menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 20:42
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie Nudzę się !!!!


81 użytkowników oraz 1749 gości

i rozmowy się nie kleją

dlatego nudzę się i przenoszę swoje myśl na inny teren i na inne forum.
Cafe Senior się już wypaliło.
  #2  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 21:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Niepojęte. Najpierw spijacie sobie wściekłą pianę z dziobków a jak nikt nie chce pisać i nurzać się w tym szambie to wielkie ździwko. Ja w tej farsie wirtualnej przyjaźni nie będę brał udziału. Do animacji się nie nadaję, trudno mi się zgina kark. W mojej rodzinie panuje na takie okazje powiedzenie :”swiń miń”. Możesz jeszcze pogłaskać swoją interlokutorkę po zwiędniętych…..wypustkach. Jakbyś nie wiedziała o co chodzi to chodzi o Twój wątek i pełne zachwytu zaproszenia. http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...nie-10161.html Masz rację KSC się wypaliło, też mam lepsze zajęcie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #3  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 21:29
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Niepojęte. Najpierw spijacie sobie wściekłą pianę z dziobków a jak nikt nie chce pisać i nurzać się w tym szambie to wielkie ździwko
Czy Ty do mnie to piszesz?
Daj przykład komu spijałam z dzióbków!!!
Jedanak nie jesteś dokładnym czytaczem tego forum
  #4  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 21:29
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Scarlet, kiedy byłem w wojsku, a było to bardzo dawno temu, było takie powiedzenie min. jeżeli się nudzisz, to się rozbierz i pilnuj swoich rzeczy, aby ci nie ukradli. Były też inne, w słowach mniej parlamentarnych, ale ze względu na ogólną kulturę niniejszego forum, nie zacytuję.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 21:36
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Scarlet, kiedy byłem w wojsku, a było to bardzo dawno temu, było takie powiedzenie min. jeżeli się nudzisz, to się rozbierz i pilnuj swoich rzeczy, aby ci nie ukradli. Były też inne, w słowach mniej parlamentarnych, ale ze względu na ogólną kulturę niniejszego forum, nie zacytuję.
Ja pierdziele, jak to ludzie nic nie pojmują i każą się rozbierać,
jak to czynił zwykły żołdak, a mnie chodzi o zwykłą rozmowę,
ale to się tutaj nie udaje, a dlaczego, bo się wszycy skulili w swoim kokonie, a ja ja chcę i pragnę i jestem otwarta na rozmowę i dyskusję.
  #6  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 14:01
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

OK Scarlet, mnie też czasem brak dyskusji, a tu różnie bywa.
Ostatnio bardzo denerwuje mnie nasze prawo, które stanowi, że może być tak... ale może być też i tak. No co to za prawo. Prawo powinno jasno mówić, że kto kradnie np. do 1000 złotych, to kara jest taka, to a taka, kto milion, to siedzi, albo pracuje przymusowo tyle i tyla, a w praktyce?
Za 1000, lub prowadzenie roweru po pijaku do pierdla, a za kradzież milionów, lub pomroczność jasną, albo wykorzystywanie pojazdów uprzywilejowanych do własnych potrzeb, bez kary.
Brak też kontroli nad egzekwowaniem decyzji sądu, np, przepraszanie i tp.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #7  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 14:20
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

wuere'le, mnie ostatnio wzburzyła wiadomość, że słynny morderca z wyspy Utoja w Norwegii może wcale nie trafić do więzienia, a jeśli trafi, to będzie żył jak w pałacu.
Podaję ten przykład, jako porównanie do naszego wymiaru sprawiedliwości i chyba nie jest u nas tak źle, ale nie twierdzę, że wiele trzeba zmienić.
Jestem też oburzona, że elita z PZPN, kłamie nam prosto w oczy,
że nie jest skorumpowana i nasze prawo nie znajduje na to żadnej rady. Jest wielka 'dziura' w polskim prawie.


Cytat:
Norweska prokuratura poinformowała, że biegli psychiatrzy uznali, iż Andreas Breivik był niepoczytalny, gdy w lipcu w Oslo i na wyspie Utoja zabił 77 osób. Wcześniej wiadomość o uznaniu przez psychiatrów niepoczytalności Breivika podał tabloid "VG". Psychiatra Torgeir Husby powiedział agencji Associated Press, że w raporcie zawarty jest "jasny wniosek" dotyczący zdrowia psychicznego Breivika, ale odmówił podania konkretów. Brevik wciąż twierdzi, że jako dowódca norweskiego ruchu oporu sprzeciwił się wielokulturowości. Psychiatrzy rozmawiali z Breivikiem łącznie przez 36 godzin oraz oglądali nagrania z policyjnych przesłuchań. Husby powiedział, że Breivik współpracował z psychiatrami.
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...zienia___17225

