menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 01:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Obrońcom konfidentów polecam opowieść człowieka z Trójmiasta.

http://lestat.salon24.pl/373005,oczy-mial-suche
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 11:24
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Upadl wprawdzie komunistyczny system ale nie upadlo klamstwo,nie wyzwolila sie prawda i nie nastalo nigdy sprawiedliwe rozliczenie bandytow i oprawcow oraz ich 'zywicieli' wszelkiej masci donosicieli.

I nie koni tu zal jak niektorzy pisza,tylko ludzi.
Tych zyjacych z poczuciem doznanej krzywdy,tych zmarlych,zakatowanych,ich w szczegolnosci zal ale takze tych zyjacych z poczuciem wyrzadzonej komus przed laty krzywdy.
Mozna sie wyrzekac i zaprzeczac faktom.Nie stawic czola prawdzie.
Pozostaje wlasne sumienie.Ono potrafi zzerac czlowieka niczym rdza metal.
Tylko najpierw trzeba mieć sumienie.
ICH sumienie nie zżera, tyle lat minęło a kaci ,gnębiciele żyją dostatnio na ''zasłużonych ''emeryturach,
a nas,pokrzywdzonych bezpośrednio lub pośrednio ,zżera bieda i dalsze upokorzenia bo bez pieniędzy nie ma dziś NIC. Wszelkie podatki,składki ubezpieczeniowe giną w przepastnej kieszeni budżetu.
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 12:34
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Już w 2014 udowodniono w procesie który trwał dziewięć lat, że Lech Wałęsa był Bolkiem.



"Bolek” przegrał w sądzie - rozmowa z Krzysztofem Wyszkowskim
Dodano: 09.10.2014 [17:10] ---> https://www.google.pl/search?q=Bolek...+09.10.20 14+[17:10&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=6ofNVt-_GuOa6ASViYDwBw

Cytat:
Po ostatecznej porażce sądowej Lecha Wałęsy każdy obywatel ma prawo powiedzieć, że w latach 70. były prezydent był zarejestrowany jako TW „Bolek”, donosił na swoich kolegów i pobierał za to wynagrodzenie – mówi Krzysztof Wyszkowski, legendarny przywódca WZZ-ów, pozwany przed dziewięciu laty przez Lecha Wałęsę.

Wygrał Pan proces, który wytoczył Panu Lech Wałęsa za nazwanie go TW „Bolkiem”. To oznacza, że byłego prezydenta można już oficjalnie nazywać „Bolkiem”?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 15:36
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

he Ograł wszystkich http://www.mdc.edu/main/images/Lech%...tcm6-23335.jpg
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 16:43
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Działa dalej --->http://www.wykop.pl/ludzie/lechwalesa/

Cytat:
lechwalesa 2 godz. temu

+28

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
+: Wojcix, bubafed +26 innych
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 19:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti


Tak mu się wydawało. Matka Boska z klapy wymierzyła mu siarczystego kopniaka.

A obrońcy szpicla się wykruszają. Nikt nie chce być w szemranym towarzystwie gnid, których czołobitne listy ujawnił IPN. Czy przypadek, że oni też chodzą z KODziarzami?
Celiński, Passent, Seweryn? Znalazł się list mojej ulubionej Beaty Tyszkiewicz, o zgrozo! No tego to się nie spodziewałam. Morderca Popiełuszki był całowany po rękach. Takie czasy? Guzik prawda.

Wyszło na światło dzienne oświadczenie człowieka dla wielu kontrowersyjnego,
opluwanego równo przez różnej maści tchórzliwe kanalie,
Jarosława Kaczyńskiego;

Cytat:
Odmawiam podpisania przedłożonego mi oświadczenia ze względu na jego szkodliwy ze względów moralnych charakter.
Jednocześnie stwierdzam, że nie istnieją podstawy prawne zobowiązujące obywateli PRL do składania tego rodzaju deklaracji.

Czyli można było? Jasne, że tak, bo nie był jedynym, który nie chciał lizać zbroczonej krwią ręki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 20:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Zapomniałabym; link do ''lojalki '' Jarosława Kaczyńskiego.
Data- dzień po masakrze w kopalni ''Wujek''.

http://iv.pl/images/71821966950075657114.jpg

Nic dziwnego, że ''elyty'' tak go nienawidzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 20:47
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Lila, nie chce tracic czasu. Powiem tak jak nasz Prezydent A.Duda - glosowalam dwa razy na tego czlowieka, choc ciut domyslano sie co w trawie piszczy. Sporo roznych historyjek szeptano po katach. Nie chodzi o teczki ale duzy apetyt na pieniadze, ktore docieraly dla Solidarnosci.
Z tego co mowia do tej pory nie rozliczono sie ze wszystkich otrzymanych pieniedzy. Kto byl wtedy ksiegowym i czy wogole byl takowy? Sprawy teczki i wspolpracy wyszly pozniej.

