menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 12:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
O kobietach tylko dobrze !
Prosze nie zapominac tez,ze nie ma "brzydkich kobiet".
Pewnie, że nie ma, są tylko zaniedbane.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 13:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Prawdziwe jest jedak to porzekadło

Cytat:
Kobiety mają przynajmniej stroje. Ale czym mogą przykryć swą pustkę mężczyźni?

Apel do admina

W celu zapobieżenia całkowitej utracie autorytetu przez, coraz bardziej pogrążających się Seniorów proponuję zamknąć ten wątek.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 15:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Prawdziwe jest jedak to porzekadło
Kobiety mają przynajmniej stroje. Ale czym mogą przykryć swą pustkę mężczyźni?
Odpowiem na porzekadło. Mężczyźni są dumni jak mogą swą pustkę przykryć zadbaną kobietą w przenośni i dosłownie, bo to tylko o nich dobrze świadczy Zresztą i na odwrót też dobrze świadczy o partnerce jak pikny jest zadbany.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 16:17
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Problem Zdzisławie nie w tym,że krytykujesz jedną z formacji,bo - tak piszesz - się z nią nie zgadzasz.Ty żywisz do niej zoologiczną zgoła nienawiść.A to nie jest to samo co brak zgody.I jak każde przegięcie skutkuje karykaturalnymi efektami.Czy to moja wina,że twoja krytyka PIS-u staje się - być może wbrew Twojej woli - apoteozą PRL-u? Może lepiej wybrać umiar?
Kolega drzazga.
PS.Pani Drzyzga,Ewa zresztą,jest dziennikarką i ma swój program w TVN.
Kolego Drzazga...Masz rację,że ja "odczuwam zoologiczną nienawiść do PIS" ponieważ lubię Zoo bo tam można napatrzyć się na zwierzęta,które są podobne do nas ludzi...niestety.
Takie np.żmije czy skorpiony...Ile w nich jadu ,Czy nie widzisz podobieństwa u niektórych Twoich kolegów w PIS-e...Wypowiedzi takich ludzi jak Hofman,Suski,Blaszczyk ile to
wpuścili jadu w ludzi..Nawet udane Euro-2012 dla Was to zero.
Czy w innych Formacjach na porządku dziennym wyrzuca się niewygodnych ludzi na pysk....Tylko w PIS-e..Szkoda polemiki na ten temat..Gratuluję wyboru kolego Drzazga Allejuja i do przodu jak mawia O.Tadeusz..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 16:58
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Pewnie, że nie ma, są tylko zaniedbane.
Wypada uzupełnić. Kiedy Pan Bóg stworzył kobietę, popatrzył i stwierdził: "no ty to się będziesz musiała malować".
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 18:19
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Kolego Drzazga...Masz rację,że ja "odczuwam zoologiczną nienawiść do PIS" ponieważ lubię Zoo bo tam można napatrzyć się na zwierzęta,które są podobne do nas ludzi...niestety.
Takie np.żmije czy skorpiony...Ile w nich jadu ,Czy nie widzisz podobieństwa u niektórych Twoich kolegów w PIS-e...Wypowiedzi takich ludzi jak Hofman,Suski,Blaszczyk ile to
wpuścili jadu w ludzi..Nawet udane Euro-2012 dla Was to zero.
Czy w innych Formacjach na porządku dziennym wyrzuca się niewygodnych ludzi na pysk....Tylko w PIS-e..Szkoda polemiki na ten temat..Gratuluję wyboru kolego Drzazga Allejuja i do przodu jak mawia O.Tadeusz..
Szczerze mówiąc to nie jest "nienawiść" do PIS-u ...Ja nie mam zamiaru nikomu wmawiać,że ja nienawidzę takich czy innych.Ja tylko "nie toleruję ludzi z tej Formacji a szczególnie prezesa"
Mam konstytucyjne prawo do takiego stwierdzenia..Ja jako podatnik na tych ludzi placę cząstkę mojego podatku co mnie obliguje do tego,że Państwo Polskie tak jak inne Partie są dotowane przeż Budżet..i w tym moja cząstka ....
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 12:58
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ludzie partii :
Przestancie sie wzajemnie ....... i "milowac" !

