menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 17:15
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

FF to jest przeglądarka Firefox, taka jak Opera czy IE czyli Internet Eksplorer.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 21:09
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie

Romku, dzięki, że mnie wyręczyłeś. Zwłaszcza latem Cię to czeka , bo będę tu rzadziej.
A propos Opery - gerd w tym jest dobry. Patrz Jego # 70, wyżej.
Pozdrawiam Cię.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 21-06-2010, 10:29
zula's Avatar
zula zula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: łódzkie
Posty: 17 697
Domyślnie Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy w firefoxie można zainstalować tłumaczenie stron,tak jak to robi IE.Lubię FF ale jak mam stronę w obcym języku,to przechodzę na IE.Zainstalowałam sobie gTrenslate,z porady ze str.1. Pokazuje się na dole jak kliknę ppm,potem pokazuje się kartka z językami,klikam na polski i tak nie tłumaczy,w Ie jest fajnie bo tłumaczy całą stronę,i dodatkowo jak się najedzie myszką na nieprzetłumaczony wyraz to znajduje kila określeń na temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 21-06-2010, 11:38
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie

Cytat:
Napisał zula
Chciałabym się dowiedzieć czy w firefoxie można zainstalować tłumaczenie stron,tak jak to robi IE.Lubię FF ale jak mam stronę w obcym języku,to przechodzę na IE.Zainstalowałam sobie gTrenslate,z porady ze str.1. Pokazuje się na dole jak kliknę ppm,potem pokazuje się kartka z językami,klikam na polski i tak nie tłumaczy,w Ie jest fajnie bo tłumaczy całą stronę,i dodatkowo jak się najedzie myszką na nieprzetłumaczony wyraz to znajduje kila określeń na temat.
Zulu, tłumaczy!
Powinnaś mieć gTranslate 0.7.
- " - w Opcjach ( tam się wybiera język) ustawić na stałe English to Polish, i OK.
Wtedy od razu po zaznaczeniu tekstu, (nawet baaardzo długiego), kliknięciu obok ppm - masz na samym dole gotowe tłumaczenie.
A że tłumaczy marnie - to inna sprawa. Bo to tłumacz - automat. Podobnie zresztą jak Tłumacz Google. Korzystam z niego jednak do dłuższych tekstów. Ściągnij go sobie. I ulokuj na pasku Zakładek w FF. Będzie stale pod ręką - wygodne. Tam też ulokowałem sobie TinyPic'a, Voilę, YouTube, Pogode czy wybrane wątki KSC - wygodne!
Spotkałem gdzieś lepszego tłumacza, może znajdę.
Pozdrawiam.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 22-06-2010 o 06:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 21-06-2010, 12:37
zula's Avatar
zula zula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: łódzkie
Posty: 17 697
Domyślnie Dziękuję pięknie Stefanie.

Wieczorem go wypróbuję,pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Internetowa przychodnia slav012 Opieka 28 21-08-2014 11:37
Jakie Żelazko KupiĆ Aby Nie WyŚwietlaŁo lipka008 Dom, wnętrza, ogród 28 13-06-2010 18:33
Rozpoczynam sezon działkowy 2007 - jakie pomidory? araukaria Dom, wnętrza, ogród 139 09-05-2010 16:37
Jakie winno byc zycie ludzkie ? senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 74 27-03-2008 13:42
Telewizja internetowa krise1 Różności - wątki archiwalne 1 21-01-2007 16:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.