menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 11-01-2011, 22:16
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Trzeba szukać po Internecie i kierować się własnym rozumem, logiką.
Inni od dość dawna obserwują, zbierają dane i co? Odbijają się od ściany.
Ale kiedy forowicze z KSC wezmą się do roboty, własny rozum i logikę uruchomią to ho, ho, ho! Odkryją, kto za tym stoi (niektórzy już wiedzą, jak czytałam w necie) i zrobią im kęsim. Tak?
  #22  
Nieprzeczytane 11-01-2011, 22:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Inni od dość dawna obserwują, zbierają dane i co? Odbijają się od ściany.
Ale kiedy forowicze z KSC wezmą się do roboty, własny rozum i logikę uruchomią to ho, ho, ho! Odkryją, kto za tym stoi (niektórzy już wiedzą, jak czytałam w necie) i zrobią im kęsim. Tak?

Szanowna Alsko!
Ja tam bym se śmichot nie robił z deptania po chemikaliach.
To nasz przeor miejski orzekl podpierajac się na całym autorytecie, że sie z tego deszcze robią w jednym miejscu i to na zakwasie, a w drugim suszy.
A jeszcze potem samoloty spadają jak dzikie kaczki i inne czarne jak w Louisianie...
I niech Ci sie nie wydaje, że jak już ludzie ciut dłużej żyją, to jest to dobre. Problem w tym, że może i dłużej, ale jakie som przez te chemie z trajlów zatrute.
A co do tego co stoi za tym, to powiem krótko. ZŁE stoi. A nawet łazi. Ostatnio takie sie pokazało w stolycy naszej ukochanej i to w środku miasta. I też było to ono jakieś dziwne, bo nieduże i okutane w cuś i sie maskowało ale na zielono.
Bo to ono ZŁE sie lubi przebierać. I też podobniez chemiczne stany mają cuś z tym wspólnego.
  #23  
Nieprzeczytane 11-01-2011, 22:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I też było to ono jakieś dziwne, bo nieduże i okutane w cuś i sie maskowało ale na zielono.
Bo to ono ZŁE sie lubi przebierać. I też podobniez chemiczne stany mają cuś z tym wspólnego.
To ja telewizora nie otwierałam, coby się nie przelęc, a Ty mi na noc takie straszności opowiadasz?
A niech Cię ka.. tfu! gęś kopnie!

Dobranoc
  #24  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 00:24
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Bardzo ciekawy temat i jeszcze ciekawsze posty.Ale nie ma się z czego ani cieszyć, ani śmiać...... Zwłaszcza po obejrzeniu filmu pt. /chyba/ 4-ty stopień - o faktach zaistniałych na Alasce!!! Polecam ludziom myślącym, o otwartych umysłach!!
__________________
ANIA
  #25  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 07:04
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Amelio
Taki piękny komplecik smug nam zaprezentowałaś. I uważasz, że to wszystko to są contrails? A po co by ktoś urządzał sobie taka zabawę? Uważasz, że lotnicy bawią się w smużki tak sobie a muzom?A widziałaś żeby kiedy tak wyglądały contrails w regularną kratkę?

Oczywiscie
Zdarza mi sie czasami bywac na Air Show w Radomiu.
I kiedy niebo jest bezchmurne i jest bezwietrznie mozna zobaczyc na niebie cuda.
I masz racje nie jest to zabawa sobie a muzom.
To jest ciezka walka, czesto smiertelna - o prestiz i pieniadze.
Ci ludzie z tego zyja, przemieszczaja sie z zawodow na zawody na calym swiecie.
I trenuja, codziennie.
Zrobienie takich zdjec nie jest trudne.

http://www.youtube.com/watch?v=3WGnC...eature=related



Cytat:
Napisał bogdanaster
Ja wierzę w logikę faktów. A fakty są takie, że już od dawna planowano ostudzić Ziemię za pomocą sztucznych chmur. Mogę przytoczyć dokumenty oficjalne, w których jest o tym mowa. Te regularne wzorki nie mogą powstawać tak od przypadku. A skoro są celowe, to jaki jest ich cel? Przecież nie po to, aby było śmieszniej.

