menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 14:20
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Dlaczego muzulmanie uciekaja do Europy?


Nie da sie ukryc, ze mamy problem. Wyglada na to, ze wszystkie drogi z Bliskiego Wschodu, Afryki coraz bardziej muzulmanizowanej - prowadza do Europy?

Dlaczego? Jakie atrakcje znajduja w Europie opanowanej bezrobociem, konfliktami ekonomicznymi? A moze to sa tylko zludne marzenia?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 16:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nie wiem dlaczego uciekają młodzi mężczyźni,
ale wiem, że JK miał rację mówiąc o zagrożeniu zdrowia naszych obywateli.

My to nie bogata Belgia. U nas może być tragedia.

Cytat:
Tuberkuloza w ośrodku dla azylantów. A później nadejdzie zima"- alarmuje w tytule znany dziennik "Het Laatste Nieuws". Marc Vanden Bussche, burmistrz miasteczka Koksijde, gdzie w centrum dla azylantów wykryto gruźlicę jest wściekły, bo władze zapewniały, że wszyscy uchodźcy są badani. Teraz wyszło na jaw, że badania są przeprowadzane, ale tylko na losowo wybranej grupie osób.

Chory uchodźca przeszedł przez centrum weryfikacyjne w Brukseli. Wierzyliśmy, że wszyscy, którzy do nas trafią będą przebadani - mówi burmistrz Vanden Bussche. Oczywiście, że ryzyko przywleczenia chorób wzrasta wraz z takimi ruchami migracyjnymi - uważa lekarz Jan Walrat. Uchodźcy są badani, ale problem polega na tym, że nie wszyscy - podkreśla.

Belgia ma jednak odpowiednie procedury, by zapobiegać epidemiom. Np. wszystkie osoby, które miały kontakt z chorym na gruźlicę mężczyzną zostaną przebadane i ewentualnie - poddane kwarantannie.

Doktor Walrat przyznaje jednak, że wraz z napływem imigrantów w Belgii pojawiły się takie zakaźne choroby jak gruźlica czy dyfteria, czyli błonica. Burmistrz miasteczka Koksijde zażądał natychmiastowego spotkania z belgijskim ministrem ds. imigracji.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-f...mpaign=firefox
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 16:06
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Warto sie zastanowic - na spokojnie.

Cytat:
Długo zastanawiałem się, czy poruszyć tematykę emigracji z krajów Afryki Północnej do Europy? Temat ten bowiem, sam w sobie wyzwala mnóstwo skrajnych emocji. Z jednej strony, budzi się w nas naturalna empatia wobec osób szukających spokoju z dala od krajów ogarniętych konfliktem. Z drugiej strony, postawa wielu emigrantów sprawia, że budzi się w nas agresja.

Zanim rozłożymy temat na czynniki pierwsze, zastanówmy się:

Skąd pochodzą emigranci?

Kierunki migracji?

Nagła eksplozja migracji

Arabskie wsparcie dla kolonizacji Europy?

Kto migruje do Europy?

Konsekwencje dla Polski

Rozwiązania, których nikt nie wdroży (na razie)

Podsumowanie

Autor wyraznie zaznacza,

Cytat:
Osobiście, nie mam nic przeciwko emigrantom, tak długo jak mają rzeczywisty wkład w rozwój gospodarki i nie pasożytują na produktywnej części społeczeństwa. W odniesieniu do Europy, w bardzo prosty sposób można pozbyć się problemu: wystarczy bowiem ograniczyć pomoc socjalną wyłącznie dla osób posiadających obywatelstwo danego kraju.

