menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 09:45
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie Co zrobił PiS przez dwa lata swoich rządów?


Zbliżające się wybory, będą dobrym podsumowaniem 4 letniej nieudolnej i zarazem dla nas i naszego państwa wyniszczających rządów PO.

Warto je porównać z niespełna dwoma latami, moim zdaniem najlepszych po 1990 roku rządami PiS.

Więc w skrócie i ogólnie można sobie przypomnieć;

http://homonto.wordpress.com/2008/08...-przez-2-lata/

Zapraszam do dyskusji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 11:05
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Co zrobił PiS w czasie swoich rządów?
Kłótnie, podsłuchy, teczki, awantury itp itd.No i jeszcze dużo wstydu przed światem.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 11:17
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Co zrobił PiS w czasie swoich rządów?
Kłótnie, podsłuchy, teczki, awantury itp itd.No i jeszcze dużo wstydu przed światem.


Podsłuchów za tego rzadu jest o wiele więcej;

Cytat:
- W 2009 roku w Polsce, instytucje, które mają do tego prawo, ponad milion razy zwracały się do operatorów telekomunikacyjnych z wnioskami o udzielenie informacji na temat logowania się określonych numerów telefonicznych i udostępnienie bilingów określonych abonentów. To jest zatrważające, bo jest to 25 razy więcej, niż na przykład w Niemczech - mówi Janusz Krasoń, z sejmowej komisji ds. służb specjalnych.

http://www.tvn24.pl/12690,1692875,0,...wiadomosc.html

Cytat:
No i jeszcze dużo wstydu przed światem.

Wiecej jak Komorowski przy osttaniej wizycie Merkel i Sarkozyego? No raczej nie...jedna wizyta i wstydu za cała kadencję Kaczyńskiego. Takiego chamstwa i braku wychowania dawno nie oglądałem, wstyd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 11:45
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał kosiarz
Zbliżające się wybory, będą dobrym podsumowaniem 4 letniej nieudolnej i zarazem dla nas i naszego państwa wyniszczających rządów PO.

Warto je porównać z niespełna dwoma latami, moim zdaniem najlepszych po 1990 roku rządami PiS.

Więc w skrócie i ogólnie można sobie przypomnieć;

http://homonto.wordpress.com/2008/08...-przez-2-lata/

Zapraszam do dyskusji


Dawniej to się mówiło ,że papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie ,dziś to samo można powiedzieć o e-papierze czyli internecie ,szczególnie ,że enuncjacje tu zamieszczane zwykle są anonimowe.Po lekturze można by sądzić,że to nie tylko najlepszy rząd po 90r ,ale w ogóle najlepszy rząd wszech czasów i wszech krajów.Jest tylko jedno małe "ale" ,ale Ty mi to na pewno wyjaśnisz.Otóż powiedz proszę dlaczego ten rząd już po dwóch latach musiał odejść ,a następnie dlaczego przerżnął z kretesem wybory parlamentarne ,które gdyby wygrał mógłby nadal uszczęśliwiać niewdzięczne społeczeństwo polskie.Jak to było możliwe ,że Polacy odrzucili takie dobrodziejstwo i długo nie mogli się otrząsnąć po tym "szczęsnym czasie" .Tylko błagam oszczędź mi opowiadania o łże elitach,dziennikarzach,żydach i cyklistach bo ja to już słyszałam wielokrotnie i w czasach komuny również.
Szkoda mi czasu na analizę punkt po punkcie .
Więc odniosę się tylko do dwóch spraw.Jeśli chodzi o WSI to do dziś nie możemy się jeszcze pozbierać po tej demolce jaką dokonano w tej jakże wrażliwej strukturze.I druga sprawa ,powiedz proszę ile z tych licznych spraw w których postawiono zarzuty ,aresztowano ludzi i zabezpieczono na poczet kar duże kwoty skończyło się prawomocnym wyrokiem , a ile skończyło się wielkim niewypałem obarczonym konsekwencjami finansowymi dla budżetu?
Parafrazując jedną z piosenek "pisać każdy może ,trochę lepiej lub trochę gorzej...."



Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 11:56
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
ale Ty mi to na pewno wyjaśnisz.Otóż powiedz proszę dlaczego ten rząd już po dwóch latach musiał odejść ,a następnie dlaczego przerżnął z kretesem wybory parlamentarne ,które gdyby wygrał mógłby nadal uszczęśliwiać niewdzięczne społeczeństwo polskie.Jak to było możliwe ,że Polacy odrzucili takie dobrodziejstwo i długo nie mogli się otrząsnąć po tym "szczęsnym czasie" .Tylko błagam oszczędź mi opowiadania o łże elitach,dziennikarzach,żydach i cyklistach bo ja to już słyszałam wielokrotnie i w czasach komuny również.
Szkoda mi czasu na analizę punkt po punkcie .

Czy musiał...nie musiał, mógł wszystko 'zwinąć pod dywan" i z lepperem i Giertychem rządzić nastepne dwa lata, bo niby czemu nie? Przecież dzis tak robi PO zamiatając wszystkie afery, przykrywając nepotyzm PSL, czy nic nie robiąc, by tylko kogokolwiek nie urazić.
Dlaczego muisał odejść? to ich wybór, nikogo więcej, nie chlei się zgodzić na pozorne i niemoralne rzady, a innego wyjścia by nie było by dalej rządzić.

Cytat:
Więc odniosę się tylko do dwóch spraw.Jeśli chodzi o WSI to do dziś nie możemy się jeszcze pozbierać po tej demolce jaką dokonano w tej jakże wrażliwej strukturze.I druga sprawa ,powiedz proszę ile z tych licznych spraw w których postawiono zarzuty ,aresztowano ludzi i zabezpieczono na poczet kar duże kwoty skończyło się prawomocnym wyrokiem , a ile skończyło się wielkim niewypałem obarczonym konsekwencjami finansowymi dla budżetu?
Parafrazując jedną z piosenek "pisać każdy może ,trochę lepiej lub trochę gorzej...."

Wszystkie sprawy które zdąrzyły dojśc do sadów za rządu piS skończyły się wyrokami skazującymi.
Reszte już za rządów PO prokuratuorzy odpolitycznieni i nizależni umorzyli...sąd nie zdązył osądzić.
Wejdź na strony choćby CBA za rządów PiS i tam wszystko jest napisane

Co do WSI...wybacz ale nie wiem o co chodzi. Z czego niby "nie możemy sie pozbierać"? i gdzie to można skonfrontować? z czym?

Taka ciekawsostka;
WSI złapało za swojej bytności ZERO szpiegów rosyjskich, w szeregach WSI złapano dwóch.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Co zrobił PiS w czasie swoich rządów?
Kłótnie, podsłuchy, teczki, awantury itp itd.No i jeszcze dużo wstydu przed światem.

Zapomniałes o przerobie na stołkach.
To przecie był rekord świata, żeby w ciągu zaledwie 2 lat zafundować społeczeństwu dwóch premierów, 6-ciu wicepremierów, kryminalistę ministra sportu, sexaferzyste wicepremiera, ze sześciu ministrów finansów, dwóch szefów MON, trzech ministrów od rolnictwa i całą smiszna menażerię z sekretarzem stani[vice min,] Filipkiem, stworzeniem specjalnego ministerstwa dla faszysty od Giertycha i całkiem sporej listy śmisznych rzeczy, które już powoli znikaja w czeluściach obywatelskiej pamięci.
A najsmiszniejszy kawałek był taki, że premier tysiąclecia Kaczyński jednego dnia wywalił na zbity pisk Leppera-wicepremiera z wielkim zjadliwym komentarzem i wyzwiskami pod adresem tegoż Leppera, a za parę dni tegoż Leppera przyjął na łono rządowe i spreparował mu aferę gruntową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:19
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Czy musiał...nie musiał, mógł wszystko 'zwinąć pod dywan" i z lepperem i Giertychem rządzić nastepne dwa lata, bo niby czemu nie? Przecież dzis tak robi PO zamiatając wszystkie afery, przykrywając nepotyzm PSL, czy nic nie robiąc, by tylko kogokolwiek nie urazić.
Dlaczego muisał odejść? to ich wybór, nikogo więcej, nie chlei się zgodzić na pozorne i niemoralne rzady, a innego wyjścia by nie było by dalej rządzić.