Faktem jest, ze codziennie na naszym niebie znajduje sie kilka lub kilkanascie tysiecy roznego rodzaju statkow powietrznych a one wszystkie spalaja olbrzymie ilosci paliwa wiec naturalne jest, ze spaliny sa zagrozeniem dla zycia.



Cytat:
Napisał bogdanaster
A te badania amerykańskie, z których wynika, że jest gigantyczne przekroczenie dopuszczalnych norm zawartości trucizn w glebie? A tych próbek do badania oficjalne laboratoria albo nie przyjęły albo "zagubiły". Wiem, że lepiej jest nic nie wiedzieć, uznać że wszystko jest OK. Tylko co z tego wynika, że nie chcemy się bronić? Że poddajemy się truciu jak barany? Najłatwiej wszystko wyśmiać. Tak właśnie załatwiają nas decydenci robiąc z nas głupców. Trzeba szukać po Internecie i kierować się własnym rozumem, logiką.

To prawda, trujemy ziemie na kazdym kroku i w kazdej chwili, i na kazdy mozliwy i niewyobrazalny sposob.
Ja jestem fanatyczna bojowniczka o Ziemie wolna od psich kup. Jak bardzo potrzebna jest ta walka to widac wlasnie teraz, gdy stopnial sniegi i odslonily nam ta wszechogarniajaca nas kloake.
Posprzatac po swoim piesku to tak niewiele.

I nie wykluczam ze szalency z Baz Wojskowych produkuja i testuja ciagle nowe i coraz bardziej toksyczne swinstwa.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #26  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 09:17
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Ja z psem do lasku chodzę i poprawiam biocenozę...
__________________
  #27  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 10:25
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Amelio

Możesz nie wierzyć w to w co uwierzyły już miliony Amerykanów. I naprawdę uważasz, że takie "szoły" uprawia się prawie codziennie na całym świecie dla zabawy? Chyba sama w to naprawdę nie wierzysz. Co Air-show to air show, a my mówimy o tym co się dzieje nonstop. A w wyniki badań gleby i wody też nie wierzysz?
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #28  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 12:26
Mekintosz's Avatar
Mekintosz Mekintosz jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kraków
Posty: 242
Domyślnie

Tak wygląda wnętrze samolotu z pojemnikami na substancje opryskowe.
Posiadam zapis z którego można dowiedzieć się, jaki jest skład chemtrails. Jest on za długi na forum wię znajdziecie go w moim blogu.
__________________
Myślę, więc jestem - Nie myślę, więc "Trwam" ... A wyborów dokonujemy sami.

Ostatnio edytowane przez Mekintosz : 12-01-2011 o 12:49.
  #29  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 13:12
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Amelio fanatyczna bojowniczka o ziemię bez psich kup to bądź sobie, ale myślenie, że to owe kupy owe chemtrails powodują to chyba przesada. One jak zrozumiałam są na niebie, a tfu, te kupy na glebie.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #30  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 13:17
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

pewnie psy robia kupy po opryskach...
__________________
  #31  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 14:01
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mekintosz_44
Tak wygląda wnętrze samolotu z pojemnikami na substancje opryskowe.
Posiadam zapis z którego można dowiedzieć się, jaki jest skład chemtrails. Jest on za długi na forum wię znajdziecie go w moim blogu.
Mac! "This is a commercial aircraft configured for flight certification." Co,moim zdaniem, tłumaczy się " to jest samolot (pasażerski ?i)skonfigurowany na certfikat lotniczy (na lot z obciążeniem).Ani słowa o opryskach. Chyba wyczytałeś swój news między wierszami ? Czyżbyś też był zwolennikiem STD ?
  #32  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 14:20
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Bardzo ciekawe zdjęcia

Te zdjęcia z linku "Amelia#15" warto sobie dobrze obejrzeć. I wyciągnąć z nich logiczne wnioski. Ja już to zrobiłem. I wychodzi "na moje".
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #33  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 15:01
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Te zdjęcia z linku "Amelia#15" warto sobie dobrze obejrzeć. I wyciągnąć z nich logiczne wnioski. Ja już to zrobiłem. I wychodzi "na moje".
A ja ciągle czekam na odpowiedź na pytanie:
co wynika dla nas, dla Ciebie, Bogdanie, z tych logicznie wyciągniętych wniosków poza wiedzą, co spada Ci na głowę z nieba i jak działa?
Jak te wnioski wykorzystasz?

