menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 14:35
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie Magiczne Aspekty Naszego Życia


dzielmy Sie SwojĄ "dziwnĄ"wiedzĄ Onegdaj GdzieŚ ZasŁyszanĄ, PrzeczytanĄ, Przytaczajmy Przekazy Rodzinne,ktÓre Nas ZdumiewajĄ " Gdybajmy", Dziwmy SiĘ, Pytajmy Siebie Wzajemnie- Tylko ProszĘ, Bez Cynizmu I Agresji Na Tym WĄtku
  #2  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 14:44
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

No to się zdziwiłam. Codziennie prawie przechodzę obok reklamy pewnego banku, a reklama ta brzmi:- "Nasze pożyczki są lekkie jak piórko" i mam nieodpartą ochotę dopisać ;- A spłata jej jest ciężka jak ołów.
Czy to jest dziwne pragnienie w moim wieku?
  #3  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 14:50
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Czy słyszeliście o promieniowaniu kształtów?
Wszystko , co nas otacza ma swoją energię w postaciu promieniowania.Inna energia promieniowac będzie z przedmiotów o kształtach łagodnych inna z ostrych.Istnieje przesąd,że nie nalezy siadać na rogu stołu, bo albo za mąż sie nie wyjdzie albo będzie sie chorować...Wiadomo,że ostre kąty promieniują radiestezyjnie kolorem szarym lub tzn zielenią ujemną.Zieleń ujemna jest zszkodliwa w nadmiarze a jednocześnie jest niewiidzialnym przewodem do przekazywania myśli na duze odległości.(Klimuszko, Ossowiecki).Zwrócmy uwagę:kraje w których występują rozruchy, niesprawiedliwosci, działania wojenne mają w godłach znaki ostro zakończone(gwiazdy, sierpy, miecze)i kolor min czerwony(czerwony moze wywoływać agresję).Natomiast mamy państwa o godłach w których jest symbol krzyża( nie chodzi tu o religię)- Szwecja, Szwajcaria, Finlandia, Dania , Norwegia- co sie nasuwa?
( polecam książkę "Domy , które zabijają" oraz "Huna")
  #4  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 14:53
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Lawendko , az się prosi, az sie prosi..a ja w Zusie naszym widziałam cos , co mnie zatkało, musze jeszcze raz zobaczyć , bo takie mądre było az nie do zapamiętania...
  #5  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:10
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Malwinko, a Ty z tymi promieniowaniami to naprawdę? Ja bardzo lubię zielony kolor i na tym kancie też prawie siedzę, no i prawdopodobnie śpię na jakiejś żyle /stwierdzenie kolegi męża, co to z jakim urządzeniem sprawdzał/ i dlatego coś jest nie tak, a że niedowiarek ze mnie to spanka nie zmieniłam.
  #6  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:18
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Lawendziu, spróbuj włożyć do tapaczana świeże kasztany, zebrałaś dzisiaj, one mają podobno moc wyciągania różnych niedobrych energii, nic nie szkodzi spróbować.
  #7  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:20
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał malwina
Lawendko , az się prosi, az sie prosi..a ja w Zusie naszym widziałam cos , co mnie zatkało, musze jeszcze raz zobaczyć , bo takie mądre było az nie do zapamiętania...
Przepisz to magiczne z ZUS, ja tez muszę tam iść i chciałabym wiedzieć jakie cuda na mnie czekają.
  #8  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