Bezpartyjni juz mocno sa tym zmeczeni,nie tylko temat na portalu zamkna ale w koncu Was pogonia tam gdzie partyjne miejsce.
Tu seniorki i seniorzy dyskutuja jak zyc na stare lata.
Partyjny senior czy seniorka znaczy ( w oczach mlodszych nieseniorow) tyle co odgrzana po tygodniu zupa.

Byc kobieta to jest sztuka !
Przekonal sie o tym nie jeden MAN chcacy upodobnic sie do kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 21:55
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Zdzisiu,chyba troszeczkę plączesz się (##24 i 26) w zeznaniach. Niestety,tak na ogół się dzieje,kiedy człowiekiem kieruje zacietrzewienie.
Jestem też Ci wdzięczny,że zaliczyłeś mnie tylko do grona pisiorów.
Mogłeś przecież zwrócić się do mnie per ty żydzie,pedale, moherze, świński blondynie itp.,a nie zrobiłeś tego.Doceniam to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 08-07-2012, 12:30
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ludzie !
Nie nadajcie sobie na stare lata brzydoty nietaktowna mowa/pismem.
Brzydota na codzien wychodzi !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 08-07-2012, 16:40
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Zdzisiu,chyba troszeczkę plączesz się (##24 i 26) w zeznaniach. Niestety,tak na ogół się dzieje,kiedy człowiekiem kieruje zacietrzewienie.
Jestem też Ci wdzięczny,że zaliczyłeś mnie tylko do grona pisiorów.
Mogłeś przecież zwrócić się do mnie per ty żydzie,pedale, moherze, świński blondynie itp.,a nie zrobiłeś tego.Doceniam to.
W dalszym ciągu nie kumam co jest grane. Ja jednoznacznie
opowiedzialem się co myślę o Formacji zwanej PIS-em. i jego prezesie. U mnie nie ma zacietrzewienia czy nienawiści .Ja po 80 latach życia mam jasny pogląd na tych wszystkich "politykierów"
tylko nie rozumię o co tu chodzi..Ja Ciebie NIE OBRAŻAM BO MAM DO WSZYSTKICH SZACUNEK CHYBA.....JAK KTOŚ UWAŻA INACZEJ TO JEGO SPRAWA....Niech wyważy slowa jak coś "palnie"..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 08-07-2012, 19:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Zdzisiu,chyba troszeczkę plączesz się (##24 i 26) w zeznaniach. Niestety,tak na ogół się dzieje,kiedy człowiekiem kieruje zacietrzewienie.
Jestem też Ci wdzięczny,że zaliczyłeś mnie tylko do grona pisiorów.
Mogłeś przecież zwrócić się do mnie per ty żydzie,pedale, moherze, świński blondynie itp.,a nie zrobiłeś tego.Doceniam to.
Mógł cie tez zderatyzować, albo wysłać do Putina, jak to mają w zwyczaju niektórzy działacze i posłowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 08-07-2012, 20:44
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ktoryś z panow porównał ludzi do zwierząt- pisząc "niestety"Proszę nie obrazać zwierzat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 09-07-2012, 06:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Ktoryś z panow porównał ludzi do zwierząt- pisząc "niestety"Proszę nie obrazać zwierzat.

Elu! Który?
Ten co chciał palikotowców traktować jak szczury to działacz/poseł z partii PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Ów poseł nie rozróżniał płci deratyzowanych osobników.
Jeśli chodzi o mnie, to nie śmiałbym w ten sposób obrażać żadnego zwierzęcia.
Zbyt lubię zwierzęta. I nawwet szczur nie zasługuje na porównanie z wyzytowym posłem PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 09:27
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ktorys z panow ?
To czynia nie tylko pojedynczy panowie i panie ale jest taki narod,ktory inne narody traktuje za bydlo !
Stworzyl nawet ksiegi pouczajace jak traktowac "ludzi-bydlo".
Bardzo sie ten narod panoszy wszedzie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 12:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ktorys z panow ?
To czynia nie tylko pojedynczy panowie i panie ale jest taki narod,ktory inne narody traktuje za bydlo !
Stworzyl nawet ksiegi pouczajace jak traktowac "ludzi-bydlo".
Bardzo sie ten narod panoszy wszedzie !