Szczegolnie jak się samemu preparowało afery,które kosztowały masę pieniędzy.Było to na zasadzie kogo jeszcze by tu złapać.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:24
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Szczegolnie jak się samemu preparowało afery,które kosztowały masę pieniędzy.Było to na zasadzie kogo jeszcze by tu złapać.

Korupcja kosztuje państwo nawet 2% PKB rocznie

Mozna uważać polityków za świete krowy, ale to chyba przesada. Czy Twoim zdaniem polityk przestępca to "wymarła" profesja?
Jak walczyć z korupcją i patologiami władzy jak nie poprzez prowokacje? tak się dzieję na całym swiecie.

http://www.sfora.pl/Kolega-Obamy-are...-korupcje-a100

Czy uwazasz, ze u nas to nie wystepuje? Na pewno nie za rzadów Tuska ) to tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:30
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Korupcja kosztuje państwo nawet 2% PKB rocznie

Mozna uważać polityków za świete krowy, ale to chyba przesada. Czy Twoim zdaniem polityk przestępca to "wymarła" profesja?
Jak walczyć z korupcją i patologiami władzy jak nie poprzez prowokacje? tak się dzieję na całym swiecie.

http://www.sfora.pl/Kolega-Obamy-are...-korupcje-a100

Czy uwazasz, ze u nas to nie wystepuje? Na pewno nie za rzadów Tuska ) to tak
Prowokacja jest czymś innym,aniżeli preparowanie afery.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:31
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witaj .

Ja mam zapytanie do "Kosiarza"
Czym zajmuje się "Pis" po 10.kwietnia,kraj go nie obchodzi a tylko jątrzenie i podżeganie.
Wytłumacz to,czy wogóle to jest jeszcze PARTIA opozycyjna,czy ślepo wierząca,że jakoś będzie.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:36
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Ja mam zapytanie do "Kosiarza"
Czym zajmuje się "Pis" po 10.kwietnia,kraj go nie obchodzi a tylko jątrzenie i podżeganie.
Wytłumacz to,czy wogóle to jest jeszcze PARTIA opozycyjna,czy ślepo wierząca,że jakoś będzie.

A czym ma się zajmowac opozycja?

To powtórzę;

Opozycja – ugrupowanie lub grupa ugrupowań, w szczególności partii politycznych, sprzeciwiających się polityce rządu. Opozycja polityczna nie tworzy rządu i dąży do przejęcia władzy

ale...PiS przygotował 64 ustawy które jak dotychczas nie wyszły z biurka marszałka sejmu, co robią?;

http://www.pis.org.pl/main.php
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:38
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Prowokacja jest czymś innym,aniżeli preparowanie afery.




Prowokacja – określenie opisujące uzyskanie informacji lub wymuszenie zachowania ofiary przez podstępne i celowe działanie osoby trzeciej[1].
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:42
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Zapomniałes o przerobie na stołkach.
To przecie był rekord świata, żeby w ciągu zaledwie 2 lat zafundować społeczeństwu dwóch premierów, 6-ciu wicepremierów, kryminalistę ministra sportu, sexaferzyste wicepremiera, ze sześciu ministrów finansów, dwóch szefów MON, trzech ministrów od rolnictwa i całą smiszna menażerię z sekretarzem stani[vice min,] Filipkiem, stworzeniem specjalnego ministerstwa dla faszysty od Giertycha i całkiem sporej listy śmisznych rzeczy, które już powoli znikaja w czeluściach obywatelskiej pamięci.
A najsmiszniejszy kawałek był taki, że premier tysiąclecia Kaczyński jednego dnia wywalił na zbity pisk Leppera-wicepremiera z wielkim zjadliwym komentarzem i wyzwiskami pod adresem tegoż Leppera, a za parę dni tegoż Leppera przyjął na łono rządowe i spreparował mu aferę gruntową

