menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-12-2011, 22:25
AniaM.M. AniaM.M. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 1
Domyślnie Witam Państwa, poszukuje osoby starszej ktora moglabym sie zaopiekowac


Witam Państwa

Jestem osobą w wieku 27 lat. Doświadczoną w dbaniu o osoby potrzebujące ponieważ przez wiele lat mieszkałam i opiekowałam się niechodzącym niepełnosprawnym bratem. Mam 4 letnią kochaną, mądrą ułożoną córeczkę. Zostałyśmy same. Jestem wierzącą i praktykującą katoliczką i dobrym człowiekiem. Poszukuję osoby, którą mogłabym się zaopiekować z całą milością i troską jaką nosze w sobie do ludzi. Interesuje mnie opieka dożywotnia w zamian za mieszkanie. Chodzi mi o miasto Warszawa. Jeszcze niedawno taki układ wydawał mi sie nieludzki sama nie wiem dlaczego, ale dzisiaj, kiedy życie mnie tak doświadczyło i sama wiem co to znaczy byc samotną osobą, uwazam że jest to wspaniała propozycja dla osoby starszej i samotnej. Zarówno dla mnie jak i dla mojej córki brakuje rodziny, uważam że moglibyśmy stworzyć ją wspólnie stworzyć, kochającą się i troszczącą się o siebie. Wyobrażam to sobie tak: gotuję, sprzątam, piorę, prasuję, chodzimy na spacery (razem z moją córką), rozmawiamy, uczymy się od siebie, stajemy się sobie rodziną. Mojej córce brakuje babci i dziadka. Dziadka nie ma żadnego a babcie są daleko. Pewnie moja córka zżyłaby się z Panią/Panem. Jeśli bedzie bedzie potrzeba moge sie zajac wszystkimi sprawami urzedowymi. Jestem pewna że możemy sobie bardzo pomóc a jednoczesnie zdobyc cos bardzo cennego, nową rodzinę. Ja jestem osobą której można zaufać, pracowitą i cierpliwą. Szanuję osoby starsze i ich potrzebę ciszy oraz spokoju. Bardzo liczę na jakiś odzew i zainteresowanie moją ofertą obopólnej pomocy.
PS. Moge wyslac wiecej informacji, zdjecia, moje cv, co tylko
Państwo chcą abym mogła rozwiać Państwa wątpliwości.
Mój numer telefonu: 609 030 747

Pozdrawiam ciepło

Anna i Julia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-12-2011, 22:59
danam1's Avatar
danam1 danam1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Szczecin Polska
Posty: 5 923
Domyślnie

Pięknie napisałaś Aniu życzę Ci z całego serca powodzenia.
Opieka nad osobami starszymi bywa trudna ale jak sie jest dobrym człowiekiem powinno sie udać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! potrzebuję państwa opinii :) kajaczek18 Różności - wątki archiwalne 3 08-09-2011 21:38
Pomoc dla starszej osoby. MLisow Różne 0 21-08-2011 14:45
opiekunka dla starszej osoby krystyna10 Praca, wolontariat 0 04-02-2011 10:08
opiekunka dla starszej osoby krystyna10 Praca, wolontariat 3 23-08-2010 14:58
Opiekunka do Osoby starszej szeewa Praca, wolontariat 0 16-03-2009 14:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.