Szczegoly tutaj. Polecam przeczytac. Zdecydowanie zgadzam sie z autorem tekstu.
http://independenttrader.pl/emigranc...ja-europe.html

Ciekawy komentarz jednego z czytelnikow:

Cytat:
Traderze, dzięki za cenny artykuł. Mam nadzieję, że przy obecnej liczbie Czytelników bloga dotrze on do szerszej masy ludzi, którzy skazani są na codzienną papkę z telewizorni. Trudno bowiem o bardziej demagogiczne mieszanie ludziom w głowach w kwestii imigrantów niż to serwowane obecnie przez merdia głównego ścieku, siejące sloganami w stylu "Niski poziom imigracji - niski wzrost gospodarczy" (to przykład tak zwanego równoważnika kompleksowego, za pomocą którego można połączyć ze sobą dwie całkiem nie związane rzeczy, a następnie wystarczy odpowiednio często to powtarzać...).
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 16:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie wiem dlaczego uciekają młodzi mężczyźni,

Przeczytaj - warto.

http://independenttrader.pl/emigranc...ja-europe.html
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 19:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Najnowszy tygodnik „ABC” donosi, że rząd Ewy Kopacz po cichu zgodził się na przyjęcie do Polski nie 12 ale 100000 ( stu tysięcy!) islamskich migrantów. Zwłoka w realizacji zobowiązania ma wynikać z wyborów. Decyzje jednak już zapadły. Według tygodnika brukselscy urzędnicy dysponują już nawet miejscami rozlokowania, a są nimi nieczynne koszary wojskowe i inne ośrodki, w których umieszczać można duże grupy ludzi. W tym, posowieckie budynki mieszkalne, znajdujące się w pobliżu miejsc stacjonowania armii sowieckiej w Polsce. Listy są gotowe.

Przyznaję – informacja jest szokująca. Czy prawdziwa? Mam duże wątpliwości czy tygodnik, gdyby informacja była nieprawdziwa, podając ją chciałby narażać się na ewentualny bardzo kosztowny proces. Są zatem podstawy by sądzić, że redakcja „ABC” musi dysponować wiarygodnymi materiałami na ten temat.

Te 100 tys. trzeba pomnożyć razy 4.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Quo vadis Europa?

....a tym czasem w Europie:

Cytat:
Whitemoor jest pierwszym więzieniem w Wielkiej Brytanii, w którym muzułmanie stanowią już ponad 50% osadzonych. Kryminaliści zmuszają do przejścia na islam innych skazanych. Whitemoor jest więzieniem o zaostrzonym rygorze, przeznaczonym dla najgroźniejszych przestępców. Wśród około 447 więźniów połowę obecnie stanowią muzułmanie. Jeszcze rok temu muzułmanów było 40%, a w siedem lat temu – 28%. W innych brytyjskich ciężkich więzieniach muzułmanów jest 20-40%. Muzułmanie stanowią 5% ludności Wielkiej Brytanii. Wśród więźniów […]
http://ndie.pl/tag/muzulmanie/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Quo vadis Europa?

No prosze...i u Szwedow poploch:

Cytat:
Szwedzi blisko upadku. Mogą stać się mniejszością za 10-15 lat
Szwecja podąża w błyskawicznym tempie do całkowitej zapaści. Coraz więcej gmin zaczyna podnosić alarm, że jeśli migranci będą nadal przybywać w obecnym tempie, rząd nie będzie w stanie dłużej gwarantować normalnego funkcjonowania w stosunku do własnych obywateli. Jeżeli fala migrantów utrzyma się na obecnym poziomie, za 10-15 lat, Szwedzi będą stanowili mniejszość we własnym kraju. W chwili obecnej rząd szwedzki pożycza pieniądze za granicą, aby móc opłacać imigrację. Ale te […]
http://ndie.pl/tag/muzulmanie/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Quo vadis Europa?

A ponoc to takie niewinne i pokrzywdzone baranki...

Cytat:
Chrześcijanie w Szwecji zastraszani „Konwersja na islam albo śmierć”
Asyryjscy chrześcijanie w Göteborg są nękani przez muzułmanów. „Konwersja na islam albo śmierć” Takie hasła pojawiają się na budynkach. Miasto jest wylęgarnią dżihadystów – na początku tego roku wyjechało z niego co najmniej 150 osób, aby dołączyć do Państwa Islamskiego w Iraku i w Syrii. Przed kilkoma dniami Asyryjczyk Markus Samuelsson znalazł na ścianach swojej restauracji namalowany symbol dżihadu oraz żądanie: „Nawróć się lub zginiesz”, „kalifat jest tutaj”. Takie same […]
http://ndie.pl/tag/muzulmanie/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:12
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Quo vadis Europa?