a trzeba było przesunąć łóżeczko trochę...w pierwszym odruchu działania i pospać tydzien , dziesięć dni na nowym , zobaczyć jak sie śpi...
To nie ja z tym promieniowaniem - ja opowiadam to, co czytam z czym sie spotykam.A to ,że lubisz , czy nie lubisz zieleni nie ma nic wspólnego z Tą zielenią (radiestezyjną) a z żyłą ewentualną to do radiestety(Wy tam we Wrocławiu macie dobrych specjalistów od natury..)a póki co - nie siadaj na rogu.. a po co Ci to...?
  #9  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Dobra Maja- a co do kasztanów WAŻNE- kasztany trzymać tylko pół roku max, po tym czasie cała niedobra energia zebrana w nich z tego miejsca, tej osoby zaczyna byc oddawana ze zdwojoną ( niedobrą) siłą.
  #10  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Dla mnie magicznym staje sie dzialanie Sejmu i Senatu RP !
Z gory wiadomo co zostanie przeglosowane a co odrzucone.
Aby tak jeszcze Prezydent RP byl czarodziejem.
  #11  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:32
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Ale przysłowie mówi;- że człowiek nie rodzi się mędrcem.
a czarodzieje odeszli w siną dal
  #12  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:49
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Czarodzieje są miedzy nami
umilają nam zycie
  #13  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 15:55
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Prosze Was odstąpcie na tym wątku od polityki i swoich uszczypliwości słusznych ale... nie tu...
  #14  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:00
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nie wiem co to było, bo zniknęło zanim zaczęłam czytać. Szanujmy prośbę Malwinki, teraz rozmawiajmy o żyjących między nami czarodziejach, którzy potrafią rozjasnić nasz świat, o magii niosącej dobre fluidy takie jak płyną w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
  #15  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:04
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Energia zycia-prana
W momencie przechodzenia Słońca nad horyzontem z jednej półkuli na drugą, przy wschodzie i przy zachodzie jest najsilniejszy dopływ energii Kosmosu tzn Prany do skorupy ziemskiej.Osoby bardzo wrażliwe w takich momentach czują na dłoniach wyciągniętych jakby uderzenia drobnych iskierek, kłuć.Wtedy warto naprowadzić ją dłońmi na splot słonaczny(przestrzeń między końcem mostka a pępkiem) skąd rozchodzi sie na cały organizm.Znajdująca sie w powietrzu prana w czasie wdechu dostaje sie do płuc, przenika do krwi, kanałow energetycznych zwanych południkami, meridianami i rozprowadzana jest po całym organizmie(Iluzja stosując swoje oddychanie tez coś na ten temat wie..)
  #16  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:06
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Jeżeli prawda to z kasztanami to Wam powiem, bo je już wszystkie mam w tapczanie
  #17  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:08
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Na pewno nie zaszkodzą, tylko wyrzuć za pół roku.
  #18  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:12
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Zaznaczyłam w kalendarzu i będę pilnowała, bo mam pewne plany jak się sprawdzi
  #19  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 16:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

samopoczucie

Po całym dniu trudach, stresie, pracy, przebywania w tłumie ludzi o różnych nastrojach, lub w silnie napromieniowanym miejscu, poddani jesteśmy łatwiejszemu przyjmowaniu negatywnych ładunków jonów dodatnich ( niedobrych).Nadmiar tych jonów+ powoduje nasze gorsze samopoczucie.Możemy sie rozładowac stosując jako odpromiennik świecę- ogień.W trakcie palenia jej wyzwalają sie jony ujemne ( dobre)mające wpływ na zmianę samopoczucia,poddani urokowi ognia(wpatrywanie się)czujemy sie coraz lepiej a nasze siły witalne zwiększaja się- szanujmy, doceńmy kominki, ogniska, świeczuszki w domu...Jony dodatnie zmywa też woda, przysznic, zabierając wszystkie negatywne emocje, apatię.Podobnie jest z kwiatami , co nam zabierfają jony do bre _ albo te co wysyłają jony złe +
  #20  
Nieprzeczytane 20-10-2008, 17:02
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no,ale przejdzmy do porządku nad tym faktem, bo ja nie z awanturników.....
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magiczne miejsca Wrocławia Ewunia Wrocław 44 16-04-2009 13:45
Magiczne miejsca milosci .. BUNIA Miłość, przyjaźń, związki, samotność 21 04-03-2009 10:03
Kruchość życia largetto Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 14-07-2008 14:17
Emerytury dla kobiet od 65 roku życia. kufa86 Polityka - wątki archiwalne 34 14-01-2008 14:21
Blog sensem życia - komentarze ja2977 Ogólny 6 17-12-2006 17:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.