menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-10-2018, 12:51
Bogumiła51 Bogumiła51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 1
Domyślnie Garderoba do domu na starość


Jakoś zawsze chciałam mieć garderobę, ale nie wiem w sumie czy teraz to takie konieczne. Rzeczy mam całą masę, dlatego ciężko gdzieś to pomiścić, a szafy w sypialni nie sa zby estetyczne. Mam niewykorzystane pomeiszczenie gospodarcze przylegajace do sypialni i tam planuje wykonanie garderoby na wymiar. Ma się w niej znajdować toaletka i masa szafek. Co o tym myślicie inne Panie? Przyda się taki komfort jeszcze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-10-2018, 15:31
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Garderoba jest wspaniałym pomieszczeniem. Można spokojnie przechowywać ciuchy w zależności od pory roku. Można wstawić wieszaki z pokrowcami na odzież, pudła z butami, garderoba rozwiązuje problem szaf.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-10-2018, 16:03
Matylda01 Matylda01 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Zgadzam się również posiadam garderobę a w niej stolik z krzesełkami można spokojnie posiedzieć i wybrać kreację na wieczór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 25-05-2021, 17:52
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Z całą pewnością posiadanie takiego miejsca jest na pewno czymś fajnym i muszę przyznać, że ja również ją mam. Każdemu na pewno mogę teraz polecić doskonałe kaszkiety na wiosnę i lato z https://hatfactory.pl/43-kaszkiety-na-sezon-wiosna-lato gdyż wiem, że są one bardzo fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-07-2021, 23:45
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

To prawda. Liczy się w końcu przede wszystkim jak najlepsze podejście do tego tematu. Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zwrócenie uwagi na najnowsze trendy. Na pewno warto byłoby już teraz sprawdzić artykuł https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-d...ery-35285.html z którego dowiecie się więcej na temat doboru damskich joggerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-12-2022, 14:33
Wanda60 Wanda60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 29
Domyślnie

Każdy czas jest dobry na to, że zrobić coś dla siebie. Chociażby miała to być własna garderoba Zwłaszcza, że takie funkcjonalne rozwiązania są dużym ułatwieniem. Wiadomo, że w pewnym wieku nie ma się siły biegać po pokojach i skakać po meblach, więc praktyczne rozmieszczenie wszystkich ubrań i butów w jednym miejscu jest i wygodne i przydatne. A takie szafy to każdy stolarz może zrobić z dowolnych płyt meblowych https://kronosfera.pl/p/dla-meblarstwa-plyty-meblowe,46 dużo ładnych wzorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy starość to choroba? Mar-Basia Choroby, badania, terapie 0 06-09-2016 17:50
Dzieci na starość pogorzell50 Rodzina bliższa i dalsza 5 04-02-2012 03:00
Starość nadchodzi.......... Panterka47 Książka, literatura, poezja 3 06-07-2011 23:26
starość nie radość :[ Sławek Miłość, przyjaźń, związki, samotność 314 10-03-2010 00:37
Ponura starość. krystynka Profilaktyka i zdrowy styl życia 5 21-02-2010 20:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.