menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 14:36
agunia agunia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Łódź
Posty: 2
Domyślnie Seniorzy dużo mogą :)


Witajcie,
temat napisałam z doświadczenia.

W firmie, z którą współpracuję większość osób to właśnie seniorzy, seniorzy, którzy postawili na własny rozwój, na dobrą zabawę, na nowe znajomości, a przy tym zarabiają.
Gratuluję Wam - mam nadzieję, że jak dojdę do tego wieku też będę miała tyle zapału, werwy i radości.

No i zaraz powiecie: coś bajeruje, chce nam wcisnąć, do czegoś namówić - nic z tych rzeczy.

Chciałabym Wam tylko - jeśli oczywiście pozwolicie - przedstawić możliwość współpracy z naszą firmą. Nie będę namawiała, nie będę przekonywała - decyzję każdy podejmuje sam.
Dajcie znać jeśli was to zainteresuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 15:02
B.Sz's Avatar
B.Sz B.Sz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Łódz
Posty: 361
Domyślnie

w moim środowisku byłoby dużo osób zainteresowanych
Z chęcią poczytam co masz do zaproponowania

pozdrowionka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 15:10
agunia agunia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Łódź
Posty: 2
Domyślnie

Każdy z nas patrzy jak zaoszczędzić na zakupach. Przecież każdy z nas praktycznie codziennie zmywa, gotuje, piecze, sprząta, pierze – czyli wykonuje podstawowe czynności domowe. I tu – będąc przedstawicielem Betterware - mamy możliwość włożenia do skarbonki paru złotych, oszczędzając na proszkach, płynach, pojemnikach, ściereczkach i innych bibelotach.
Mogę zagwarantować, że jak zaczniecie wykonywać prace domowe z pomocą naszych produktów już nigdy nie wrócicie do starych nawyków.
Środki chemiczne są rewelacyjne, produkowane w angielskim laboratorium.
Firma ma katalog, ponieważ oprócz artykułów chemicznych oferuje wiele innych produktów, niezbędnych w kuchni, garażu, garderobie czy łazience. Wszystkie produkty możemy kupować bez marży, czyli o 30% taniej niż w katalogu.
Ważne jest to, że na wszystkie produkty firma daje gwarancję jakości – jeśli komuś coś nie będzie odpowiadało może zwrócić produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny – nawet środki chemiczne.
I tak możemy oszczędzać !!!

Jeśli natomiast ktoś chce dodatkowo potraktować to jako pracę, to też może. Nie musi ale może.
A na czym to polega? Wystarczy, że dasz katalog 5 znajomym i powiesz im, że mogą kupować dla siebie taniej – i to cała filozofia. Budujesz własny biznes i pracujesz dla siebie. Ile chcesz i kiedy chcesz. Bez kosztów, ograniczeń, nakazów i zakazów. Bez szefa.
Katalog można zobaczyć na www.betterware4you.pl

I tak jak napisałam wcześniej – nie namawiam, nie nagabuję – przedstawiłam tylko możliwość

Jeśli ktoś chce, to może posłuchać konferencji internetowej – usiąść sobie w domu, przed komputerem i posłuchać – nic to nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

A dlaczego pisałam o seniorach? Bo jak się spotykamy, oglądając nowe produkty, które pojawiają się w katalogu to nie ma osób poniżej 40-stki a największe sukcesy osiągają właśnie panie po 50-tce.
Szczerze im zazdroszczę ale i gratuluję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zarabianie to może za dużo powiedziane, ale dorabianie całkiem serio... grzegorzk14 Seniorzy i praca 4 04-04-2011 20:23
Wędliny: za dużo wody, za mało mięsa - komentarze karpiniuk Ogólny 25 21-02-2011 20:43
Przetwory rybne: producenci oszukują - mało ryb, dużo zalewy - komentarze Mirosław Ogólny 14 16-06-2010 19:49
Już wkrótce 100 lat to nie będzie dużo - komentarze Basia. Ogólny 5 26-07-2009 08:04
poszukiwani SENIORZY do TV!!! pambem Praca, wolontariat 106 29-12-2008 19:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.