menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 08:15
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie szkatulka szczescia


co dzis sprawilo ze czujesz sie szczesliwym czlowiekiem. podziel sie szczesciem z innymi
  #2  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 08:19
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie fajnie

a skoro sama zaczelam ten watek powiem wam ze wlasnie dzisiaj ide sobie kupic wieksze mieszkanko obecnie mieszkam w blokach o zgrozo zazdroszcze tym ktorzy maja wlasne domki jednorodzinne a ja z m3 na m4 ale tez fajnie chociaz ktos kiedys powiedzial ze marzenia sie spelniaja jesli bardzo sie tego pragnie.
  #3  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 09:29
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Uśmiech

To i ja śpiesze podzielić swoim szczęciem.Mój starszy syn kupił właśnie sobie dom dziś dopełnają reszte formalności.Moje i ich marzenie wreszcie się spełnia.Z48metrów przechodzą na 188metrów.Żeby nie ból nogi skakała bym z radości.Natomiast młodszy syn zaczyna budowę domu.Ich radość jest i moją radością
  #4  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 11:17
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Akusiu i Tobie i wszystkim nam życzę coby nam tak słonko pięknie dogrzało i żeby nas te weszystkie paskudne bule opuściły i jak najdłużej dużym łukiem omijały. Pozdrawiam Grażyna
  #5  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 12:10
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Małgosia i Akusia

Name:  domek mały.gif
Views: 73
Size:  8.9 KBgratuluję ,dziewczynki i życzę wielu radosnych dni w nowych domkach.
Ja też czuję się dzisiaj szczęśliwa od samego rana.Primo-wstałam a tu dwie nogi i dwie ręce zdrowe,nic nie boli...spałam nieźle-też wspaniale.Dostałam miły liścik od sympatycznej koleżanki z daleka-od razu pyszczek mi się uśmiechnął.Byłam na zakupach i trochę poszalałam, a to każdą babę cieszy...kupiłam też nową elektroniczną wagę, co by odchudzanie szło sprawniej i odkryłam nowy rodzaj niskotłuszczowego sera żółtego-bardzo smaczny!a teraz pije kawusię,palę papieroska i klikam z zadowoleniem w mojej ulubionej kafejce.Carpe diem!!!
  #6  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 14:27
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie Niewiele mi trzeba do radości

Moje szczęście to suma drobnych przyjemności dnia codziennego. Mąż bezinteresownie mnie przytulił, sześcioletnia wnuczka, która jeszcze nie pisze pogadała ze mną na GG, składając nieporadnie teksty podparte emotikonkami. Dowartościowałam się tekstem z 100lat.pl/Popraw Nastrój/. Przesłałam link przyjaciołom. Na dworze ziąb, ale kaloryfer grzeje, a przez okno wpada słoneczko.Gotuję obiad z młodą kapustą i w drobnych przerwach wpadam do klubu, aby sprawdzić co się tu dzieje.
  #7  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 14:58
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A ja wczoraj mialam mily ,dlugo wyczekiwany telefon,dzis zaraz ide na pozegnalna kawke z tutejsza kolezaneczka ,zostalo mi tylko pare dni do powrotu .Dzieci radza sobie spiewajaco o czym mi co i raz donosza.Dostalam dwa mile listy od kolezanek i wesolo patrze w przyszlosc - mimo,ze problem co go mam sam sie nie rozwiaze -jakos optymizm we mnie wstapil he he he
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #8  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 15:03
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie

trzymam kciuki ty wiesz malgosiu
  #9  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 15:57
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A ja wczoraj mialam mily ,dlugo wyczekiwany telefon,dzis zaraz ide na pozegnalna kawke z tutejsza kolezaneczka ,zostalo mi tylko pare dni do powrotu .Dzieci radza sobie spiewajaco o czym mi co i raz donosza.Dostalam dwa mile listy od kolezanek i wesolo patrze w przyszlosc - mimo,ze problem co go mam sam sie nie rozwiaze -jakos optymizm we mnie wstapil he he he
I dobrze, że wstąpił ani waż się jego pozbyć Małgorzatko!!!!!!!
  #10  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

A ja wąchałam dzisiaj pierwszy bez!!!Muszę kupić duzy bukiet,bo uwielbiam ten zapach!
  #11  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:44
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
A ja wąchałam dzisiaj pierwszy bez!!!Muszę kupić duzy bukiet,bo uwielbiam ten zapach!
Szkoda że wraz ze zdjęciem nie da się podesłać zapachu i świeżego bukietu/zdjęcie jednego z moich bzów w poście o działkach/.
Ja jestem szczęśliwa bo po drobnych kłopotach rodzinnych znów jest maj nie tylko w kalendarzu ale w życiu.A właśnie wystarczyła piękna pogoda,wspólny spacer i dużo rozmowy,by zrzucić szarość zimową i obudzić się razem z wiosną do życia.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #12  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 17:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie ach dziewczyny....