I nasuwa się drugie pytanie: czy sprawcy tej zbrodniczej hekatomby usłali sobie gniazdko poza Ziemią i cierpliwie tam poczekają, aż tu ludzkość, florę i faunę szlag trafi?
Czy są tu i przesmykują się sobie wiadomymi ścieżkami pomiędzy strefami? Potem tylko otrzepią Ziemię z toksyn i będą mieli?
  #34  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 15:31
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Te zdjęcia z linku "Amelia#15" warto sobie dobrze obejrzeć. I wyciągnąć z nich logiczne wnioski. Ja już to zrobiłem. I wychodzi "na moje".
Bogdan ! Obejrzałem sobie i wyciągnąłem jeden logiczny wniosek, że zwolenników STD nie brakuje nigdzie. Są na całym świecie. Nie wiem , co oznacza to Twoje " I wychodzi "na moje".
Ponieważ, jesteś zwolennikiem logicznego myślenia i uważasz, że masz rację, to podaj nam logiczne dowody, że samolotowe smugi kondensacyjne , te chemtrails,contrails, są specjalnie wytwarzane dla skażenia ziemi, roślinności i żywych istot, tak jak by nie było innych skuteczniejszych, mniej widowiskowych metod.
Czyżbyś miał tak wielki brak zaufania do ludzi, do nauki, do postępu technologicznego na świecie ?
Ja wierzę w to, że postęp technologiczny ma swoje dobre i złe strony. Rozwój transportu lotniczego na wysokościach stratosferycznych i większych jest nieunikniony, jeśli chcemy podróżować szybko, tanio i wygodnie po całym świecie.
Smugi kondensacyjne zawierają szkodliwe dla życia substancje, ale zawierają ich o wiele,wiele mniej niż spaliny samochodowe,moim zdaniem, i tzw. zdrowa żywność.
Zapomnijmy o tym, że możliwy jest powrót do naturalnej, zdrowej żywności na skalę globalną.
Albo żywność GMO , albo klęska głodu na sklalę globalną.
Osobiście, wolę umrzeć najedzony, niż głodny.
Jestem za EKO: ekologią , ekonomią i ekumenizmem.
Niech żyje EKO !
  #35  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 15:49
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

A może w ramach oszczędności linie opróżniaja toalety w powietrzu? prezes Ryan Air juz zapowiedział, że toalety w jego samolotach będa płatne...
__________________
  #36  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 16:21
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Alinko

zadałaś bardzo istotne i trudne pytanie. Myślę, że chodzi chyba przede wszystkim o to, abyśmy zdawali sobie jasno sprawę z tego co się dzieje. Świadomość istniejących zagrożeń jest chyba lepsza od niewiedzy. Ta świadomość powinna w naszym społeczeństwie wyrobić odruch samoobronny polegający na tym, że nie wierzy się w bzdury podawane do wierzenia przez władzę. Docelowo chyba powinniśmy postępować tak, jak Amerykanie: domagać się od władzy odtajnienia problemu chemtrails i przedsięwzięcie działań mających uchronić nas od skutków tego trucia. U nas to jest zadanie tym trudniejsze, że tych zakłamań jest znacznie więcej. Ale na razie nic innego, jak uświadomienie sobie prawdy i jej nagłaśnianie, nam dzisiaj nie pozostaje. Chodzi o to, że skoro problem jest globalny, to pozostają nam tylko dwie drogi: albo zgodzić się potulnie na to trucie, albo próbować uruchomić ruch społeczny, który stałby się siłą napędową działań zapobiegawczych. Co innego możemy zrobić? Gdybyśmy wiedzieli, że np. grozi nam nieodwracalna klęska żywiołowa, to pewnie pozostawałoby się zgodzić z perspektywą unicestwienia. Skoro jednak to co nam grozi pochodzi od ludzi trzeba temu starać się przeciwdziałać zespołowo. Potrzebne jest uruchamianie społecznych inicjatyw na skalę globalną. Amerykanie już tę akcję rozpoczęli. Powinniśmy chyba dołączyć do nich. Pewnie te moje uwagi Cię nie zadowolą, ale nic mądrzejszego, na razie, wymyślić chyba się nie da.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #37  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 18:09
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Możesz nie wierzyć w to w co uwierzyły już miliony Amerykanów.

