menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:22
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Czy ja ciebie pytam skad ty bierzesz swoje linki i kto za nimi stoi?
odnies sie merytorycznie do tresci tam zawartych, udowodnij, ze zawieraja nieprawde,
zawsze podwazasz wiarygodnosc oponentow - znam ten sposob, ale nie ze mna te numery kosiarz


a oto jeden z sukcesow w twojego wykazu

daj spokój... trści tam zawarte mnie poprostu brzydzą, są pomówieniami, oskarżeniami w stylu i o poziomie mi obcym...cóż. Nie skorzystam z paszkwili, już taki jestem, że "od życzliwego" i anonimów nie przyjmuję.
Moję źródła to ogólnodostepne periodyki, pod którymi imieniem i nazwiskiem a także właściciel się podpisuje.
Widzisz różnicę?

Nie z Tobą te numery? LOL.

Cytat:
jak tam te Mozejki sie maja kosiarz?
wiesz moze ile kosztowaly i jakie dzisiaj straty generuja?
Powiesz nam, czy mam ci podac dane na tacy?

Przepraszam...ale kto takich bzdur Ci naopowiadał?
Możejki tworzą 3% PKB Litwy! Sa tam strategicznym przedsiębiorstwem...

Cytat:
Jak poinformował podczas konferencji prasowej prezes Wojciech Heydel, w pierwszym kwartale br. Mażeikiu Nafta przerobiła 832,5 tys. ton surowca, co stanowi o 60 proc. więcej aniżeli w tym samym okresie w roku ubiegłym.

Natomiast dochód rafinerii w pierwszym kwartale wyniósł 3,619 mld litów (około 3,619 mld złotych), w ubiegłym roku w tym samym okresie dochód stanowił 1,579 mld litów.




Może masz jakieś inne źródła to przedsatw, bo ja pierwsze o tym słyszę...moze jakieś znów "spieprzaj dziadu"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:24
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Dziubę znam osobiście- nikt mnie do niego nie przekona to facet po linii NIK czyli stworzy a potem będzie układy gonił a tytuł nośny "Naukowcy stają w obronie PiS" trzeba by było poprawić o wyraz niektórzy i niewielu, i powiem Ci, że PISu się boję bo mam inny pogląd na patriotyzm, pomniki, muzea, nowoczesność, choć lat mam niemało.....
ok rozumiem...ciężko dyskutować z hasłem BO TAK!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:25
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Ale co niby ma się stać? Nakradłeś czy jak?
2005-2007 lata były najlepsze lata dla uczciwych ludzi...

Bez Tuska PO też będzie.... Kiedyś mówiło się o kolicji PO-PiS. Może Tusk odejdzie...

Co to znaczy uczciwi? Ciekawi mnie twoja definicja bo mam kilka dowodow uczciwosci

Po-PiS negocjowal glownie Jan Maria Rokita i to on byl najwiekszym oponentem w tych negocjacjach.
Chcial pewien resort , ale PiS za skarby swiata....


te negocjacje PoPiSu to tez ciekawa sprawa
warto wrocic do tematu
Podaj kosiarz wasza wersje
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:26
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
I co z tego?
Co Prezydent Lech Kaczynski zrobil z radami, ktorych udzielil mu prof. Michał Kleiber?

A wyjasnij mi czemu wyborcy wielokrotnie "olali" Tadeusza Dziube? i czy Halina Frackowiak bylaby rownie dobra polityczka jak jest... artystka?

nie wiem...i po co mi to? Hołowczyc był politykiem PO, zulu gula też...jest i co mi po tym.
Chcesz faktów czy znów opinie na które odpowiesz...nie ze mną te numery? Po co się wysilać..skupmy się na rzeczywistości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:27
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
To są ludzie politycy z pierwszej lini, mogą nas draznić i absorbować. Ale w tyle są inni;

http://www.tadeuszdziuba.pl/poznansk...t-poparcia-pis
http://www.taunton.com.pl/wiadomosci...zynskiego.html

Ostatni list profesorów uniwersyteckich....

Badania naukowe, innowacyjne przedsiębiorstwa i edukacja społeczeństwa - to warunki rozwoju Polski. O swoich 10 przykazaniach, sformułowanych w programie "Mądra Polska" - powiedział prezes PAN prof. Michał Kleiber. Jak wyjaśnia, swoim programem rzuca wyzwanie politykom, mediom i naukowcom.