Chcialabym znac opinie o p.Walesie od pana Gabriela Janowskiego. Zapytac gdzie byl p.Walesa kiedy dolowano, robiono wariata z jego dobrego przyjaciela Janowskiego?

No i na koniec. Uwazam, ze jak na niewinnego - robi za duzo szumu o sobie na Twitterze. Jezeli jest niewinny i nic nie ma na sumieniu, powinien natychmiast wrocic z Miami do Polski i raz na zawsze wytlumaczyc sie przed Polakami.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 21:05
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

ja nie neguje negatywnej roli Wałesy w czasie jak wyzej, ale- czy Wam nie rzucilo się w oczy wczorajsze pismo lojalnosciowe- psane na maszynie marki wspólczesnej, bez blędow ortograficznych, i podpisane Bolek- rowniez na maszynie- ...Straszna ta nasza historia...
I myślę , ze najprawdziwszej prawdy dowiedzą się- może- nasze wnuki...
Ja wierze obecnemu rządowi i życzę sobie, aby im wszystko wyszlo- i wyjdzie, ale cala historia z pozaprzeszlym(wziete z Illii Erenburga- to określenie)prezydentem nie nadaje się do pokazania światu. Przykro mi, ale swojej opinii"w tym temacie" nie zmienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 21:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Faktycznie.....

http://iv.pl/images/15610533545297872718.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 21:51
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, nie chce tracic czasu. Powiem tak jak nasz Prezydent A.Duda - glosowalam dwa razy na tego czlowieka, choc ciut domyslano sie co w trawie piszczy. Sporo roznych historyjek szeptano po katach. Nie chodzi o teczki ale duzy apetyt na pieniadze, ktore docieraly dla Solidarnosci.
Z tego co mowia do tej pory nie rozliczono sie ze wszystkich otrzymanych pieniedzy. Kto byl wtedy ksiegowym i czy wogole byl takowy? Sprawy teczki i wspolpracy wyszly pozniej.

Chcialabym znac opinie o p.Walesie od pana Gabriela Janowskiego. Zapytac gdzie byl p.Walesa kiedy dolowano, robiono wariata z jego dobrego przyjaciela Janowskiego?

No i na koniec. Uwazam, ze jak na niewinnego - robi za duzo szumu o sobie na Twitterze. Jezeli jest niewinny i nic nie ma na sumieniu, powinien natychmiast wrocic z Miami do Polski i raz na zawsze wytlumaczyc sie przed Polakami.
Słusznie piszesz, że to twój prezydent, sikał w pieluchy w 1980 roku i niech sobie dalej sika tylko do tego się nadaje. A Wałęsa nie musi przed Tobą się tłumaczyć, leć i donieś na mnie. A gdzie Ty byłaś w 1980 roku???? Tam gdzie Jarosław Kaczyński??? Czy tam gdzie Frasyniuk, czy raczej nigdzie w Polsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 22:20
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Zdecydowanie, moj Prezydent - daje mu szanse, taka sama jaka dalam p.Walesie. Jak do tej pory nikt nie moze powiedziec o p.A.Duda, ze ma teczke w UB, ze kabluje na kolegow i wspolpracownikow. A jak p.A.Duda mnie zawiedzie tez bede pisac co o tym mysle. Narazie zostalo mu pare lat do ukonczenia kadencji i trzeba byc ostatnim lajdakiem aby mu nie dac szansy na rzadzenie porzadnie Polska.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 22:35
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Kłamstwo patologiczne to problem słabo zbadany.