Wy to umiecie cieszyć się życiem...

Ten bez i papierosik Nikusi...Aż chce się zapalić ! Ale ostatni raz paliłam 30 i kilka lat temu.Szkoda,pewnie zapomniałam...
  #13  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 19:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

A ja przebieram się kilka razy dziennie /nakupowałam sobie za dużo ciuchów / i latam na spacery. Mohery z mojego osiedla łypia na mnie z niechęcią.
  #14  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 125
Domyślnie

Basiu ...Ty lepiej uważaj.... bo jeszcze złapią za kropidło i będą złe odganiać...
  #15  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 22:17
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

A ja mam NAJPRAWDZIWSZĄ SZKATUŁKĘ SZCZĘŚCIA.
Tak nazwałam sobie, dawno temu, drewniany dość spory kuferek z moimi "dobrymi" pamiątkami.
Są tam : pierwsze zęby moje i dzieci w ślicznym pudełeczku.
pukle włosów, laurki od dzieci i wnuków, prezent od 6-letniej wnuczki ( w pudełku po zapałkach,oklejonym pracowicie sreberkiem - czekoladka ). Są tam listy miłosne, jakieś zasuszne listki i kwiatki. Ostatni list od mojej teściowej w którym tylko nagłówek jest odczytywalny. Pierwsze polskie wydanie ( pełne ) "Serca " Amicisa, odznaczenia wojenne mojego Ojca. Jakieś dla mnie cenne ryngrafy, piosenki układane przez kogoś bardzo bliskiego i jeszcze dużo różnych, dziwnych rzeczy z których każda przywołuje jakieś piękne, dobre wspomnienie.
Szkatułka szczęścia - zbiorowisko rzeczy innym nieprzydatnych i moze śmiesznych, dla mnie najcenniejszych na świecie.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #16  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 07:07
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
A ja przebieram się kilka razy dziennie /nakupowałam sobie za dużo ciuchów / i latam na spacery. Mohery z mojego osiedla łypia na mnie z niechęcią.
Basiu, czasem jestem na Saskiej Kępie i zdarza mi się widzieć kobietę niewymownie elegancką i na pewno to jesteś Ty.Pozdrawiam i gratuluję gustu.Zdradzę Ci,że ja też się lubię ubierać, ale ostatnio zaopatruję się w "ciucholandach". Sprawia mi to dużą radość. Po upraniu, wyprasowaniu ciucha, kiedy coś mi "nie leży"- nie żal wyrzucić.
  #17  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 07:36
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie zaczarowane pudełeczko

Name:  bukiet bratków.JPG
Views: 51
Size:  2.7 KBmyślę, ze większość kobiet-jako istoty sentymentalne-ma takie pudełeczko pełne bezcennych skarbów-zasuszony kwiatek z pierwszej randki,bilet kinowy,włoski dzieci,pożółkłe fotografie....ja mam nawet kartki na mięso jako ślad pewnej epoki,stare listy,wiersze od adoratorów-a wszystko tak drogie sercu...
  #18  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 07:37
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Basiu w tym jak napisałaś 'łypaniu na mnie z niechęcią"
jest zwykła zazdrość i bardzo dobrze tak trzymaj.
Wilhelmino ta szkatułka to fajny pomysł muszę też taką
wymyślić, bo różne pamiątki mam porozrzucane w różnych miejscach i jak coś chcę znależć to są trudności.
  #19  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 13:18
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie wow

wiecie co jeszcze mieszkam na starych smieciach a ze balkon mam duzy bo 4 m posadzilam sobie maciejke groszek pachnacy niezapominajki szczypiorek i koperek a coo teraz bede z nimi duzo rozmawiac ponoc to dziala zeby ladnie roslo
  #20  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 14:44
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Tez mam swoja szkatulke szczescia co wspomnieniami pachnie.
Jest to bardzo duza stara waliza typu kufer a w niej pamietniki ktore pisalam jako 14 latka , ,pamietniki- z odpowiedziami kolezanek i kolegow na baaardzo rozne zapytania,listy od kolezanek otrzymywane w czasie wakacji a potem na studiach.lisciki przesaczone milosnymi wyznaniami .przyzeczeniami lacznie z miloscia dozgonna ,zdjecia z pierwszch randek..listy meza i rodziny pisane do mnie po urodzeniu syna .pierwsze rysunki i malowanki wnusi.>,gazeta wyborcza> w ktorej jest fotografia wnusi z warsztatow malarskich i wywiad z nia .i wreszcie moje <rymowanki samotnej wilkowianki> ..Lubie zagladac do kufra,- wdychac specyficzny zapach wspomnien - czuje sie wtedy jak beztroska nastolatka przed ktora szczesliwe lata ....
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.