menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-08-2015, 16:20
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie Zarabianie na stronie


Czytam sobie ostatnio artykuł, że niektórzy młodzi zarabiają naprawdę przyzwoite pieniądze na stronach internetowych. Wielokrotność tego, co mi udało się zarobić przez całe życie. Jak oni to robią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-08-2015, 06:16
Mermera Mermera jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Chełm
Posty: 156
Domyślnie

Zarabiać na stronie można na kilka sposobów. Można sprzedawać artykuły sponsorowane, linki. Można zamieszczać banery reklamowe (niektóre lokalne serwisy internetowe to tak naprawdę jeden wielki baner reklamowy). Są różnego rodzaju programy partnerskie. Tu zostało wymienionych kilka najpopularniejszych sposobów zarabiania na stronie: http://www.e-etat.pl/kilka-sposobow-...-internetowej/. Powiem tak, dużych pieniędzy z tego nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-08-2015, 09:08
matrioszka52's Avatar
matrioszka52 matrioszka52 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Polska
Posty: 35
Domyślnie

Próbowałam sama kiedyś się w to bawić i poza zalewem spamu, który trafił do mojej skrzynki, nie udało mi się zgromadzić choćby złotówki. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że klikanie w banery to jednak nie dla mnie i dałam spokój...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 13:38
lukasz1991 lukasz1991 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 8
Domyślnie

Ludzie zarabiają na stronach i YouTube. Pięniądze można zarobić i małe i duże. Kluczem do sukcesu są internauci. Im większa oglądalność tym większe pieniądze. Niektórzy, dzięki YouTube są milionerami, gdyż ich filmiki są wyświetlane kilka milionów razy, więc zdarza się, że widownia takich youtuberów jest większa niż telewizyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nieetyczne zarabianie bonus1 Ogólny 0 07-03-2010 12:13
Co nowego na stronie ISS ISS eSenior 13 27-02-2010 11:27
Po drugiej stronie tęczy Bianka Różności - wątki archiwalne 41 06-11-2007 16:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.