To dopiero poczatek...bedzie lepiej.

Cytat:
Prawo szariatu w niemieckich ośrodkach dla uchodźców. Chrześcijanie prześladowani!
Raport opublikowany przez gazetę „Die Welt” rzuca światło na problem atakowania chrześcijan przez muzułmanów w niemieckich schroniskach dla uchodźców. W ośrodku dla uchodźców w Hemer, mieście w Nadrenii-Północnej Westfalii, dziesięciu algierskich azylantów zaatakowało parę chrześcijańską z Erytrei szklanymi butelkami. Muzułmanie powiedzieli, że byli oburzeni, iż mężczyzna nosił krzyżyk. Zerwali mu krzyżyk z szyi, ukradli pieniądze i telefon komórkowy. „Die Welt” przeprowadził wywiad z iracką rodziną chrześcijańską pochodzącą z miasta Mosul, […]

http://ndie.pl/tag/muzulmanie/

Anglia: rodzina nawrócona na chrześcijaństwo prześladowana przez muzułmańskich sąsiadów
Anglia: rodzina, która nawróciła się się na chrześcijaństwo jest prześladowania przez swoich muzułmańskich sąsiadów. Nazywani są „bluźniercami”, wielokrotnie zdemolowano im samochód. Policja nie doszukała się przestępstwa na tle religijnym. Nissar Hussain, jego żona i dzieci przeżywają przerażającą gehennę zaserwowaną przez swoich muzułmańskich sąsiadów, którzy uważają ich za bluźnierców. Dzieci Pana Hussaina boją się wyjść z domu – niejednokrotnie dochodziło do ataków. Okna w ich domu są obrzucane jajkami, a samochód […]
http://ndie.pl/tag/muzulmanie/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Imigranci w Paryżu oczami Martyny Wojciechowskiej.
Co nastąpiło, że tak zmieniła zdanie?

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,t...5cbb&_ticrsn=3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Około pięć tysięcy migrantów przybyło do Słowenii, a kolejni są już w drodze – poinformowało MSW w Lublanie. Resort spraw wewnętrznych zarzucił władzom Chorwacji ignorowanie próśb i planów strony słoweńskiej. Według słoweńskiego MSW Niemcy przyjmują obecnie mniej migrantów, a Austria prosi Słowenię o ograniczenie ich napływu.

Więcej na http://wiadomosci.onet.pl/

I film ze Słowenii.

https://www.facebook.com/SlovenijaZa...type=2&theater
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 21:10
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

A tu szczera wypowiedz, kogos kto mieszka w jednej z najbardziej zaludnionych przez muzulmanow - slynnej paryskiej 93 (St Denis). Nawet policja tam nie wchodzi - boja sie postawic noge w tym syfie.

Bez zartow, zupelnie powaznie...nie oszukujmy sie wzajemnie.
Nasze "przyszle obrazki". Ponizsza wypowiedz nie ma nic wspolnego z rasizmem. Jest z cyklu "samo zycie".

Naturalnie sa wyjatki od reguly, ale jest ich malo. U nas w Polsce tez mamy flejtuchow i brudasow...i nie tylko wsrod ludzi biednych lub malo wyksztalconych.

