menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-08-2018, 23:08
pomoc2018 pomoc2018 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Miasto: Szczecin, Polska
Posty: 4
Post Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa: prawidłowa diagnoza nawet po 10 latach - komentarze


Komentarz do artykułu: Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa: prawidłowa diagnoza nawet po 10 latach
--------------------


Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnic każdej cierpiącej osobie nasze doswiadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moja siostra byla bardzo cierpiąca, majac problemy z chorym kregoslupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.
Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i „lepiej”, trzeba bylo za wszystko płacić.
Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” nam się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze przez 39 lat mieszkaliśmy w Niemczech i dopiero od niedawna w Polsce. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.
Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz moje siostrze również.
Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest stosowana w Polsce.
Nawiązalismy kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.
Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych. Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mojej siostry juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiała przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonowała”.

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania siostrze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:
- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi
- nie gwarantują całkowitego wyleczenia
- związane z dużymi kosztami
- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji
- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.


jurasz1@interia.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.