menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-09-2017, 16:35
lastropikalny's Avatar
lastropikalny lastropikalny jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 21
Domyślnie

Jeżeli wnuczek jest pełnoletni, to idealnie w temacie sprawdzi się np wino, a takie znalazłam nie dawno u nich http://www.prosecco.pl/#na-kazda-okazje maja spory wybór asortymentu, a wnuczek napewno będzie zadowolony z takiego prezentu od dziadka/babci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 14:28
babajaga1 babajaga1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Chocianowiec
Posty: 29
Domyślnie

Ja myślałam o jakimś czytniku do e-booków https://www.morele.net/wiadomosc/jak...czy-warto/403/ ponieważ nie widzę u wnuka zadnego zainteresowania książkami. Za to tablet ma ciągle. Może w ten sposób coś przeczyta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-03-2018, 10:38
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

Kupując prezent dla wnuczka, który jest jeszcze dzieckiem, warto skorzystać z kodów rabatowych smyk i zrobić zakupy przez internet . To bardzo opłacalny sposób, często szukam takich kodów rabatowych, gdy chcę coś kupić w sklepach internetowych, ostatnio znalazłam też fajne promocje na ubrania dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 04-04-2018, 13:05
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Domyślnie

Mój wnuczek ma teraz 9 lat i idzie w tym roku do komunii. Też miałam nie lada zagwozdkę co mu kupić, ale w końcu koleżanka podpowiedziała mi, że ona swojej wnuczce kupiła deskorolkę elektryczną i też stwierdziłam, że to super pomysł, bo młody jest bardzo ruchliwy i uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Mąż wybrał deskorolkę elektryczną Manta MSB9001 https://www.maxelektro.pl/sklep/kart...001,26822.html, którą znalazł w sklepie maxelektro.pl, bo zależało nam, żeby była bezpieczna. Szczególnie na początku, kiedy będzie się uczyć jeździć. Ta ma system stabilizacji toru jazdy, dzięki czemu prościej jest zachować odpowiednią postawę, a do tego rozpędza się do 12 km/h, to chyba w sam raz jak dla dziecka w tym wieku. Może pomyśl o czymś takim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 24-04-2018, 15:38
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Myślę, że nie ma co kupować zbyt wielu zabawek, bo dzieciom już się one z trudem mieszczą w pokojach. Lepiej postawić na gry planszowe lub puzzle. Ja zamawiałam ze sklepu: https://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty. W ten sposób można zaoszczędzić na zakupach i ma się znacznie większy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 17-05-2018, 10:47
operatorwrotek operatorwrotek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 8
Domyślnie

Jestem tego samego zdania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 03-06-2018, 13:12
operatorwrotek operatorwrotek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 8
Domyślnie

Teraz to swiat sie kreci w okol elektroniki .. gdzie nie pojde to tego typu prezenty widuje. Z jednej strony to dobrze bo mlodzi ludzie rozwiajaja .. oby tylko mieli dobry wzorzec by nie stracic tego. Tez zastanawiam sie nad prezentem dla wnuczka .. on interesuje sie fotografia wiec moze takie ramki https://fripers.pl/c/ramki/ beda jak znalazl. Robi dosc duzo zdjec wiec te najlepsze moglby sobie oprawic w cos eleganckiego. Co o tym sadzicie? Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 10-08-2018, 15:03
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Dla wnuczka oczywiście wszystko to co najlepsze Dziadkowie u mnie wiele czasu poświęcaja moim dzieciom, już samo to jest bardzo dobrym prezentem dla nich, ale i także dla mnie. Bez tego nie wiem jak ogarnęłabym pracę, na pewno by mnie wywalili;p Jak chcecie poszukać czegoś dla swoich wnuczków to zajrzyjcie do sklepu Nodik proponującego kompleksowe wyposażenie dziecka że tak powiem Możecie kupić tam wózki, akcesoria dla mam, zabawki edukacyjne i wiele innych rzeczy dla najmłodszych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 11-12-2018, 14:44
Opolska babcia Opolska babcia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Mój wnuk jest co prawda dużo starszy, ale może przyda się komuś porada. W tym roku na święta postanowiłam sprawić mu radość i kupiłam kosmetyki adbl - dzięki którym teraz może dbać o swój samochód. Wnusio zawsze dużo opowiada jaką to przyjemność przynosi mu pielęgnacja samochodu. Wzięłam więc to sobie do serca i pierwszy raz kupiłam coś zupełnie innego. Był bardzo zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 27-03-2019, 14:57
pukla pukla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Zakliczyn
Posty: 47
Domyślnie

a ja kupiłam wnuczkowi mieszkanie http://ronson.pl/ Teraz się będzie je wynajmować studentom, a jak mały podrośnie to będzie w sam raz dla niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 28-03-2021, 10:42
pszczolka12 pszczolka12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Kostrzyn
Posty: 19
Domyślnie

Ja polecam ten sklep dziecięcy. Wybór zabawek jest tam bardzo duży, więc wybranie prezentu dla wnuczka powinno być łatwe Ja właśnie rozglądam się za zabawkami na święta dla moich pociech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 28-03-2021, 14:08
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Smobi

wspaniały jeździk, bujak, pchacz, rowerek biegowy
wszystko w jednym
różne kolory
moje wnuczki mają czerwony i niebieski
doskonale się sprawdził ,bo naprawdę "rośnie" z dziećmi,
jest mocny, ma certyfikat bezpieczeństwa, dobry plastik,jak stwierdził tatuś, daje się rozbudowywać z dodanych części, coś tam odejmować,np. pasek bezpieczeństwa czy kółka ... francuskiej firmy zabawka dla dzieci, wcale nie taki drogi,

podobny do takiego

/ja kupiłam 2 lata temu na allegro i posłałam kurierem/

https://allegro.pl/oferta/smoby-jezd...0-cc1e3dfe9d3f




a to właśnie mój wnuczek / jeden z bliźniaków/
ze swoim jeździkiem

udał mi się się taki prezent.

Mam nadzieję, że i inni dziadkowie podpowiedzą co się naprawdę sprawdziło jako prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prezent dla wnuczka / wnuczki aneta2881 Humor, zabawa 10 25-08-2020 17:09
Wnuczka. rel Opieka 0 13-08-2015 20:16
Metoda "na wnuczka" nadal działa. Nie daj się oszukać - komentarze akcja_informacyjna Ogólny 0 09-12-2014 21:13
Prezent villemo Różności - wątki archiwalne 0 25-05-2012 14:04
Jak nie paść ofiarą oszustwa: „Na wnuczka" - komentarze elzbietab44 Ogólny 1 26-01-2011 10:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.