Cytat:
Po stwierdzeniu lekarzy, że morderca jest niepoczytalny, teraz sąd uzna czy Brevik będzie mógł być skazany na pobyt w ośrodku wypoczynkowym zwanym w Norwegii więzieniem. Nie piszę tego z żadną ironią. Więzienia w Norwegii rzeczywiście przypominają ośrodki wypoczynkowe nad mazurskimi jeziorami. Brytyjski „The Telegraph” pisał, że Brevik może trafić do Halden Fengsel tuż za granicami Oslo. Zakład został zbudowany za ponad 130 mln koron i otworzył go w 2010 król Norwegii Harald V. Można śmiało stwierdzić, że panują tam królewskie warunki (jak na standardy dla morderców). Cele w tym zakładzie „karnym” posiadają nowoczesne łazienki i stylowe meble. Mordercy mają również lodówki i telewizor z płaskim ekranem. Więźniowie mogą ponadto korzystać z siłowni, boiska do piłki nożnej i ściany wspinaczkowej, mają też wyznaczone trasy do uprawiania joggingu. W Halden połowa strażników to kobiety, bo podobno obecność kobiet tłumi agresję osadzonych. Brevik może trafić również do więzienia Bastoy. Tam nie ma nawet krat. Więźniowie przebywają w ekologicznych, drewnianych chatach. Bandyci mają więc możliwość spacerowania po lesie, łowienia ryb i grania w piłkę nożną lub tenisa. Jak zmęczy ich relaks w lesie mogą oni pooglądać kablówkę i posurfować w Internecie. Warunki w norweskich więzieniach są o wiele lepsze niż w większości polskich domów. Nic tylko jechać do Norwegii i popełniać przestępstwa!
  #8  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 14:51
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
mogę biegać po forum, krzyczeć: nu-dzi-mi-się! i czekać na interesujące mnie wpisy.


Temat wątku, jaki wczoraj założyłam specjalnie ma taki tytuł
i myślałam, że kto jak kto, ale Ty Ostatku go zrozumiesz.
Moim zamiarem było prowokowanie do dyskusji, bez zasłaniana swoich myśli - ładnym obrazkiem, ale straciłam już nadzieję.
Mam nadzieję, że wytłumaczyłam dość czytelnie.
  #9  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 16:28
matta matta jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 285
Domyślnie

Scarlett

Jak ktoś się nudzi to jest mało interesującą osobą
Ja nie wiem co to nuda. Mam wiele pomysłów, ale brakuje mi czasu.
Jeśli jesteś zainteresowana forum z bogatym wyposażeniem – zajrzyj: KLIK TUTAJ
Jeśli masz dużo wolnego czasu, zapraszam
Może znajdą się inne osoby, którym też się spodoba.
Parę osób z poczuciem humoru, nie obrażających się z byle powodu, i może być wesoło.

Na tym forum jesteś kolejną osobą która podnieca się ilością użytkowników.
Na forum bywa około 100, reszta zagląda tylko tutaj: http://www.senior.pl
A na jakie forum się przenosisz?
  #10  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 16:34
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
.. mogę biegać po forum, krzyczeć: nu-dzi-mi-się! i czekać na interesujące mnie wpisy..

Wskażesz mi choć jednego szczura Nie widzę szczurów, trolli, a i najbiedniejszych myszy.. nie ma; prawie nikogo nie ma.
bądź łaskaw swoje niezadowolenie z forum wyartykułować w miejscu do tego przeznaczonym. Gorąco proszę o niezaśmiecanie wątku.

Nie ma sensu biegać po forum i krzyczeć. Jest tu zaledwie kilka osób z którymi można merytorycznie, kulturalnie i z przyjemnością podyskutować. Przyznam jednak, że wiele razy doświadczyłam dużego rozczarowania , bowiem grasuje tu zespół agentów pro-platformiarskich ,niczym nie różniących się od agenta Tomka (PiS-owca). Nie wiem czy można ich nazwać trolle, szczury czy wilkołaki. Całe to forum, to odbicie, to obraz naszego społeczeństwa. Słusznie piszesz Ostatku "prawie nikogo tu nie ma" .Dla mnie też miejsca tu nie ma. Na osłodę pozostał Twój blog.
  #11  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 17:48
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Scarlett
Widzisz otwierasz nowy wątek,do DYSKUSJI !!
Wszyscy mają pretensję że oddychasz.
Nawet piszą że miejsca dla nich nie ma!!!!
Pyrsk dziubku-to po Śląsku !
  #12  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 18:11
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Wg.mnie jest tylko jeden sposób zwalczanie nudy - praca. Może to i prozaiczne, ale radzę spróbować.
__________________
  #13  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 18:25
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Wracając do poruszonego wcześniej tematu, tzn. prawa w naszym kraju, to dodam jeszcze, ze bardzo boli mnie fakt, że więźniowie mają stawkę dzienną wyższą jak dzieci w domu dziecka.
Wg. mnie więźniowie powinni pracować, pracować i jeszcze raz pracować, a im większy przestępca, tym ciężej i jak zarobią to wtedy dostaną jeść.Dotyczy to oczywiście tych, którzy przestępstwa dokonali świadomie.Bo na przykład nie każdy sprawca wypadku drogowego, czy budowlanego czyn swój popełnił z całą świadomością, czasem są to różne zbiegi okoliczności i nie chodzi tu o brak świadomości spowodowany jakimkolwiek odurzeniem.
Tymczasem więźniowie maja telewizory, komputery, siłownie itp, po co, za co?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #14  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 19:43
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Scarlett

