menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 15:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
na Śląsku będą 4 kopalnie, 15 tys. ludzi do zwolnienia,
węgiel nie ma przyszłości.
_ powiedział prezes Kompanii Węglowej i ....go zwolnili.

No to przynajmniej wiadomo co czeka Śląsk.

Ale mimo wszystko jest bardzo dobrze. Nie trzeba narzekać.
Wszak moja chata z kraja i mam w d....węgiel.
Używam do ogrzewania gazu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 16:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
Nie wiem Pluto, czy z tym przesłaniem dotrzesz do ludzi,
A w życiu! Z jakim przesłaniem. Ja tylko przypominam co z czym się porównuje.
Cytat:
którzy widzą tylko pustkę niemocy przed sobą i na horyzoncie płachtę z napisem PiS.

Bo prezes ma chęć ich zbawić i zrobić dobrze każdemu. I górnikom, i hutnikom, przedsiębiorcom i wyborcom. I chłopstwu małorolnemu też.
To co się dziwisz? Ludziska czekają z nadzieją na dobrobyt i łakną go jak kania dżdżu. Sam w sobote miałeś okazje zobaczyć wszystkich biednych emerytów, którzy z ta nadzieją na zew maszerowali po Krakowskiem.
Cytat:
A horyzont to miejsce do którego jeszcze nikt nie doszedł. Teraz nie ma magli to ględzi się, krytykuje wszystko i obgaduje komu trochę lepiej, na forach.
Angole w przedinternetowej epoce wymyślili park w Londynie, a od tego czasu cuś się zmieniło.
To mechanizacja panie Jarek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 16:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Sam w sobote miałeś okazje zobaczyć wszystkich biednych emerytów, którzy z ta nadzieją na zew maszerowali po Krakowskiem.
Do ludzi nie można mieć pretensji to opętany naród kaczorydzykowy. Spojrzałem tylko na chwile ale jak zobaczyłem Czarneckiego, Dudę i Nieufnego to dostałem takiego podniecenia jak zakonnica przed testem ciążowym i wyszedłem na spacer nad rzekę ochłonąć.

__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 17:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
[size="3"]Do ludzi nie można mieć pretensji to opętany naród kaczorydzykowy.
........
Dlatego mówię, że biednym należy współczuć, a nie miec pretensje.
W końcu wśród wielu różnych jest troche szkół specjalnych....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 18:23
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

A jak już wszyscy założą swoje firmy,to kto w tych firmach będzie pracował? zauważył Drzazga. Zgadza się dlatego najlepszy biznes można było zrobić na prywatnych szkołach biznesu ponieważ koszty prowadzenia nie są aż tak znaczne a na marzeniach rodziców można też zrobić dobre pieniądze.Każdy z nas chce dla dziecka jak najlepiej i nie mamy się co z ludzi śmiać , to życie zweryfikowało nasze poglądy i teraz myślimy jak Drzazga.
Na każdych spotkaniach z naszymi posłami bo w wielu uczestniczyłem poruszam ten problem róbcie też wy może zamiast pomocą Ukrainie pieniądze zainwestują w młode pokolenie.Pamiętajcie nieobecni nie artykułujący swoje poglądy nie mają racji.

Lila napisała na temat podwyżek płac pracownikom : To pierwsze się raczej nie da przy dojeniu przedsiębiorcy.Lilu jest to bardzo proste do zrealizowania i możliwe .Podam link każdy może moje w wyliczenia sprawdzić opierając się o przepisy prawa a nie o opowieści biblijne.http://www.bankier.pl/narzedzia/kalkulator-placowy

Obecnie pracownik zarabia Brutto np 2000,00 zł pracodawca
odprowadza dodatkowo 414,80 podatków przy takiej płacy brutto pracownika. Tyle musi mieć pracodawca pieniędzy w postaci zleceń by opłacić pracownika.Niech pracownik wie ile kosztuje jego praca pracodawcę a ile netto dostaje na rękę bo chce mieć państwo które o niego dba dzięki tym co ich z rządzącej obecnie koalicji wybrał . Po co robić ludziom wodę z mózgu pytanie do PO-PSL. Pracownik 2414,80 dla pracodawcy , na rękę pracownik otrzymuje 1449,58 dostał wypłaty.Pracownik chce więcej płacić składek do budżetu niech płaci.Posłowie mało zarabiają płać więcej i o to walcz pisząc na tym forum.


