menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #481  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 15:45
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

WITAM WSZYSTKICH w ten WYJĄtkowy dla mnie DZIEŃ

Ostatnie nominacje które otrzymałam.

I. NISZCZENIE MONOPOLU SPIRYTUSOWEGO

1. MAJA59 - jej awersja dla takiej produkcji, chce zniszczyć ją w Melinie

2. MARBELLA - Wykazanie wyższości trunków markowych nad bimbrem


II. ZAŁOŻYCIELE NAJCIEKAWSZYCH WĄTKÓW

1. JOLITA - Karnawałowa sala balowa i jej goście.
wątek założony w karnawale skupia bardzo dużo forumowiczów. Wesoła zabawa a prym wiedzie DZIEWIĄTKA, organizatorka wszelkich napojów i bufetu.

2. BASIA - KLUB RACZKÓW.wątek, który pomaga wszystkim dotkniętym chorobą nowotworową i nie tylko, niesie z sobą nadzieję i spokój. Basia potrafi skupiać ludzi wokół siebie właśnie z takimi problemani i często sama bezinteresownie pomaga finansowo, co w dzisiejszych czasach jest niezbyt popularne.

3. MARBELLA - AFRYKA, najciekawszy, wartościowy społecznie wątek na forum. Wspaniałe zdjęcia i wspomnienie z podróży w tamte rejony Świata

4. KAZIMIERZ - RELIGIOZNAWSTWO I EKUMENIZM.
Wspaniałe posty, szczególnie OSTATKA


NAJSYMPATYCZNIEJSI FORUMOWICZE

1. ANIELKA, osoba której nie widać a która potrafi być tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Nie czeka na poklask innych i robi swoje a nawet i więcej. Jej pomoc czasem niedoceniana na forum jest widoczna dla tych, którzy potrafia patrzeć.

2.KANGUR - zawsze wesoły, super grzeczny i uczynny
3.. CHALNIAK - bardzo uprzejmy i sympatyczny
4. STANLEY - mruczący bez przerwy ale super sympatyczny

IV. AUTOR NAJCIEKAWSZYCH PRAC GRAFICZNYCH.

1. ILUZJA, wspaniałe, wypracowane do perfekcji prace i wspaniała pomoc

2. TAR-NINKA, jej prace to małe dzieła sztuki. Potrafi w każdej chwili pomóc w sposób prosty i zrozumiały

3. YEVA, to profesjonalistka i pedagog tej sztuki graficznej. Potrafi do późnej nocy pomagać tym, którzy się do niej zwracają o pomoc. Daje wskazówki w sposób ciepły i wyrozumiały

4. JAŚKA46, to wzór pracowitości i dażenie do bogacenia swojego warsztatu. Jest dokładna i chłonna nowych technik.

PRZEPRASZAM, więcej nie mogę wpisać nominowanych, mimo że są osoby wspaniałe. Może kiedyś, ktoś jeszcze wykaże WASZE wspaniale zdolności
Gdybym mogła wpisałabym jeszcze co najmniej 4 osoby dla mnie wyjątkowe w swoim Hobbi

V. NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY FORUMOWICZ

1. JACEK P, wszystko krytykuje o wszystko się obraża, nie potrafi się bawić na forum, nie zna się na żartach, wszystko bierze na serio, narzuca swoje zdanie



VI. NAJWIĘKSZY SMUTAS FORUM

Nominacja została usunięta. Nie będę tego komentować z uwagi na to, że właśnie ta decyzja spowodowała iż postanowiłam opuścić Klub Seniora.
Ktoś zaproponował konkurencję nominując osobę, która jej /tej osoby/ wydawała się trafna. Niestety spowodowało to wściekłą agresję w stosunku do mnie. Epitety, którymi mnie bezpodstawnie obrzucono zostały wprawdzie usunięte, ale ja je czytałam. Nigdy nie byłam tchórzem i nigdy nie postępowałam po chamsku a jedynie byłam wykonawcą zgłoszenia jednego z nas.
Przykre jest też to, że brak nam dystansu do siebie a ja nie jestem choragiewką, bo u mnie słowo znaczy więcej niż ja sama. Niejednokrotnie od tej osoby spotykały mnie przykrości i zawsze przepraszał likwidując post.Tym razem posunął się za daleko.

W związku z tym, że nie pozwolono mi dokończyć rozpoczętej zabawy zmuszona jestem na tym etapie zrezygnować.
Przepraszam TYCH, którzy dobrze się bawili za to, że nie doszło do głosowania.