Cytat:
mieszkam w tym samym departamencie (93), do tego placu z szaszlykami i pieczona kukurydza mam z 2-3 km, także mam wyrobiona opinie na temat dotyczących tzw."ciezkich losow imigrantow". Proszę się przyjrzeć w filmie jak wygląda mieszkanie, stroj i obyczaje tych kobiet, które po krótkiej rozmowie mowia ze zachowują się jak Europejczycy.Moim zdaniem to sa ludzie NIEREFORMOWALNI .Mieszkania nawet po krótkim użytkowaniu wymagają remontu, klatki schodowe non stop sa malowane i odnawiane, zjedza ciastko czy batonik i papierek leci na ziemie. Robia syf i hałas. Z telefonem przy uchu przejść się nie da bo wyrwa z reki. Podatkow nie placa ( z racji posiadania dużej ilości dzieci), do pracy nie pojda (bo to takie nienaturalne), socjale biora( bo to naturalne). Szpital (w rep Delafontaine) gwarantuje darmowa rekonstrukcje narzadow płciowych w ramach praw człowieka, samo obrzezanie nie jest elementem wiary tylko zwyczaju(w koranie czy Bibli nie ma o tym wzmianki). Francuzi dla przykadu ceniąc sobie lad i porządek wyprowadzają się z okolic, decydując się na co raz mniejsza liczbe dzieci, a jak przyjdzie miesiąc wrzesień to bula podatki na to żeby taka kobieta miała zoperowana cipke albo brala social na kolejne dziecko. Dlatego nie jest mi szkoda ani tych kobiet, sory

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,t...5cbb&_ticrsn=3
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 22:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Zobacz Basiu, czy czasem ona nie jest muzułmanką?
Zresztą jest czy nie jest, ma odwagę. Aż mnie dreszcz przeszedł.

http://wp.tv/i,miriam-shaded-mahomet...icaid=61 5cbd

ps. wykończyła mnie debata w TV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 21-10-2015, 16:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Dlaczego do Europy?
Bo Europa jest głupia. Gdzie jej prawo, skoro na ulicach można sobie śpiewać wesolutkie piosneczki o poderżnięciu gardeł?

To zamieścił ambasador Izraela w Szwecji. Miejsce - Malmo,
gdzie Boże broń nie obowiązuje prawo muzułmańskie.

Rżnąć gardełka, rżnąć... na razie Żydom, ale rzecz jasna, rżnięcie się uskuteczni w znacznie szerszym zakresie.

https://www.facebook.com/isaac.bachm...7813400032413/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 23-10-2015, 10:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
... czy czasem ona nie jest muzułmanką?
Zresztą jest czy nie jest, ma odwagę. Aż mnie dreszcz przeszedł.

http://wp.tv/i,miriam-shaded-mahomet...icaid=61 5cbd

Ten muzulman tez ma odwage. Niesamowite, ze udzielil takiego wywiadu, ktory daje duzo do zastanowienia.
Pytanie: czy naplywajacy do Europy muzulmanie zrozumieja, ze my myslimy i zyjemy inaczej. To nie ma zadnego zwiazku z rasizmem czy bycien "politycznie niepoporawnym". Chodzi o fakty.

Zadne teoretyczne blogi, ktore wyskakuja tu jak pchly z rekawa i czesto sa plodzone w oparach nie oddadza wlasciwej sytuacji. Wielokrotnie swiadcza o zaslepieniu aby blysnac niby wiedza.
Nie trzeba szukac daleko - sa na odleglosc rzutu beretem.

Cytat:
Ponura prawda o islamie.

Jeden z moich hinduskich przyjaciół został brutalnie zamordowany przez islamskich fanatyków. To doświadczenie, kiedy to zobaczyłem zmasakrowane ciała mojego kolegi, jego rodziców i rodzeństwa, mocno wpłynęło na moje późniejsze życie. Kiedy rozmawiałem o tym z kilkoma (umiarkowanymi) muzułmanami powiedzieli mi oni, że Hindusom należała się śmierć; gdyż w naszym muzułmańskim kraju nie powinno być żadnych Hindusów. Wtedy też dowiedziałem się od nich, że za zabijanie niewiernych islam obiecuje wielką nagrodę.

Ten wyciągnął Koran, przeczytał parę wersetów i powiedział mi, że ludobójstwo i masowe gwałty na kobietach są w islamie stuprocentowo usankcjonowane.