Cytat:
Cechą charakterystyczną patologicznego kłamcy jest również głęboko zakorzeniony egocentryzm. W większości przypadków można zaobserwować nadmierne samouznanie, bardzo mało sympatii w stosunku do innych i nieliczenie się z cudzymi opiniami. Patologiczni kłamcy często wyobrażają sobie siebie w bohaterskich rolach i te wyobrażenia zajmują centralne miejsce w ich opowieściach.

http://www.psychologia.edu.pl/czytel...ologiczni.html
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 24-02-2016 o 22:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 24-02-2016, 22:45
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nie trzeba być ostatnim łajdakiem żeby dać szansę PAD do końca kadencji ale ta kadencja się skończy, a wtedy co?? Dziobek w kubeł, rączki w małdrzyk tylko komu to pomoże. Wygibasy pt. to nie moja wina, bo dałam/dałem szansę nic nie załatwią wszystko będzie wyjaśnione. Ale spokojnie, poradzimy sobie Tylko ci dzisiaj zatroskani i wiedzący lepiej co dla nas jest dobrze mogą się udać na betonową sosnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 09:50
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

maja59 (#54) ma wątpliwości co będzie kiedy skończy się 1-sza kadencja PAD-a.Spieszę je rozproszyć - będzie druga. Kadencja,oczywiście.
Myślę,że najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem maju będzie zaopatrzyć się w wygodne buciki,bo jeszcze nie raz przyjdzie Ci szlifować bruki w towarzystwie niewątpliwie sympatycznego p.Kijowskiego.Weź pod uwagę,że facet jest do wzięcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 11:15
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Grecka tragedia w zwolnionym tempie

Pare lat temu - K.Wyszkowski napisal do p.Walesy

Cytat:
Zrozum- o to Cię proszę- że nie musisz już gasić żadnych pożarów, bo nie my je rozpaliliśmy. Nikt nie wykreśli Twojego imienia z pamięci Polaków, ale strzeż się -możesz to sam zrobić, jeśli dasz się podstępnie wykorzystać przeciw "Solidarności" ... jesteś lwem. Jeśli zaś sam wejdziesz do którejś nastawionej klatki - świeckiej czy kościelnej - do jakiegoś tam komitetu czy rady, staniesz się obłaskawionym kotem w klatce. Dla całego narodu i dla świata, dla przyjaciół i najgorszych wrogów liczysz się tylko jako lew!

Zrobil! I w dodatku SAM! Bez zadnej pomocy.


Dla przypomnienia tym co nie chca pamietac.

Cytat:
Krzysztof Maciej Wyszkowski[1] (ur. 10 listopada 1947 w Mrągowie) – działacz opozycji w PRL, inwigilowany przez SB, niezależny obserwator obrad „Okrągłego Stołu”, członek Kongresu Liberalno-Demokratycznego, doradca premierów Jana Krzysztofa Bieleckiego oraz Jana Olszewskiego, publicysta „Tygodnika Solidarność” i „Gazety Polskiej”. Jest synem Eulalii[2], bratem Błażeja Wyszkowskiego. Mieszka z żoną i synem w Sopocie.

Troche faktow:

Cytat:
Lech Wałęsa wytoczył mu w 2005 proces o naruszenie dóbr osobistych za nazwanie go współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”.
http://telewizjarepublika.pl/koniec-...kim,12398.html

p.Walesa proces przegral. Dziwne,nieprawdaz ?. Napewno wina PiSu, p.Kaczynskjiego a napewno Prezydenta A.Dudy - jak by to z pewnoscia powiedziala jakas "ciotka rewolucjonistka".

Cytat:
"Człowiek, który nie może się pokazać na ulicy" - K. Wyszkowski o Wałęsie
http://nowypolskishow.salon24.pl/694...wski-o-walesie
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 11:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

"Samotność człowieka zagubionego"


Cytat:
Dzisiejszy dramat to niemal w całości wina Wałęsy. Przez lata bowiem mocno pracował nad tym by ta matnia była pułapką bez wyjścia.
Jego walka z własną historią bierze się z niczego innego jak tylko z jego własnego przekonania, że to co robił było niegodziwe.

Wróćmy do Lecha Wałęsy. Być może mylę się i w tej walce o oczyszczenie się chodzi wcale nie o to, że on sam wiedział iż postępuje niegodziwie i nic chciał mieć w swej biografii tego rysu. Może za jego współpracą kryje się jakaś potworniejsza tajemnica i z tego wynika cała jego desperacja. Ale nic mi i chyba nikomu na razie o czymś takim nie wiadomo.

Dramat Wałęsy sprowadza się do tego, że, jak wielu dal się uwikłać i jak nikt inny walczy o to by choćby ślad tego uwikłania przy nim nie został. Ta determinacja i ta absurdalna już teraz walka różni go od wszystkich innych, którzy wcześniej lub później poddawali się. I mówili jak było albo przynajmniej schodzili światu z oczu.

