menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 12-12-2014, 18:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Honoratko niemniej miło pisze w odróżnieniu od tych, do których tu przywykłyśmy.

Pogadać zawsze można. Chyba, że zamiast argumentów będzie.....fugas chrustas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 12-12-2014, 18:36
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Lila ale Ona jak na razie żadnych konkretów nie przedstawiła.
Jak widzisz "drze stęchłe pierze" aż furkocze.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 12-12-2014, 22:19
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

I jak tu nie paść na kolana przed tak niezrównaną zdolnością tworzenia teorii spiskowych...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 00:21
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie Media

Oglądałam kiedyś sejmowe komisje. Gadali, gadali, a na koniec któryś z członków PISu, wygłaszał jakieś bulwersujące zdanie, nie konieczne na temat, ale chwytliwe.
Oczywiście, media od razu rzucały się na to.
Na to czekali. To było coś ekscytującego, co wzmagało zainteresowanie publiczności, a co za tym idzie , była kasa.

Wątek Hofmana raczej w tym duchu pisałam, że jak zwykle media rzuciły się na to, co im podsunięto.
Więc teraz mamy nagonkę na Sikorskiego.

PIS i PO. Tusk został szefem całej UNII. Czy ktoś wyobraża sobie na tym miejscu Kaczyńskiego? Czy jest skłonny uwierzyć w to, że to jego mogliby wybrać?
Ja, nie.
Tak że moja opinia o tym, że w PO są mądrzejsi ludzie, znalazła potwierdzenie.
O wielkości przywódcy świadczy też fakt, jakimi ludźmi się otacza. Ci z pierwszych miejsc PISu, za grosz nie wzbudzają mego zaufania.

Czy jestem zagorzałą zwolenniczką PO?
Nie. Widzę ich braki i niedoskonałości, chętnie bym ich wymieniła na nową ekipę, która rozwinęłaby ten kraj, ale takowych nie widzę.
Po prostu wybieram tych, co są mądrzejsi.

Kto z opozycji mi się podoba? Rozenek. Ten facet mówi mądrze i na temat, więcej by takich w sejmie się przydało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 00:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Czyli jednak fugas chrustas było.
Coś mi zarzuciłaś, że rzekomo odpowiadam Ci na to czego nie pisałaś,
a na prośbę dojaśnienia wygłaszasz komunały rodem ze Szkiełka Kontaktowego.

Mnie zastanawia jedno; jesteś miłośniczką partii Tuska,
ale radośnie przyznajesz;
Cytat:
Przyznam, nie znałam wcześniej Protasiewicza, usłyszałam o nim dopiero wtedy, gdy narozrabiał na lotnisku.

Naprawdę nie słyszałaś o szefie kampanii wyborczej pupilka Angeli? Nie do wiary.
Cytat:
Po prostu wybieram tych, co są mądrzejsi
Jesteś pewna? Znasz ich? Tak jak Protasiewicza nie daj Bóg?
A jak im mierzysz IQ?
Do czyjego przyrównujesz?

Nie ma polityka koalicji czy opozycji którego bym nie znała,
a jednak niejako w kontrze do tego co napisałaś, twierdzę iż w wierchuszce PO jest sporo szamba umoczonego w żenujące afery,
a kraj pod ich rządami jest kamieni kupą.
Określenie prominenta ukochanej partii. Chyba wiesz o kim piszę? Ch...i d....ę sobie tym razem darujemy.

ps. bardzo byłabym zobowiązana Kamo, abyś mi odpowiedziała na post z 17'47. Bo chyba Cię nie zrozumiałam.

Pozdr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 02:03
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Przeczytałam twe odpowiedzi w różnych wątkach, początkowo miałam zamiar prostować, uznałam, że nie ma sensu.
Tu, w swoim wątku, napisałam "ogólne wrażenie", jakie wywarły na mnie twoje opinie.
I nadal nie mam ochoty ich wyciągać./z tych różnych wątków/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 02:23
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie

Kampanii nie śledzę, niezbyt mnie interesuje to, co kto obiecuje, czy kogo poklepie po plecach.
IQ nie badam, za to słucham wypowiedzi na konkretne tematy. Albo wiedział o czym mówi, albo odpowiadał, że Tusk jest zły.
Wolę rzeczowe wypowiedzi i tak oceniam ludzi.
Nie, nie znam wszystkich polityków, nie interesuje mnie to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 08:16
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Mamy, wyczekiwany od dawna przez prezesa, 13-ty grudnia. Jestem bardzo ciekawa jak nam minie wieczorek zapoznawczo rozpoznawczy. W znanych mi przysiółkach są podstawiane bezpłatne autokary na wycieczkę do Warszawy. Przewiduję, że cała para pójdzie w gwizdek i manifestacja będzie podobna do tej spod domu Kiszczaka. Ale pożyjemy zobaczymy. Miłej zabawy w rocznicowym dniu, kto pamięta ten zatrzyma myśl przy bohaterach tamtego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 08:27
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Kto z opozycji mi się podoba? Rozenek. Ten facet mówi mądrze i na temat, więcej by takich w sejmie się przydało.
Ty mi się też podobasz ale, czy Ty naprawdę jesteś Ty? Bo na konsoli świeci mi czerwona dioda.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 09:27
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie Ja, to ja.

Nie wylogowałam się już parę razy pod rząd, może stąd czerwone światełko? Inne przyczyny, nie przychodzą mi na myśl.

To takie wygodne włączać i zaglądać do wpisów. Ten komputer nie załapał, że ma pamiętać hasło, więc za każdym razem muszę się zalogować, a mi się nie chciało. Jednak dziś się wyloguję.
Ale obcych wpisów w tym wątku, nie ma. Innych nie sprawdziłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 09:40
kama01 kama01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Łomianki Polska
Posty: 521
Domyślnie 13 Grudnia

Ubiegłej zimy, w autobusie, jakaś staruszka /pewnie w moim wieku, ale ja za staruszkę się nie uważam/ zaczęła opowiadać, jak to na wiosnę wszyscy wyjdą na ulicę i zrobią porządek z Tuskiem.
Dwa dni później na ławce zobaczyłam dwóch pijaczków. Przechodząc usłyszałam kawałek rozmowy - też mówili podobnie.
Byłam ciekawa tej wiosennej rozróby, ale skończyło się na paru niezbyt wielkich manifestacjach.

Teraz też /po raz kolejny/ mamy zapowiedzi nieomal powstania narodowego. Są zwarci i gotowi, autobusy i flagi przygotowane, ksiądz z ambony namawia do marszu....i mam wielką nadzieję, że skończy się tak samo, jak uprzednio.
Czyli ci , co załapali się na wycieczkę do Warszawy, skorzystają z okazji.
Dołączy trochę kiboli, bo jest okazja do rozróby.
I parę staruszek...Może i ci z tej ławeczki też dołączą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 09:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Mamy, wyczekiwany od dawna przez prezesa, 13-ty grudnia. Jestem bardzo ciekawa jak nam minie wieczorek zapoznawczo rozpoznawczy. W znanych mi przysiółkach są podstawiane bezpłatne autokary na wycieczkę do Warszawy. Przewiduję, że cała para pójdzie w gwizdek i manifestacja będzie podobna do tej spod domu Kiszczaka. Ale pożyjemy zobaczymy. Miłej zabawy w rocznicowym dniu, kto pamięta ten zatrzyma myśl przy bohaterach tamtego czasu.


Maju!
Jak przypadkiem ZOMO i ubecja chciałoby internować Kaczyńskiego z towarzyszem Jasińskim to daj znać.
Albo Kama, bo ma bliżej.
Alarmujcie o każdej porze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 09:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Mnie się podoba hasło:
NIE!
Niemieckiej Unii Europejskiej!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 09:55
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Mamy, wyczekiwany od dawna przez prezesa, 13-ty grudnia. Jestem bardzo ciekawa jak nam minie wieczorek zapoznawczo rozpoznawczy. W znanych mi przysiółkach są podstawiane bezpłatne autokary na wycieczkę do Warszawy.
Tak, tylko że te wycieczki mają bardzo wąski zakres poznawczy jeśli chodzi o zwiedzanie Warszawy. Może też coś mi umknęło i te autobusy mają silniki na wodę, a i cała związana z tym organizacja też nic nie kosztuje, bo inaczej byłoby to przecież dużo bardziej kosztowne dla podatnika niż nierozliczona benzyna wszystkich naszych prominentów łącznie z zegarkiem Nowaka...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Przeczytałam twe odpowiedzi w różnych wątkach, początkowo miałam zamiar prostować, uznałam, że nie ma sensu.
Tu, w swoim wątku, napisałam "ogólne wrażenie", jakie wywarły na mnie twoje opinie.
I nadal nie mam ochoty ich wyciągać./z tych różnych wątków/


Mnie chodziło TYLKO o ten wątek i odnosiłam się do odpowiedzi w TYM wątku.

Kamo, na tym forum nie wolno jest wyciągać treści z innych wątków. Twą odpowiedź traktuję w kategorii - brak argumentów.