Żegnam WAS i czasem wspomnijcie mnie przy dobrej zabawie.
WSZYSTKICH POZDRAWIAM i ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA
  #482  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 15:53
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

A dlaczego mnie nikt nie nominował ?
Zróbmy konkurencję : Kto idzie na wagary z seniorka?
Ja ! Ja !
  #483  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 17:05
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Gdzie ty lawendo jesteś ? Spelunka czeka , ta inna i gdzie indziej > Odezwij się maleńka, bo jak nie, to przyjadę do Wrocławia, ułapię na Swidnickiej , galoty zdejmę i dam parę klapsów na gołe dupsko, że zobaczysz.
  #484  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 17:10
~gość: Małpa's Avatar
~gość: Małpa
 
Posty: n/a
Domyślnie

Coś Wam powiem,ja też byłam bardzo wrażliwa na chamskie odzywki i nadal zresztą jestem,jednak są osoby,które pokazały,że nie warto,że jest to tylko internet i każdy może sobie pisac i paplac to co mu ślina na język przyniesie.Staram się zachowac dystans do tego co tutaj niektórzy wypisują z niektórymi się zgadzam z niektórymi nie,a niektórych podziwiam mimo wszystko.Ty Tadeusz zachowujesz się okropnie,ciągle kogoś pouczasz!!!Kto dał Ci do tego prawo?? odczułam to kilkakrotnie i to nie tylko ja!!!
  #485  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 17:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Propozycja zachęcająca...Czy dużo czasu zajmie Ci zezdenerwowanie? (jak dobrze, że jednak zajrzałam....strata byłaby niepowetowana!)
No przecież to tylko czas tych kropek napisania, wiesz, że przy takim kuszeniu trzeba szybko działać, denerwować się i wskakiwać pod prysznic już bez zdenerwowania a w rozluźnieniu.
Ale nie wiem czy w takim ...rwetesie czy jak mu tam, można swobodnie mycie uskuteczniać, ale omińmy to bokiem, myślę, że kabina dźwiękoszczelna jest..........
  #486  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 17:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Wiecie co to jest dystans???
Dystans to bezpieczna odległość...
Gratko miła, ale niektórzy są długo...a inni znowu krótkodystansowi.
I tu jest chyba pies pogrzebany, ale nie wiem, jakiej rasy
  #487  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 18:06
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Kto zaczął ten skończy mój post #429 zaczął i był następującej treści:

Za nieustające namawianie do picia i picie krwawej Mary proponuję I nagrode przyznać niejakiej Majce , sprzeciwów mam nadzieję nie widzę.

Jednocześnie proponuję nowy, świecki obyczaj polegający na tym, że osoby nagradzane same zgłaszają się na podpium, oczekuję na kolejne zgłoszenia.
Bogda50 rozda potem zupy. Uważam, że takie postępowanie zdecydownie uprości całą procedurę konkursową
.


Jeżeli w poście była zachęta do wzajemnego opluwania się, nadymania, aż do pękniecia to już nie mój problem.
Z ulgą ogłaszam koniec Niemych i proszę Adminitratora o zamknięcie w niesławie tego wątku. Na Niemy się już nie spotkamy. Mam nadzieję, żę wszyscy obrażenie wzięciem lub nie wzięciem udziału w konkursie popukają się po główkach.
  #488  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 18:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Kto zaczął ten skończy mój post #429 zaczął i był następującej treści:

Za nieustające namawianie do picia i picie krwawej Mary proponuję I nagrode przyznać niejakiej Majce , sprzeciwów mam nadzieję nie widzę.

Jednocześnie proponuję nowy, świecki obyczaj polegający na tym, że osoby nagradzane same zgłaszają się na podpium, oczekuję na kolejne zgłoszenia.
Bogda50 rozda potem zupy. Uważam, że takie postępowanie zdecydownie uprości całą procedurę konkursową
.


Jeżeli w poście była zachęta do wzajemnego opluwania się, nadymania, aż do pękniecia to już nie mój problem.
Z ulgą ogłaszam koniec Niemych i proszę Adminitratora o zamknięcie w niesławie tego wątku. Na Niemy się już nie spotkamy. Mam nadzieję, żę wszyscy obrażenie wzięciem lub nie wzięciem udziału w konkursie popukają się po główkach.

Popieram ,biorąc poprawkę na organizatorów,którzy powinni się puknąć najmocniej.

Ps.i po co był ten wątek ?
  #489  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 18:11
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

wątek zamknięty, spora jago część w koszu
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co seniorzy jedza ? senior A.P. Dieta 290 28-11-2009 20:55
Gdzie jesteście niemi Seniorzy maja59 Różności - wątki archiwalne 503 05-01-2009 11:24
poszukiwani SENIORZY do TV!!! pambem Praca, wolontariat 106 29-12-2008 19:24
Seniorzy i sukces senastan Seniorzy i praca 12 06-04-2008 16:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.