To co odkryłem przeraziło mnie. Było dla mnie nie do zrozumienia, że religia, rzekomo religia pokoju, może zawierać w sobie tyle mrożących krew w żyłach, straszliwych, barbarzyńskich wersetów, zwyczajów i praw nakłaniających całą islamską społeczność do rzezi niewiernych i nie-za-dobrych [niezbyt prawowiernych] muzułmanów. Dostęp do oryginalnych książek i internetu dał mi więcej możliwości poznawania prawdy i jej przekazywania. Zacząłem być pod wielkim wrażeniem tekstów napisanych przez mówiących prawdę rozmaitych krytyków islamu.

oto trochę z tego, czego się nauczyłem:

* Prorok rzekł – zaatakujemy ich (tj. niewiernych), a oni nie przyjdą by nas zaatakować.–Sahih Bukhari, 5.59.435.
* Prorok zezwolił na gwałcenie jeńców wojennych.–Sahih Bukhari, 3.46.718.
* Wojownicy muzułmańscy uprawiali z pojmanymi kobietami seks w obecności ich mężów a niektórzy “byli niechętni to robić”.–Sunaan Abu Dawud 11.2150.
* Można mieć stosunek seksualny z pojmaną kobietą, gdy nie ma ona okresu i/lub gdy ustapiły [skutki] porodu. Jeśli posiada ona męża, jej małżeństwo kończy się z chwilą pojmania - Sahih Muslim 8.3432.
* Ali (zięć Mahometa) uprawiał seks z pojmanymi jako łup kobietami. Mahomet dał mu pojmaną kobietę (w celu uprawiania seksu).–Sahih Bukhari 5.59.637.
* Kobiety to zwierzęta domowe; bijcie je –Tabari, vol.ix, pp. 9.112-114.

kiedy zaczyna się rozmowa o islamie od razu informuje się mnie o tym, że nie wiem o czy mówię – i to zdarza się przed tym zanim cokolwiek powiedziałem. Następnie, kiedy zapytam się o wersety dotyczące przemocy, które usprawiedliwiają wojnę z niewiernymi (tj. sury 9:5, 9:29 itd.), informuje się mnie, że tego nie ma w Koranie.

Chcesz wiecej klik na link:

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=10947
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 23-10-2015, 11:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Doskonały wątek na ciszę wyborczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 23-10-2015, 16:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Doskonały wątek na ciszę wyborczą.

Powiedzialabym EDUKACYJNY dla poniektorych, ktore marza o choc jednym przybyszu podrzuconym Polsce przez "zespol Merkel-Tusk".


Lila, pamietasz, jak niedaweno temu napisalas, ze my Europejczycy jestesmy NAIWNIAKAMI. Historia nas niczego nie nauczyla i durnoty POwskie dobrowolnie pchaja lby pod topor.

Odwazna wypowiedz muzulmana. Potwierdza to co wiemy ale do pewnych zdoktrynowanych przez PO - nie dochodzi. Autor szczerej wypowiedzi pewnie bedzie musial sie dobrze zadekowac aby dobrzy bracia nie obcieli mu glowy.


Cytat:
Zauważcie proszę, że kilku spośród porywaczy 9/11 piło nawet piwo oraz whisky w pubach, mieli też dziewczyny z którymi spali, i to tuż przed wybraniem się na swą misję, by zabić niewiernych. W książce Masterminds of Terror (Yusri Fouda i Nick Fielding, Penguin Australia , 2003, p.120) czytamy, że Al-Kaida ćwiczy dżihadystów do picia alkoholu oraz do tego, by umieli się wmieszać między chrześcijan i udawać, że prowadzą życie na sposób chrześcijański. Wielu dżihadystom zaleca się, by nauczyli się pić alkohol – po to by zapewnić, że dobrze się wmieszają między niewiernych na ich terytoriach i nie wzbudzą podejrzeń.
Nie ma więc w tym nic dziwnego, że współcześni islamiści stosują tę samą technikę, by ogłupić zachód.


http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=10947

Zupelnie sprawnie im to idzie. Cztery kickowe lapki juz sie zalapaly.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-10-2015, 20:52
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Wątek został przeniesiony do polityki, bo jest polityczny - dotyczy politycznej decyzji rządu i stosunku do niej.