Można dyskutować jak to było w różnych okresach historii ale ważne jest co jest dzisiaj i co będzie jutro.Nie ma co dyskutować co jakiś głupek z jednej czy drugiej partii powiedział.To już myśmy brali ważne byśmy nie dawali się robić w konia krzykaczom ideologicznym.Gospodarka ,głupcze każdy prawicowiec ,centrysta , lewicowiec , je dlatego ostudźmy emocje i piszmy .
Donko kiedyś nie doczekasz się wpłaty na swoje konto oczekiwanej emerytury jak dalej tak pójdzie ,nic nie będziemy robić ,samo się rozwiąże, do sprawy wrócę .

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 15-12-2014 o 18:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 18:43
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jaki problem, niech się zbiorą i z powrotem założą PGR. Przecież teraz nowe władze gminne na pewno pomogą. No, chyba, że tylko dla swoich.

Wcale nie znasz realiów wiejskiego życia!
Jak mają założyć PGR - na czym? jak cała ziemia oddana w obce ręce.Rolnikom pozostawiali po 30 % areału na całą wieś.
Ty wiesz jakie były przebitki na przetargach?
Chłopie ogarnij się i sobie popatrz gdzie ANR posiada jeszcze ziemię w sprzedaży a jak posiada to w jakiej cenie za ha!!!
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 18:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Wcale nie znasz realiów wiejskiego życia!
Jak mają założyć PGR - na czym? jak cała ziemia oddana w obce ręce.Rolnikom pozostawiali po 30 % areału na całą wieś.
Ty wiesz jakie były przebitki na przetargach?
Chłopie ogarnij się i sobie popatrz gdzie ANR posiada jeszcze ziemię w sprzedaży a jak posiada to w jakiej cenie za ha!!!
Nie znam realiów, bo mi to nie potrzebne teraz. Jak kupowałem ziemię w Małdytach to płaciłem od ARR po 2,90 za metr i teraz sobie leży i procentuje w moich rękach a nie obcych. A niech se leży, świerczki posadzone orać nie trzeba.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 19:08
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

ARR czyli Agencja Rynku Rolnego nie sprzedawała i nie sprzedaje ziemi zajmuje sie rynkiem rolnym a nie obrotem ziemią
ziemię w swoich zasobach ma ANR czyli Agencja Nieruchomości Rolnych a Ty nie kupowałeś ziemi pod uprawy tylko działki pod zalesianie.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 19:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
ARR czyli Agencja Rynku Rolnego nie sprzedawała i nie sprzedaje ziemi zajmuje sie rynkiem rolnym a nie obrotem ziemią
ziemię w swoich zasobach ma ANR czyli Agencja Nieruchomości Rolnych a Ty nie kupowałeś ziemi pod uprawy tylko działki pod zalesianie.
W ARR też jakieś papierzyska musiałem załatwiać a z ziemią mogłem zrobić co chciałem ale ponieważ kunia nie miałem to wolałem zasadzić las.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 19:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Honoratko wielu nie zna reali życia , ale większość nuworyszy /człowiek, który dorobił się majątku niekoniecznie ciężką pracą, lecz wykorzystując koneksje, układy, starający się naśladować zamożne warstwy społeczeństwa; .../ chce by im wszyscy zazdrościli którzy nie wykorzystali czasu na tak zwane dorobienie się. Zdajesz sobie sprawę że na tym wątku nie pisze Solorz czy Kulczyk czy ich rodzice ze strony męża czy żony.

Ci co nie mieli kapitału rodzinnego chcą na siłę zaistnieć w elitach i piszą i umieszczają zdjęcia tego co posiadają taka "chłopska mentalność" Bzuma mają na temat swoich rodzinnych dzieci jakie to geniusze mając w spadku ich rodzinne geny .Też nie mogą się pochwalić swoim dorobkiem naukowym bo nawet głupiego patentu na Polskę nie potrafili zarejestrować .To są ci ,co lubią podłączać do tych co chcieli coś zmienić by zaistnieć - taki styropian. A jak jesteś upierdliwa weź i wydrukuj ten post i zanieść do Prokuratury i IPN że senior napisał jak zdobył majątek ,jak wrócił po spowiedzi i rozmowie z księdzem .Kupił za drogo bo inni 0,90 i kupili 1200 hektarów jak podała kiedyś prasa .

