menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 10-03-2008, 21:57
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Mój nowy nabytek. Oczywiście zakup internetowy. Leg magic - trza miec kondyche zeby to przezyc. Daje toto taki wycisk fizyczny, ze czlowiek po 1 minucie ma serdecznie dosc. Trzeba jeszcze miec siłe zeby nogi na tym złączyc bo inaczej nie ma mowy o zejsciu z tego. Obłęd. Tortura na własne zyczenie. Działa to fakt ale ile sie trzeba napocic to wiem jeno ja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 10-03-2008, 23:25
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Basiu,

Cytat:
Napisał Basia
Na Allegro kupuję również kawę jest naprawdę bardzo dobra, ostatnio kupiłam kosmetyki Sally Hansen, kupuję też "ziemię egipską".

Basiu,

co to jest ziemia egipska???
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 10-03-2008, 23:28
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Aniu

Cytat:
Napisał Anna_Maria_57
Basiu,

co to jest ziemia egipska???
wklejam link do aukcji, tam jest zamieszczony dokładny opis:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=326798770
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 10-03-2008, 23:30
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie ;-) ;-) ;-)

Cytat:
Napisał Basia
wklejam link do aukcji, tam jest zamieszczony dokładny opis:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=326798770

O kurczę!
To Ty będziesz się czuła jak Kleopatra!!

Swoją drogą, bardzo ciekawa nazwa dla kremu
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 11:52
dzwoneczek dzwoneczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 23
Domyślnie

Chickita, a co to Leg Magic? Bo ja mam, jak to nazywam, steperek, który symuluje wchodzenie po schodach. Kosztowało mnie niewiele ponad 100 zł. Początkowo, przez pierwsze 30 "kroków", jest bardzo miło i lekko, ale później zaczyna się katorga dla nóg. Kryzys mam do 300 "krokach", a później mogę sobie dreptać ile wlezie. A jaka później satysfakcja, że tak daleko się "zaszło".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 12:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Też sobie to nabyłam

Cytat:
Napisał chickita
Mój nowy nabytek. Oczywiście zakup internetowy. Leg magic - trza miec kondyche zeby to przezyc. Daje toto taki wycisk fizyczny, ze czlowiek po 1 minucie ma serdecznie dosc. Trzeba jeszcze miec siłe zeby nogi na tym złączyc bo inaczej nie ma mowy o zejsciu z tego. Obłęd. Tortura na własne zyczenie. Działa to fakt ale ile sie trzeba napocic to wiem jeno ja.
Aniu, jaka tortura? To jest super, ja na tym ćwiczę bez trzymanki i jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 18:51
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Błąd w kodzie allegro

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Blad...e-1737976.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 20:02
Karo1949's Avatar
Karo1949 Karo1949 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 156
Domyślnie zakupy w internecie

Muszę przyznać, że od kilku lat kupuję w internecie z powodzeniam książki, nie tylko w księgarniach wysyłkowych, ale również w antykwariatach. Nie miałam kłopotów. Unikam jednak Allegro, zdarzają się oszuści. Miłych i udanych zakupów życzę, Zofia
__________________
...a myśli jak zbłąkane ptaki lata...przylatują do moich okien śpiewając,a potem odlatują...
(Złote myśli, Tagore)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 20:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Na szczęście został zlikwidowany

Cytat:
Napisał ymca
nie ma informacji, że ktoś z Allegrowiczów został oszukany. Na Allegro występuję wyłącznie jako osoba kupująca mam 375 pozytywnych komentarzy za 583 transakcje. Nie zdarzyło mi się trafić na nieuczciwego sprzedającego a kupuję wszystko. Kiedyś zabanowany/a/ forumowicz/ka/na szczęście dla wielu bywalców naszego klubu "robił" na forum za policję skarbową i wytykał/a/ mi publicznie moją "beztroskę finansową i bogactwo". Nie przyszło mu /jej/ do głowy, że na Allegro za to samo płaci się o połowę mniej niż w sklepie. Mam na myśli rzeczy nowe z fakturą i gwarancją.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 27-03-2008 o 20:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 20:26
Karo1949's Avatar
Karo1949 Karo1949 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 156
Domyślnie do Basi