Przypominamy też wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w dyskusji, że Regulamin KSC oraz polskie prawo zabraniają nawoływania do nienawiści ze względu m.in. na wyznanie. I nie ma znaczenia czy odbywa się to za pomocą własnych słów, linków, cytatów czy czegokolwiek innego. I tak - dotyczy wszystkich wyznań oraz religii - katolików, prawosławnych, protestantów, buddystów, ateistów oraz także wyznawców islamu.

Oczywiście można pisać o zjawisku i niepokoju z nim związanym (posty nie są usuwane jak widać). Na wszelki wypadek jednak przypominamy. Śledzimy dyskusje tego typu na innych forach i ta trafia pod szczególny nadzór moderatorski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 02-11-2015, 16:21
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Hmm...jak ma byc politycznie - to niech tak bedzie.
Niepokoj jest duzy i pewnie coraz wiekszy. Nie ma to nic wspolnego z tzw NIEPOPRAWNOSCIA POLITYCZNA.

Ciekawe co wydarzylo sie w Danii w ostatnia sobote - dniu kiedy islamisci dumnie oglosili zestrzelenie rosyjskiego samolotu z CYWILAMI wracajacymi z wakacji w Egipcie. Bylo sporo dzieci.

Cytat:
W sobotę w stolicy Danii protestowało około 700 osób. Demonstranci domagali się wprowadzenia szariatu i rozpoczęcia świętej wojny o wyzwolenie Palestyny.
Protestujący to przedstawiciele islamskiej Partii Wyzwolenia (Hizb At-Tahrir). Przeszli ulicami niosąc flagi partii. Organizacji już kilkakrotnie groziło nałożenie przez duńskie władze zakazu działalności. Nakaz ten nałożono już min. w Turcji, Egipcie i Rosji.

Portal thelocal.dk poinformował kilka tygodni temu, iż 11,3 procent muzułmanów zamieszkujących Danie uważa, że podstawy prawa powinny być oparte na Koranie. Co czwarty badany wyraził przekonanie, że Koran powinien chociaż częściowo być odwzorowany w prawie państwowym.
http://www.wprost.pl/ar/524104/Prote...enia-szariatu/

W sobote...te nieszczesliwa sobote siedzialam okolo 6 godzin na lotnisku w Istambule. Zamknieto cala przestrzen lotnicza nad Turcja aby ktoremus fanatykowi, ktorych pelno na ich ziemi nie wpadl do glowy "pomysl" do nastepnej glorii. Kontrole na lotnisku byly zaostrzone. Przyznam sie szczerze, ze dawno takich nie widzialam. Mowi sie trudno, lepsze to niz szybka podroz do Pana Boga w trybie przyspieszonym.

Ciekawostka - mimo, ze Turcja, szczegolnie wielkie miasta jak Instambul pelne "przybyszow", ktorych widac setki na ulicach miasta - w meczetach ich nie widac. Przynajmniej ja ich nie zauwazylam.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 02-11-2015, 20:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ha ha ha ha ha
Cytat:
Duńscy politycy chcą uczyć muzułmańskich imigrantów o... seksie. Szkolenie ma być przeprowadzone przy okazji kursów językowych. Parlamentarzyści mówią wprost, że to z powodu dużej liczby gwałtów wśród przybywających do Europy.
Kurs ma tę sytuację zmienić.

Po kursie jaja im nie będą puchnąć?

http://niezalezna.pl/72524-kursy-int...liczba-gwaltow
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Atomowe zagrożenie dla Polski,Europy i Świata płynące z Ukrainy wibi Polityka 15 22-02-2015 11:03
Wakacje za granicą? Samolotem do Europy - komentarze 83.15.143.xxx Ogólny 0 27-05-2012 20:11
Depresja plagą Europy - komentarze 89.72.77.xxx Ogólny 1 10-09-2011 14:42
Polacy!Jestesmy mistrzami Europy!!! Rozia Różności - wątki archiwalne 12 15-09-2009 16:16
Polacy najdłużej zdrowi wśród narodów Europy Wschodniej - komentarze ciekawski Ogólny 0 18-11-2008 09:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.