menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:00
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Coś tu chyba nie tak z tymi dietami i grupą krwi, zastrzegam ze mówię to jako absolutny laik i gość co żyje na gotowcach/ nie znoszę kuchni/ ale wg grupy krwi A wszystko co jest tam polecane ja nie znoszę jestem absolutnie mięsożerny.Chyba trochę chociaż powinieniem lubić jeżeli to dieta dla mnie.Sorry ale jakoś mi się to nie składa.
  #42  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:10
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

nie musisz lubić tego co Ci służy jako organizmowi , tak jak nie musisz lubić kolorów ,które jednak powinienieś nosić, bo są Ci pzryjazne-to są dwie różne rzeczy....?ale to cała następna filozofia...
  #43  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:16
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Malwino to teraz pasuje nie lubię ale powinien dla zdrowia.A co z kolorami tez związek z grupą krwi /lubie ciuchy czarne brązy a latem tylko jasne/ założe się ze też nie trafiłem.
  #44  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:23
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

mało wiem na temat grupa krwi, a odżywianie, więc nie będę się wymądrzać- są tematy, w które nigdy nie wsiąkłam- pytaj autora postu.Tran wiekszości nie smakuje prawda, a jest bardzo wartościowym specyfikiem???O kolorach kiedy indziej...
  #45  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:27
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Nie bądz taka skromna Malwino znasz się na nalewkach a to już poezja.
  #46  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:31
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał malwina
Muszę sie trochę przestroić na podawanie nieco innej wiedzy niż zamierzałąm, ze względu na okresowo przybywajce na wątku osoby mogące zrobic niedobry użytek z tej wiedzy szkodząc sobie i innym ( zapałki w ręku dziecka to pożar)-a tego bym nie chciała....
Malwino, już dawno interesuję się zjawiskami niewyjaśnionymi, nawet któraś z forumowiczek podobny wątek otworzyła, ale nie mogę go znależć, to są bardzo ciekawe rzeczy, tylko nie dla wszystkich, tutaj są niektórzy, co każdy wątek zaśmiecają swoją filozofią, ględząc nie na temat, ale pisz nie zważając na niektóre posty, poprostu je omijaj, masz we mnie pokrewną duszę, a tych toksycznych, wiesz jak można zniszczyć, bo myslę, że ten temat też poznałaś, trzymaj sie i pisz jak najwięcej, może będzie więcej ciekawych tematów i forumowiczek tym zainteresowanych
  #47  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:41
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Jakempo , jeśli znasz Te tematy, powinnas tez wiedziec,że nikogo swiadomie nie będę niszczyła(mimo,iz wiem jak), bo jest to w mojej wiedzy,ale nie jest w mojej naturze...poza tym co dajemy , to otrzymujemy prawda?Nie wszystko tu się będzie nadawało....ale myślę, że trochę ciekawej wymiany będzie...
  #48  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Powiedzcie moje miłe

co sądzicie o przeróżnych amuletach, nosić czy nie?
  #49  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:53
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Od tysiącleci ludzie wiedzą, że księzyc oddziałuje nie tylko na świat roślin, ale również na ciało i duszę człowieka, w zależności od aktualnej fazy i swojej pozycji w zodiaku implikuje ważne rytmy organiczne, istotne dla naszego rozwoju fizycznego i psychicznego, dla zdrowia, oraz dla szczególnych dolegliwosci i chorób. Od czasów antycznych fakt ten stał się żródłem postępowania w ówczesnej medycynie,Wprawdzie wielu aspektów do dzisiaj nie wyjaśniono, ale znaczna część znalazła potwierdzenie naukowe. Obecnie coraz więcej homeopatów, radioterapeutów i lekarzy włącza do stosowanych metod terapii elementy wiedzy o wielostronnym oddziaływaniu księżyca.A jest przykładów sporo i kto się tym zainteresuje to potwierdzi, że można to wykorzystać dla własnego dobra.
  #50  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:53
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

odsyłam do internetu pan Bułłyszko - wykonuje osobiste amulety w oparciu o...Ciebie samą..sama spróbuj miec zdanie na ten temat Basiu...
  #51  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:55
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

cała nasza biorytmika,zabiegi operacje wykonywane nie wtedy kiedy należy itd....
  #52  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Malwino

Cytat:
Napisał malwina
odsyłam do internetu pan Bułłyszko - wykonuje osobiste amulety w oparciu o...Ciebie samą..sama spróbuj miec zdanie na ten temat Basiu...
lecę szukać pana Bułłyszko, dzięki.
  #53  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 22:57
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Od tysiącleci ludzie wiedzą, że księzyc oddziałuje nie tylko na świat roślin, ale również na ciało i duszę człowieka, w zależności od aktualnej fazy i swojej pozycji w zodiaku implikuje ważne rytmy organiczne, istotne dla naszego rozwoju fizycznego i psychicznego, dla zdrowia, oraz dla szczególnych dolegliwosci i chorób. Od czasów antycznych fakt ten stał się żródłem postępowania w ówczesnej medycynie,Wprawdzie wielu aspektów do dzisiaj nie wyjaśniono, ale znaczna część znalazła potwierdzenie naukowe. Obecnie coraz więcej homeopatów, radioterapeutów i lekarzy włącza do stosowanych metod terapii elementy wiedzy o wielostronnym oddziaływaniu księżyca.A jest przykładów sporo i kto się tym zainteresuje to potwierdzi, że można to wykorzystać dla własnego dobra.

No właśnie, słyszałam od kogoś, że jeżeli ma być przeprowadzana jakaś operacja, usunięcie czegoś to najlepiej w tej fazie księżyca kiedy się zmniejsza, (chyba po pełni) to wtedy wszystko szybciej się goi....
  #54  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:00
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no własnie...albo że dietę zaczynać jak księżyc "chudnie"ale kto do tego przywiązuje wagę...prawda?
  #55  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:01
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Malwino, wiem że znając zasady ezoteryki nigdy nikomu nie wolno zrobić krzywdy, bo ta energia powróci ze zdwojoną siłą, dlatego nie pisałam tego w złej wierze, tylko miałam na myśli, energię seniorów z pozytywnymi wibracjami, których jest więcej i usuną niepożądane ''migotania''
  #56  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:03
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Wiesz Malwinko, o wielu rzeczach nie wiemy i to dlatego, tak że jak ktoś coś wie to powinien się tymi wiadomościami dzielić, bo to nie są jakieś zabobony czy gusła, to jest prawda i niejednokrotnie potwierdzona.
  #57  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:03
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

A ja przywiązuję wagę do kamieni urodzinowych i zodiaku. Jako koziorożec potwierdziłam własnym zyciem większoś cech przypisanych temu znakowi.
  #58  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:04
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Jakempo wytłumaczyłas się , bo już zaczęłam trochę niesympatycznie myśleć(?)....dobrej nocki
  #59  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:05
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

A może coś wiecie o wampirach energetycznych, co to wpatrując się uporczywie w jakiegoś człowieka potrafią z niego wyssać energię???
  #60  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 23:15
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Bogusiu.
Co Ty mówisz?
Straszne.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magiczne miejsca Wrocławia Ewunia Wrocław 44 16-04-2009 14:45
Magiczne miejsca milosci .. BUNIA Miłość, przyjaźń, związki, samotność 21 04-03-2009 11:03
Kruchość życia largetto Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 14-07-2008 15:17
Emerytury dla kobiet od 65 roku życia. kufa86 Polityka - wątki archiwalne 34 14-01-2008 15:21
Blog sensem życia - komentarze ja2977 Ogólny 6 17-12-2006 18:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.