Cóż, a może chociaż powiesz na czym opierasz swe przeświadczenie o mądrości wybrańców? Czyżby na ich wykształceniu?


Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Mamy, wyczekiwany od dawna przez prezesa, 13-ty grudnia. Jestem bardzo ciekawa jak nam minie wieczorek zapoznawczo rozpoznawczy. W znanych mi przysiółkach są podstawiane bezpłatne autokary na wycieczkę do Warszawy. Przewiduję, że cała para pójdzie w gwizdek i manifestacja będzie podobna do tej spod domu Kiszczaka. Ale pożyjemy zobaczymy. Miłej zabawy w rocznicowym dniu, kto pamięta ten zatrzyma myśl przy bohaterach tamtego czasu.


Matko, matko jak będziesz z tym żyć?
Tylko nie próbuj czasem twierdzić, że byłaś prześladowana przez swoich,
bo to byłoby tragiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Tak, tylko że te wycieczki mają bardzo wąski zakres poznawczy jeśli chodzi o zwiedzanie Warszawy. Może też coś mi umknęło i te autobusy mają silniki na wodę, a i cała związana z tym organizacja też nic nie kosztuje, bo inaczej byłoby to przecież dużo bardziej kosztowne dla podatnika niż nierozliczona benzyna wszystkich naszych prominentów łącznie z zegarkiem Nowaka...

Ba, Marsz Błękitny był bardziej kosztowny, bo Jasnogród ma swoje wymagania. Trzeba było liczyć wtedy, nie byłoby może obecnego rozpasania nienażartej władzy.
Ja mam niejaką nadzieję, że nie będą nosić konterfektu prezydenta z pętlą na szyi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama01
Ubiegłej zimy, w autobusie, jakaś staruszka /pewnie w moim wieku, ale ja za staruszkę się nie uważam/ zaczęła opowiadać, jak to na wiosnę wszyscy wyjdą na ulicę i zrobią porządek z Tuskiem.
Dwa dni później na ławce zobaczyłam dwóch pijaczków. Przechodząc usłyszałam kawałek rozmowy - też mówili podobnie.
Byłam ciekawa tej wiosennej rozróby, ale skończyło się na paru niezbyt wielkich manifestacjach.

Teraz też /po raz kolejny/ mamy zapowiedzi nieomal powstania narodowego. Są zwarci i gotowi, autobusy i flagi przygotowane, ksiądz z ambony namawia do marszu....i mam wielką nadzieję, że skończy się tak samo, jak uprzednio.
Czyli ci , co załapali się na wycieczkę do Warszawy, skorzystają z okazji.
Dołączy trochę kiboli, bo jest okazja do rozróby.
I parę staruszek...Może i ci z tej ławeczki też dołączą?

Powstanie narodowe???
Coś mi umknęło?
Może to przez to, że nie jeżdżę autobusami i omija mnie salon polityczny?

ps. staruszki są za Platformą. Jeszcze tego nie wiesz?
Zobacz jaka liczna ich reprezentacja jest tutaj. No i zerknij w badania socjologów.
W razie wątpliwości dam linka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Tak, tylko że te wycieczki mają bardzo wąski zakres poznawczy jeśli chodzi o zwiedzanie Warszawy.

Fracie!
Czy na serio wyobrażałes sobie, że wycieczkowicze wybiorą się do komnat na Zamku albo choć do tego kierowanego przez Ołdakowskiego? Że o nowotwartym Żydów Polskich nie wspomnę....
Cytat:
Może też coś mi umknęło i te autobusy mają silniki na wodę, a i cała związana z tym organizacja też nic nie kosztuje, bo inaczej byłoby to przecież dużo bardziej kosztowne dla podatnika niż nierozliczona benzyna wszystkich naszych prominentów łącznie z zegarkiem Nowaka...

Ale Fracie cel się liczy.
A ten jest szczytny. Prezes walczy o demokrację i wolność słowa. Więc koszty są sprawą drugorzedna.
Powiem wiecej. Są nieistotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 13-12-2014, 10:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No tak, prezes...i biegunka dopada.
Jak dobrze, że nie w autobusie.

Przynajmniej nie jest nudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
EpideEpidemiaEpidemia chorób niezakaźnych w UE-Polsce Polsce. Leon-Gdańsk Choroby, badania, terapie 3 11-04-2014 18:55
Czy sport to tez polityka ? senior A.P. Polityka 85 01-09-2012 00:08
Religia a polityka waclaw46 Polityka - wątki archiwalne 118 04-07-2012 10:20
To tez polityka . senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 11 12-06-2009 11:34
Dla kogo polityka ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 2 23-12-2008 13:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.