Tak to było straszne...w tym czasie gospodarka miała wzrost 7%, Polacy zarobili o 30% wiecej, bezrobocie spadło do jednocyfrowego, deficty budżetowy był jednym z najmniejszych w hitorii, obniżono podatki, odmrożono progi podatkowe, wproadzono ulgę pro-rodzinną....
Dziś kancelaria premiera wraz z prezydenta kosztują nas o 11 mln wiecej...straszne? choć mamy jednego premiera od 4 lat i co z tego?
Czy to jaiś rekord? były czasy że w roku było 3...co mnie to? byle dobrze rządzili, przejmujesz się popierdółkami.
Faszysta Giertych...uwazaj by tego nie przezczytał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:43
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał kosiarz
Czy musiał...nie musiał, mógł wszystko 'zwinąć pod dywan" i z lepperem i Giertychem rządzić nastepne dwa lata, bo niby czemu nie? Przecież dzis tak robi PO zamiatając wszystkie afery, przykrywając nepotyzm PSL, czy nic nie robiąc, by tylko kogokolwiek nie urazić.
Dlaczego muisał odejść? to ich wybór, nikogo więcej, nie chlei się zgodzić na pozorne i niemoralne rzady, a innego wyjścia by nie było by dalej rządzić.



Wszystkie sprawy które zdąrzyły dojśc do sadów za rządu piS skończyły się wyrokami skazującymi.
Reszte już za rządów PO prokuratuorzy odpolitycznieni i nizależni umorzyli...sąd nie zdązył osądzić.
Wejdź na strony choćby CBA za rządów PiS i tam wszystko jest napisane

Co do WSI...wybacz ale nie wiem o co chodzi. Z czego niby "nie możemy sie pozbierać"? i gdzie to można skonfrontować? z czym?

Taka ciekawsostka;
WSI złapało za swojej bytności ZERO szpiegów rosyjskich, w szeregach WSI złapano dwóch.




Nie odpowiedziałeś mi na kluczowe pytanie
[qute],a następnie dlaczego przerżnął z kretesem wybory parlamentarne ,które gdyby wygrał mógłby nadal uszczęśliwiać niewdzięczne społeczeństwo polskie.Jak to było możliwe ,że Polacy odrzucili takie dobrodziejstwo i długo nie mogli się otrząsnąć po tym "szczęsnym czasie" .Tylko błagam oszczędź mi opowiadania o łże elitach,dziennikarzach,żydach i cyklistach bo ja to już słyszałam wielokrotnie i w czasach komuny również.[qute]





Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:51
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie w tej chwili

Cytat:
Napisał kosiarz
A czym ma się zajmowac opozycja?

To powtórzę;

Opozycja – ugrupowanie lub grupa ugrupowań, w szczególności partii politycznych, sprzeciwiających się polityce rządu. Opozycja polityczna nie tworzy rządu i dąży do przejęcia władzy

ale...PiS przygotował 64 ustawy które jak dotychczas nie wyszły z biurka marszałka sejmu, co robią?;

http://www.pis.org.pl/main.php
Opozycja jest po to,aby wytykać błędy rządowi.
Oni zajmują sie tylko Katastrofą Smoleńską i wyłudzaniem ODSZKODOWAŃ.
Odszkodowań,dla najbliższej i daleko dalszej Rodziny.
Czy życie jest jednakowe mierzone i wypadki nawet te najgorsze są tak samo wynagradzane z pieniędzy naszych,czyli Podatników.
A Prezio,dzieki Polaków na lepszych i gorszych.
To wychodzi mu najlepiej.
Od wczoraj został BLOGEREM ---- a nie tak dawno na Internautach PSY WIESZAŁ.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:52
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie odpowiedziałeś mi na kluczowe pytanie
[qute],a następnie dlaczego przerżnął z kretesem wybory parlamentarne ,które gdyby wygrał mógłby nadal uszczęśliwiać niewdzięczne społeczeństwo polskie.Jak to było możliwe ,że Polacy odrzucili takie dobrodziejstwo i długo nie mogli się otrząsnąć po tym "szczęsnym czasie" .Tylko błagam oszczędź mi opowiadania o łże elitach,dziennikarzach,żydach i cyklistach bo ja to już słyszałam wielokrotnie i w czasach komuny również.[qute]





Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy

Mogę pisac o swoim zdaniu, dlaczego...