Jarosławie opublikuj swoje akty prawne ale na razie to można twoje dywagacje włożyć pomiędzy bajki.Baju Baju dla początkujących

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 15-12-2014 o 20:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 20:09
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W ARR też jakieś papierzyska musiałem załatwiać a z ziemią mogłem zrobić co chciałem ale ponieważ kunia nie miałem to wolałem zasadzić las.
No chyba że brałeś dofinansowanie unijne to wtedy i ARR.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 20:11
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Honoratko wielu nie zna reali życia , ale większość nuworyszy /człowiek, który dorobił się majątku niekoniecznie ciężką pracą, lecz wykorzystując koneksje, układy, starający się naśladować zamożne warstwy społeczeństwa; .../ chce by im wszyscy zazdrościli którzy nie wykorzystali czasu na tak zwane dorobienie się. Zdajesz sobie sprawę że na tym wątku nie pisze Solorz czy Kulczyk czy ich rodzice ze strony męża czy żony.

Ci co nie mieli kapitału rodzinnego chcą na siłę zaistnieć w elitach i piszą i umieszczają zdjęcia tego co posiadają taka "chłopska mentalność" Bzuma mają na temat swoich rodzinnych dzieci jakie to geniusze mając w spadku ich rodzinne geny .Też nie mogą się pochwalić swoim dorobkiem naukowym bo nawet głupiego patentu na Polskę nie potrafili zarejestrować .To są ci ,co lubią podłączać do tych co chcieli coś zmienić by zaistnieć - taki styropian. A jak jesteś upierdliwa weź i wydrukuj ten post i zanieść do Prokuratury i IPN że senior napisał jak zdobył majątek ,jak wrócił po spowiedzi i rozmowie z księdzem .Kupił za drogo bo inni 0,90 i kupili 1200 hektarów jak podała kiedyś prasa .

Jarosławie opublikuj swoje akty prawne ale na razie to można twoje dywagacje włożyć pomiędzy bajki.Baju Baju dla początkujących
Wacławie masz w 100 % rację - ja nie muszę wrzucać fotek swojego parku maszynowego, bo on służy do pracy a nie do chwalenia się
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 21:10
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Moi mili przestańcie myśleć kategorialni społeczeństwa XIX czy początku XX wieku. .Kogo to interesuje że ktoś miał 2000 czy więcej hektarów i miał trudno z sprzedażą swoich nadwyżek.
Odpowiedz jest jedna , nie potrafił wyprodukować taniej od innych sprzedających .

Jest też inny dylemat czy za ruiny swoich posiadłości powinien płacić właściciel.Tak bo za dojazd drogą zapłaciła społeczność i moŻe Żądać renty dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 15-12-2014, 22:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Honoratko wielu nie zna reali życia , ale większość nuworyszy /człowiek, który dorobił się majątku niekoniecznie ciężką pracą, lecz wykorzystując koneksje, układy, starający się naśladować zamożne warstwy społeczeństwa; .../ chce by im wszyscy zazdrościli którzy nie wykorzystali czasu na tak zwane dorobienie się. Zdajesz sobie sprawę że na tym wątku nie pisze Solorz czy Kulczyk czy ich rodzice ze strony męża czy żony.

Ci co nie mieli kapitału rodzinnego chcą na siłę zaistnieć w elitach i piszą i umieszczają zdjęcia tego co posiadają taka "chłopska mentalność" Bzuma mają na temat swoich rodzinnych dzieci jakie to geniusze mając w spadku ich rodzinne geny .Też nie mogą się pochwalić swoim dorobkiem naukowym bo nawet głupiego patentu na Polskę nie potrafili zarejestrować .To są ci ,co lubią podłączać do tych co chcieli coś zmienić by zaistnieć - taki styropian. A jak jesteś upierdliwa weź i wydrukuj ten post i zanieść do Prokuratury i IPN że senior napisał jak zdobył majątek ,jak wrócił po spowiedzi i rozmowie z księdzem .Kupił za drogo bo inni 0,90 i kupili 1200 hektarów jak podała kiedyś prasa .

Jarosławie opublikuj swoje akty prawne ale na razie to można twoje dywagacje włożyć pomiędzy bajki.Baju Baju dla początkujących

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha


Wacławie, chcesz mnie zabić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 11:16
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Indie. Patrzymy na biedę, nędzę , slamsy, a nie zauważamy, że jest to też prężnie rozwijające się państwo.

Jak napisał Puchała, przestańmy myśleć kategoriami społeczeństwa XIX wieku.
Oni przestali i dynamicznie rozwijają kraj. Postawili na nowatorskie rozwiązania, budują najnowocześniejsze obiekty badawcze i obecnie, liczą się w świecie.
Czy nie powinniśmy lepiej przypatrzyć się im? Ich metodom działania, priorytetom i skorzystać z ich doświadczeń?
Tu każdy u nas mówi, że chce lepiej i więcej, ale nikt nie mówi, jak to zrobić.
A oni mają gotowe rozwiązania, na pewno część z nich i nam by się przydała.

