menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 12:37
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie "Dekalog w RM"


Manipulacja „Radio Maryja”
Jestem wielce zbulwesowany wypowiedzią eksperta RM pana Grzegorza Brauna.ktory w świetle kamer i zwolenników RM i PIS stwierdzil,ze należy MORDOWAĆ DZIENNIKARZY I PRACOWNIKOW TVN…
Pytam pokornie jak to się ma z zasadami milości blizniego w Dekalogu ,gdzie „mówi się nie zabijaj”…Jak można ludziom w sposób oficlany glosić…”mordujcie wrogów „ i to jeszcze na spotkaniu zwolennikó TV TRWAM…Czy to nie jest obluda i cynizm..Jeszcze aplauz zebranych i brawa. Czy tak czyni NORMALNY CHRZEŚCIJANIN ??
To pytanie zadaje wszystkim tak zwolennikom PIS-u jak i normalnym obywatelom RP..
To jest nieslychane..Katolicki reżyser nawoluje do rozstrzeliwania niewinnych ludzi Polsce za aprobatą tych.ktorzy wyrazili zgodę na puszczenie tego w świat
Uważam.że ten pan powinien przeprosić tych,których pragnie wyslać na drugi świat a on sam powinien poddać się badaniom
psychiatrycznym....
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 13:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

A ja się Ciebie pytam, co wspólnego z PiSem ma Braun?
Nie pokićkało Ci się z Cybą, co będąc członkiem PO zastrzelił jednego działacza PiS, a drugiemu - w myśl zasady peowskiej ''wyrżnąć watahę''- poderżnął gardło?

Podkreślam; jak do tej pory, morderstwo polityczne jest po jednej stronie.
Pan Braun w małym gronie wyjawił swoje poglądy.
Jest dorosłym facetem i odpowiada za swoje słowa na równi z siewcami miłości. Uważam, że i ich i jego należy pociągnąć do odpowiedzialności.
To przesłanie jest zarówno do zwolenników PO jak i innych normalnych obywateli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 13:47
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Braun powiedział co powiedział we wrześniu br.Po dwóch m-cach, niewątpliwie niezalężne media kręcą na kanwie tej wypowiedzi kolejną operę mydlaną serwowaną z przeznaczeniem - jak się domyślam - dla pomocy domowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 15:45
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A ja się Ciebie pytam, co wspólnego z PiSem ma Braun?
Nie pokićkało Ci się z Cybą, co będąc członkiem PO zastrzelił jednego działacza PiS, a drugiemu - w myśl zasady peowskiej ''wyrżnąć watahę''- poderżnął gardło?

Podkreślam; jak do tej pory, morderstwo polityczne jest po jednej stronie.
Pan Braun w małym gronie wyjawił swoje poglądy.
Jest dorosłym facetem i odpowiada za swoje słowa na równi z siewcami miłości. Uważam, że i ich i jego należy pociągnąć do odpowiedzialności.
To przesłanie jest zarówno do zwolenników PO jak i innych normalnych obywateli.
Zgoda ....ale pan Braun nie ma mozliwości glosić swych morderczych zasad jako "osoba prywatna" ponieważ KTOŚ UMOZLIWIL MU DOSTĘP DO TV czyli Telewizja Trwam i ten kto pozwolil na takie "wybryki" powinien na równi za to odpowiadać..To bylo faszystowskie nakladanie do zbrodni i "mocodawcy" powinni też za to odpowiadać a samego pana Brauna należalo by napiętnować.
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 16:06
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Nie da się ukryć ...niestety,że Formacja zwana PIS-em jest sama w sobie "szlachetną i pelna sprawiedliwości" ale czlonkowie w tej Formacji to w zasadzie ludzie bez honoru ,pychy i agresji nie mówiąc o obrażaniu...Pan Adam Hofman raczyl stwierdzić,że Pan Kalisz to jest " taki miś na Krupówkach"
Uważam ,że Pan Hofman musial by jeszcze wiele poznać zasad kultury osobistej bo gdzie mu tam do Kalisza.
Większość czlonków PIS-u to ludzie z niennawiścią,agresją i butą....Nie wiszę przyszlości w tej Formacji...Jak straci się Prezes to wszystko poleci na.......
Jeszcze pan Sakowicz stwierdza,że "jak wygramy wladzę to....."Czy to nie jest pychą i butą...
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-11-2012, 15:56
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Eeeee- nie narzekaj- znam mnostwo osob PIS-u,i wyksztalconych i kulturalnych. Posłanka Czestochowy z ramienia PIS-u jest osobą wysoce kulturalna a do tego energiczną, natomiast senator PO gburowaty, i bez checi pomozenia komukolwiek.Pan Kalisz sprawia istotnie wrazenia misia - czy ja wiem , czy akurat na Krupówkach- w takim razie powininien zrezygnowac ze swojej pasji gromadzenia drogich , szybkich samochodów i przesiąść się na wielocyped- co byloby olbrzymią korzyscia dla jego misiowatosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-11-2012, 18:48
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Bardzo przepraszam,ale chciałam wstawić kolejną moją poradę dla wnuczków

http://www.klub.senior.pl/showpost.p...5&postcount=98

i pomyliłam wątki.....eh...starość nie radość.
Dlatego musiałam skasować poprzedni post.
Gdzież mnie tam do politykowania...proszę o wybaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 30-11-2012, 19:03
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Nie da się ukryć ...niestety,że Formacja zwana PIS-em jest sama w sobie "szlachetną i pelna sprawiedliwości" ale czlonkowie w tej Formacji to w zasadzie ludzie bez honoru ,pychy i agresji nie mówiąc o obrażaniu...Pan Adam Hofman raczyl stwierdzić,że Pan Kalisz to jest " taki miś na Krupówkach"
Uważam ,że Pan Hofman musial by jeszcze wiele poznać zasad kultury osobistej bo gdzie mu tam do Kalisza.
Większość czlonków PIS-u to ludzie z niennawiścią,agresją i butą....Nie wiszę przyszlości w tej Formacji...Jak straci się Prezes to wszystko poleci na.......
Jeszcze pan Sakowicz stwierdza,że "jak wygramy wladzę to....."Czy to nie jest pychą i butą...


Kim jest Tomasz Sakowicz???

http://borutadiabel.bloog.pl/?ticaid=5f9eb
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"On 558 kHz, This is Radio Caroline!" (1964-1968). Vendôme Muzyka 81 13-12-2017 03:13
"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie tadeusz50 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 90 22-08-2014 01:17
Wątek fotograficzny - "Czy znasz swój kraj ?" częśc XIV ignesja Podróże, turystyka 527 22-04-2010 23:19
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Usługi opiekuńcze (śląskie) - Spóldzielnia Socjalna "Szansa i Wsparcie" siw Praca, wolontariat 2 21-07-2009 14:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.