menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 21:29
mateusz32 mateusz32 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 1
Domyślnie Pracownik do obsługi e - mail pilnie poszukiwany

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę   Miejscowość: cała Polska   Ogłoszenie aktualne do dnia: 07.02.2009   

Mam do zaoferowania prace w domu, jeżeli masz Internet nic więcej nie potrzeba. Proponuje okres próbny, w którym nie ma wkładu własnego. Możesz przekonać się, że można zarobić nawet dodatkowo 1000zł w zależności ile czasu chcesz poświęcić swojej pracy. Warto spróbować i dorobić sobie dodatkowe pieniądze. Jesteś zainteresowany? Napisz alfa_omega7@o2.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 22:42
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Mateusz, to nie jest forum ludzi zdesperowanych.
Jeśli masz jakąś propozycję dla nas związaną z zarobieniem jakiś pieniędzy, to napisz dokładnie o co Ci chodzi, wyjaśnij szczegóły i pułapki.
Tu nie ma ciemniaków, którym można kit wcisnąć, więc graj w otwarte karty.Nie licz na to, że nas naciągniesz, to Ci się tu nie uda!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-01-2009, 07:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Część myśli, że jak "stary" to i głupi da się nabrać. A jak nie to jest gburem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-01-2009, 11:30
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateusz32
Mam do zaoferowania prace w domu, jeżeli masz Internet nic więcej nie potrzeba. Proponuje okres próbny, w którym nie ma wkładu własnego. Możesz przekonać się, że można zarobić nawet dodatkowo 1000zł w zależności ile czasu chcesz poświęcić swojej pracy. Warto spróbować i dorobić sobie dodatkowe pieniądze. Jesteś zainteresowany? Napisz alfa_omega7@o2.pl

Coś nie jarzę,po co jest potrzebny wkład własny do obsługi e-maili.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 14:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Rozeznałem sprawę praca polega na poszukaniu głupszych od siebie, coś w rodzaju piramidki, ja Ci sprzedam za 35żł zeszyt do kursu, ty znajdziesz kilku głupszych od siebie i też im sprzedasz, oni znajdą jeszcze głupszych i nabijają kasę Mateuszowi i po drodze innym, o jaki kurs idzie nie wiadomo bo i po co przecież nie o kurs tu idzie tylko o kasę, mateuszku32 głupich znajdziesz ale jest ich coraz mniej. A ten własny wkład to kupno za 35 zł zeszytu do kursu takiego jak masz zadanie rozsprzedawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 15:25
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Piramidka działa tak samo jak wg. legendy chciał zapłaty wynalazca gry w szachy od cesarza. Otóż zażyczył sobie dość "skromnej" sumki. Na pierwszym polu jedno ziarno ryżu na drugim -dwa, na trzecim -cztery i na każdym następnym podwójnie. Cesarz nie mógł takiej ilości ziaren zebrać.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 15:28
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Piramidka działa tak samo jak wg. legendy chciał zapłaty wynalazca gry w szachy od cesarza. Otóż zażyczył sobie dość "skromnej" sumki. Na pierwszym polu jedno ziarno ryżu na drugim -dwa, na trzecim -cztery i na każdym następnym podwójnie. Cesarz nie mógł takiej ilości ziaren zebrać.
Ta trochę inaczej ale i tak nabijanie kasy czyimś kosztem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 15:30
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

jip chodzi mi o zasadę a ta jest podobna.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 15:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
jip chodzi mi o zasadę a ta jest podobna.
Ja już kiedyś zacząłem przerabiać w ubezpieczeniach, ale w czas się zorientowałem, tak to jest bardzo podobne, z tym, że przy szachach zarabiał jeden a tutaj każdy po drodze, i w tłumaczeniu idzie o to, żeby tłumaczyć na okrągło, żeby nikt nie wiedział w czym rzecz ale płacił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-01-2009, 15:42
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Mnie chcieli wciągnąć w sprzedaż towarów i chociaż było to dawno nie dałem się nabrać. Cóż z liczenia nie byłem najgorszy i od razu otworzyła mi się wiadomość i szachach. Gdy to przedstawiłem prelegent chciał mnie zjeść na kolacje /taka była pora/ ale nikogo nie złapał w pułapkę.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze wrocławianka Ogólny 217 24-05-2019 10:32
Nauka obsługi komputera dla rodzicow Jarek eSenior 35 22-12-2012 14:26
Pracownik 45+ - czy warto się dokształcać? - komentarze Jagoda Ogólny 6 26-06-2009 15:53
Poszukiwana - Poszukiwany jolita Różności - wątki archiwalne 520 05-05-2009 14:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.