menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Edukacja > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.edukacja.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-07-2014, 15:17
~gość: 212.109.129.xxx's Avatar
~gość: 212.109.129.xxx
 
Posty: n/a
Post Studia po czterdziestce? Uczelnie zapraszają studentów 40+ - komentarze


Komentarz do artykułu: Studia po czterdziestce? Uczelnie zapraszają studentów 40+
--------------------
Uniwersytet Zielonogórski oferuje nie tylko socjologię w formule 40+ (na studiach I i II stopnia), ale także historię, politologię, malarstwo, komunikację biznesową w języku rosyjskim (to studia I stopnia), i filozofię (studia II stopnia). Studia I stopnia trwają 3 lata i kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata, natomiast studia II stopnia są przeznaczone dla absolwentów (licencjatów, inżynierów, magistrów), trwają 2 lata i kończą sie uzyskaniem tytułu magistra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-02-2018, 02:27
~gość: 217.99.107.xxx's Avatar
~gość: 217.99.107.xxx
 
Posty: n/a
Post

Rozpocząłem studia mając ... 60+ skończyłem i na tym nie poprzestałem ...)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-02-2018, 15:34
marysia34 marysia34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie

Myślę, że żaden wiek nie jest za późny na podjęcie nauki jeśli tylko się ma ku temu chęci. Sama poszłam na studia związane ze sprzedażą na WSB:http://www.wsb.pl/poznan/studenci/st...dia-tradycyjne mimo, że bardzo się obawiałam czy się odnajdę wśród większości jednak bardzo młodych ludzi-właściwie w wieku moich dzieci. Okazało się, że jest naprawdę ok a i młodzież nie taka za jak o niej mówimy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-04-2018, 00:04
heni59 heni59 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Londyn
Posty: 3
Domyślnie

Oczywiście, że warto Sam robiłem studia w wieku 45 lat, strasznie to odmładza człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-06-2018, 14:36
gitarka gitarka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Łódź
Posty: 7
Domyślnie

Wszyscy zapraszają na studia osoby po 40 a co ze zdobywaniem dobrych i co ważne potrzebnych pewnie bardziej niż wykształcenia studenckiego, zawodów? Czy nie lepiej mieć jednak fach w ręku niż tylko i wyłącznie czystą teorię szczególnie już po 40?Zdobywanie zawodu zazwyczaj jest bezpłatne: https://zak.edu.pl/aktualnosci/9363-...le-policealnej czy nie jest to też dobra opcja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-10-2019, 11:34
Kaz56 Kaz56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Polska
Posty: 8
Domyślnie

Ja właśnie zastanawiam się na podjęciem studiów... żona odradza... ja jednak chciałbym spróbować swoich sił...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-12-2019, 10:32
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Moim zdaniem wcale nie trzeba iść na studia żeby się kształcić. Na rynku dostępne są różne publikacje naukowe, można poczytać, dowiedzieć się czegoś nowego. Nie wiem, czy słyszeliście o teorii inteligentnego projektu? To bardzo ciekawe, fundacja enarche ma w swojej ofercie książki z tym związane. Polecam ludziom ciekawym świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-07-2021, 17:12
softwareman softwareman jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

W zakresie informatyki, mozna skorzystac z dedykowanej nauki oprogramowania: https://tworzenie-oprogramowania.pl/

pozdr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 30-07-2021, 09:26
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Domyślnie

Moim zdaniem na studia nigdy nie jest z późno. Czasem dopiero po czterdziestce odkrywamy co chcemy robić w życiu. Chcemy się przebranżowić lub po prostu podnieść swoje kwalifikacje. Podjęcie studiów, czy to pierwszych czy też kolejnych to również sposób na rozwój osobisty. Ja wybieram się właśnie na zaoczne studia na kierunku zarządzanie. Studia te doradziła mi koleżanka. Będę studiować tutaj: https://wsei.edu.pl/dla-studentow/st...je-o-kierunku/ Jestem pewna, że dzięki nim nabędę wiele potrzebnych umiejętności w mojej obecnej pracy. A może po ich skończeniu zacznę działać na własną rękę? Kto wie 😊 Tak że trzymajcie kciuki za mnie 😊
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 29-06-2022, 20:09
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Na pewno studiować zawsze można i ja również jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć jak można rozpocząć studnia medyczne za granicą. Nawet czytałam o tym na stronie https://turbotlumaczenia.pl/blog/stu...e-poza-polska/ i jestem przekonana, że takie informacje są po prostu ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.