to moze podaj jakies linki do tych amerykanskich badan

Cytat:
Napisał bogdanaster
I naprawdę uważasz, że takie "szoły" uprawia się prawie codziennie na całym świecie dla zabawy? Chyba sama w to naprawdę nie wierzysz. Co Air-show to air show, a my mówimy o tym co się dzieje nonstop.

jezeli codziennie na calym swiecie gra sie w pilke nozna, reczna i siatkowa, w tenisa, rugby i palanta,
urzadza regaty zeglarskie, wioslarskie i bojerowe to czemu nie wierzyc w powszechnosc akrobacji lotniczej.
Zwlaszcza w dobie globalnego zbrojenia sie formacje lotnicze sa dzisjaj chyba najwazniejszym elementem armii.
A piloci musza codziennie cwiczyc,
Pomijam oczywiscie cywilne lotnictwo pasazerskie, bo to pikus
Port lotniczy Londyn-Heathrow obsluguje rocznie ok 70 milionow pasazerow we wszystkich kierunkach swiata - przelicz to sobie na samoloty i pomysl czy nie ma mozliwosci by powstaly jakies krateczki
zwlaszcza, ze w Londynie sa jeszcze cztery inne lotniska.
A lotniska znajduja sie teraz w prawie kazdej Koziej Wolce

Cytat:
Napisał bogdanaster
A w wyniki badań gleby i wody też nie wierzysz?

Oczywiscie, ze wierze.
Sa zanieczyszczone, ale naziemny przemysl tez chyba truje i to niezle.

Wytlumacz mi jedno, gdzie maja swoje bazy ci ktorzy nas truja tymi samolotowymi smugami, ci ktorzy zgotowali nam ten los ?
Wszak te trucizny atakuja caly swiat, sa przenoszone przez wiatry, wody gruntowe, rzeczne i oceaniczne.
Jakies bazy pozaziemskie?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #38  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 18:12
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodganaster
Pewnie te moje uwagi Cię nie zadowolą, ale nic mądrzejszego, na razie, wymyślić chyba się nie da.
Takiej odpowiedzi się spodziewałam
Wiesz? Jestem codziennie truta chemicznymi dodatkami do wędlin; mięsem karmionego antybiotykami i innym świństwem drobiu, karmionego chemią bydła i tąż chemią tuczonej trzody; opryskiwanymi owocami i jarzynami; noszę bawełniane rzeczy, w których bawełny nie widać spod ulepszaczy itd., itp.
Wiadomo, kto to robi i jak to robi, nawet mi pokazują to na filmie. I nic zrobić nie mogę. Istnieją przepisy, regulacje prawne. Protestujących jest wielu, od wielu lat się wykłócają, a skutki są mizerne. Owszem, czasem ktoś gdzieś dostanie po łapach. I tyle.
Mogę nie kupować, to jest jedyna - jak dotąd - dostępna mi forma protestu.

Problemu chemtrails - o ile nie jest teorią spiskową - w ten sposób się nie rozwiąże. Na to i na rozwinięcie działającego już w Polsce ruchu anty - trzeba czasu, sił i środków. Nie mam żadnej z tych trzech rzeczy.
Zresztą nikt mnie dotąd nie przekonał, że jest tak, jako rzeką katastrofiści.
Na razie jestem straszona.
A ja bardzo nie lubię się bać
  #39  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 18:18
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Bogdanaster a niby jakie inicjatywy społeczne i globalne mamy uruchomić? Jeśli samoobroną ma być niedowierzanie władzy to już jesteśmy w tym mistrzami. Co to zmienia? Nic.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #40  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 18:30
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
I nasuwa się drugie pytanie: czy sprawcy tej zbrodniczej hekatomby usłali sobie gniazdko poza Ziemią i cierpliwie tam poczekają, aż tu ludzkość, florę i faunę szlag trafi?
Czy są tu i przesmykują się sobie wiadomymi ścieżkami pomiędzy strefami? Potem tylko otrzepią Ziemię z toksyn i będą mieli?


otoz to, gdzie sie podziewaja sprawcy
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.