Ten człowiek był doradcą Prezydenta ś.p. lecha Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/preze...wiadomosc.html

i to;
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html



Powtorze za Lila,czapki z glow,jestes wielki i wielkie dzieki.
Za Warszawa poszedl Poznan,obudza sie wszyscy,ja wierze.
Etatowi obrncy PO nie potrafia sformulowac jednego argumentu,aby nie powiedziec....a PiS....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=kosiarz]
Cytat:
Czy to jaiś rekord? były czasy że w roku było 3...co mnie to? byle dobrze rządzili, przejmujesz się popierdółkami.

Czy rekord? W/g moich wyliczeń tak.
Byle? Dla ciebie może i dobrze. Dla mnie nie.
I drobne cuś". Gdyby rządzili dobrze, to by ....rządzili.
A czy się przejmuję?
Chcesz mi/nam wmówić, że mam nie zwracać uwagi na to kto i w jakim stylu sprawuje władzę? Że ma w tyle prawo i sprawiedliwość byle do celu. Po trupach, ale do koryta z władzą? To są dla ciebie popierdółki?
Dla mnie to nie byle co. I szczęśliwie takich jest wystarczająco dużo, żeby się nie obawiać Kaczyńskiego, Błaszczaka, Kempy i reszty...

Cytat:
Faszysta Giertych...uwazaj by tego nie przezczytał [
Zmień płytę, bo lecisz Błaszczakiem. On ma to lepiej opanowaane. Kłamiesz celowo, czy tak ci się omskło z przyzwyczajenia?
GDZIE napisałem, że Giertych to faszysta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:31
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Co to znaczy uczciwi? Ciekawi mnie twoja definicja bo mam kilka dowodow uczciwosci

Po-PiS negocjowal glownie Jan Maria Rokita i to on byl najwiekszym oponentem w tych negocjacjach.
Chcial pewien resort , ale PiS za skarby swiata....


te negocjacje PoPiSu to tez ciekawa sprawa
warto wrocic do tematu
Podaj kosiarz wasza wersje

Moja wersję, bo o takiej tylko mogę pisać...mam zaczerpnietą od Palikota. W audycji "pisakiem po oczach" przyznał, że to Tusk zerwał rozmowy. On nawet był przeciwny temu i większosc PO...ale po czasie widzi, ze było to dla PO dobre.
Tyle...bo przecież dwie wersje oficjalne znasz.

I jeszcze Gowin;

Kiedy przyszło obrzydzenie?

- Tuz po wyborach w 2005 r. Byłem przekonany, że powstanie rząd Po i PiS. Wtedy nastąpił moment inicjacji w brudną część polityki. Siedziałem w restauracji sejmowej z pewnym ważnym politykiem. Byłem rozgorączkowany. Mówiłem, że powinniśmy stworzyć wspólny rząd, by realizować program. On na to: "Pisiaki wygrały, niech sobie sami teraz tworzą rząd". 'Przez kilka lat obiecywaliśmy wyborcom rząd. Jak mamy teraz się z tej obietnicy wycofać? - spytałem. Na to on, z miną guru politycznego, powiedział: "Pamiętaj. Pierwsza zasada w polityce - pie**ol wyborców"


http://www.wprost.pl/ar/177573/Gowin...straz-pozarna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
nie wiem...i po co mi to? Hołowczyc był politykiem PO, zulu gula też...jest i co mi po tym.
Chcesz faktów czy znów opinie na które odpowiesz...nie ze mną te numery? Po co się wysilać..skupmy się na rzeczywistości.
Powiem z innej beczki -PIS zaczyna myśleć, wycofują z forum ludzi którzy potrafią fotkami, wierszykami , bronkiem, donkiem dyskutować, wkładają natomiast ludzi bardziej z innej strony, czyżby zmiana jak u prezesa w czasie wyborów prezydenckich?
Widzisz - Kosiarz zasypywanie artykułami z gazet, wybranymi, daje mi niewiele, bo wiem jak i co tam się pisze, gazeta to kasa, a kasa to czytelnik, więc pisze się to co czytelnika chwyta.... natomiast to co powtarzają jak mantrę politycy PIS i sam prezes nawet na blogu pisząc niestety nie jest na tyle mocne, albo inaczej, jest na tyle odstraszające, że nadal na myśl o PIS mam gęsią skórkę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:36
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał kosiarz


Czy rekord? W/g moich wyliczeń tak.
Byle? Dla ciebie może i dobrze. Dla mnie nie.
I drobne cuś". Gdyby rządzili dobrze, to by ....rządzili.
A czy się przejmuję?
Chcesz mi/nam wmówić, że mam nie zwracać uwagi na to kto i w jakim stylu sprawuje władzę? Że ma w tyle prawo i sprawiedliwość byle do celu. Po trupach, ale do koryta z władzą? To są dla ciebie popierdółki?
Dla mnie to nie byle co. I szczęśliwie takich jest wystarczająco dużo, żeby się nie obawiać Kaczyńskiego, Błaszczaka, Kempy i reszty...