Towarzyszu majorze! Czy honor oficera LWP nie pozwala wam błysnąć odwagą i wyjawić ten naród z imienia?
W końcu trwalićie i umacniali siłę narodu co stworzył socjalizm w naszym kraju. I byliście karząca ręką socjalistycznej sprawiedliwości ludowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 12:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Towarzyszu majorze! Czy honor oficera LWP nie pozwala wam błysnąć odwagą i wyjawić ten naród z imienia?
W końcu trwalićie i umacniali siłę narodu co stworzył socjalizm w naszym kraju. I byliście karząca ręką socjalistycznej sprawiedliwości ludowej.

Nie moze, bo w Ameryce obowiazuje poprawnosc polityczna i wszelkiego rodzaju ....mityzmy sa zabronione.
Podpasc za dyskryminacje rasowa jest zle widziane.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 10-07-2012 o 15:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 15:09
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ach- nie mnie chodzilo o okreslenie zoologiczna wprost nienawisc-chyba p. Bedrylo
I już nie mieszajcie polityki do zwierzat- bo to obrzydliwe..
A kobiety PIS- ja jestem zwolenniczką PIS-u-nie jestem głupolem, jestem wykształconą i to wcale wysoko kobietą,mezczyżni uwazaja mnie za ladna...To samo moge powiedziec juz w swoim imieniu o Lili-przerasta mnie inteligencją,znajomoscią wielu rzeczy , o których nie mam pojęcia, jest bardzo ładną kobietą...
W niedzielę poobserwowałam sobie dziewczyny na Jasnej Górze-rózne- ale większosc bardzo atrakcyjnych-w czym przyznał mi racje mój ziec- a byl to zlot Radia Maryja.Wiec....
najlepiej skonczcie ten wątek , bo jest niesympatyczny- i co Wy wiecie o nas...OOOOOOO- ZERA to są...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 15:54
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

To miło, że się sobie i społeczeństwu podobacie......
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 16:10
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Kobiety PIS-u II.

Popelnilem nietakt..Wycofuję niefortunną wypowiedż i ten wątek pragnę zamknąć raz na zawsze.Jesteście kochane w swojej istocie ale......niestety są w Waszej Formacji takie panie gdzie,które w swoich wypowiedziach są zaprzeczeniem kobiecego wdzięku,milości i ........ Wszędzie tak jest i to jest normalne.
Pewien kolega z Waszego Forum w sposób "barwny" stwierdzil,że ja mam "zoologiczną nienawiść do PIS-u" co mija się z prawdą gdyż ja nie toleruję tej Formacji ponieważ sposoby dochodzenia do wladzy są nie zbyt "czyste"..Przyklady: w niedawnych czasach "walka do wladzy w wykonaniu LPR czy Samoobrony" Jaki tam byl cyrk.....Nawet O.Rydzyk i jego zakonnicy przy podpisywaniu Koalicji w TV...Czy to bylo normalne ??? Nawet E.Gierka wzięto do kampanii politycznej po jego śmierci. Czy to nie jest "śmieszne" i wiele innych. Ja jestem TYLKO OBSERWATOREM ZDARZEŃ I TEŻ UWAŻAM ,ŻE RZAD TUSKA POPELNIA BLĘDY.
TO JEST NORMALNE W CALYM SWIECIE.
Kiedyś jak Wasz ukochany prezes odejdzie to na pewno PIS będzie NORMALNĄ FORMACJĄ POLITYCZNĄ.
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 10-07-2012, 20:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=babciela]
Cytat:
Ach- nie mnie chodzilo o okreslenie zoologiczna wprost nienawisc-chyba p. Bedrylo

Elu! Zdzisław sie pokajał, ale problem deratyzacji Palikota pozostaje. W końcu jako zwolenniczka PiSu i osoba lubiaca zwierzęta -o innych walorach nie wsponę- jakies jasne stanowisko powinnaś zająć. A przynajmniej wypada.
W końcu szczur też zwierzę, a Pieta posłuje z PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie tadeusz50 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 90 22-08-2014 01:17
Jak to się stało, że nowoczesne i wykształcone kobiety obstają za PiS-em Scarlett Polityka - wątki archiwalne 34 16-04-2012 22:35
Nowy, "cudowny" pomysł przewodniczącego PIS-u caryca1 Polityka - wątki archiwalne 27 27-03-2011 13:42
Tajna Komórka PIS-u "Z.K.O" zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 11 09-08-2010 21:40
Usługi opiekuńcze (śląskie) - Spóldzielnia Socjalna "Szansa i Wsparcie" siw Praca, wolontariat 2 21-07-2009 14:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.