Dzisiejsze, kolejne „wersje” publikowane a następnie usuwane przez Wałęsę, opowieść syna, ze Lech także rodzinie się tłumaczy choć przecież ona w niego nie wątpi pokazują, że choć nieudolnie i beznadziejnie, o swą twarz walczy człowiek mający zdolność oceny co jest złe i czego trzeba się wstydzić.
Wiecej:
http://rosemann.salon24.pl/697543,sa...ka-zagubionego
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 12:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Szok normalnie. Dziadek Waldemar?

Cytat:
Przeczytałem pierwszą (116 stron) z trzech części teczki pracy agenta "Bolka" i niestety jest ona okropna. Zawiera groźne dla kilkunastu osób donosy - przyznał znany publicysta i doradca ekonomiczny premiera Tadeusza Mazowieckiego. - Lech musi odważyć się by stanąć oko w oko z prawdą, bo jego kluczenie dewastuje jego samego i jest najlepszym z możliwych prezentów dla tych, co z "Bolka" chcą zrobić narzędzie kompromitacji ostatnich 25 lat - podkreślił Waldemar Kuczyński.

Znany publicysta, który dotąd bronił życiorysu Lecha Wałęsy, nie ma wątpliwości, co ikona "Solidarności" powinna zrobić w świetle oryginalnej teczki osobowej i pracy:
- Lechu stań w prawdzie! Uznaj ją bez ogródek, przeproś kolegów, których skrzywdziłeś.
Bądź znów wielki. O to Cię prosi Twój doradca ze strajku 1980 roku - napisał Kuczyński.

Oczywiście ci co zachwycają się babcią Jadwinią,
wylali na Kuczyńskiego szambo.
A on się dziwi...

Cytat:
Nie spodziewałem się tak silnej presji cenzuralnej i nietolerancyjnej
- napisał Waldemar Kuczyński.
- Żadne środowiskowe naciski i kwasy nie wpłyną w najmniejszym stopniu na to co będę pisał w sprawie donosicielskiego epizodu w życiu Lecha Wałęsy, jak i w każdej innej - dodał.
Kuczyński przyznał, że reakcja jego liberalnych czytelników była przykra i niesprawiedliwa.
- Wymyśla się różne przedziwne motywy, które miały mnie do tego skłonić, od utraty kontroli nad słowem, a nawet nad myśleniem, do przechodzenia "na stronę PiS-owska". Tu i ówdzie jestem już prawie obok Wyszkowskiego - nie krył zdziwienia.


Niezbadanie są wyroki Opatrzności.
Jak on teraz pójdzie bronić Bolka z KODem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 13:02
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Oczywiście, że p.Grzegorz Braun ma rację: TA "teczka" to tylko wstęp do wyjaśnienia początków powstania tego bękarta "Okrągłego Stołu". Ale czy zauważyli Państwo: TVP i TVN, niby szukające sensacyj, całkowicie ignorują autora Uchwały Lustracyjnej z 1992 - czyli mnie. Unikają prawdy. I to jest cenna wskazówka

-->https://web.facebook.com/janusz.korw...=page_internal

23-02-2016 00:48:00
Rozbudowana wersja tekstu p/t "Historia naturalna seksota"

Cytat:
Powtarzam: „SOLIDARNOŚĆ” rozwiązano w 1983. W roku 1988 na polecenie swoich oficerów prowadzących p.Wałęsa i inni agenci założyli zupełnie inną organizację p/n „SOLIDARNOŚĆ”. Której junta p.gen.Wojciecha Jaruzelskiego uroczyście przekazała władzę.

-->http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/roz...se ksota/2810
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 13:40
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Jak "Bolek" - Lech Wałęsa, zniszczył pierwszą Solidarność?

--->https://www.youtube.com/watch?v=wucJOkplHbg

Film opisuje destrukcyjne działanie Lecha Wałęsy, wraz z agentami SB: Michnikiem, Kuroniem i Geremkiem.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice - komentarze Irenka 26 Ogólny 1 06-09-2014 18:53
Wałęsa. Człowiek z nadziei. Polski kandydat do Oscara w „Dojrzałym Kinie” - komentarze 87.99.111.xxx Ogólny 5 09-10-2013 15:45
Lech Wałęsa skończył 70 lat - komentarze Baca223 Ogólny 0 30-09-2013 17:33
Lech Wałęsa politykiem dwudziestolecia - komentarze Zenek Ogólny 66 03-03-2013 09:49
Jacek Lech nie żyje - komentarze BUNIA Ogólny 12 04-11-2012 20:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.