Jak ktoś się nudzi to jest mało interesującą osobą


Nie sądzę, że jestem mało interesująca,
bo jeśli założę jakiś wątek do dyskujsji,
interesująca mattax już jest
  #15  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 19:49
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Wracając do poruszonego wcześniej tematu, tzn. prawa w naszym kraju, to dodam jeszcze, ze bardzo boli mnie fakt, że więźniowie mają stawkę dzienną wyższą jak dzieci w domu dziecka.
Wg. mnie więźniowie powinni pracować, pracować i jeszcze raz pracować, a im większy przestępca, tym ciężej i jak zarobią to wtedy dostaną jeść.Dotyczy to oczywiście tych, którzy przestępstwa dokonali świadomie.Bo na przykład nie każdy sprawca wypadku drogowego, czy budowlanego czyn swój popełnił z całą świadomością, czasem są to różne zbiegi okoliczności i nie chodzi tu o brak świadomości spowodowany jakimkolwiek odurzeniem.
Tymczasem więźniowie maja telewizory, komputery, siłownie itp, po co, za co?
Jeśli w Polsce powstało by takie więzienie jak:
Cytat:
Więzienie Guantanamo – administrowane przez Stany Zjednoczone więzienie znajdujące sie na terenie Naval Station Guantanamo Bay – bazy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Zatoce Guantánamo, na terytorium Kuby dzierżawionym przez Stany Zjednoczone. Leży niedaleko na południe od kubańskiego miasta Guantánamo. Zajmuje teren po obu stronach wejścia do zatoki, o całkowitej powierzchni 117,6 km². Ze względu na swój charakter, a w szczególności na długotrwałe przetrzymywanie więźniów bez wyroku sądowego oraz stosowanie nietypowych metod przesłuchań pojawiają się opinie głównie środowisk obrońców praw człowieka, iż w rzeczywistości więzienie Guantanamo spełnia definicję obozu koncentracyjnego

to może wszyscy byli by zadowoleni, ale nie sądzę, bo w każdym takim działaniu pojawiają się kontrowersje i bądź tu człowieku mądry.
  #16  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 19:59
kazio's Avatar
kazio kazio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kosmos
Posty: 525
Domyślnie apokiego

A ja się nie nudzę, zaglądam rzadko, jeszcze rzadziej zabieram głos w dyskusji, kiedyś zadarłem z "ekipą krakowską", okazało się że trzeba tak jak w wojsku śpiewać na jedną nutę. Ja zawsze udawałem, że śpiewam, byle jak najszybciej dojść do stołówki i spokojnie powrócić. Wyleczyło mnie. Nie zabieram głosu w żadnych debatach politycznych, kiedyś trochę mnie poniosło jak o Smoleńsku gadki były, ale się uspokoiłem, mamy fachowców i ekspertów od wszelkich boleści i nieszczęść, w tym narodowych głównie. Kiedyś bawiło mnie wsadzanie kija w mrowisko, teraz tylko istnieje dla mnie muzyka i siedzę głównie na forach i czatach poświęconych muzyce. Polecam.
  #17  
Nieprzeczytane 02-12-2011, 14:52
matta matta jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 285
Gaduła

Dla znudzonych

India Talent Show
http://www.youtube.com/watch?v=YRRK3...eature=related

  #18  
Nieprzeczytane 02-12-2011, 17:33
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

No i temat o naszym rodzimym prawie i jego stosowaniu nie znajduje zwolenników, widocznie z tym prawem to tylko ja mam problem, problem z jego zrozumieniem, bo z samym stricte oby jak najdłużej nie.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #19  
Nieprzeczytane 02-12-2011, 17:46
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
No i temat o naszym rodzimym prawie i jego stosowaniu nie znajduje zwolenników
Tylko polityka trzyma się mocno.
Reszta kaput
Mattax próbowała zapełnić nudę,
no jej się w stosunku do mnie udało - "lubię to"
  #20  
Nieprzeczytane 02-12-2011, 17:54
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Wypełniłam już wczesnym porankiem,
a więc dalej się nudzę
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jestem na emeryturze i... nudz si - komentarze Ludgarda Ogólny 129 08-12-2020 02:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.