Zmień płytę, bo lecisz Błaszczakiem. On ma to lepiej opanowaane. Kłamiesz celowo, czy tak ci się omskło z przyzwyczajenia?
GDZIE napisałem, że Giertych to faszysta?

no faktycznie zmanipulowałem, napisaeś;

stworzeniem specjalnego ministerstwa dla faszysty od Giertycha

Faszysta od Giertycha....
Nasze dyskusje nie mają sensu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:39
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Powiem z innej beczki -PIS zaczyna myśleć, wycofują z forum ludzi którzy potrafią fotkami, wierszykami , bronkiem, donkiem dyskutować, wkładają natomiast ludzi bardziej z innej strony, czyżby zmiana jak u prezesa w czasie wyborów prezydenckich?
Widzisz - Kosiarz zasypywanie artykułami z gazet, wybranymi, daje mi niewiele, bo wiem jak i co tam się pisze, gazeta to kasa, a kasa to czytelnik, więc pisze się to co czytelnika chwyta.... natomiast to co powtarzają jak mantrę politycy PIS i sam prezes nawet na blogu pisząc niestety nie jest na tyle mocne, albo inaczej, jest na tyle odstraszające, że nadal na myśl o PIS mam gęsią skórkę...

ale te wypowiedzi takze są w medich Ja podając źródła podaje liczby, daty, rzeczy które dziś ciężko zmanipulować.
Choć i pewnie takie rzeczy się zdarzają...

Nie powołuje się na opinie o czyms lub o kimś. Nie ogladam TV z myślą, ze się dowiem, ale że sprawdzę te wiadomości.
Jeżeli ktos tam wyrwie z kontekstu zdanie lub wypowiedź, staram się zaponzać się z jej całością, to pomaga w póżniejszych wyborach .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:44
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
daj spokój... trści tam zawarte mnie poprostu brzydzą, są pomówieniami, oskarżeniami w stylu i o poziomie mi obcym...cóż. Nie skorzystam z paszkwili, już taki jestem, że "od życzliwego" i anonimów nie przyjmuję.
Moję źródła to ogólnodostepne periodyki, pod którymi imieniem i nazwiskiem a także właściciel się podpisuje.
Widzisz różnicę?

Widze szalona roznice

~Qosmio to rzeczywiscie bardzo wiarygodny podpis no i czytelny bardzo wlasciciel
nawet sie ubawilam - bloger jest wiarygodnym zrodlem


Cytat:
Napisał kosiarz
Przepraszam...ale kto takich bzdur Ci naopowiadał?
Możejki tworzą 3% PKB Litwy! Sa tam strategicznym przedsiębiorstwem...

Litwy moze - nie bede sorawdzac

Cytat:
Napisał kosiarz
Może masz jakieś inne źródła to przedsatw, bo ja pierwsze o tym słyszę...moze jakieś znów "spieprzaj dziadu"

Pierwsze slyszysz? to nieslychane - warto korzystac z wiarygodnych zrodel

Cytat:
Warszawa, 10.02.2011

Należąca do grupy PKN Orlen Rafineria Możejki (Orlen Lietuva) zmniejszyła w 2010 roku stratę netto o 9% do 31 mln USD, a w samym IV kw. 2010 r. zanotowała zysk netto w wysokości 1 mln USD, wynika z raportu Orlenu.

W ciągu 12 miesięcy 2010 roku, Orlen Lietuva zanotował 31 mln USD straty netto wobec 34 mln USD straty w analogicznym okresie ubiegłego roku. EBIT wyniósł 11 mln USD w 2010 roku wobec 0,5 mln USD w 2009 r., przy sprzedaży odpowiednio: 5.786 mln USD i 4.333 mln USD.

