menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 10:33
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie Implanty zebowe czy warto


Czy rzeczywiscie implanty zębowe są takie trwałe i nie różnią się od zwykłych zębów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 13:14
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Cytat:
Napisał euraka
Czy rzeczywiscie implanty zębowe są takie trwałe i nie różnią się od zwykłych zębów?

Tak.Są trwałe.I nie róznią się od zwykłych zebów. Oczywiście jeśli zostanie zamontowana dobrej jakości korona porcelanowa, która bedzie się zgrywała kolorem z reszta zębów ( często oprócz samego implantu zakłada się jeszcze dodatkowo licówki na zeby)

Sporo informacji o implantach znajduje się w artykule na stronie tej krakowskiej kliniki:
http://www.zietekclinic.com/implanto...-zebow-krakow/

Mitem jest to,że nie zakłada się ich starszym osobom. Implnat można założyć w każdym wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-05-2018, 10:14
Marianna1954 Marianna1954 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Poznan
Posty: 99
Domyślnie

Oczywiście, że warto wstawić implanty. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż proteza zębowa. Bardzo dobre i nie drogie implanty wykonuje doktor Świątkowska z Krakowa https://stomatologiaswiatkowska.pl/i...omatologiczna/ . U niej można wstawić zęba nawet w ciągu jednej wizyty. Zabiego wykonuje bardzo dokładnie i przede wszystkim bezbolesnie. Myślę, że warto przejść się na konsultację do niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-05-2018, 15:51
AnnMil's Avatar
AnnMil AnnMil jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 28
Domyślnie Warto!

W dzisiejszych czasach implanty zębowe są naprawdę dobrej jakości i właściwie nie różnią się wyglądem od naturalnych zębów. Czasami są nawet ładniejsze. To jeszcze pewnie zależy od konkretnych implantów i gabinetu kosmetycznego. Ja uważam, że jeśli chodzi o zęby, to nie warto oszczędzać. W końcu to jest coś na całe życie i dodatkowo codziennie eksploatowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-11-2018, 11:39
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Ubytki zębowe trzeba nadstawiac że tak powiem, opłaca sie to robić nie tylko dla urody, ale także dla wygody jedzenia, a także poprawności w mowie. Brak uzębienia powoduje problemy z wyraźnym mówienie. Pooglądajcie sobie jak wygląda cennik na takie zabiegi na https://dental-team.pl/cennik/ Trzeba to prędzej czy później załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-11-2018, 17:23
Gramda Gramda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Polska
Posty: 7
Domyślnie

Pewnie, że warto. Dla zdrowia, wygody u komofrtu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 24-05-2019, 17:00
pukowe pukowe jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 28
Domyślnie

Ja też miałem implant w zobacz implanty bielsko biała, jeszcze nie zrobili mi samych koron, jestem na etapie po wkręceniu śrub i aktualnie goi mi się dziąsło. Nie wiem jak wyjdzie ale na razie jest ok, jestem już po etapie bólu i nawet nie czuję śrub, za jakieś 2-3 miesiące jak się zagoją będę miał nakładaną porcelanę, wtedy napiszę jak wyszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 16:10
Olivvia2 Olivvia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Na pewno warto. Implanty są niewyczuwalne, ciężko też je odróżnić od innych zębów. Wiadomo, że jest to świetne rozwiązanie, jednak też dosyć drogie. Zobaczcie sobie tu ofertę od https://tomo3d.pl W przypadku różnych zabiegów, operacji na zęby moze wam się przydać wykonanie profesjonalnego zdjęcia tomograficznego, nawet zdjęcia 3D
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Implanty stomatologiczne - w Polsce tanio - komentarze 176.221.120.xxx Ogólny 1 02-02-2018 01:23
Implanty zębowe tomtom Choroby, badania, terapie 13 06-07-2017 16:37
Implanty łódź dorian Łódź 2 30-05-2017 08:56
Implanty zębowe mogą być opłacalne - komentarze Dorotka Ogólny 2 20-02-2013 19:46
Implanty nie dla każdego - komentarze witosse Ogólny 1 18-12-2010 21:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.