czy któraś z Was juz kupowała perfumy na allegro ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:30
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witam .witam

Witaj Jp5o - chyba dobrze napisałam Twój nick.Ja nigdy nic nie kupowałam na Allegro i w zasadzie nie wiem jak się kupuje.'
Zarajestrowałam sie przed 2-dma dniami bo chciałam aparat foto kupić.Moja muża nalegała,a ja chciałam w Niemczech,zobaczę co będzie z tego zakupu i jk to będzie dalej wyglądać.
Poza tym mam zamiar kupic w promocjach Książki do szkicowania i malarstawa -sztuka w realu one nie są tanie i najlepiej kupiłabym używane,ale nie wiem jak do tego się zabrac.Pozdrawiam miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 00:37
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ja też nie mam zaufania do kupna w internecie, a jeszcze po tej aferze ze sprzedażą aparatów i sprzetu fotograficznego o którym tak głośno ostatnio było w telewizji, -nic drozszego bym nie kupiła,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 08:01
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Wiele rzeczy kupuje na Allegro proszki, perfumy, a także kupiłam aparat fotograficzny i elektryczną maszynke do mielenia mięsa, a także akcesoria do samochodu...póki co jest ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 10:11
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

A ja ostrzegam pzred kupowaniem perfum na allegro....miałam w ręku podróbkę identyczną z oryginałem...wszystko ok..tylko zapach w chwili perfumowania jest..potem ucieka....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 11:23
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

Moim ulubionym zapachem jest woda perfumowana Kenzo Amour. Kupuję tylko w sklepach internetowych. Jest o wiele taniej nawet kiedy doliczymy 9,50 za przesyłkę pocztą.
Polecam wypróbowane 2 sklepy, w których kupuję.

Najpierw kupowałam w Dolce.pl ale ten sam produkt taniej sprzedaje Gold Angel więc ostatnio zamawiałam właśnie tu.

Można wybrać pojemność i porównać ceny.


http://www.ceneo.pl/327039

http://www.ceneo.pl/327037
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moje hobby mumia60 Hobby, pasje 73 28-06-2023 12:33
wasze ulubione danie na kolacje bogusława Dieta 123 15-12-2020 13:34
ulubione miejsce w domu Nika Dom, wnętrza, ogród 88 28-11-2018 15:12
moje przemyslenia ...... arszenik Miłość, przyjaźń, związki, samotność 49 28-04-2018 12:52
Sama chciała!! Alunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 191 12-10-2009 10:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.