Indie , tam też można by rozdać biednym i cały wysiłek, zostałby przejedzony. A to i tak byłaby kropla w morzu ich potrzeb.
Oni postawili na bogacenie się kraju, więc z czasem i ci biedni skorzystają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 13:24
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Lilu restrukturyzacja kopalń jest koniecznością by wyjść z zamkniętego kręgu szczątkowych reform nie nie przynoszących efektu.Czas upływa a problem nabrzmiewa i generowane są coraz większe koszty społeczne.Czy takich problemów nie mieli Francuzi Niemcy Anglicy Na pewno opisane są ich programy , przeprowadzone po latach badania podsumowujące założenia.
Zwolnienie menagera nie rozwiązuje problemu bo to złożone zagadnienie sam węgiel to początek złożonego systemu przecież transport tego produktu to PKP , opłata za złoże, produkty firm pracujących dla górnictwa ,handel hurtowy itd. Opracowanie takie z programem powinno być realizowane już dawno przedyskutowane z wszystkimi siłami społecznymi i realizowane ponad podziałami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 14:25
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Jest książka napisana przez ekonomistkę Sladami T-shirta poruszająca sprawę bawełny którym największym ex porterem były , teraz na drugim miejscu Stany zjednoczone .Ale są na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o wydajność w produkcji bawełny.
Dwuosobowa rodzina jest w stanie zebrać bawełnę z 1000 akrów ok 400 hektarów zbierają ok 227 ton włókna bawełnianego.

Jak do tego doszli amerykanie że potrafili być dalej wiodącym w tym biznesie.Państwo wspomagało instytuty naukowe by wyhodować najbardziej nadające się do zbioru mechanicznego bawełnę.Tak samo wsparcie otrzymały instytuty naukowe by zaprojektować maszyny służące do zbioru. Pomoc nie była kierowana jak u nas do hektara ziemi tylko w urządzenia i nasiona.

Też była pomoc rządu do stworzenia zakładu zajmującego się odziarnianiem bel bawełny właścicielami tego zakładu są producenci bawełny i co roku mogą liczyć na dywidendę. Też na tej samej zasadzie działa firma eksportowa z bazą magazynową zajmująca się zbytem bawełny.

Wielu z was uważa że nie powinien być interwencjonizm państwa w tworzeniu zakładów produkcyjnych zajmujących się regionalnym przetwórstwem mówił o tym Palikot,. Nie jest to żadna nowość bo w USA to się dawno robi wspierając producentów rolnych.Zakład taki działa na zasadzie spółki akcyjnej producentów rolnych i nie jest to firma jako przechowalnia dzieci producentów.
Czy w gospodarce wolnorynkowej jest uczciwy interwencjonizm państwowy w stosunku do innych producentów ??Pogląd możemy mieć różny .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 17:14
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Indie to nie tylko bawełna. ale budownictwo, przemysł, usługi informatyczne itd. Powoli staje się trzecią światową potęgą, tuż za Chinami i USA.
A zaczęli się rozwijać, gdy uwolnili biznes od zbędnego balastu biurokracji /np. znieśli wszelkie pozwolenia na otwieranie nowych firm/
Wzrost PKB, wynosi tam prawie 8%.
Rząd wspiera rozwój firm, choć nie wiem dokładnie , na jakiej zasadzie to działa.
Ja uważam, że nasz rząd powinien wspierać wszelkie innowacyjne firmy, zdając sobie sprawę, z ryzyka.
Ale bez ryzyka, nie będzie rozwoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 18:08
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

To dlaczego ten rząd tego nie czyni?
Ma wszystkie atuty w garści,większość parlamentarną i rządzi nieprzerwanie od 7 lat i co ? i nico ustawili sie na trwanie przy korycie a Naród maja w doopie i tyle!
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 16-12-2014, 18:48
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Też mam za złe temu rządowi, że tego nie czyni.
To jest potworne zaniechanie, zmarnowana szansa na rozwój.
Tyle tylko, że ONI wszyscy są tak zajęci sobą, że zapominają o Polsce.
W tym wypadku powinny wspólnie działać wszelkie siły, ponad podziałami, ponad własnymi ambicjami, bo tylko to dałoby jakieś efekty.
Rząd na pewno by stracił, bo musiałby przeprowadzić niepopularne reformy /urzędnicy, górnicy/
Opozycja nawet mogłaby na tym zyskać, bo poparłaby nowatorskie rozwiązania, ale jedni i drudzy boją się o stołki i tak tkwimy w marazmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska gospodarka na plusie - komentarze Mirosław Ogólny 19 02-08-2022 11:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.