W samym IV kw. 2010 roku Orlen Lietuva miał 1 mln USD zysku netto wobec 41 mln USD straty rok wcześniej. EBIT wyniósł 15 mln USD w IV kw. 2010 roku wobec 11 mln USD straty w IV kw. 2009 roku, przy sprzedaży odpowiednio: 1.743 mln USD i 1.246 mln USD.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moze...r-2285661.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=kosiarz]
Cytat:
Napisał pluto37

no faktycznie zmanipulowałem, napisaeś;

stworzeniem specjalnego ministerstwa dla faszysty od Giertycha

Faszysta od Giertycha....
Nasze dyskusje nie mają sensu

No i widzisz? Drobna rzecz a cieszy. Następnom razom przytaczaj dokładnie.
A w kwestii dyskusji, to i owszem. Przecie to co uprawiasz z dyskusją ma niewiele, bądź 0 wspólnego.
Kapelusz i króliczek w dowolnym kolorze. Jak jeden nie pasuje, bo szczurek się z niego zrobił, to wyciagasz następnego. Żonglerka talerzami pod publikę..
Jeden spadnie, to leci drugi, a że niedomyte to jak ich będzie dużo i w odpowiedniej odległości to może publisia da sie nabrać. A tu kolejne wybory wzięły w grzbiet i publisia kolejny raz olała prawych i sprawiedliwych żałobników co chcieli dobrze i jeszcze lepiej i ...znowu im nie wyszło.
I DOBRZE wam tak!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:51
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Widze szalona roznice

~Qosmio to rzeczywiscie bardzo wiarygodny podpis no i czytelny bardzo wlasciciel
nawet sie ubawilam - bloger jest wiarygodnym zrodlem




Litwy moze - nie bede sorawdzac



Pierwsze slyszysz? to nieslychane - warto korzystac z wiarygodnych zrodel


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moze...r-2285661.html

Piszesz o stratach i zyskach netto, po opodatkowaniu i wypłaceniu wszystkich zaległosci jakimi są np.bankowe zobowiązania zaciągniete na kupno Możejek.

Czyli inaczej, Możejki się spłacają i coraz więcej zarabiają. ....inwestycje także wchodzą w koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Moja wersję, bo o takiej tylko mogę pisać...mam zaczerpnietą od Palikota. W audycji "pisakiem po oczach" przyznał, że to Tusk zerwał rozmowy. On nawet był przeciwny temu i większosc PO...ale po czasie widzi, ze było to dla PO dobre.
Tyle...bo przecież dwie wersje oficjalne znasz.

I jeszcze Gowin;

Kiedy przyszło obrzydzenie?

- Tuz po wyborach w 2005 r. Byłem przekonany, że powstanie rząd Po i PiS. Wtedy nastąpił moment inicjacji w brudną część polityki. Siedziałem w restauracji sejmowej z pewnym ważnym politykiem. Byłem rozgorączkowany. Mówiłem, że powinniśmy stworzyć wspólny rząd, by realizować program. On na to: "Pisiaki wygrały, niech sobie sami teraz tworzą rząd". 'Przez kilka lat obiecywaliśmy wyborcom rząd. Jak mamy teraz się z tej obietnicy wycofać? - spytałem. Na to on, z miną guru politycznego, powiedział: "Pamiętaj. Pierwsza zasada w polityce - pie**ol wyborców"


http://www.wprost.pl/ar/177573/Gowin...br /> pozarna/

No prosze jaka jest ta natura ludzka

Taki Gowin jeszcze prawie cztery lata zyl w tym obrzydzeniu, wprawdzie juz jakis czas temu rehabilitowal sie pewnie tymi przeciekami dla prasy o konfliktach w PO, ale kulminacja obrzydzenia nastapila dopiero gdy okazalo sie, ze prawdopodobnie nie bedzie jedynki na listach wyborczych PO.
Nigdy do takich swietoszkow nie mialam zaufania

Ja tez jestem zadowolona, ze do PoPisu nie doszlo.
Za to cenie Tuska.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:57
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Za to cenie Tuska.

A widzisz, a jeszcze nie tak dawno sądziłaś, ze to wina PiS?...

Cenisz Tuska za to, za co obarczasz PiS?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:01
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Kosiarz
nie wiem czego ma dotyczyć Twój nick,ale pewnie ktoś z preferowanej przez Ciebie partii dojrzal jednak to forum i wyslał Ciebie do koszenia.Ani my trawa,ani tym bardziej chwasty,powinineś poszukać sobie forum,dorównującego Ci intelektem.Jesteś nie dość długo,a już niejednemu/w tym również mnie/powiedziałeś ,że nie będziesz tak dyskutował.To po co to czynisz?
Czyżbyś przybył włożyć kij w mrowisko?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Piszesz o stratach i zyskach netto, po opodatkowaniu i wypłaceniu wszystkich zaległosci jakimi są np.bankowe zobowiązania zaciągniete na kupno Możejek.