Jeszcze kilka dni przed wyborami PiS wygrywał w sondażach...

http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,266136.html

Moim zdaniem do porażki przyczyniły się dwie rzeczy;

Idż na wybory zmień kraj! Balcerowicza i ski;
http://niepoprawni.pl/blog/80/jak-zm...bory-2007-roku

I debata Tusk-Kaczyński...buczące i chamskie zachowanie "widzów";

http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI

Cytat:
Tylko błagam oszczędź mi opowiadania o łże elitach,dziennikarzach,żydach i cyklistach bo ja to już słyszałam wielokrotnie i w czasach komuny również.[qute]

ciągle to tego wracasz....czy sądzisz, ze nie ma tych grup nacisku? nie realizują one swoich własnych ideii? bo nie rozumiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 12:57
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Opozycja jest po to,aby wytykać błędy rządowi.
Oni zajmują sie tylko Katastrofą Smoleńską i wyłudzaniem ODSZKODOWAŃ.
Odszkodowań,dla najbliższej i daleko dalszej Rodziny.
Czy życie jest jednakowe mierzone i wypadki nawet te najgorsze są tak samo wynagradzane z pieniędzy naszych,czyli Podatników.
A Prezio,dzieki Polaków na lepszych i gorszych.
To wychodzi mu najlepiej.
Od wczoraj został BLOGEREM ---- a nie tak dawno na Internautach PSY WIESZAŁ.

Katastrofa Smoleńska to bład rządu...
Odszkodowaniami zajumje się prokuratoria więc to też sprawa rządu.
Jako PODATNIK akurat na rządach PiS najwiecej zyskałaś.
Polaków na "lepszych i gorszych" dzielą warunki ekonomiczne, a nie słowa...bo słowa wygłaszają wszyscy....Tusk także, mohery, ciemnogród, oszołomstwo, bydlęta, nrdowcy.

Świat jest podzielony, ludzie mogą mieć różne zdania.
Sprawiedliwośc społeczna nie jest domeną liberałów, oni mają w duszy prawo, ono im przeszkadza.

Wszystko co wasze sobie oddamy....to maksyma PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:05
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz

Świat jest podzielony, ludzie mogą mieć różne zdania.
Sprawiedliwośc społeczna nie jest domeną liberałów, oni mają w duszy prawo, ono im przeszkadza.

Wszystko co wasze sobie oddamy....to maksyma PO.




Ty się w końcu zdecyduj ,PO to liberałowie czy lewica,bo piszesz raz tak raz tak Może masz wnuka w gimnazjum to on Ci wytłumaczy czy liberał może być lewicą.Lecisz trzy para piętnaście ,byle było dużo.Hihihihi









Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:11
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał kosiarz
Mogę pisac o swoim zdaniu, dlaczego...

Jeszcze kilka dni przed wyborami PiS wygrywał w sondażach...

http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,266136.html

Moim zdaniem do porażki przyczyniły się dwie rzeczy;

Idż na wybory zmień kraj! Balcerowicza i ski;
http://niepoprawni.pl/blog/80/jak-zm...bory-2007-roku

I debata Tusk-Kaczyński...buczące i chamskie zachowanie "widzów";

http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI



ciągle to tego wracasz....czy sądzisz, ze nie ma tych grup nacisku? nie realizują one swoich własnych ideii? bo nie rozumiem?



Aha ,i dzięki chamskiemu buczeniu kilkunastu ludzi w studiu w czterdziesto - milionowym kraju wygrywa jedna partia ,a przegrywa druga pomimo powszechnej "wdzięczności" narodu?!Myślałam ,że się bardziej wysilisz.



Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:13
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Ty się w końcu zdecyduj ,PO to liberałowie czy lewica,bo piszesz raz tak raz tak Może masz wnuka w gimnazjum to on Ci wytłumaczy czy liberał może być lewicą.Lecisz trzy para piętnaście ,byle było dużo.Hihihihi









Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy

co to za zarzut ...lewicowy liberalizm, to jest i funkcjonuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum umiera, bo jest inne niż dwa lata temu Scarlett Różności - wątki archiwalne 67 16-11-2010 17:06
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 08:17
Jak poznaliście swoich mężów, żony, partnerów ? destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 36 19-03-2009 09:06
Bilans rządów 1989 -2009 Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 2 20-02-2009 20:42
Brytyjczycy niewiele wiedzą o swoich dziadkach - komentarze Nika Ogólny 1 24-02-2007 14:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.