Basiu nie pisałam, że oszustwa na Allegro zdarzają się nagminnie, a jednak się zdarzają, mam na to dowód, moja córka została oszukana. Natomiast niedawno złapano naciągacza, który od roku oszukiwał ludzi, sprzedajac programy komputerowe. Nie trzeba tak do końca we wszystko wierzyć. Ale z pewnością masz rację Basiu pisząc, że można zrobić dobre zakupy za połowę ceny niż w sklepie! Jest to portał handlowy, gdzie sprzedający wstawiają artykuły na licytację i jak zawsze nie wszyscy ludzie nie do końca sa kryształowi
__________________
...a myśli jak zbłąkane ptaki lata...przylatują do moich okien śpiewając,a potem odlatują...
(Złote myśli, Tagore)

Ostatnio edytowane przez Karo1949 : 27-03-2008 o 20:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 20:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Karo

masz rację, wszędzie można spotkac nieuczciwych ludzi i Allegro nie jest pod tym względem wyjątkiem. Kupuję zawsze od ludzi, którzy nie mają negatywnych komentarzy i preferuję zapłatę przy odbiorze towaru. Na Allegro nie chodzi tylko o licytację istnieje również opcja "kup teraz" i ja przeważnie z niej korzystam, Na Allegro kupuje się różne rzeczy od firm z gwarancją i fakturą VAT o połowę taniej niż w sklepach czy salonach sprzedaży. Na Allegro kupuje się również różne rzeczy bezpośrednio od producentów z pominięciem pośredników i dlatego jest taniej. Dzięki Allegro nasza Kundzia po pożarze mogła kupić sobie dużo więcej rzeczy za te same pieniądze niż w sklepie : meble, pościel, sprzęt RTV i AGD, wszystko nowe z gwarancją fakturą a meble od producenta o 50% tańsze niż w sklepach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 20:49
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

I tu zgadzam się z Basią.Wiele artykułów takich samych i tych samych producentów na Allegro kosztuje czasem nawet poniżj połowy ceny jaką trzeba zapłacić w sklepie.Sama do tej pory nie wierzyłam ,ale przekonalam się sama.Sama pościel antyalergiczna kupiona bezpośrednio u producenta była aż 75 % tańsza niż u nas w sklepie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 21:21
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie No właśnie

Cytat:
Napisał kunegunda
I tu zgadzam się z Basią.Wiele artykułów takich samych i tych samych producentów na Allegro kosztuje czasem nawet poniżj połowy ceny jaką trzeba zapłacić w sklepie.Sama do tej pory nie wierzyłam ,ale przekonalam się sama.Sama pościel antyalergiczna kupiona bezpośrednio u producenta była aż 75 % tańsza niż u nas w sklepie.
Lucyna przekonała się na "własnej skórze" i nauczyła się kupować od rzetelnych sprzedawców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 01:15
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Właśnie dziś za namową córki też zdecydowałam sie po raz pierwszy, na zakup na Allegro. Mam pewne obawy czy aby torebka którą wybrałam będzie w rzeczywistości taka jak na zdjęciu, no i czy wogóle ją otrzymam. Ale kiedyś trzeba zacząc, tym bardziej, że taka sama jak na zdjęciu w sklepie kosztuje dużo drożej. Już sobie obiecałam, że jak ta transakcja zakończy się pomyślnie to moim następnym zakupem będą buty wiosenne, ale też mam obawy czy jak będą za ciasne lub za duże to czy dokonają zamiany.
Może ktoś z Was już kupował obuwie na Allegro i może mi udzielić jakiejś rady, byłabym bardzo wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 02:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Na Allegro kupuję wszystko