Czyli inaczej, Możejki się spłacają i coraz więcej zarabiają. ....inwestycje także wchodzą w koszty.

Mozejki kosztowaly 3,5 miliarda

Myslisz, ze juz sie zamortyzowaly? tak szybko zwracaja sie inwestycje ? chyba PiSowskie

Cytat:
To, że obniżono nam rating, wynikało właśnie z sytuacji bilansu. Agencje ratingowe od 2006 roku, czyli od chwili zakupu Możejek – dzisiaj już Orlen Lietuva, dawały nam negative outlook (perspektywa negatywna – red.) i twierdziły, że jeśli spółka nie sprzeda jakichś aktywów, nie poprawi bilansu, to generalnie będzie miała negatywny scenariusz wydarzeń, jeśli chodzi o ratingi. Tak się stało. Dlatego jesteśmy w tym roku niezwykle zdeterminowani. Naszym priorytetem jest obniżenie zadłużenia. Można to osiągnąć przez sprzedaż znaczących aktywów.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
A widzisz, a jeszcze nie tak dawno sądziłaś, ze to wina PiS?...

Cenisz Tuska za to, za co obarczasz PiS?

I doszliście do konsensusu.
Dzięki czemu jasna stanie się dla niektórych, koalicja z Samoobroną.
Po prostu pan Tusk się obraził na Polskę i nadął jak balon, z którego właśnie jest spuszczane powietrze.

Mnie to się już nie chce międlić tego samego w kółko.
Co do rządzenia krajem, to niby kiedy miał to robić?
W czwartek meczyk po którym leciał na weekend, a wracał we wtorek rano i ....abarotno.
Nawet biurko w sejmie nie pomogło.

Po prawdzie, teraz już właśni koledzy jego razem z tym biurkiem wyniosą. Kaczyńskiemu wystarczy tylko poczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:07
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
A widzisz, a jeszcze nie tak dawno sądziłaś, ze to wina PiS?...

Cenisz Tuska za to, za co obarczasz PiS?

Tusk, gdyby mial duze parcie na wladze pewnie poszedlby na kazde warunki, ktore postawil PiS.

PiS proponowalo PO tylko odpowiedzialnosc, a decyzyjnosc zostawialo sobie.

Zawsze, od zawsze wiedzialam, ze z Kaczynskimi, zwlaszcza Jaroslawem warto tylko zgubic
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:07
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Kosiarz
nie wiem czego ma dotyczyć Twój nick,ale pewnie ktoś z preferowanej przez Ciebie partii dojrzal jednak to forum i wyslał Ciebie do koszenia.Ani my trawa,ani tym bardziej chwasty,powinineś poszukać sobie forum,dorównującego Ci intelektem.Jesteś nie dość długo,a już niejednemu/w tym również mnie/powiedziałeś ,że nie będziesz tak dyskutował.To po co to czynisz?
Czyżbyś przybył włożyć kij w mrowisko?

hm..i znów nie rozmumiem, przeciez cenicie sobie spokój, brak kłótliwości...odpuszczam gdy widzę, że kogoś drażnię, że zaczyna mi ubliżać, czy przedstawiać rzeczy na poziomie który nie potrafię dyskutować. Czy to źle? Nie chce być trollem, który wkleja gotowe wierszyki, czy kogoś obraża.
Mogę z kazdym dyskutować, dopóki mam wrażenie, że ktoś chce dyskusji a nie napierniczanki. Tyle.

Tak samo Tobie źle się dyskutuje, gdy ktoś swoje przekonania poddaje ocenie publicznej jak i mnie.
Jezlei ktoś jest antyklerykałem czy lewicowym zwolennikiem Napieralskiego, to przecież nie zagłosuje na PiS.
Nikogo nie chcę przekonywać, chce tylko podyskutować o rządzeniu Polską, o tym które rządy były lepsze i dlaczego.
Czyste fakty gospodarcze i społeczne. Nie interesuje mnie rozmowa o aborcji, faszyźmie ludzi Giertycha, in vitro...bo ona nigdy się nie skończy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum umiera, bo jest inne niż dwa lata temu Scarlett Różności - wątki archiwalne 67 16-11-2010 17:06
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 08:17
Jak poznaliście swoich mężów, żony, partnerów ? destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 36 19-03-2009 09:06
Bilans rządów 1989 -2009 Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 2 20-02-2009 20:42
Brytyjczycy niewiele wiedzą o swoich dziadkach - komentarze Nika Ogólny 1 24-02-2007 14:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.