Cytat:
Napisał jp50
Właśnie dziś za namową córki też zdecydowałam sie po raz pierwszy, na zakup na Allegro. Mam pewne obawy czy aby torebka którą wybrałam będzie w rzeczywistości taka jak na zdjęciu, no i czy wogóle ją otrzymam. Ale kiedyś trzeba zacząc, tym bardziej, że taka sama jak na zdjęciu w sklepie kosztuje dużo drożej. Już sobie obiecałam, że jak ta transakcja zakończy się pomyślnie to moim następnym zakupem będą buty wiosenne, ale też mam obawy czy jak będą za ciasne lub za duże to czy dokonają zamiany.
Może ktoś z Was już kupował obuwie na Allegro i może mi udzielić jakiejś rady, byłabym bardzo wdzięczna.
kupuj od sprzedawców, którzy nie mają negatywów i nie wymagają tylko i wyłącznie przedpłaty za towar. Lepiej jest zapłacić za zakup przy odbiorze. Kupując buty patrz dokładnie na opis, musisz znać dokładnie długość swojej stopy, tęgość. Buty i nie tylko buty w razie nieprawidłowego doboru u większości sprzeawców można wymienić. Kupuj u sprzedawców, którzy dają gwarancję na obuwie. Będzie dobrze, życzę powodzenia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 07:11
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Moje doswiadczenia z zakupami na alledro były raczej niezadobre ,ale ostatnio córka zaczęła kupować z odbioremw sklepie i jest bardzo zadowolona - ja też Stwierdziłam ,że to bardzo opłacalne pod względem finansowym .Mam ten sam produkt co w sklepie mam na niego paragon i mam go o połowę taniej,ale młoda pracuje w Wa-wie i dojazd jej nie kosztuje dodatkowo.
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 10:52
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Można też zapytać sprzedawcę/mailem lub telefonicznie-zwykle podają swój numer/o kraj producenta wybranego towaru.Zdarzyło się ,że markowa rzecz miała wewnatrz naszywkę kraju dalekiego wschodu,a cena była dość wysoka.Na szczęście odesłanie było możliwe.Buty bez przymierzania to ryzyko-chyba,że stopy są idealne.Książki jak najbardziej!Leki z aptek netowych-te dostępne w sprzedaży-także.Polecam także sprzedaż art.dla zwierząt-szczególnie tym,którzy mają daleko do porządnego sklepu-wszystko przywiozą na próg.Piasek dla kota-cięęęężki!Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 11:33
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Buty: kozaki, czółenka, klapki kupuję wyłącznie na Allegro i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie trafiła. Kupuję kosmetyki do twarzy, ciała, manicure dobrych firm. Kupuję sprzęt AGD i RTV, ubrania, kupuję kawę do eksprexu. Na Allegro za paczkę kawy płacę 12 zł a w sklepie taka sama kawa kosztuje 22,90 zł. To jest mój ostatni nabytek na Allegro, kupiłam sobie na lato taką torebkę i jest śliczna: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=332231262

Ostatnio edytowane przez Basia. : 28-03-2008 o 11:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 12:21
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Dzięki za rady. Ja tez najchętniej bym robiła zakupy płacąc za pobraniem ale nie każdy sprzedawca idzie na taki układ, większość woli przelew na konto bo już nie musi nic załatwiać na poczcie. Od kilku lat robie zakupy w hurtowni kosmetyków która mieści się w Warszawie i zawsze przysyłają mi to co zamawiam i płace przy obiorze. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ nawet po doliczeniu kosztów przesyłki i tak mam taniej. Jedyny mankament to jest taki, że muszę kupować większą ilość ale to mi w tym wypadku nie przeszkadza gdyż to jest henna do włosów i specjalne szampony które mają bardzo długi termin ważności. Ale z Allegro spróbowałam po raz pierwszy, jak to się wszystko zakończy to Was poinformuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 13:01
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Basiu bardzo ładna i rzeczywiście unikatowa torebka.
Już prawie rok minął jak mnie wprowadzałaś na Allegro. Od tamtej pory nakupiłam już wiele rzeczy. Raz miałam pecha.
Na jesieni zamówiłam kołdrę, poduszki, jaśki i pościel. Zapłaciłam na konto i czekałam, a towar nie przychodził, trwało to w sumie ok.miesiąca. W międzyczasie kontaktowałam się
ze sprzedawcą i ani przez moment nie posądzałam go o nieuczciwość. Prowadzi zakład produkujący te wyroby, sprzedaje, po co byłoby mu oszukiwać ludzi. Przesyłka którą mi wysłał zaginęła na poczcie, on uzyskał zwrot, bo ma ubezpieczenie. Mnie wysłał nową paczkę, wszystko to co chciałam plus mały bonus. Cały czas miałam zaufanie do sprzedającego i nie zawiodłam się. W komentarzach napisał,że gdyby wszyscy kupujący byli tacy jak ja, to na Allegro byłoby jak w niebie.Nieraz trzeba zachować spokój.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 14:09
Zakupy kufa86 Uzależnienia 39 30-12-2007 01:36
Zakupy na aukcjach Allegro Basia. Różności - wątki archiwalne 121 25-10-2007 11:32
Zakupy po polsku - komentarze Basia. Ogólny 8 28-06-2007 00:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.